• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak Štěpíno si právě dal k obědu brambory s kukuřicí a krůtím masem. Půl malé sklenky snědl dobře, pak začal dělat kraviny, tak mu říkám, že prostě papat bude a basta. On se na mě tak vážně zadíval a říká: "Hergot". Jsme se s manžou málem počůrali smíchy, fakt to tak znělo :grinning: :grinning: :grinning: Jelikož tohle slovo fakt nepoužíváme, tak to u nás slyšet nemohl, ale náhodička to byla skvělá :grinning: Jinak je dneska nasmátej jak sluníčko, pořád se řehtá a výská :dizzy_face: Už je to několikátej den za sebou, i přes to nachlazení :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
saru, máte doma veselo :grinning:
Marek tráví už třetí den celé dlouhé minuty tím, že si stoupne na čtyři a péruje. Ze začátku, když se moc rozjel, tak padal na čumák, ale už se naučil, že má zvednout hlavu, tak přistane jak letadlo :grinning:
5. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
pebi: tak to už co nevidět poleze, viď? :wink: Je to šikula :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
jo a nikul, já bych ti doporučila dát do koupele cremebad od Weledy. mám s ní ty nejlepší zkušenosti na jakékoliv kožní problémy u obou dětí :wink:
5. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
niki: nám na suchou kůži úžasně zabírá Sebamed olejíček. Používám ho i já, mám hrozně suchou kůži :wink: A skvělá je taky měsíčková mast :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
niki: souhlas s pebi, Cremebad je taky skvělá :wink: No, tak teď si vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
saru, no uvidíme. on se nechce plazit, vypadá to, že rovnou poleze. Anetka zas se dost dlouho plazila, pak lezla asi jen týden a rovnou si stoupla a chtěla chodit (za ruce)
5. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahoj holky, u nás dneska noc super, dudlana jsem nahazovala kolem druhé a pak spánek do šesti. až jsem čuměla, to se nám nestává.
takže se najedla a pak jsem si myslela, že ještě usne na dvě hodky, jako vždycky po prvním jídle ještě usíná a ono nic...od sedmi povídání, tahání za vlasy, píchání do očí apod. :slight_smile:
pak spinkala od cca půl11 do 12. já jsem se nepřipojila na koně a stihla jsem tooolik věcí. je to žrout času, ten internet.
mám vyluxováno, vytřeno, uvařeno pro emi, polévku pro nás a ještě jsem si hrála a udělala jsem emince knížku. je z ní nadšená:slight_smile:

odpo máme vítání občánků, snad to táta stihne, před polednem vyjížděl z beskyd....

jinak u nás se taky péruje o stošest:slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
pebi: jj, Štěpíno se taky vůbec neplazil, rovnou lezl :wink:

kaci: užijte si vítání :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
saru, kde jsi koupila tu čepici, je moc pěkná :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
pebi: jakou? Myslíš tu mou růžovou? Tu jsem dostala asi před 5 lety od mámy k vánocům, takže nemám tušení :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Baru: se na nás asi domluvili

JInak už jsme se vzbudili, moc dlouho mu to nevydrželo.
5. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
my taky, přišla odsávačka na vysavač, tak jsme odsáli a ted tu cupuje mou starou Maminku
5. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Bram: já mu dala letáky

Kac: tak to máš pravdu, jenže když ono je tu s vámi táááák dobře :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
saru: jj, tu :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
kači ukaž tu knížččku :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Pane jo, tady se péééruje a u nás se akorád vztekáme a nic neděláme :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
5. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky cvičili jste s nimi nějak???
5. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
HOlky, já tak uvažuju, zažila jste už u prcka některá jeden den bez pláče??? Nebo mám doma extra uřvance?! :unamused:
5. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Skle, tak jako u nás :angry:
5. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
baru: myslíš úplně bez pláče, že by ani minutku nekňoural? Tak to asi ne. Ale poslední dny fakt skoro nebrečí, kňourá, když už se blíží jídlo a je ospalej, ale řev to není...
5. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
skleni: v klidu :wink: Vojtík ví, že je lepší se nosit. Neboj, on začne :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky, plavání bylo super, akorát ke konci už byla protivka unavená, pak po jídle usnula hned v sedačce, jak jsem jí oblíkla a dala čajík, v ten moment byla tuhá :slight_smile:
kráááásný fotečky, všechny :dizzy_face: :dizzy_face: máme to ale krásný dětičky :dizzy_face: :sweat_smile: :wink:
Karolí taky péruje a dělá střechu. A co se pláče týká, tak ten se u nás koná jen vyjímečně (teď teda v noci kvůli zubům) ale jinak jenom kňourá a mrčí. žádné histeráky ani neutišitelný řev neznám, naštěstí :slight_smile:
v mojí knížce píšou že masa má být na jednu porci asi 30g :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
u nás se řve skoro pořád...někdy jsem úplně vyšťavená :confounded: PSYCHICKY
5. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
bram: to ti věřím :unamused:
5. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Bram, u nás to bylo poslední dny O NERVY, kvůli neustálému pláči! včera se to zlomilo a dnes je líp, možná i proto, že je doma táta. i když je venku, tak malý ho cítí :slight_smile:

Skleni, jaké cviky myslíš?
5. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Bram: Nic si z toho nedělej, náš Honzík né že by jen brečel, ale když už začne je to hrůza. Umí se pěkně vstekat a to hlavně když má jít spát. Je netrpělivý, nemůže usnout tak e vsteká, ale jak. Včera už jsem byla taky na pokraji sil, psychických i fyzických. ale pak jsou dny kdy je hodňoučkej, třeba jen kňourá. Ale aby byl den kdy by nebrečel tak jsme ještě nazažili.
5. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Baru: Vojta ječí když si ho nevšímám a to je opravdu řev. Kluci mají hodně společného že???

Luci: myslím cviky jako je třeba Vojtovka.

Saru: no nevím, já myslím, že bude ještě ležet dlouho lenora jedna malá :grinning:
5. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak teď přišel můj táta z práce s tím, že je mu špatně a že je nachcípaný.... tak už t není jen na netu :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
sklen: jejda, ještě pesani a jste komplet :frowning2:
Karolí spí venku, spala jen půl hodinky a bylo to brzo, tak spí ještě jednou. Já mám upečenou buchtu na zítra pro holky a ještě musím trochu pouklízet, aby nás nepomluvily :grinning:
5. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.