• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
aha Skleni, tak to my necvičili. teda vy jste cela roďka nemocná ne? to je hrůza. my se už z toho docela lížeme
5. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
mau: a kdože Ti dorazí? Hupinka a kdo?
5. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
saru: hupinka a mismar :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Jůů, já chci také na návštěvu

Mau: jj, ještě pesani, králík a anduly a budeme komplet. Je to děs. Jsem zvědavá, s čím přijede Petr z práce :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
sklen: tak přijeď taky :wink: tak třeba to aspoň manža ustojí a nepodlehne bacilům :unamused:
5. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
mau: téda, to je super sestava :dizzy_face: Závidím...
5. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
Saru: to by se holky připojit a uděláme si srazík s nimi po netu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: no jemu bylo také včera divně, tak si myslím, že dnes lehne a bude chrnět.

Jinak já jsem dnes jako Dolyna, mlíčka mám až nad hlavu....
5. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
skleni: to by bylo fajn, jenže mi zítra zrovna jedem na Vysočinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zastavíme se u léčitele, ať nás zkoukne, jestli je to jen virózka nebo by bylo třeba něco v těle poladit :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
tak uvidíme :wink:
sklen: taky mám kozy jak vozy - slečna odmítá, tak budu muset odsát nebo odstříkat :unamused:
5. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Mau: tak to Vojtí ne, je to taková naše malá popelnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Saru: tak ať dobře pochodíte :wink: To si jedete zase užívat?? já vám závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
:slight_smile: Mau, tak to vám závidím, hned bych se připojila. s prsama jsem měla problémy včera. nějak málo sosal, večer dostal kaši a mně pak málem praskly kozy. naštěstí se brzy vzbudil :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
zdřímnul si a vypadá to, že se to možná zlomilo, i když je mi jasné, že od pěti to příjde nanovo...to je každý den :angry:

pak chcem fotky ze srazíku :wink:

já musím jít zas něco pobalit.... :unamused:

jinak se celkem i na jednu stranu těším na ten čásek k mamce...třeba nové prostředí, bude mít zas na co nového koukat, můj tatka rád jezdí s kočárem...hlavně nebudu s ním pořád tak sama...ten táta fakt často chybí...u nás je taky větší klídek o víkendech...někdy se mi chce až brečet, jak vidím, jak je spokojený, že je taáta o víkendu doma...dojetím, ale i trochu lítostí :pensive:
5. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Tak to já jsem teď přes půl hodiny uspávala, vždy, když jsem ho pokládala, tak se vzbudil. Zmeťour jeden, si vymýšlí, až to bolí.

Baru a kdy vlastně začínáte s renovací???
5. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
taky mame po plavcu, byla jsem mile prekvapena, voda mela optimalni teplotu. Malemu se to ze zacatku libilo, ale po pul hodine zacal pobrekavat, v prevlikarne spustil vic. Ale jen co jsem ho oblikla a dala do sedacky byl v tu ranu mrtvy...Doma jsem ho nacpala mrkvickou s bramborem a hnedka vytuhnul, uz spi skoro 3 hodiny :dizzy_face: :dizzy_face: asi budeme chodit na plavco kazdy den :grinning:

Holky jak delate prckum maso???Uvarite ve vode a pak mixujete??Davate si ho pak zamrazit??

bram - u nas se nebreci kazdy den...a proto kdyz minuly tyden pobrekaval 2 dny, tak jsem nevedela co s nim...nemam v tom praxi
5. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
sklen: ale tak :slight_smile: vždyť je to tvoje dítě, tvůj miláček :wink: ale děti jsou vyčůraný, to jako jó :grinning:
Se klidně ještě přidejte, kdo chcete, máme sice malej byt, ale rádi se zmáčkneme :wink:
5. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
mě když Karolí brečí, tak vím, že je ouvej, ona totiž nepláče jen tak z hecu, to už musí fakt něco být :unamused:
mag: no vidíš, jsem ráda že se plavčo líbilo :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Mau: jj, Vojta je hrozná hééérečka, už na něm poznám, kdy ten svůj pláč hraje. spíš je to u nás takové to vztekání, protože je zrovna sám, ale jen co se objevím, nebo Dandula promluví, tak to je hned pusa roztaženááá
5. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
NO jo, Karolí je pohodářka, to můžeme závidět, a vlastně Willi také. Ach jo
5. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
v Kauflandu mají v akci Sunar, kdo kupujete :wink:
5. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
mau: za kolik, prosím?
5. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
potřebujem od 6. měsíce - Premium :slight_smile: Dík, hvězdičko, mně se to nechce hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
saru: 165,- 5.11 - 11.11 :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Magis, já malého vždy kojím před plaváním, aby hned pak neodpadnul.. a pak dostává příkrm, chodíme plavat kolem oběda. dnes jsem akorát dělala maso - kuřecí jsem podusila v několika lžících vody, uvařila doměkka a apomixovala a dala do kostek na led. budu postupně přidávat k zelenince.

Skleni,náš to taky občas ten brek tahá až ze zadku :slight_smile: jakože je poznat, že mu nic moc není, jen se nudí, nebo nechce spát :grinning:
5. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
luci: my děti před plavčem krmit nemůžeme, aby neblinkali
5. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahoj holky,
teda tak dočítat od pondělka je dost nad mý síly :sweat_smile: Co se tu událo, co marodi, už jsou všichni uzdravený?
My jsme se včera odpoledne vrátili s Maťkou z nemocnice - v pondělí mu šla ta horečka pořád nahoru, večer měl 39,6 a nešlo to srazit ani lékama, ani zábalem, tak jsem volala na pohotovost a tam nějakej šílenej dědek (ve skutečnosti to byla ještě horší stará kreatura :rolling_eyes: :grinning: ), a že prej máme přiject.Takže jsme noc strávili na pohotovosti, ORL a pak na dětským, kde teda jako že si nás nechaj, protože kromě tý teploty (která mu mezitim teda klesla, konečně) mu začaly mramorovatět ručičky a nožičky (špatný prokrvení). V tu noc už jsem byla ale pak docela nasraná, protože ten příjem byl fakt na dlouhý lokte, dali nás na pokoj, se všim se hrozně crcali, bůhví za jak dlouho že ho teda naberou, takže jsem ho budila, odběr bez úspěchu, nešel vůbec napíchnout, tak že to zkusí za chvíli znovu - a to "za chvíli" bylo nakonec až k ránu :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Ale teda to přisuzuju tomu doktorovi, protože ten byl celej nějakej zpomalenej (to už nebyl ten starej, ale zas takovej mladej). No, ale přežili jsme, aspoň že tak - v krvi nakonec nic nenašli, horečku měl ještě dopoledne a pak to šlo dolů, no a včera už OK - takže se to uzavřelo jako nějaká nejasná viróza. Čekalo se, jestli je to ta šestá, ale včera se neosypal, tak nás propustili s touhle dg. - ale osypal se dneska :grinning: , takže asi nakonec přece jenom asi jo.
Hlavně že už jsme doma, byl to záhul, protože tam se nemohl plazit nic, furt v postýlce, u mě na posteli nebo ho nosit, hukot prostě. Ale aspoň že tam hodně spal :grinning:
5. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Pet:: jů, tak to je mi líto, no hlavně, že už jsste doma. Bobeš malej a teď už mu tedy nic není, žádná teplotka???
5. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
petu: jejda, tak hlavně že je malej v pořádku a že jste to tak hezky zvládli :slight_smile:
5. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
petua - ouvej, dalsi marod, drzim palecky at je Matyskovi lepe :wink:
5. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
petu: teda, tak to jste si užili :unamused: Hlavně, že už je malej v pohodě. Určo to byla ta šestá nemoc, aspoň podle mě. Že se osypal o den dýl bych řekla, že nehraje roli. No vidíš, nakonec jsem to odhadla na dálku a hnde první den a kreatura doktor to nepoznal ani zblízka a později :grinning: :grinning: Ne, to byla jen taková odbočka k rádoby humoru - důležitý je, že už jste doma a v pořádku :dizzy_face:
5. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Nene, už je v pohodě, no byl už v to úterý, prostě úplně OK, jenom teplota - a tu už teda nemá od úterka dopoledne. Teď jenom ty pupínky a ty mu nijak nevadí :slight_smile: .
Ale byl fakt zlatej tam, jsem na něj byla pyšná :dizzy_face: , spousta dětí tam byla ubrečenejch, už i unuděnejch určitě, a náš Matýsek pohodář :grinning: , usínal tak po hoďce a půl, a to jsem ho vždycky položila do postýlky, on na mě zamrkal, otočil se na bok a byl tuhej :grinning:
Nejhorší byly ty odběry, to jsem myslela, že umřu, jak u toho vyváděl, úplně se zalykal, tak to mi bylo fakt do breku, ale byl statečnej a za chvíli o tom nevěděl :wink: .

Holky ale kdybyste to viděly - nás přijali a Martin odjel domů sbalit nějaký věci pro mě a pro Matýska, protože jsme tam nic neměli, že jo - tak jsem ho v rychlosti aúkolovala, ještě po sms jsem mu něco dopisovala, ať hlavně vezme Máťovi oblečení, plenky, ubrousky, mně tepláky, nějaký dvě trička, noční košili, karáteček atd. - tak pak přivezl tašku, jenom mi jí hodil mezi dveřma a jel. Já když to pak otevřela na pokoji, tak jsem myslela, že dostanu infarkt :grinning: - moje tepláky vůbec (takže jsem tam celý úterý až do odpoledne musela bejt v džínách, fakt lahůdka), trika nevim kde vyhrabal, ale přivezl mi starý trika, který už rok nenosim, protože jsou mi jednak malý a druhak takový hnusný domácí, noční košili co jsem nosila těhotná, taková brutální vytahaná "kozy ven", Matýskovi sebral mokrý prádlo doma se sušáku, takže jsem tam musela rozvěsit po postýlce, plus džíny a botičky :sweat_smile: :grinning: :grinning:
No já nevěděla, jestli se mam smáít nebo brečet :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ale stejně ho miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
5. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.