• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
petu: to je sladký :dizzy_face: Manža se snažil, no :wink:
A Máťa byl teda frajer, že to tak skvěle zvládnul :dizzy_face:
5. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
petua - :grinning: :grinning: verim, ze u nas by to bylo stejny. Gav je zlaty ale v nekterych vecech je proste jenom chlap
5. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Saru: No ono tam bylo blbý, že to nešlo srazit a že měl fakt blbý prokrvení, takže asi ten mladej (ten ho chtěl hlavně tam nechat, starej by ho asi poslal domů) měl strach, aby se něco nepos.. - takže teď zpětně jsme tam asi určitě bejt nemuseli (názor hlavně Martina), ale já byla ráda, protože s nim fakt nešlo nic dělat a u tý teploty člověk fakt nikdy neví, to je nemocí, který takhle začínaj, že jo :confounded:
Jinak tam byla s náma na pokoji roční holčička taky s šestou nemocí (ta se opupínkovala přesně na čas, včera :grinning: ), ale ta tam byla protože při 38,5 dostala febrilní křeče :confused: :fearful:
5. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
petu: mně je to jasný, že to musel být šílenej pocit - udělala bych to samý, o tom není pochyb :wink:
5. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
taky bych byla klidnější pod dozorem lékařů
5. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Díky za rady ohledně mastiček :slight_smile: Zatim jsem vzala jen Infadolan a tu Linolu, tak snad ti pomůže.. A Bübchen krém na čumáček do mrazu - ten se bude hodit.

Petu, to jste si teda užili... Je dobře, že so vás tam nechali, když ta horečka nešla srazit... A je ještě lepší, že to byla "jen" šestka...

S Fífou je prča.. Přišli jsme zvenku, chtěla jsem ho položit na puzzle a on se furt stavěl na nohy... Tak mu řikam, OK tak si stuj... A dala jsem mu ručičky na postel... Tak stál... Úplně sám, držel se postele a byl spokojenej... :grinning: Ani se mu ty nohy nepodlamovaly...
5. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
my máme divný dítě, stát jí fakt neba, v bazéně pije vodu, pořád se předklání, to stejný v sedě - nuda, radši se předklonit a do něčeho zahryznout :grinning:
niki: to je teda Filda borec, že už stojí :slight_smile:
5. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Petu: Je fajn, že už jste v pořádku, ale musím říct, že jsi mě vážně pobavila s tou zbalenou tažkou! :grinning:
5. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
maus, no stojí.. Postavit se neumí, ale nohy ho už udrží, když ho postavim... Ale naplazí se, pořád na to nemůže přijít...
5. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
niki: se přece nebude zdržovat plazením :grinning: :wink:
5. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Sar: no tebe je v té škole škoda :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
NIk: no to je šikula to říkám pořád, že jsme tu poslední nicnedělavci, alespoň, že máme ty dva zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pet: noooo, tak ten je ale šikovný. Alespoň se snažil, to je jak můj manža, já ho pslala pro zelené body a on přinesl zelené dupačky :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
manža taky do teď netuší jak se kterej kus oblečení jmenuje :grinning:
když mě v to 32tt hospitalizovali tak jsem mu nadiktovala do mobilu co má přinést a zvládl to na 1* :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Mau: to je šikula. :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Holky, také nesnášíte, když chlapovi něco říkáte, on vás poslouchá a za půl hodiny se zeptá: miláčku, co jsi povídala???? Bych ho zabila, ale jinak ho také miluji
5. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
skleni: manža tohle nedělá, ale můj taťka jo :grinning: A ten se ani nezeptá, co mamka říkala, dělá hmhmhm a mamka se ho pak zeptá sama, co říkala. A on odpoví, že nemůže poslouchat všechny kraviny, co z ní lezou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Oni se pořád takhle špičkujou :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
U nás se dopíjí Sunar a jde se hajat :dizzy_face:
5. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Fakt?? tak to u nás se hejká jak na lesy. Dandula ho zabavuje, na spinkání je čas, protože vstával téměř o půl šesté. Ale Sunar si dojdu také připravit,protože pak trvá než to vychladne :unamused: :unamused: :unamused:
5. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Saru: ty máš prostě manžu s velkkým M :sunglasses: :angry:
5. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
u nás už se zdá se chrupe :dizzy_face:
5. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
teda vy jste kecalky ....
my byli dnes v plavču (skoro po měsíci), apk nasrazu s kámoškama z předporodního kurzu
a ondra už má holku ...normálně se líbali ..tulili se k sobě
pak hodím fotky
teď rychlepeču na zítra bábovku, ať tu pak nerambuším shnětačem
pak vás odčtu až bude buchta v troubě a ondří v pelechu
5. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
hup: tu bábovku jako k nám? hm, budeme mít buchtový mejdlo :grinning:
Ale jak už to tak bývá - každý si přiveze co má rád :grinning: :wink:
V kolik dorazíš? Karolí chodí tak 9:30 zhruba spát, tak nevím, ejstli Vás počkám venku nebo jestli jí frknu an balkon...
5. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás chrupe zatím jenom menší půlka, Aminka ještě řádí - po dlouhý době spinkala poo, takže se jí teď nějak nechce :angry:
Petu, tak hlavně, že jste to tam zmálkli, Máťa je jednička :grinning:
Nás čeká nemocnice od ponděla :frowning2: Amálka má nějaký záznam na EEG, tak jdeme na pozorování. Asi tam s ní bude Radek a já doma s Nelouškem nebo se nějak prostřídáme, hlavně, aby jí vše dopadlo dobře. Třeba se konečně objasní ta její extrémní hyperaktivita a aspoň už doktoři udělají nějaký závěr. Myslete na nás hvězdičky :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Sklen a spol.: Martin tohle nedělá, u nás to dělam já :sweat_smile: :grinning: :grinning: Se mi prostě někdy asi nechce vůbec poslouchat, co pindá, tak vypnu :grinning: :grinning: :grinning:

Máťa už taky spí, ovšem nevim, jak dlouho mu to vydrží, je protivka, co jsme přijeli - protože tam jsem ho furt nosila a tak, takže se rozmízal a teď otravuje - a včera se vzbudil kolem devátý a masakr, snad se to nebude opakovat :confounded: :rolling_eyes:
:grinning:
5. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Kami: A jeje, no ale určitě to bude v poho, nebojte nic :wink: A kde budete, taky na Bulovce? Já normálně čučela jak blázen, tam bylo jenom pár maminek - s většinou dětí, co tam měli rodiče, tam byli tatínkové, no fakt :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Pet: jj, tak to oni si zvyknou rychle. Jsou to vyčůránci

Hup: jůůů, no tak jestli vám něco zbyde, pošlete sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kami: to je mi moc líto, ale snad už vám pak dají pokoj a vy budete vědět na čem jste.

U nás se už usíná, dnes jsem mu dala větší dírku na dudlu, tak pil rychleji a teď si tam brouká :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Nene, neuroložka, kam chodíme, posílá do Kateřinský. Myslim si, že jí tam zvládne asi líp, dělá s ní kraviny a tak nějak chlapsky ví, jak na ní - dělat bejkárny, vymýšlet vylomeniny...Když nebudou odpo vyšetření, tak tam samo budu jezdit, no uvidíme!
5. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
kami: budu moc držet palečky :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
mau: tak na tu devátou ...no ale v´íš,jakto je s prckama ...cinku až vyrazím :slight_smile:

pet: tý jo ...špitál ....
no dočtu důvody, ale k historce s oblečením - to by se u nás nestalo - alan by mi asi 358x volal :grinning:

kami: tak aby to dopadlo dobře :wink:
5. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Kami: No já myslela, jak Ti tu Bulovku vychválim, abys byla klidnější, ale tam to bude taky určitě OK všechno :wink:
Na Bulovce jsem si to až na ten rozcaprcanej příjem nemohla vynachválit, sestřičky úžasný, příjemný, ochotný, hodný na děti, doktoři a hlavně doktorky to samý, ta naše byla naprosto úžasná, mladá holčina, sympaťanda a Matýsek z ní byl hin :grinning:

No holky a po dnešku tuplem nedam na Bulovku dopustit, byla jsem tam dneska na dost hnusným vyšetření a kdybyste viděli to chování sestřičky i doktora - můžu vám říct, že ani ve skriptech na etiku jsem snad nečetla o něčem takhle úžasným a fakt mam skvělej pocit z toho, že to fakt někde jde :slight_smile: . Byla jsem na jícnovým echu, nejhorší výšo, co jsem zatim zažila, a oni byli tak skvělý, že jsem se tam normálně předtim přestala bát - a bejt tam jinej personál, tak by mi určitě museli dávat něco na zklidnění, takhle jsem to zvládla v pohodě :wink:
5. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.