• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jo - jinak novinky z rybiše :slight_smile:

onří si dneska poprvé sednul!

a večer ve vaně hrál na řízení vany :grinning:
chytil kolečko, kterýse zvedá špunt a držel ho oběma ručkama abědla brrrrrrrm - ti kluci to mají asi v sobě, jelikož tohle ho fakt nikdo neučil, ani to neměl kde vidět :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
hup: jasně, v pohodě, Míša psala taky že po 9 :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Jé, Hup, Maus, vy máte dneska slezinu? :slight_smile: Tak to jsem z toho tady buď vypustila, nebo se nedočetla, nebo nepochopila :grinning: Se mááte, já musela tenhle tejden hvězdnej dýchánek s Market vypustit, ale příští tejden to napravíme, to je jasná věc :wink: :grinning:
5. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
kami: tak ať dobře dopadnete :wink:

hup: gratulace Ondrovi k posazení :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
nik: na suchou kůžičku jsme dosli balneum herbal ...zabralo to supr (ale je to koupel)
5. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
jo, hup, u nás by taky Petan volal, naposledy jak jsem byla na chatě v létě, tak volal asi desetkrát a chtěl detailně popsat jak se pere v naší pračce :sweat_smile: anebo když jsem něcco chtěla dovést, tak prý jojojo, pak volal z domu a chtěl slovní mapu :grinning:
5. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
saru: taky byl zářným příkladem,že pýcha předchází pád ..jk se tak dmul pýchou (a já ho chválila), tak se rozkývala čachnul přímu na čumák :grinning: ...to bylo breku (no - takový ten demonstrativní - áááá mámo umírááám ...ale po puse bylo po pláči:grinning:)
5. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
No, tak Petr je na tom ješět hůř než já. Sakra práce a to si mám zítra jet pro dom. práci na víkend.... všichni jsme hotoví :cry: :cry: :cry:
5. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
u nás to dnes zas bylo netradiční, večerní mrzutost nebyla, v 5 jsem změnila pokoj, navíc mu nechala větrat kulisky, tak byl spokojený. Akorát ta naše postel vypadá, jak bychom tam dělali bůhví co a to jen naše dítě dělalo slimáka. :grinning: Pak přišel o půl 6 tatínek!!!!!!!!!!!!!!!!! NO, to bylo ráááádosti, připomínal mi naše psy, jen ocas na vrtění mu chyběl :grinning: Akorát po 6 při připravené kaši chytil vzteka, to občas tak dělá, nechá se uložit a v 7 se vzbudí na papů a chrupká dál. Nevím, asi je prostě přetažený na papání.
5. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
sklen: a co máš za práci na doma? to je zlé, že jste všichni na hromádce :frowning2:
hup: jů, tak to se těším, že nám to Ondrášek zítra předvede :wink:
hup: jj, to znám :grinning: ad sezení - když s tím Štěpíno začínal, tak taky chvíli padal na čumák pak se naučil to ustát a pro změnu házel záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hup: gratulace, Ondří je fakt šikula :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
jo, Hup, gratuluju taky...
taky máme novinku, začali jsme pérovat na kolínkách a něco jako začínající pohyb lezení...zatím zabírá tou nožkou tak nějak naprázdno.
5. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
skleni: tak ať jste brzy fit, je to otrava :frowning2:
5. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Saru: to tedy je. Zítra budu muset opět udělat nálet na lékárnu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
pet: teda..to jste měli divoké ..tak snad už to je vše ok :wink:

ad pláč: já to nijak nesleduju :sweat_smile: ....určo jsem měli dny s minimem pláče ...ale on si brekem a nebo takovým tím brmlánm říká o jídlo,pozornost - takže to neberu jako něco špatného ...že by celý den nic nechtěl?
každopádně nejsem tak předvídavá,aby mu nikdy nic nechybělo :sweat_smile:

mag ...maso vařím ve vodě (pokd dělám rýži, tak přímo s ní) a pak mixnu a nebo nakrájím na pidikousky
5. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
sklen: ok ..voní nádherně ...zkoušela jsemnový receptík

maus: no hlavně ondří tam bude mít babinec :grinning: ...jako už jsem mu promlouvala do duše, že jestli si myslí, že se zas bude líbat s nějakou jinou ženskou, budeme už to muset řešit :grinning:
5. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
KOčky tak nám nezapomeňte dělat fotečky a hoooodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hup. hodíš nám recepis???
5. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
bram: manža měl doma nkdyž jsem se k němu nastěhovala na pračce vývojový diagram, jak prát prádlo :grinning: :grinning:

sklen: to je blbý ..holt je podzim, plískanice, chřipajzny :confounded:

saru: no on normálně usedí ..ale jak se tak prsil, tak to neubalancoval :grinning:
5. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
5. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Děkujiiii

Tak já se loučím hvězdy, nějak mi hučí v hlavě. Tak se mějte krásně a zítra si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
5. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
hup: je to nějaký pokažený, mám tam prázdné rámečky... :confused:
5. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Já též :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
už to funguje :wink:
5. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
no tak jsem byla rychlejší než rajče :grinning: ..a vy též :grinning:
5. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
hup: jůů, no hezký :dizzy_face: a ta pusa, ta jistě byla :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
maus: víš jako to bylo hezké ...fakt byli k sobě něžní ...a tam byla ještě tři další děti ..ale ondříměl zkrátka oči jen pro elču ..no jen aby mu to vydrželo i zítra :grinning:
5. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
hup: no ty nemají chybu :dizzy_face: Úplnej fotoromán - nejdřív se k sobě nenápadně přibližují, Ondra se přilísne, pusa na pusu, a pak dělaj, jakože nic. A další fotka vypadá jako "ještě jednou, Ondro, a fakt už Ti jednu majznu" :grinning: :grinning: Dokonalý :wink:
A super je fotka se 70 na konci - výraz jasný - já Ti říkal, ať už s tím foťákem neprudíš :grinning:
5. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
No to je pravda - zítra bude mít Elča těžkou konkurenci :grinning:
5. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.