• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: jj..jako dneska tam byla nelink taky ....ale ta byla stará ....prostě únorovka ...nic moc ....ale zíítra :astonished: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
hup: hm, tak to jo, ta už je za zenitem :grinning: Ale Vrabčákovic Nelinka, ta bude in :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
holky to se máte, že zítra bude srazík, hned bych nějaký dala.
u nás vítání proběhlo suprově...fotky jsou na FB, kdybyste se chtěli mrknout

petu. to jste si teda museli užít v nemocnici, ale je lepší být pod dozorem a zvládli jste to asi skvěle, jak píšeš.
kami. at i vy to zvládnete!
5. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
kačí: hezký ..sluší vám to všem :wink:
5. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
hup: díky :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
hup. nevěsta je pěkná. jsem se normálně lekla, jak jsem viděla fotky v náhledu, tak si říkám, ondří snad má párek nebo co???? a ona to mrkev. tak jsem se uklindila :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Kaca: kde máš ty fotečky?
5. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
vla na facebooku
5. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
tak jsem vás dočetla, uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petu, tak to je mi líto, že bylo Matýskovi ouvej. snad už to teď bude lepší, hlavně že víte, co to je.
skleni, jakou máš domácí práci?
Hup, super pokrok, Ondrášek je borec :slight_smile: na fotky se mrknu až zítra. a srázek budete mít určitě super, moc a moc škoda, že tam nemužů být.. :confounded:
5. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
skleni, Bram, tady je něco pro nás, vysvětlení, že naše děti jsou normální:

PROBLÉMY S ODLOUČENÍM
Společně se strachem z cizích lidí se u vašeho dítěte v následujících šesti měsících bude pravděpodobně projevovat strach z odloučení s vámi. Bude se vás držet při každé příležitosti a propukne v pláč, jakmile odejdete z místnosti. Nejedná se o trvalý stav a projev osobnosti. Je to tím, že dítě přebírá ve světě větší úlohu, a proto se bojí odloučení. Vy jste pro dítě ostrov bezpečí, jediná věc, na kterou absolutně spoléhá – dáváte mu jistotu při objevování světa. Když jste z dohledu, nemůže si být jisté, že se vrátíte a cítí se ztracené. Jeho nejlepší ochranou je tedy, když jste nablízku. Snažte se dívat na věci z jeho pohledu. Díky tomu se lépe smíříte s tím, co je pro mnohé rodiče obtížné a frustrující. Pokud musíte své dítě opustit, snažte se s ním mluvit o vaší nepřítomnosti. Nebude možná rozumět všemu, co říkáte, ale bude reagovat na vᚠklidný a jistý tón hlasu. Pokud je to možné, snažte se je, dokud nepřekoná svůj strach z cizích lidí, nechávat s těmi, které dobře zná.
5. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
kaci: no to mě tak málo znáš, že sis myslela, že bych tomu božatku dala párek ...vždyť to nekupuju ani alanovi :grinning:
5. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem tu dnes první.
Jinak noc byla příšerná....už fyzicky nemůžu. Budí se skoro co hodinu, začně ječet...přicucne se,pije...usne. Dám do postýlky a začne mazec, řve, řve, řve a řve. Stojím naad ní, pohladím....a pak po 4 hodinách tohoto nočního cvičení vyměknu a vezmu si ji k sobě do postele. Kde jěště chvíli pofnukává, ale pak usne...no a pak chce zase co 45 minut prso. fakt nevím. co dělat. Večer dostává kaši,pak to ještě zapije mým mlékem...hladem to asi nebude. mažel dnes už šel spát někde jinde. jsem chodící mumiue.
6. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj Jani a ostatní,

Jani: to mě teda mrzí, že máte se Zuzkou takový periperie, ono se to určitě zase srovná, já v noci taky kojím 2-4 krát, někdy to je mazec, dneska v půl jedný, ve 3, v 5 a od sedmi jsme vzhůru (normálně vstáváme v 6). Na noc jsem mu dala kaši, prý už by měl vydržet tak s jedním kojením, u nás nehrozí, nevím, jestli má hlad, ale asi jo, protože když ho kojím tak pije pořádně. Doufám že se to časem srovná :pensive:
6. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
peripetie:wink: :grinning:
6. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás noc kopie včerejší - zase kňourání ze spaní. To jsou určo zuby :frowning2: No ale teď už se u nás opět chrupe a čekáme na návštěvu :dizzy_face: účast potvrdila i robin154 s Lindou, takže nás bude víc :slight_smile:
jani: To je asi přesně to co psala Lůcca - dětičky nás potřebují mít u sebe, u tebe se ještě navíc Zuzanka uklidňuje u prsa :unamused:
Taky doufám, že brzo bude líp...
6. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
hup: no právě, proto jsem se lekla, říkala jsem si, že by hup, která kupuje párky jen do listovýho těsta, dala ondrovi celý jeden kus na žužlání???!!!

u nás noc realtivně super, krmení v půl pátý, pak spánek do sedmi. jako osmá by se mi líbila víc, ale jsem ráda i za tohle, taky by mohla vstávát v šest, nebo co hodinu, jako zuzanka, to musí být vážně těžký.
jannca: rekla bych, že zuzanka už to má tak naučený. někde jsem četla, že když je taklhe mimčo závislé - hladem to asi nebude, že? chce se prostě jen přisát, tak v tom případě to chce to zapojit další osobu - tatínka do nočního rituálu. že jako ty bys měla zkusit spát ve vedlejší místnosti a nechat tatínka, aby k malé vstal, klidným, hlasem na ní mluvil, že maminka spinká, je unavená a holčička že by měla spinkat taky. jako moc si to neumím představit v praxi, co jako dělat, když malá bude hodně plakat, to bych nevydýchala, být klidně ve vedlejší místnosti a nejít k ní. ale možná to za zkoušku stojí - nejlépe o víkendu, aby táta nemusel ráno do práce, protože se pravděpodobně nevyspí.
jak zuzanka usíná? v pohodě? nebo taky dělá scény? a v kolik chodí spát?
6. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
maU. tak si užijte srazík a fotte!
6. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
jasně, budem fotit :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ránko,
včera mi umřel notebook :frowning2: :frowning2: :frowning2: ke všem starostech ještě tohle. Jako správná hysterka jsem to obrečela, Petan koukl a dostala jsem zdupec za drobky a bordel....ale já vážně nevím, jak se tam dostal :zipper_mouth:
Tak jsem na tajňačku na tom jeho, ale mám jako přísný zákaz zdupat ještě ten jeho... :slight_smile:

NOc v klídku, akorát ráno bylo krušné, hlasité dovolování o vstávačku od 6hod., nakonec to bylo proto, že měl chudák řepové kakání až na zádech, tak jsem ke všemu málem hodila šavlu, teda poprvé jsem ten smrad málem neustála! :sweat_smile:

LUci- my nemáme ani závisláčka, spíš protivňáčka, mu se něcco nedaří, nebo se mu něco na chvíli nelíbí a řéééév, Adýs je hodně takový vztekloun a vzdorovitý...navíc se spaním jsme si ho pěkně blbě naučili a většinou prostě spát sám nebude!!! Cizích lidí se ani náhodou nebojí, on je přispůsobivka, většinou jde v rodině z ruky do ruky a jen krátce na mě pohlédne a dobrý...
6. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahooooojky kočky a koťata

u nás noc super, vstával ve dvě hodiny a o půl páte, no slast........

Byla jsem u holiče, no, moc záležet si nedala, chvátala, tak melír budu mít až za 14 dní, teď jsem si to umyla a musím to nějak vyfoukat. Upřímně řečeno, je to mazec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Mau: pane jo, to bude mít Ondří co dělat, tak si to pěkně užijte

Jani: pane jo, malá to také umí dobře což?? A co ty zkoubky???

Luci: dávání věcí do obálek, sem tam ňějaká kačka k dobru je opravdu super.
6. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Kac: Emi je prostě kouzelná, v těch šatečkách jí to moc slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Noc v pohodě, nos se Štěpínovi krásně čistí - teče mu to skoro samo, občas odsajeme, ale jinak už je v pohodě :slight_smile:
Já se v noci trošku dusila do polštáře kašlem, pak jsem se nas.ala a šla jsem vykloktat slivovici a ha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - to byl správný tah, pak už to bylo mnohem lepší. Rýma už je slabší, v krku téměř nebolí, jen ještě ten kašel. Zato už v krku bolí i manžu - aby ne, byl by zázrak, kdyby to od nás nechytl. Dnes jedem na Vysočinu, kde budem všichni v jednom pokoji, tak doufám, že si viróza nedá další kolečko :zipper_mouth: :grinning: ALe těším se, ségra přiveze představit přítele a už včera psala, že to nemám vykecat, ale koupil Štěpíkovi dva modely Ferrari - prý nějaký větší, aby neukousal kolečka :grinning: - a kartáček na zuby pro nejmenší :slight_smile: Ještě ho neznám, ale už je mi sympatickej - prý pořád prohlíží Štěpíkova videa a fotky, bude to určitě takovej pečující sympaťák, jak můj manža :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
jani: drž se, snad se to usadí :wink:

mau+hup+mis+robin: pořádně foťte, už se těším na fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
baru: tytyty, jakpak se tam asi ty drobečky dostaly? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Že by je tam nadrobil Adámek? Dík, hned jsem se po ránu zasmála :dizzy_face:

skleni: fotooooooo :slight_smile: Chci to vidět, určitě jsi kóča :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
právě mi dorazily olejíčky, tak už jsem zprvonoznila citron:slight_smile:
saru, tys psala, že to používáš i na provonění bytu místo vonné svíčky, že? já jen, jestli se tím nelze předávkovat, něco pokazit apod.
užijte si to na vysočině, my nakonec jedeme zítr k našim - teda doveze nás tam martin a bude pokračovat dál na oslavu narozenin do kyjova. původně jsme měli jet s nim, abychom si užili společně víkend, stačí, že v týdnu si eminku moc neužije, ale nakonec jsme to změnili. je to dálka a všude samá chřipka, tak aby emi ještě něco někde nechytla. tak zůstaneme přes noc u našich, oni jsou rádi, já taky, že nebudeme sami doma a martin se pak pro nás vrátí. nutno dodat, že kdyby jel přímo praha-kyjov, tak je to nějakých 250km, se zajíždkou k našim to bude mít skoro 400, ale co by pro nás neudělal, zlatíčko :dizzy_face:
6. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
skle: díky za pochvalu emi :dizzy_face:
6. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla dneska s Máťou u praktický na kontrole, mrkla na vyrážku a stopro je to ta šestka :slight_smile:. Řikala, že kdybysme chtěli bejt hodně pečlivý, tak že by se příští tejden udělal kontrolní náběr, že při tom bejvají zvýšený lymfocyty v krvi, ale řekla jsem, že na tom netrvam a spíš jsem proti, po tom trápení, co už s těma odběrama měl, pokaždý na třikrát :confounded: Akorát teda ještě žádný moc návštěvy a ven, prej pro ostatní už infekční neni, ale naopak on má oslabenou imunitu ještě, tak aby něco nechytil k tomu :slight_smile: .

Saru: Jé, vy už budete čistit zoubky, Matýsek nemá ještě ani jeden :sweat_smile: :grinning: - v úterý mu v nem. sahal doktor do pusinky a řikal, že se tam ani nic nerýsuje v nejbližší době, tak jsem zvědavá, dokdy budeme mít bezzubáčka :grinning:

Jinak holky, ad. to noční kojení atd. - oni jsou to fakt vychcánci, Matýsek taky - teď ho necham ještě bejt, po tý nemocnici ještě pořád neni "svůj", ale pak nastane tvrdej režim :wink:. Já ho v tý nemocnici totiž musela před a po každým kojení vážit a to jsem teda zjistila věci :grinning: - když pije častějc, tak rozhodně né proto, že by měl hlad nebo žízeň, anžto čim častějc tam pil, tim menší byly ty porce. Nevim, jestli to píšu dost srozumitelně, ale prostě když jsem mu dala po dvou hodinách třeba, tak vypil frajer třeba jenom 20, 30ml - a to se přitom tvářil hladově a hltal jako kdyby umíral, herec jeden :wink:.
6. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
petu. tak to je dobře, že to nakonec je šestka. s tím kojením, to je dost málo 20-30 ml, ne?

jinak saru už čistí zoubky dávno, my taky. ale zatím jen silikonovým kartáčkem na prst. mě to teda jde čím dál hůř, emi si hraje a stiskává zoubky k sobě. už máme koupenej také kartáček a zubní pastu :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
kaci: v malých dávkách se určitě nikdo nepředávkuje, neboj :wink: 2 kapky do aromalampy vyčistí prostor :slight_smile:

petu: my už zoubky čistíme dlouho, ale jen tím silikonovým kartáčkem na prst. Teď se Štěpukovi klube šestej :slight_smile: Ale na Emi zatím nemáme :grinning:
Je moc dobře, že je Máťa už v pořádku :dizzy_face:
6. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Kači: No právě, proto to píšu - prostě když jsem mu dala takhle častějc, protože chtěl, tak si takhle cucnul a hotovo (ačkoliv vypadal, že pije až až) - což beru jako důkaz toho, že prostě takhle častý kojení nepotřebuje, že je to jenom a jenom o zvyku a nechce pít/jíst, ale chce v tu chvíli prostě prso. Já mu dam, na mě si nepřijde! :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.