• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
petu: aha, a když jsi mu dala třeba po 4 hodinách, tak vypil kolik? zajímá mě to pro srovnání s UM....
a v nemocnici jsi mu dávala také příkrmy?
6. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Kači: Při tý nejdelší pauze tam vypil 200ml. A příkrmy jsem mu tam dávala stejně jako doma - k obědu dostal skleničku mrkev+brambor a odpoledne ovocnou přesnídávku - ale tohle bylo docela vtipný, když jsem se tam pídila po tom, jestli něco dostane tam nebo mam říct manželovi, aby mu přivezl, tak mi řekli, že má nárok právě na tohle - dvě skleničky. Což je pro něj přesně akorát, ale co tam s náma byla ta roční holčička, tak ta měla "nárok" na to samý, což ročnímu dítěti fakt nestačí, že jo :sweat_smile: . A sunar (kdo dává UM) tam taky musej mít všichni vlastní. Jako já to beru, nemam s tim problém, ale když tam pak někoho přijmou v noci jako nás a nemá nikoho, kdo by mu to tak nahonem přivez´, tak by mě fakt zajímalo, jestli se "slitujou" a něco pustěj :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo a vlastně tam nedostal večer kaši, protože tu mi Martin nepřivez, ale ono to nevadilo, ten jeden večer se bez ní obešel.
6. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Saru: to bych vám nemohla udělat, fakt je to hrooozné, vůbec se mi to nelíbí. Manžovi jo, ale mě ne. Vojtík na mě také kouká tak divně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
skleni: prosííííím :wink: Já budu plakat, jestli se mi neukážeš :cry: My za hoďku vyjíždíme a večer sem možná juknu, tak ať je fotka v albíčku, bubububu :angry: :grinning:
6. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Jo špitáli, také jsme tam měli vše svoje, na štěstí měl Dandula jen Sunar, tak to šlo. Prý by mi tam dali jejich, ale když jsem viděla, jak to uvaří, nechají vychladnout a nalupou do lednici, no nevím :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Ok ok, máš to tam, ale fakt se nelekni.
6. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Snad mi to rychle doroste :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
6. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Máš to krásné, Skleni, moc ti to sluší :wink:
6. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
skleni: co blbneš, mně se v tom líbíš víc, než s dlouhými :wink: Kočka :dizzy_face:
6. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
skle: máš to moc hezký, zrovna jsem měla Toma na klíně a jak viděl Vojtu, tak se začal smát a dělat mu pápá :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
skle! je to dobrý, takový vzdušnější než ty dlouhé. já dávám za 1!

ted jsem emince na zkoušku obula první botičky-kotníčkové, zimní. jsou to takové boto capáčky - mají gumovou podrážku, ale ne tak pevnou,aby se v nich dalo chodit celý den. je to na takové ty první krůčky.
saru: chtěla jsem se zeptat, jak se ti obouvají botky?
tyhle naše jsou celé rozepínací ale i tak eminka ještě neumí narovnat nožičku, furt má to mimikovské baletkovské postavení špiček, takže je to docela problém..
ale botyk jsou krásný, pak je fotnu a dám je sem...

petu: díky za info 200 ml UM vypije právě emi taky, tak se mi zdálo, jestli to není moc. dík.
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
boty v albu...
6. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Skleni: Fakt Ti to sluší moc :dizzy_face:
6. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
kaci: někdy je to boj, hlavně kvůli tomu, že těma nohama neustále mrská. Ale musíme si zvyknout :wink: Botky jsou nádherný :dizzy_face:
6. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky hvězdy :wink:
Všechny zdravim a doufám,že už je marodům o mnoho lépe.
Skleni: taky dávám za 1,moc se mi v tom líbíš,ale si přesně jako já,taky se rozhodnu pro ostřihání hára a pak mě to štve.Teď to mam dokonce ještě kratší než ty :wink: :slight_smile:
Kaci,taky bych chtěla vidět vaše vítání,ale nějak sem to nenašla :frowning2:
6. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Jo a botky sou fakt božííííííííí :grinning:
6. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
vla: jednu fotku z vítání mám tady v albu, ostatní na facebooku

botky jsou vážně super, ani já pro sebe takový nemám :wink:
6. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky, tak dnešní noc lepší. Zkusila jsem mu namazal dásničky, ale zubama to asi nebude. Nejdřív se budil po 2 hodinách, naštěstí pak od 2 do 6 spal v kuse... V 8 vstávačka - teda ještě válenda v posteli do 9, pak až jsme vstávali.
Hlavní problém je ten, že Fífa vždycky prostrčí nohy špriclíkama a pak se chce obrátit na druhej bok a to mu nejde.. Tak se začne vztekat, to ho probudí a je to... Mantinel nemantinel - ty nohy tam prostě narve... :sweat_smile:

Fotky Emminky z vítání jsou boží :dizzy_face:
6. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Boty Emmi super!
A Skleni je kočka! :dizzy_face:
6. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Jůůů, tak to moc děkuji. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kac: botičky jsou kouzelné, tak ať dobře slouží.

Vla: no honem, šup sem s fotečkou. Ale jnak máš pravdu, pro něco se rozhodnu a pak nadávám :sweat_smile:
6. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Ket: krásné fotečky, zase randíčko??? :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Emminka byla fakt kočka s tou čelenkou a v šatičkách jako velká ženská :grinning:
Skleni: mam tam fotky,je to vidět na těch z vítání,mam totiž jednu stranu dost krátkou a tu druhou dlouhou,tak jdu 22.12.zase k holiči a i ta dlouhá pude dolu :confounded: Už sem dlouho neměla tak krátký vlas :confounded:
6. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Já musim k holiči někdy v prosinci, už vypadam jak blbec... Ale nechávam to zase narůst... Hl. potřebuju melír..
Tak jsem zase buchla 600 na MMB :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Vla: mě se to líbí, je to originální :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
NIk: no jo, tam to jde velice snadno,že??

Já jdu na melír za 14 dní, dnes ani příští týden neměla čas :unamused:
6. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Si říkám kdo nám to tu píše a ona Sklenička :grinning:
6. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
HOlky já jsem taková krááááva, jsem si píchla šťouradlo do ucha, ale hooodně, bolí to jako s....ě, bože můůůj, myslíte, že se může něco stát?? něco mi tam prasklo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
6. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: nerada bych, aby mi opět odstranili foto, že není aktuální :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tyjo Skleni ty si ale trdlo a fakt tě hodně bolí? :astonished:
6. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Vla:jj, nemůžu ani otevřít pusu do kořán, nebo zívat, au au
6. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.