• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Je pátek,nechceš si radši někam dojít,kdyby náhodou? :frowning2:
6. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
skle..ty jsi teda trdlo. furt to bolí? asi bych taky zašla k mudr., ale spíš až večer, na pohotovost

nik...na MMB tam ty prachy letí, cos koupila?

jsme byly ted hodku a půl venku, je tam zima, ale celkem OK. emi nezamhouřila oko, asi se těšila do postýlky, ted už tam chrupe
6. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
ad ten MMB) to je fakt strašná závislost. a všechno je to tím, že má člověk tak snadný přístup k penězům. po telefonu či přes internte se to zaplatí raz dva. kdybych měla na všechno chodit dávat příkazy do banky, nebo jednotlivý věci shánět v obchodě...to by se to ušetřilo.....měli bysme sice o polovinu mín věcí - např. třeba jen dvě bundy, místo čtyřech :wink: , ale asi bychom i tak přežili.
6. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak, hollky i s mrňatama jsou pryč. Srazík byl super (aspoň nám se líbil :wink: ) tak uvidím co budou pak říkat holky :slight_smile:
Za chvilku dám do alba nějaké fotečky. Byli jsme u nás, pak na prochajdě a pak zase u nás. Dětičky si hráli, maminky kecaly a papaly dobroty. Pohodička :slight_smile:
sklen: no super účes, sluší ti to :dizzy_face: a s tím uchem :unamused: snad to bude dobrý :frowning2: :wink:
6. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
a tu nikde nikdo...
přidala jsem nějaký fotky ze srazíku http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=492951&vReferer=
6. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj Mau: no to je dobře, že jste si to užili. Fotečky jsou super, prťata nemají chybu, hlavně ta fotka 32, Karolí je k sežrání.

Ucho už je celkem lepší, jako bolí pořád, ale už rozhodně míň, tak snad se z toho nic nevyklube. :sweat_smile: :confused:
6. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
sklen: děkujem :dizzy_face:
6. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahojky, tak my jsme na Vysočně, teď ještě jedem k léčiteli, ale Štěpík je ve svým živlu. Stará se tu o něj 6 dospělých, 4 kočky a pes, takže je nasmátej :dizzy_face:

Mau: krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: Já vám závidím, jak jste si to krásně užili - jsem si říkala, že podle velikosti vypadají prcci na 3 různý věky - Nelinka s Lindou nejmenší, pak Ondří, a pak Karolí. Ale všichni jsou ROZKOŠNÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

skleni: tak snad bude ouško OK :wink:
6. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Maus:super fotečky a hlavně dětičky :grinning: ty si to opravdu užívaly.
Maus:nekoukala jsi na leták Globusu? Jsou tam Pemprsky na tu mimi kartu za 295Kč jestli sem to teda dobře pochopila.
6. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
vla: nekoukala, nemám pampers ráda :sweat_smile:
6. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak chvilka klidu...v pekárně mi kyne těsto na pizzu a táta s malou jeli na hodinkovou procházku. Jinak jsem vyřízená... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Hup: asi dík za radu. Zapojím tátu, jenže někdy mě děsí, že je ochotný si s ní i v noci hrát :grinning: .
Zoubky zatím nelezou....
6. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
jani: tak odpočívej :slight_smile: je to náročný :unamused:
Manža vždycky říká ať si jdu večer hned lehnout když jde Karolí spát. Jenže to by se můj život točil jen přes den kolem Karolí a večer když mám klid (pokud neječí) tak bych šla spát. No na budku...
6. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Saru: no to se mu nedivím, konečně je zase ve středu pozornosti. Hele a jak jste dopadli u toho léčitele??
6. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
jani: manža taky dřív na Karolí mluvil, smál se a blbnul, ale zakázala jsem to. V noci se prostě spí a i když se zrovna nespí a čumákuje tak je ticho, nemluví se. Akorát Karolí mele pantem :grinning: :sweat_smile:
6. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
mau: jj, moje řeč. Tohle pořád dělal s Dandulou, neustále s ním blbnul před spaním a on pak chudák nemohl zabrat, al teď už si dává pozor. :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Sklen. a jak jdou příkrmy? Jak to válíte? My na oběd už i maso + zelenina, pak přesnídávky (dnes podruhé) a večer před koupáním kaši...jenže chce vždy dokojit. Tak si říkám, že dělám asi chybu...tím, že ji dokrmím. papá tak kolem 80ml -100ml . Přesnidávku spapa , ale zatím tak 5LŽÍČEK.
6. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
čauky

sklen: co šílíš ..mi se to líbí ..jen se nesmíš tk mračit :slight_smile:

mau: nám se srazík taky líbil .. jen víc, jen houšť :slight_smile:
karolí je nažovoještě okatější než na fotkách :slight_smile:
i globus jsme pak našli napoprvé :slight_smile:

jani:mi? :fearful:

nijak alan má taky tendence mu v noci odpovídat ...přesně jak píšete - je noc a v noci se spí ..na debaty je den

stáhneme fotky a taky nohodíme :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
hup: tak to jsem ráda :slight_smile: v našem skromném obydlí :grinning: :wink: a s globusem to je jasný, seš hvězda :wink:
U nás už se spí, Karolí odpo brzo vstávala a pak už jsem jí nedávala spát, byla hotová.
6. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Jani úplně v pho, moc mu to chutná, jak domácí, tak kupované a maso??? No to nejvíc.

Hup_ polepším se :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
holky, prosím Vás, jak je to s těma kašema: Já jsem četla, že by děti až nevím do kdy neměli jíst krupici a teď jsem koukala na babylove kaši z DM a tam je napsané "krupičná kaše" a ve složení je hrubě mletá pšenice. A přitom je tam napsané od 4M. Tak jsem z toho jelen :sweat_smile:
6. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Mau: nooo, tak to ti neporadím, já jen vím, že jsme klasiku nedávali nikdy. Až teď, když si jí dáváme všichni, tak mu jí udělám. Ale jinak ne. Kupovali jsme mu Myšku krupičku, ta mu šmakovala.

U nás se už také usíná, vypil míň, tak snad se brzy nevzbudí. Dovelzla jsem si práci, tak jdu makat :sweat_smile:
6. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
sklen: a co máš za práci? jsi mi to pořád nenapsala :wink:
6. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
hup: je to pěkný, ale je tam jenom Karolí :grinning: jak je to správně celé?
6. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
maus: no my jsem se vyspali dobře ...do syta :grinning: ...ondří se koupe a vypadá, že by vyrazil na pařbu ...ne do pelecu:grinning:

sklen: no proto :grinning:
6. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
hUP: co myslíš tím mi? jsem na mateřské, tak IQ kleasá :grinning:
6. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Hup :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: myslím, že už jsem to psala, je to vkládání věci do obálek, nebo skládání krabiček, prostě vše co je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
JJ, také se mi ukazuje jen jedna fotečka
6. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
sklen: já chci taky, kde se taková seriózní práce shání? :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.