• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mau: u nás :wink: :wink: :wink: :wink: Je tu na to fabrika, pracuje tam ségra.... dělá to samé, ale když je tho hodně, tak dávají i lidem domů, je to super pro ženské na mateřské
6. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
sklen: hm, tak to zase utřu, tady o ničem nevím. většinou je to bouda na lidi a s letákama se mi chodit nechce :unamused:
6. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Přijeď, můžeš mi pomoct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám 3000 tis kusů :sunglasses:
6. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
sklen: jj, to by se vyplatilo :grinning:
6. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Dělala jsem to od loňského října do porodu :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
maus: je to na http://hupcza.rajce.idnes.cz/listopad_2009/ ...nějak se to blbě zobrazuje
6. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Krááásné fotečky, prckové si to opravdu užívali. Hele a kde jsou fotečky maminek, vy mě nezlobte :angry: :angry: :angry: :angry:
6. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
No nic, jdu makat, tak se mějte krásně kočandy. Zítra zase nakouknu, tak toho moc nenakecejte, abych to rozlouskala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
skle ...každá práce, která se dá dělat doma je fajn,co?
mau, hup: fotky super, mimoušové nádherný, karolí má kukadla jak zrcadla, je to krasavice, ondří je kulišák a třetí mimi...asi neznám, ale taky je to krásnej bobek.
karolí na fotce č. 14 u mau v albu vypadá dvakrát větší než ondří :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
kaca: no další mimi je Neli od mismar a Linda od robin154 :wink: a Karolí je sice velká ale dvakrát tolik né :grinning: :wink:
6. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Kac: no to jo. Je to super. Makačka na záda, ale dobré

JJ, to je fakt, je tam větší :grinning:
6. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
jj, mau, ta fotka 14 zkresluje, jak je karolí v popředí:slight_smile:
jdu projít ještě jednou fotečky, já myslela, že jedno z dalších mimi je kluk a ony teda byli tři holky a ondří jako jedinej chlap... :wink:
6. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
jani: děkuješ o kousek výš za radu ..tak se ivím, že mi ... :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Jo a dneska už mi přišel ten kalendář zdarma, jak sem dávala Niki odkaz :slight_smile: je hezkej :wink:
6. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
kaci:jj...ale ondrovi se stejně nejvíc líbila mis ..no necápu..jako nic proti mis, ale přece jen to už je stará baba, že jo :grinning:

jinak karolí je fakt kus baby ...ondří je oproti ní jak peříčko :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Čau holky, krásný fotky :dizzy_face: Díky za pozvání, bylo to super :dizzy_face:
Kaca - ten chlapeček je naše Linda :grinning:
6. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
jů, Leňa má fotku a Lindu v profilu: fakt pěkný :dizzy_face: ale zmizelo ti album :unamused: co to?
6. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Jsem to smazala, páč nevim, kdo na to všechno kouká... :confused:
6. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky, byli jsem u léčitele. Teď jsem dokrmili a Štěpíno usíná :slight_smile: Jak někdo chodí na preventivky k lékařům, tak my k léčiteli. Jsme všichni celkem OK, jen ta virózka, ale Štěpkovi už prý ustupuje a ani u mě a manži to nebude mít dlouhého trvání :dizzy_face:
hup: fotečky kráááásný, máte všechny fakt povedené dětičky :dizzy_face: Ale taky bych ocenila pár fotek maminek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Linda je celá maminka, je Ti, Leni, moc podobná a taky je velká kočka. Teda Ondra se musel cítit jako v ráji :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Štěpík má prý takovej imunitní systém, že z čeho se normální člověk dostává týden, on zvládne za dva dny. No, popravdě, už jsem si toho všimla :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Saru dík :dizzy_face: Zatím všichni říkali, že je to spíš celý tatínek, tak jsi mě potěšila :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
robin: tatínka neznám, ale na Tebe mi přijde moc podobná :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
robin:slight_smile: tak to jo, zmátlo mě, že nemá naušničky:slight_smile: a ani nic růžovýho, což teda není podmínka, naše emi má taky spoustu oblečení neutrálního a doladíme třeba růžovou čepičkou:slight_smile: :wink:
6. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak jsem dneska poslala tátu do hospody...mám práce, že nevím, co dřív. a ráno jedem pryč... tak to chci udělat ted, at si nemusím kazit neděli
6. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
teda kači: ty jsi hvězda :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
kaca :slight_smile: už se nám to stalo víckrát, že nám říkali "jé to je pěknej chlapeček!" Tak jsem zvyklá :grinning: Hodně dělají ty náušničky no... My jsme nedávali. Ona už je tak docela uřvaná, takže ať si je nechá nastřelit, až bude chtít. :slight_smile: Co se týče růžových věcí, tak už jich máme víc, právě kvůli tomu chlapečkovi :grinning: No ale zrovna dnes tam té růžové tolik nebylo. :sunglasses:
6. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
hup...vid? překvapila jsem sama sebe, s jakou lehkostí a samozřejmostí jsem tu hospodu odsouhlasila.

jo a mám novinu, ode dneška má emi svůj vlastní opravdový mobil. dokonce jí i svítí... máme kamaráda v servisu mobilů, takže nám donesl jeden nefunkční - nedá se s ním už telefonovat, vyřazený, něco na něm upravil, aby se s ním nedalo dovolat ani na tísnové linky, je v něm normálně simka, které už vypršela platnost, ale díky tomu telefon normálně přehráva melodie a rozsvítí se...no prostě jsem nadšená. jsem ho vydezinfikovala a těším se, až ho zítra ledabyle někde nechám ležet a emi ho objeví a já jí ho nebudu brát, protože mi bude úplně jedno, že ho olizuje, slintá do něj a že třeba za týden se už nerozsvítí, protože zkorodujou kontakty:slight_smile:
jo a ještě jí na něj navlíknu opravdickou šnůrku:slight_smile:
a bude to:slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
jo a už bych měla jít něco dělat, nebo tady zase prokecám dvě hodiny s hvězdama :wink:
6. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
kaca: jů, no to bude Emi teda frajerka s opravdovým mobilem :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
mau: ten kalendář zdarma mi dorazil včera a taky jsem z něj nadšená. Vypadá hezky :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.