• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: o frajeřinu nejde. doufám, že se tím zabaví. minulej týden jsem jí koupila jako hračku dětskej mobil za dvě kila a na ten mi prdí. tak doufám, že jako ineraktivní hračka poslouží ten opravdovej :wink:
6. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
kaca: to je tak vždycky, opravdové věci jsou lepší :wink: určo bude ráda, uvidíš :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
No jo Maus až ve sprše mi svitlo,vždyť vy látkujete :sunglasses: :sweat_smile: ,ale mají tam na tu kartu i od Hami zeleninky s masíčkem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Hup: fotečky opravdu vydařené :grinning: fakt super,že se takhle můžete srazit,mi jsme bohužel moooooooc z daleka :cry:
6. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
piju druhou dvojku bílého...hmm, to bude teda plodný update projektu:slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
kaci: to je dobrý nápad..u nás frčí mobil, ovládače .... je sranda, že když zazvoní, hned sepo něm natahuje a chce ho vzít :grinning:
taky se mu líbilo mausovic dvd :slight_smile:

vla: určo bude nějaký letní srázek pro všechny koníkovky na půl cesty ..no né? :wink:
6. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
kaci: no pokud ti leze alkohol do hlavy jako mě tak potěš karle ...od porodu mi stačí čichnout k vínu a motá se mi šiška ...a to jsem vydržela víc než kdejaký chlap :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
hup...no už mi neleze tolik jako po porodu, už mám trošku natrénováno od doby, co nekojím. ale pořád ještě nejsem tam, kde jsem byla, ale to už asi nikdy nebudu, spaluju a odbourávám nějak pomalejc :wink: . radši to ani nebudu zkoušet. jsem vyměnila kvantitu za kvalitu:slight_smile:

s tím mobilem...to je přesný, taky se mi po něm pořád sápe. tak jsem to vyřešila. doufám, že mi mou malou lest hned neprokoukne:slight_smile:
6. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
ha půlnoc, měla bych jít spát...
7. lis 2009 v 00:01  • Odpověz
Ahojky hvězdičky a dětičky :slight_smile:
Noc na Vysočině báječná - manža i synek usnuli ve 20.30 a Štěpík spal až do 6, najedl se a usnul ještě do půl8 :dizzy_face:
Teď odsáváme jak diví, valí se mu to z frňáčku, hlavně proto, že ho chytl hysterák, když jsem si odskočila na WC a neviděl mě ani manžu :slight_smile: Závisláček můj :dizzy_face:
Zase jsme dojeli a měl tu hromadu dárků - dvoje tepláčky, 3 body, 3 trika s dlouhým, čepici, dvoje rukavičky a asi desatery ponožky. Ale jinak je ta naše mamka fakt normální :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
7. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Aojky, tak my už jsme doma z plavča. Super, potápěli jsme 2x a úplně v poho :wink:

Noc šílená, buzení po 1,5h, mezitim nahazování dudla... To neni normální.. Dneska zahajuju boj, páč už fakt nemůžu... Zkusim namíchat UM, nedostane prso hned jak začne kníkat. Klíďo budu hodinu chovat... Fakt už nevim..

Včera večer jsme jeli s D. do Tesca koupit jeho dědovi něco k narozkám a svátku. Fífu hlídala mamka, nechtěli jsme ho tam zbytečně tahat. Tak jsme utratili takovejch peněz :sweat_smile: Mam 2 tepláky, kalhoty na cvíčo, čepici, Fífovi čepici (máme skoro stejnou - takovou tu hučku s copánkama :grinning: ), zimní boty... No, vyřádila jsem se :dizzy_face:
7. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojky hvězdy,
Nikul: taky už v noci dostává UM,dneska vysosla 180 :slight_smile:
My jdeme dneska na Hubertskou zábavu tak u nás bude spát segra s jejíma holčičkama,tak sem zvědavá jaká bude Alička hodná :confounded: :grinning: doufám,že nebudu muset jet za hodinku domu :angry:
7. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Teda Saru ta babička je ale hodná :slight_smile: :wink:
7. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Jo a Hup doufám,že se v létě opravdu nějaký takový srazík uskuteční,už teď se s Aličkou těšíme :sweat_smile: :wink:
7. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
má dotz - dáváte už pckům ryby ...budeme mít na oběd lososa, tak přemýšlím, jestli mu kusek odebrat a nebo ne
7. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojky. U nás noc docela dobrá, do postele jsem si ji brala až kolem páté. Sice v noci plakala ze spaní ale namazat dásničky vždy zabralo :slight_smile:
Hned ráno jsme byli na nákupech a teď vařím oběd. Koupila jsem Karolí dřevěné kostky http://www.hvezdickanova.cz/eshop/24/0/5/319 v hračkářství s kuponkem za 399,- což je úúžasný :wink: tak budem stavět komín a Karolí je žvýká jako všechno :slight_smile:
saru: Vy se máte :slight_smile:
niki: jů, taky se moc těším na potápění :dizzy_face:
hup: my rybu určitě ještě dlouho ne-e, kvůli alergii
7. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
hup: a podle knížek se ryby (sladkovodní) můžou od 10.M nebo 12.M tak nevím...
7. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
maus: jj..kukala jsem na net ..aleněkde uvádí, že jo a někde že až vetřech letech ...to jsou dva extrémy a mezi těmi je ten zbytek..tak nevím:sweat_smile:
kždopádnědneska má krůtu :grinning:
7. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Já četla, že ryby do 1 roka neee...

My máme květák na mozeček s bramborem, Fífa květák s bramborem... Po plavání spal jen půl hoďky, teď tu dělá kraviny.. Snad usne po obědě na dýl, protože já si potřebuju dáchnout...
7. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Teď mi psala kamarádka je to spolužačka ze střední, dnes v 9,27 se nám narodil Davídek měl 3,90 kg. kusanec co? :grinning: :grinning: :grinning: Taky přenášela od pondělí.
7. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
mau: stejný kostky máme pro Štěpína taky :wink:

hup: rybu jsme zatím nezkoušeli, asi ještě chvíli počkám :wink:

vla: jj, mamka je zlatá, díky ní Štěpínovi skříň praská ve švech :grinning:
7. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahojky, já rybu taky zatím nedávám, i když u nás dnes na oběd taky je :slight_smile:

tak mě napadlo, kdysi jsem tady četla, že někdo (nepamatuju si, kdo) dal prckovi piškoty... tak pozor, lepek neřeším, ale piškotky obsahují bílek :wink:
7. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
pebi: já myslím že všechny sušenky obsahují bílek. Na Sunárkách je taky ve složení psané vejce. To je pak těžký :unamused:
vla: no macík :dizzy_face: , skoro jako naše Karolí :slight_smile:
saru: to se Štěpa má, že má tak hodné prarodiče :slight_smile:
A kolik Vás stály ty kostky? jestli to není tajné :wink:
My už jsme po obědě, má přijet ségra s děckama, tak se těšíme :slight_smile:
7. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
mau: My je kupovali tady v jednom krámku, měli je zrovna v akci za rovných 400 Kč :wink:
7. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
saru: tak bezva, to je stejné jak já. Oni je tam totiž bez kuponku prodávají za 799 :confused:
7. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
mau: já ani nevím, kolik by stály normálně, ale měli u toho napsaný Akce a 400 Kč mi na ten počet přišlo bezva :slight_smile:
7. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
saru: jj, taky tak :wink:
7. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
My jedem na oslavu :slight_smile:

Ochutnávka vánočních fotek :slight_smile: Jsem se nudila, tak jsem se do toho dala:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vanocni_Filipek/
7. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
niki: Filípek je roztomilouš krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: Taky bychom měli nějaké nafotit, když mně se ale hrozně nechce do těch vánoc alá Santa, ale myslím, že to tak stejně skončí. Zatím jsem mu objednala body se sněhulákem s nápisem "Moje první vánoce". Ale ségra už volala, že mu koupila nějaký triko se Santou, tak asi stejně neodoláme :wink:
7. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
niki: co to máš dané jako pozadí? Nějaký přehoz?
7. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.