• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niky - fajnacke fotecky, ja jsem taky par nafotila, koupili jsme malemu super outfit s napisem santuv maly pomocnik, a mikulasska cepicka a ponozky jsou zrovna v prani
Jeste cekam az dorazi nas novy fotak, koupili jsme si zrcadlovku nikon D80 a pak zacneme fotit ve velkem

taky mam rada jednobarevne pozadi, sem tam fotim na perinach, nebo minule jsem rozlozila takovy cerny ubrus

ozvala se mi jedna holcina z MK, ze se ji libi ty magnetky na lednici co mam v albu, tak jsme udelali obchod, ja ji poslala balik s tema rameckama a ona na oplatku detske a kojici cajiky /ktere jsou tady nedostatkovym zbozim/. Jsem rada ze jeste v dnesni dobe clovek muze nekomu duverovat, ze 'jen na slovo' jsme si navzajem poslali balicky

Jen jsem prisla na to, ze malemu vice smakuje cista voda nez nejake caje, ale to nevadi, doma se neztrati...

kde najdu fotecky ze srazu Hup a Maus???
7. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
nik:hezké fotky ...fífa je kořen :slight_smile:

mag: http://hupcza.rajce.idnes.cz/listopad_2009/
7. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
hup - dekovacka :dizzy_face: , vidim, ze vam bylo veselo.. :dizzy_face: deticky si asi hooodne vyhraly a samozrejme maminy drbaly
7. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
niki: moc pěkný :dizzy_face:
u nás teda Santa taky nevede, ale člověk se tomu neubrání...
7. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
niki..pěkný fotky. já už jsem vánoční ve vánočním outfitu taky fotila - na kalendáře. ale ještě jsme neměli čepičku, tu jsem koupila minulý týden, takže až bude čas, tak nafotím ještě v čepici

hup..rybu taky nedávám

magis...ty magnetky, všimla jsem si jich až ted..to jste si nechali dělat? to je vážně dost dobrý!

jinak se taky hlásím od rodičů, martin nás sem odvezl a pokračoval na oslavu narozenin až někam za kyjov. ted jsem mela málem smrt...volám mu, protože mi to tak časově vycházelo, že už by mohl být na místě ale ještě se neozval, nebere, volám volám, 7x nebere. už jsem se rozklepala, protože tohle nedělám. volám po osmé a on to zvesela zvednul. normálně mu to vůbec nevyzvánělo, nepřijatý hovory mu naskočili až když jsme spolu mluvili... byl ještě cca 30 km od cíle, tak se neozýval, neměl důvod, že, když jsme byli domluvení, že zavolá až dorazí.
no holky...fakt hnusnej pocit ... tfuj

ááá, eminka přišla z procházky s babi a dědou

jo ještě něco, všude píšou o tý přicházející chřipkový epidemii. začínám se toho nějak bát. asi jako prevenci nebudeme zbytečně chodit do míst, kde je velká koncentrace lidí...myslíte, že to má smysl? nějak se chránit...ach jo, jsem nějaká ustrašená, možná na to má vliv jak jsem se nemohla dovolat martina...ale mám nějak ted o naší rodinku strach...
7. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
kaci: myslím, že to nemá cenu
jako manža dělá v realitce - je bez šance eliminovat v jeho přítomnosti nachlazené - domů může přivléct kde co
jíst se musí - takže do obchodu taky musíme zajít
myslím, že prostě je dobré posilovat imunitu (i svou)
ale nijak zásadně bych neplašila

jako jak umřela ta ženská na tu prasečí chřipku ..všude to troubili do světa ..ale jen málo psali,že byla prolezlá chorobama skrz na skrz
ten další chlap ve vážném stavu měl dlouhodobé problémy s imunitou ....
atd.
takže bych prostě neplašila

jasně, že děti do 2 let jsou rizikovou skupinou, ale přece jen bych to nijak nehrotila ....rozhodně ne v tuhle chvíli
7. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
ad prasečí chřipka: žádnou paniku!!! Mnohem víc lidí umírá na normální sezonní chřipku, ale o tom se nemluví v médiích, když ale někdo umře na nový typ, tak je z toho haló. Přesně, jak píše hup, ta paní, co na ni umřela, měla vrozenou vadu srdce, ale o tom už nikdo nemluví. Takže hlavně se toho nebát a ono to nepřijde :wink:
7. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
já jsem přesvědčená, že prasečí chřipka může na životě ohrozit jen lidi s hodně oslabeným organismem, buď dlouhodobě slabá imunita, nebo současně nějaká vážná nemoc a pod. :wink:

teď na jiné téma...
Mareček dostal zubní kartáček s "kousacím" druhým koncem a už asi 3/4 hodiny je to jeho nejoblíbenější hračka... je hodný jako dlouho ne :slight_smile:
7. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
pebi: tak tos mě pobavila, zrovna stahuju z foťáku fotky z dneška - Štěpíno taky dostal kartáček s gumovým druhým koncem a hrál si s ním dopo asi hodinu :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
u nás už se spí - byla strááášně unavená :sweat_smile:
takyy tu chřipku nijak neprožívám, snad to bude dobrý :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Pár fotek se zubním kartáčkem a v nové čepce :slight_smile:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_1.11.2009/#34.jpg
7. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
jéé saru mise líbí ty vanové ...jako ty ostatní jsou taky čupr ..ale vanové jsou fakt bezva
7. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
hup: díky :dizzy_face: To jsme fotili někdy v týdnu, když jsme oba kašlali - nakapali jsem si do vany olejíčky a čtvrt hoďky jsem si lebedili :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
u nás se už taky spí, Marek večer přeplazil celou kuchyň, tak ho to asi zmohlo, i když on od posunu času chodí spinkat dřív...
jdu na ty fotky
7. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
krásné fotky :dizzy_face:
musím jít, Anetka mě volá, že nakreslila kytičku, tak to musím jít pochválit :grinning: :wink:
7. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
saru: pěknýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: jsem nejdřív myslela, že mu ho ani nevybalíte, aby mu dýl vydržel :grinning: :grinning: :wink:
7. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
mau: když jeho děsně bavil ten obal, ale když už ho měl rozkousanej, tak jsem vyndala katáček a ten ho baví taky :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahooooooooj hvězdy, já jsem hotová. Máme skoro hotovo. Záda mám totálně v p....i. Au au, budu potřebovat masáž.

HOlky, krásné fotečky, Fífa je opravdu luxusní. :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
sklen: ahoj, co máte hotovo, že tě to tak zmohlo? :wink:
7. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
No ta dom. práce, přivezla jsem 3 tis kusů, a je to fakt strašné straní s tím.
7. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
skleni: to jsi teda hvězda :dizzy_face:
7. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
sklen: ahá, jsem myslela že to máš volnější, ne že budete pořádat závody :grinning: ale tak hotovo, hurá :slight_smile: teď si mákne Petr a udělá ti masáž, ne? :wink:
7. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
JO ten a masáž, to jo, ale jinou a né na zádech :wink: :sweat_smile:

Mau: jj, je to časově omezené. Má to být do úterka, ale chci to odvézt už v pondělí. Pak bude další :dizzy_face:
7. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Začínám nesnášet Němce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to pro jejich DM drogerii, vlepuji vzoreček těl. mléka, k tomu dopis a katalog, s tím do obálky a ještě hlídat pořadí, fakt děs
7. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
sklen: tak aspoň něco :grinning: :grinning: :wink: ale je to asi drbačka, to věřím...
7. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
No nic, jdu pokračovat, ať se toho co nejdřív zbavíme. zatím pa hv+ězdy
JOJO, už mi z tho hrabe. ale nedá se nic dělat, dala jsem se na boj,t ak musím ojovat :wink:
Ahojík holky,
tak jsme přes tu rekonstrukci u našich, náš byt vypadá jak velký sklad, kuchyn žádná, zatím mám z toho akorát depku...vůbec si nedökážu přestavit, že to budem mít nové a krásné :sweat_smile:

HOlky z minisrazu- krásné fotečky, miluju dětské fotky, fakt všem pohromadě to moc sluší...
Nik, Santovské Fífovy fotky jsou taky bezva, už mě to taky napadlo, ale nemám ještě tu čepičku...
7. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zase zdravim :slight_smile:.
Dneska jsem byla odpoledne sama po nákupech, Matýsek byl doma s tatínkem, ten náš imunitní oslabeneček :stuck_out_tongue_closed_eyes: - takže jsem zvládla Globus plus nákupní centrum s Tescem - tak kdo máte Globus blízko a máte kartu mimiklubu, tak tam mají pampersky (ten giant pack) za tři stovky :wink: - a hlavně jsem tam konečně narazila na pořádnou kojeneckou vodu, tady u nás v Albertu mají jenom tu Agua Anna (1,5l za 11,50 ale hlavně po kusech, nemají je tam ani v těch baleních po šesti), a v Globusu jsem objevila Horský pramen nebo tak nějak - velká pětilitrovka za 16,-Kč - tak to taková "sockoidní vsuvka" :grinning: :grinning: :grinning:
No a taky tam mají super hračky, fakt bomba, já jsem Matýskovi koupila takovou ležatou mašinku s různě tvarovanýma knoflíkama, se kterýma když zakroutí nebo něco, tak vyskočí zvířátko, zabučí/zaštěká/zabéká a pustí se melodie, pak tam mají hrací telefon na stejným principu, no spoustu věcí - a pro větší děti třeba bagry a tak, za super ceny :slight_smile:.
V knihkupectví jsem mu koupila leporelo s obrázkama hraček :slight_smile: a pak další kolo v Tescu, hračky do vody a takový ty kroužky, co se staví do věže :grinning: .

Martinovi jsem koupila v Marks&Spencer zimní vestu (přeje si k Vánocům) a zrovna tam měli 20% slevu na bundy a spol., jsem se dobře trefila :grinning:

No a hádejte, co jsem si koupila sobě? Samozřejmě opět nic :sweat_smile: Né že bych nechtěla, ale cokoliv jsem si zkusila, tak mě nenadchlo natolik, abych si to koupila :confounded: - za chvíli budu chodit nahá, bo fakt nemam co na sebe :rolling_eyes:
7. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
bram: a budete si to dělat svépomocí nebo firma? Bude to fajn, až to bude hotové, uvidíš :slight_smile:
petu: no hvězdááá :slight_smile: Se ti tvoji chlapi mají :dizzy_face:
7. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.