• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skleni: nechávala bych ho na břiše častěji, aby se snažil z té pro něj nepříjemné pozice dostat, ale nehrotila bych to. Však on se otočí, neboj :wink:
8. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
skle: náš Vojtíšek je to samý....... to je snad fakt tím jménem :grinning:
8. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ok ok, už mlčím :wink: :slight_smile: snad se rozhýbe, nerada bych jezdila n anějakou rehabilitaci, přece jen mu bude 7 m :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Enz: fakt?? vy také nic???
8. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
saru:no mě už vycepovali :grinning: ...alestálo mě to roky přemáhání ...ale stejně to nemám odměřené přesně
hlvněu buchet apod. mito příjde nesmysl ....protože přece pokaždé jsou jinévajíčka ...někdy mámod babičky od mladých slepiček prťavky, někdy zase koupím L... tomus e to taky musí přizpůsobit, žejo
8. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
to je dobrý ..vojtíšci se netočí a štěpánci jsou hyperaktivní :grinning:
8. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky: třeba jo :wink: Znám Vojtu o měsíc staršího než Štěpula a teprv začal válet sudy, na druhou stranu znám o 2 měsíce staršího Štěpánka, co už běhá. Takže Štěpán asi bude zase akční jméno :sweat_smile: :grinning: Buďte v klidu, nechte je, ať si sami rozhodnou, kdy budou co dělat a kašlete na lékařský tabulky :wink:
8. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
nene a je v pořádku......byli jsme u fyziotrapeuta co taky dělá s dětma Vojtovku a prý je prostě pohodář spokojenej a nemá potřebu se někam točit...ovšem chtěl by sedět a stát.....normálně si myslím, že se snad posadí z lehu na zádech a ne z bříška...už musí mít dobře vytrénovaný břišní svaly jak se o to pořád snaží :grinning: jde na to prostě od jinud.....jo mmch chceš ty capáčky hodně???????...já ti je teda nechám no :grinning:
8. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
já už to pak jako taky dotvořím jak se mi to zrovna zdá, ale potřebuju z něčeho začít, celé to od oka nezvládám :grinning:
8. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Enz: ooo, tak to budeš hodná :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Vojtík je také spokjený, ale k ničemu jinému se nechystá, je pořád jako hadrvá panenka s ručičkami do stran :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
maus: jak jsme se u vás bavili o té hadrové panence, to jsi říkala ty nebo mis, žeji našla někde jinde?
8. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
hup: mis to říkala
8. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
mííííís:kde jsi...potřebuju se na něco zeptat :grinning:
8. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj kočky, my tu měli rušno přes víkend, dodělávala se fasáda, už máme žlutý domeček :sweat_smile: takže byl tu plný dům, k tomu 3 děti, vaření, pečení buchet, no nezastavila jsem se. ale bylo to fajn. Zvlášť martínek byl moc ráda, že tu byly dvojčata a teta a strejda, on prostě miluje lidi i děti, úplně se na ně sápe :grinning: připlazí se a ručičkama na ně šahá. a hlavně pozorovat ty naše dvouletá dvojčata, jak chodí, a bylo vidět, jak to touží taky dělat. a všichni tři včetně taťky se koupali ve vaně, to byla bžunda :grinning: jo malý už pěkně dlouho péruje na kolínkách, a zatím neleze.. ale zas se chystá na sezení, když mu maličko pomůžu, tak v té poloze i dlouho zůstane :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Koukáte dnes někdo na Superstar? Já teda nemusím Jacksona, Madonnu už vůbec. Ale Jacksonovi se musí nechat, že má spoustu hudebně geniálních hitů, takže respekt :wink:
8. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
saru: já se dívám, ale taky to moc nemusím :wink:
8. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Sraz se vám moc povedl, holky :slight_smile: dětičky jsou nádherný a jsem ráda, že vidím i mamky!!!! ani mi nepřijde, že by Karolka byla o tolik větší než Ondrášek. Nelinka má stejnou mikinku jako my, je trochu chlapecká :sweat_smile: a Linda má pěkné modré očička.

Saru, jj Michael má fakt super bomby, zvlášť z 80. let. nemám moc ráda jeho ploužáky.
8. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
luci: Linda a modré oči? :confused: :sweat_smile: to musí být nějaká mejlka :grinning:
8. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Teda ta porota je dnes úplně mimo mé frekvenční vlny :sweat_smile: Leona celkem gut, Monika se mi nelíbila (oni ji chválili), Šmajda zpěvem dobrý (sjeli ho, mně přišlo, že celkem ladil), ale chováním na pódiu děs - hnus fialovej, byl naprosto slizkej :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
teda taky jsem si nevšimla, že by Linda měla modré oči :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Magis, hezké fotky, takové umělecké, moc mě to inspirovalo :slight_smile:
Pebi, to se vám moc povedlo, fotky rovnou do alba, fakt suprovka :sweat_smile: a kolik má už Mareček zoubků?
Dadu, to je super, jak se Nelinka směje, nemůžeš to natočit na video? a jak ti pěkně všechno spapá.. o tom si můžu nechat zdát. dnes jsem dala malému zkusit naši bramboračku (vynikající) - otvíral na ni pusu, tak jsem mu trochu odložila, přidala trochu jídla ze skleničky a rozmixovala.. no nesnědl ani půlku.. aspoň že tu večerní kaši už papá pěkně..

jo a pochlubím se, v noci jsem kojila jen ve 2 a ve 4, to je úspěch!!!! kolik jídel denně už dáváte? my dvě - oběd a kaši večer, mám začít už ovoce? a kdy?
8. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Niky, super nápad s vánočním fildou, hezky ti pozuje :slight_smile: ale myslela jsem, že bude mít i vánoční overal.
8. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
luci: tedylinda má čokoládky jak vyšité :grinning:

ad dnešní superstar ..já vím, proč jsem se chtěla kukat na čt1 :grinning:....leč neprošlo :sweat_smile:

luci: vyši brmboračku?jakokořeněnou a solenou? :confused:
8. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak my máme doma taky červenou čepku, je ne tak dlouhou, a ještě dostal overálek se sobem a k tomu sobí capáčky, takže taky časem něco nafotíme, ať pak můžeme poslat známým.
ad Filda - mně se právě líbí, že to niki udělala tak jenoduše - jen v čepce. Má to svý kouzlo :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
saru taky se mi Monika dneska moc nelíbila, ale ani Šmajda....jinak já Madonnu můžu i Jackson má pěkný hity, ale zatím žádný vypalovačky nedali :unamused:
8. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
souhlasím ze saru, kdyby měl Filda ještě holej zadek bez plínky, bylo by to úplně super :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
luci: ty dáváš malému už solené a kořeněné jídlo?
8. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Luci, overálek je objednanej, přijde v týdnu :slight_smile: Tohle bylo jen předfocení, když jsme se nudili :wink:

Madonnu ani Jacksona jsem nikdy neposlouchala, ale Šmajda zpíval docela dobře... :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
taky se mi ty fotky Fildy líbí takhle nahatý :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
mi se dneska nlíbil prakticky nikdo ....
ale madonu můžu .... jacksona jak co

maus: jj...přesně to mě napadlo ..bez plíny a nebo jen bílou látkovku ..ale i tak jsou fotky moc fajnvé
do žádného overálku bych ho necpala
8. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.