• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: jj, nad tím právě přemýšlím, že bych mu dala jen tu čepku. Mně mrzí, že české vánoce nemají nějaký takový typický symbol, do čeho by bylo možno prcka obléci :unamused: Takže to skončí asi u té čepky :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
no jo Honzík nezklamal........moc hezký od prvních tonů :wink:
8. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
enza:souhlas :wink:
8. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
saru možná andělský křídla........
jj, Bendííík je dneska zatím nejlepší :slight_smile:
mě se nahatý fotky miminek kdy není "nic vidět" hrozně moc líbí :dizzy_face:
:grinning: :grinning: :grinning: jak dětičky nechtěly odejít...plyšáčků se jim zachtělo
8. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
enza: to mě tak napadlo, jenže Štěpán by je určitě okamžitě zdemoloval :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lehl by na ně, nebo by si je ze zad strhl a sežral :grinning:
8. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
jééé...holky s těma křidýlkama jste mi připomněly, že my vlastně mámeprofi fotku andílka na červdném polštářku ...to bude péefka :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
saru třeba by tě překvapil :grinning: ...pak jedině čertovský růžky :wink:
enza: jj, ty bych mu nemusela ani nasazovat, ty má na hlavě od přírody, i když neviditelný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale to už by zas nebylo moc vánoční... Kdyby vás ale nějak takovej symbol napadl, budu vděčná za inspiraci :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
enz: jj...já myslím, že andílky s čertíkem uvnitř tady máme všechny :grinning:
8. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
no tak vlastně ani není potřeba vymýšlet nějaký obleček :wink: ...jinak našla jsem stránky o ježíškovi, jak teda asi opravdu vypadá :grinning: http://www.ceskyjezisek.cz/ takového jsem ho nečekala..........
8. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
enza: :grinning:
8. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ben dobrýýýý :dizzy_face: A dokonce ho i pochválili :slight_smile: Já tanec miluju, proto mám ráda lidi, co se umí i hýbat.
8. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
jsem ho neviděla, byla jsem u Karolí...
asi už půjdu spát. Dobrou hvězdy :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobrou, Maru :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Já jsem mu chtěla plínku sundat, ale ještě, že jsem to neudělala, páč se při tom focení pěkně pokadil..

Ben se mi teda vůbec nelíbil, nevim, co chválili... :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Benovi se to povedlo....a i budoucí vypadají slibně...na Billie Jean se těším
8. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
nik: chichi tak to by byly moooc hezký fotky :grinning:
8. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
No, zatím nejlepší Bendig, nejhorší Monika a najslizčí Šmajda. Dneska mě to dle očekávání nebere, ta hudba prostě není můj šálek :slight_smile: Ale vždycky si vzpomenu na ty roky, co jsem zpívala na konzervě se sborem, dělali jsme i modernější hudbu a bylo fajn vystupovat. Sbor tě skryje. Sólově už je to mnohem větší adrenalin, občas i nepříjemnej :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
niki: škoda, žes ho nenechala nahatýho, byly by to super originální vánoční fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Hup, jo solenou a kořeněnou, protože už vážně nevím, co s ním, když tu zeleninku a maso prostě nepapká :pensive: ale měl to rozředěno bramborem a hovězím ze skleničky.. ale stejně nic moc... je to s ním zabíračka. ale na jogurt či ovoce otvírá pusu sám od sebe..

Niky, mně se Benovo zpívání moc nelíbilo taky.. a tanec jsem nesledovala.
8. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
nik: :grinning:

saru: no ..asi není třeba být vždy origoš :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
holky, jak často vám teď prckové kadí? já ho přebalovala včera po koupání do látkovky apřekvapivě do osmi ráno v tom vydržel (zas tolik v noci nepil) a dokonce byl i pokaděný a nevřískal :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Nikulko, a vánoční filipek je moc super, moc obdivuju, jak pěkně sedí :slight_smile: jak to děláš, že se někdy nudíš.. :pensive: u nás je furt co dělat...
8. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
luci....emi kadí tak 2x-3xdenně
jak kdy

holky, myslíte, že odrážedlo vláček,může být i pro holku? http://www.malvik.cz/Detske-hracky/choditka-a-odrazedla/Chicco-Odstrkavadlo-Loco-09
nebo musí mít něco růžového? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28289239&tab=0
8. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
nik: jó, to niki docela věřím. Tuhle originalitu bych si taky odpustila :grinning: Musím říct, že nám se ještě nestalo, že by se Štěpíno pokadil jinam, než do plíny, a ani po tom moc netoužím :slight_smile:
luci: jak kdy, nepočítám to :wink: Jednou denně minimálně.
8. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
kaca: hlasuju pro číslo jedna :wink: Klidně i pro holku :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
kaci: na růžovou bych se vyprdla :wink:
8. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.