• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: díky :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
mně se líbí vláček...a klidně i pro holku.........Kačka měla motorku
8. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
moje řeč holky...
8. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Taky se mi líbí víc ta první.. :slight_smile:
Fífa kadí tak 2x denně... Někdy ani jednou, ale to už mu to vadí. Mam doma švetskovou šťávu a ta zabere vždycky...

Včera na tý oslavě byla buchta - piškotový těsto s pudinkem.. Jsem dala Fífovi ždibeček do pusiny... Se mohl utlouct! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: By normálně snědl celej kus! :o)
8. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
niki: naše mamka Štěpínovi taky dala kousek buchty a olizoval se, jak kdyby tejden nejedl :grinning:
8. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
myslim, že se jim nic po kousku něčeho "dospělého" nestane. nesmí se to přehánět
8. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
kaci: :wink:
8. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Kači, taky hlasuju pro mašinku, to druhé je takové nanicovaté, ničemu nepodobné...
Niky, náš miluje taky vše sladké pečené :slight_smile:
marťa kadí tak 1-2x za dva dny. dobře se mi to sleduje, jak peru jednou za 2 dny plenky. takže je normální, fajn. už nepoužívám separačky, přijde mi to zbytečné, když většinou jen čůrá.. co vy látkařky?
8. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
tak vy už kupujete odrážedlo? vlastně kdy se může používat, co už dítě má umět?
8. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Tak Dominika dobrý, trochu nuda, Lacho dobrý, Chodúr pěvecky super, ale já prostě asi nikdy nerozdejchám ten jeho pohyb - já vím, že je to vtip, ale já se na to fakt nemůžu dívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: Ale jinak hvězdný :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
saru:já ho žeru :grinning:
8. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
hup: jj :wink:
8. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
jdu do hajan ..dobrou :wink:
8. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
Hup, já taktéž :slight_smile: Denis byl taky moc fajn, když postoupí ti dva, tak budu spokojená. Domču ale taky můžu, jen ta písnička mi moc nesedí.
8. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
tak mám dočteno, vypito kafčo, jdu něco dělat...
luci, vyfoť fasádu :wink:
9. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
:slight_smile: U nás noc celkem dobrá, večer jsem tam sice několikrát byla, ale od cca 22 spala do 2 (to ji vzbudil manža) tak dostala mlíčko a spala do 5:20 kdy jsem si ji brala do postele, ale jíst nechtěla, ani pak v 7 když se vzbudila. Dohromady vypila tak 40ml. nevím, jestli je to pořád tou zácpou či co :unamused:
Já teda Karolí naše jídlo nedávám ani ochutnat, nemám to ráda, ale každého věc :slight_smile:
Dneska je zase pěkně hnusný počasí, ale aspoň není tak chladno...asi budem dřepět doma :unamused:
9. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Já normálně žasnu kolik jsou lidi schopný utratit za nosítko typu klokanka. Teď máme na bazárku jednu za 1200,- to bych si za ty prachy radši koupila šátek nebo něco... :sweat_smile:
9. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
já koukám na edekor.cz a vybírám si vánoční ozdoby :grinning:
9. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
prosím prosím tě jak se pozná, že se dítě samo odstavuje ( Maus Karolínka to tak měla nebo se pletu? )? Adam totiž ráno pil/nepil, bylo to jen cuc a koukal a zase prso do pusy a zase koukal...trochu mě tím překvapil on se sice u jídla nechává vyrušit celkem lehce, ale po celé noci, kdy spí, aby pil takhle jako ponocnej, tak to jsem tedy ještě nezažila...tak se ptám, zda to jako trošku něco neznamená :sweat_smile: , mě to nijak nevadí, já jen ať ho nenechávám hlady nebo ať do něj naopak necpu zbytečně UM...děkuji
9. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
akit: my jsme postupně jednotlivá kojo vyměnily za UM a kojila jsme už jen párkrát za 24hodin, později už Karolí dělala u prsa to co popisuješ a teď už nechce prso prostě vůbec, kouká na mě co po ní chci, takže my už máme utrum. Kdyby měl hlad, tak to nejspíš poznáš a kdyby ani tehdy nechtěl MM zkusila bych UM a uvidíš :wink:
Ale dneska třeba ráno nechtěla ani UM, tak nevím, jestli už prostě mlíčko bude odmítat nebo jenom neměla hlad...
9. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak jsem mu zkusila teď zase dát ( pil naposledy chvilku po 7 ) a bylo to to stejný..No já mám právě strach, zda poznám, že má hlad..on je totiž docela v poslední době protivnej tzv. celodenně :grinning: a já jsem zatím nezjistila proč..moje několikaměsíční výmluva na zuby už neobstojí ani přede mnou samou :unamused: :grinning: neb nemáme stále ani jeden, takže je možná chudák nespokojenej s denním jídelníčkem.. :confused: :grinning:
9. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc super. kdybych nekoukala na úplný bezvětří, tak bych se krásně vyspala:slight_smile:
zato počasí stojí zaprd :frowning2:
9. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
akit: já to taky svádím na zuby už dlouho, ale věřím že právem, páč když jí ty dásničky namažu tak se uklidní :sweat_smile:
9. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Kači já chodím spát každej den kolem půlnoci a ráno se za to vždycky pochválím :grinning: , ale udělám to zas a zas a přitom k tomu nemám žádný smysluplný důvod..
Maus tak u vás to jsou asi opravdu zuby, u nás je to zatím jen trénink matky do blázince... :grinning:
9. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už o tom nepochybuju, u nás straší :sweat_smile: . Už třetí noc po sobě se Matýsek vzbudil v půl třetí a řev pomalu do čtyř, jsem z toho už KO, fakt :confounded: :confounded: Ale to je jekot, to byste museli vidět, nechápu, vůbec nechápu :fearful:
Jinak je přes den už zlatej, z tý nemocnice už se srovnal, ale tohle je teda masakr.

Ad. včerejší téma psů - já stopro souhlas s Kačkou, né že já bych se psů bála nebo je neměla ráda nebo tak něco, ale mam z nich "respekt", nehladim si je (vyjma toho našeho vořecha u babi, kterej ale před měsícem umřel :frowning2: ) a prostě jim nevěřim. Né že bych si myslela, že jsou zlý, ale prostě mi můžeš, Hup, tisíckrát zopakovat, že s nima máš zkušenost, že poznáš atd. atd., ale podle mě stejně nikdy nemáš zaručeno, co ten pes udělá nebo neudělá. Vždyť on může jenom zvednout packu aby to mrně "pohladil" a ono z toho bude mít šlic přes obličej do konce života :confounded: . My bohužel máme toho debilního hloupýho nervního kokra na chalupě (a to je teda extrém totální, tchán ho ovšem zbožňuje a Árčíček může všechno) a mně vstávaj chlupy hrůzou, když se k Matýskovi přiblíží na dva metry. Milovníce psů si tady asi o mně pomyslej, ale prostě to mam hozený takhle a žádný tuli tuli s pejskama prostě u nás nebude :sweat_smile: .

Superstar si pustim dneska na netu, tak jsem zvědavá :wink: - zaznamenala jsem tady ovšem něco o Šmajdovi slizounovi - on vám snad doteď nepřišel dostatečně slizkej? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Jo a ad. Chodúr - hlas super, všechno, profík, ale já vám něco povim :grinning: - já měla kdysi dávno rande naslepo a přišlo tam snad jeho dvojče - ten ksicht, ty pohyby - a dodneška z toho mam trauma :grinning: :grinning: Přijde mi prostě nechutnej, naprosto odpuzující, charisma nula nula nic :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
petu: mě tak připadá Šmajda - prostě nechutnej :grinning:
9. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Mau: Tak tak, ten je taky jedlej, já jsem asi "stará", ale já ten dnešní "styl" nějak fakt nepobíram - jak se tohle těm holkám může líbit?? Ty vlasy jeho, ještě jak si vždycky uhladí tu patku, no brr...
Ovšem úplně nejvíc nechápu, jak můžou šílet z Bendiga, to je pro mě tak totálně asexuální stvoření, ty jeho tlamy a opět hlava, no já se z takových nechlapů osypávam :sweat_smile: :grinning:
9. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
ahojda, tak jsme tu taky :slight_smile:
Noc docela ušla, kojo 23:30 (to jsem akorát usínala..) , pak ve 2 a ve 4. od 6:30 už nechtěl spát ani si hrát, ale šahal si do pusinky, tak ho možná bolely dásně... kolem sedmé se mi ho povedlo uspat - spal mi na břichu asi do 8:15, takže docela prima. a ráno byl zas zlatý, ošahával, koukal.

Akit, to mi někdy dělá malý taky.. pak se bojím, aby se za celý den najedl dost...
máte přehled, kolik teď prckové přibírají za týden či měsíc???
9. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
petu: no jo no :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
dobré ranko

aki: ondří takhle blbě pocucává po ránu někdy taky ....tak si říkám,že už sena to vyprdnu ..pak zase pije dobře ...
no každopádně jsem líná na to, abych přecházela na um, když mám mlíka dost a ondra ho pije slušně (občas fifrá ve všem)

jinak k mlíku ...fakt bymězajímalo, který inteligent vymyslel to, že tvorba mlíka se ostupnězastavuje, že přestanepři kojení rčet z toho druhého atd. ...já bych klíďo zvládla kojit ještě dvojčata :grinning:

pet: jasně, že homůže škrábnout ...ale to by pak chtělo ho zavřít mezi 4 zdi, ty by ovšem musely být polstrované ....
zrovna teď ondra lezl do krabice s hračkama a dal si pěkné čelo ...ani neknikl a pokračoval v rabování ...prostě to k objevování světa patří nějaká ta modřina nebo škrábanec
já mám na prsu 10cm jizvu, jak mě škubal pes na zemi,na předloktí stopy po dírách od psích zubů atd. - a žiju a žádné trauma nemám .... a přesně vím, co bylo blbě ...když mě pokousal pes, vždy jsem věděla už před tím než mě kousne, že jdu do rizika, že budee nastavovat pravidla a ujasňovat si pozice
já moc nevěřím na to, že bylo jednou jedno hodné dítě a jeden zlý pes a ten ho zčista jasna kousl
většinou tomu něco předchází
často je chybou to, že ten pes si myslí,že je s dítětem na stejné úrovni (musí poslouchat rodiče a pod nimi už nikdo není) - špatně nastavená hierarchie
no a tak dál ...
prostě bych ondru nevystavila lehkovážně nebezpečí
vím, jak psi nebezpeční být umí a proto jsem ostražitá, ale nepaikařím dopředu :wink:
9. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.