• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahooj holky,
po dlouhé době opět tady.
Novinky:
1)Vstáváme 2x za noc, což je změna k lepšímu.
2) Malá se sama odstavila. Začala odmítat prso, jak popisovala Maus. Když jsem jí dala, jen si cucla a koukala a nepila. Posttupně jsme to teda začaly omezovat ob jídlo, potom jednou denně + noc a nakonec ob den. Teď jsem naposledy kojila 4.11. Prsa to zvládly v pohodě, přestaly se mi nalévat postupně.
3) Zuby pořád nic.
4) Začínáme se plazit - pomalu, ale jistě.

ad Superstar: Šmajda byl včera opravdu trochu nechuťák :wink:
Fandím Chdúrovi a sladkej mi přijde Ben, takovej nevinnej, i když - není to kalkul??!
9. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
No jo, ale vaše děti pijou v noci, to naše nee :astonished: , takže je celou noc bez jídla a pak ráno ještě takové "kdenictunic"..no dnes to otestuju a kdyžtak změním jídelníček :grinning: , stejně patřím k těm, které nechtějí kojit moc dlouho, samozřejmě to se až tak plánovat nedá, ale chtěla jsem kojit tak do 9měsíce, takže nějakej měsíc sem nebo tam je skoro jedno.. :wink:
9. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
lucy: takže celkem dobré zprávy, no ne? :slight_smile:
akit: však on si to Adámek nějak rozhodne sám :wink:
9. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
lezeme! hurá! ...já mám radost :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
pebi: jůůů, gratulace :dizzy_face:
Karolí se sice přemisťuje po pokoji, ale lezení to ještě není :wink:
9. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Jako sorry Hup, ale teď ty Tvoje argumenty moc nepobíram, srovnáváš škrábnutí od psa se škrábnutím od krabice? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ej trochu mimo, né? Já taky nehodlam Matýska vychovávat v matračkárně, koneckonců boulí už pár měl taky, ale z tý krabice žádný trauma ani celoživotní následek mít nebude :wink:. Hlavně to se dá nějak ohlídat, ta krabice po něm nevystartuje, když jí praští, že. Čimž reaguju i na další věc, co jsi napsala - já nikdy neřekla, že je to vždycky chyba toho psa, jasně že v mnoha případech tomu předchází to, že to dítě tomu psovi něco udělalo (píchlo do oka, šláplo na ocas). Ale o tom přece řeč neni, to můžeš to dítě učit jak chceš, ale je zvědavý, zkouší, tomu se člověk nevyhne, že ho něco takovýho napadne.
A super, že z 10cm jizvy nemáš trauma, ale z toho já bych si teda traumatem prošla určitě, minimálně v pubertě jo :pensive:
No, závěrem - nemyslim si, že Ty jsi lehkovážná, ale ani si nemyslim, že já panikařim, prostě jak jsem napsala, mam to hozený jinak :wink:

Lucy: Prosim Tě, nebyla jsi to Ty, kdo psal, že mu prcek šilhá? Byla to Anežka nebo né? A jestli jo, byli jsmte o Dr.?
9. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky, noc celkem fajn :wink:
Napsaly jste toho tolik,že už si nepamatuju, na co chci reagovat :slight_smile:
ad Šmajda - už nedávno jsem psala, že je slizkej, ale včera tomu teda nasadil korunu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ad Chodúr - asi jako pet - hlas super, ale když tancuje i zpívá, musím koukat jinam, ale to už jsem tu taky mockrát psala :sweat_smile:

pabi: gratulace k lezení :dizzy_face: :dizzy_face:

lucy: dobrý zprávy, ne? :wink:
9. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Pebi: Gratulace!
Maus: Jojo, celkem dobrý zprávy :wink:
Petua: Byly jsme to my, poslaly nás na oční a dopadlo to dobře. Vyšetřovali nás celkem dlouho, ale nezjistili žádnou oční vadu. Prý by se to mělo srovnat, když teď očičko ujíždí. Šilhavost jako taková se prý už teď vyznačuje tak, že oko nereaguje na podněty a "padá" na jednu stranu. Kontrola za rok.

Co se nám teď stalo: Nesu Anež do postýlky a ona strašně ráda chytá za kytky. Takže se chytila po cestě (nechápu její postřeh, byla to vteřina) za jednu kytku, kterou vzala s sebou a ta shodila další tři, takže voda a hlína všude!!!! Naštěstí se nic nerozbilo,ale zbytečně přidělaná práce, že. :angry:
9. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Lucy: Takže když povětšinou kouká "normálně" a jenom třeba když mu něco dávam na lžičce, tak mu to očičko sjede ke středu, tak to by mělo být OK, chápu to dobře?
Tak to je fajn, že to princezně dobře dopadlo :slight_smile: :dizzy_face:

Jinak šikulka :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
lucy: šikulka :grinning:
To Štěpíno včera ukousl kousek listu z benjaminka, naštěstí není jedovatej, jinak bych ho nedávala do jeho blízkosti - pořád z ohrádky hamtal po obrazu, tak ho manža odšoupl od zdi, ale i kousek doparava, a on se nějakým záhadným způsobem natáhl přes okraj ke kytce, která byla dobrých 30 čísel od postýlky a utrhl si lísteček. Naštěstí jsem si všimla včas, takže snědl tak milimetr, ale je to opičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Karolí si taky vždycky takhle něco uzme a pak ječí když jí to beru, jakobych jí rvala hlavu :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Dneska dělám smaženej květáček, takže Štěpkovi podusím trošku zvlášť a k tomu brambory - doufám, že to bude jíst :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
saru: taky si asi některej den udělám :wink:
9. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
nám říkala mudr, že do roka se s šilháním nic nedělá (asi taky ale záleží na míře, že), v knížkách jsem vyčetla, že děti běžně šilhají do 4.měs, no Anetka šilhala ještě v 7,5měs. (dívala jsem se na fotky a na některých celkem dost), no a teď nešilhá vůbec, ani jsem si nevšimla, kdy se to srovnalo... :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
mau: manža ho miluje a já ho mám taky celkem ráda - hlavně, když si ho sám obalí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak dneska vypil Matýsek na sváču stovku, myslim, že to bude OK :wink:.
Saru: Já udělam dneska Máťovi asi taky květák - brambory domácí a květák ze skleničky :wink: Pro sebe mam ještě od včera brambory s masem a šlehačkou :wink:
Máťovi zatim jelo úplně všechno :grinning: O víkendu měl lilka, taky to do něj padalo, no takhle jstli to půjde dál, tak luxus :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Pebi: Ty se vždycky zjevíš a hodíš moudro a mně se to zrovna vždycky náramně hodí, díík :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky kočky

tak u nás noc super, ve 2 si dal prso, o půl 5 jsem šla dělat um spal až do sedmi. Takže pohoda....... Asi se odstavujeme. Prsa mám jako po přejetí tankem, zase je můžu hledat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pebi:gratulace.. to je super

Saru: květák také miluji, ale nejsou lidi na obalování, tak ho zapékám s nivou a smetanou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
petu: to Štěpínovi teda ne - ale ne, že by mu něco nechutnalo, jen na to občas prostě nemá chuť. druhý den už to třeba jí. Ale stejně jeho favorit je Hami krůtí maso se zeleninou od 4. měsíce :slight_smile: To vždycky mlaská, jak prasátko :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Pet: jak se zpracovává lilek, nikdy jsm eho neměli. To se jen oloupe???
9. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Jinak největší favorit jsou jednoznačně kukuřičné křupky, ty by křoupal pořád :wink:

skleni: tak to je fajn, že už máte klidnější noci :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Vojta co je od 4 m, také spucne, včera jsem mu dala od 6 m, už to mělo sem tam nějaký malý kousek, tak mu to moc nejelo a nadavoval :unamused:
Saru nebo Niky (ta tu ale nejni), chtěla jsem se zeptat, v jakých programech upravujete fotky? Mam na mysli třeba konkrétně to odbarvování okolí/jedna věc barevná? Já jsem to dělala u svatebních fotek ve Photoshopu, ale pak nám kiksnul PC a teď máme Photoshop zpět, ale jenom v angličtině a to je pro mě moc velký sousto, nezvládam v tý angličtině - neděláte to třeba v jiným programu?
Saru: jj, já jsem tkaé moc ráda
já jsem květák neměla ani nepamatuju - tak se přemůžu a obalím si :wink:
Karolí miluje Hamánek krůta s gratinovanou zeleninou a rýží (to otevírá pusenu jako na ovoce) a má ráda i Hami jarní zelenina s krůtou :slight_smile: ostatní sní, někdy se šklebí víc někdy míň, ale zatím nic nemělo tak velký úspěch jako tyto dvě :slight_smile: Dneska jsem jí vybrala příkrm s co nejmíň mrkve, abych jí nepodporovala tu zácpu a odpo jí dám asi švestkovou přesnídávku :wink:
9. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
petu: já mám takový jednoduchý program - Picasa 3, dá se stáhnout zdarma, na Googlu Ti to vyjede hned :wink: Není to úplně super, zrovna na to obarvování jen některé části to není nic moc (určitě lepší Photoshop), ale třeba na odstranění červených očí, dostínování, do černobíla, sépie, na oříznutí - super, je to hlavně, narozdíl od Photoshopu, otázka pár vteřin :wink:
9. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky, u nás noc docela dobrá, spali jsme do 8.20.

Květák jsme měli v sobotu, na mozeček. Já smažený moc nemusim a neba mě to obalovat, asi tak.. Petu, mně ten ze skleničky nechutnal... Přišel mi bez chuti. Fífa ho teda snědl, ale po tom, co mu uvařim se může utlouct... Nemixuju mu ho, jen ho s bramborama namačkam vidličkou.

Z psů mam respekt, nevěřim jim.. Fífu před nima chránim.. Třeba našich Čaky je v poho, Fífy si nevšímá. Ale tchýňojc kokr je prostě bzuk... Ten by po něm skákal, olizoval ho a to se mi fakt příčí.. Navíc mu nevěřim, že by třeba nekousnul... Tchýně mi furt řiká, že se musí zkamarádit, a že mu nic neudělá, já jsem akorát vždycky nasraná... Prostě mu nevěřim a svý dítě chránim...

Hup, jako bys popisovala včerejšek. Kojila jsem večer Fífu a z druhýho prsa mi stříkalo mlíko :grinning:
9. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Pet, Paint shop pro... Super, jednoduchej program :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Saru: To já tu nějaký prográmky mam, třeba Photofiltre apod., já myslela konkrétně to odbarvování částí, to jde v tomhle třeba hrozně blbě :confounded: , na to ten Photoshop byl úžasnej :pensive:
Jo a červený oči dělam normálně ve windowsovským prohlížeči, tam je to absolutně nejjednodušší a nejrychlejší :wink:
9. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Skleni: My ho doma taky nikdy nedělali, dělala jsem ho poprvý - a normálně jsem ho oloupala (spíš ořezala, ono to moc nešlo), nakrájela na kostičky, do páry a po změknutí mix :wink:
9. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.