• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
a není ten lilek hnusnej? oni všude když ho upravují tak ho solí a pak otírají a když se tohle neudělá, je to jedlý?
9. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Pet: děkuji a jak to vlastně chutná???
9. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Já jsem dostala strašnou chuť na čočku nebo fazole a nebo plněné knedle uzeným a zelííí, teď už můžu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak asi něco zítra udělám. :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
sklen: já mám od soboty čočkovou polívku. Taky teď když už nekojím doháním co jsem 7M nejedla :grinning:
9. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
No žádnou výraznou chuť to nemá, je to takový prd :grinning:
9. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
petu: červený oči v Picasovi máš taky hned- najdeš fotku, klikneš na "červené oči", dáš OK a je to , celkem 5 vteřin :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,

kousíček jsem dočetla, koukám, že tady už každej odstavuje, já zatím kojím, v noci a přes den už méně, dávám polívku a ovoce. Taky líp spíme, budíme se kolem 4 ráno, což je úspěch po 4 kojeních za noc :pensive:
9. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Zdravím po hodně dlouhé době, něco jsem dočetla. Někteří mrňousové už lezou:slight_smile: někteří se jenom tak plazí, stejně jako náš Jura. Je to jenom půl roku a to je změna, což? Jinak my máme už skoro 11 kilo. Od narození malý spal celou noc, teď se začal budit, tak mu dávám v noci čaj, a vynahrazuje si to přes den. Kolik času prospí Vaše dítka ve dne?
Jinak jsem tu stihla zaregistrovat téma psy. My máme dva, a i když si s ním chtějí hrát vždycky dávám pozor. Vím, že by mu cíleně neublížili, ale chtějí se s ním mazlit a to je tlapa tam, tlapa sem a nemají ten cit. Takže rozhodně si myslím, že je dobré se mít na pozoru.
A jak jste na tom s příkrmy? dáváte na oběd k příkrmu mlíčko?
9. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj micha: téda, 11 kilo? Tak to jste asi rekordmani :dizzy_face:

ad příkrmy - nahrazený máme, oběd, odpolední svačinu a obden už i dopolední - bez mlíčka :wink:
9. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
ketr: tak to je fajn, že máte noci lepší :dizzy_face:
9. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Micha, 11 kilo? To je kusanec :wink: TO tady asi vede :wink:
Fífa prospí za den cca. 2 hodinky... Někdy víc, někdy míň.. Spí jednou dopoledne a jednou odpoledne :slight_smile:
A po obědě mlíčko nedáváme, jen čaj :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
ad spaní přes den - někdy 2 hoďky, někdy půl hodiny - když on je pako a má strach, že když si lehne a bude spát, tak mu uteče jeho stání, usíná většinou ve stoje s palcem v puse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Saru: tak to je tedy komedie, to musí být radost ho pozorovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mich: jůůů, kde jste to nabrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My dáváme po obědě čajík, díky bohu, láhev si už vezme, takže pohoda a Sunar miluje
9. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
čau Micha, teda to máte doma cvalíka :slight_smile: Máš v albu nové fotky?
marťa spí tak 3x denně od půl hodiny do dvou hodin na jeden zátah, záleží. celkem prospí 2-4 hodiny. ale když nejde spát po 2 hodinách bdění, tak je moc protivný a mne si oči.
Holky, jak je to s tím přibíráním v tomto období? u našeho to vypadá, že přibral jen 200 g za poslední měsíc..
9. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Hólky tak to vám prcci spí proti našemu Matímu docela málo, já ho musim dát spát po dvou hodinách, jinak je nemožně protivnej, fákt - a spí různě, hodinu, hodinu a půl (při tom jednom spaní ovšem :grinning: )

Jo a chci se vás ještě zeptat, jakou savičku máte na flašce s UM? Mně totiž přijde, že kdyby tam měl větší ďurku, že by pil víc, takhle už ho to pak neba - ale koupila jsem (na flašku NUK) velikost od šesti měsíců, tak vám nevim právě..
9. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Pet: my jsme začali 1, nyní má 2, ale asi mu to vyměním za 3, rptože jak říkáš ho to nebaví a pak dělá hlouposti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Petu, už dáváš teda UM? Já myslela, že to zkusim v noci, ale jsem líná :sunglasses: A asi by mě Fífa poslal někam, protože v noci nechce ani čaj.. A savičky jsou různý, ne? Na kaši, na čaj, na mlíko...

Fífa vydrží vzhůru i 5 hodin, většinou odpo spí do půl 4 a spát chodí v 8.
9. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
U nás absolutně propadla Aventka... Zkoušela jsem koupit i savičky 3, ale prd... Vyhozenejch 160 Kč.. Se mi to válí v šuplíku... :confounded:
9. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Nik: Včera poprvý, dneska podruhý, místo dopolední sváči :slight_smile:. A postupně to chci takhle zkrouhnout, do Vánoc bych takhle mohla dokojit, předpokládam, nebo co myslíte, ženy :sunglasses:
A nevim, kdy začít nahrazovat další dávku MM UM, kvůli prsům, nevíte? :astonished:
9. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Nik: tak to zkus prodat, já jsem je všechyn prodala

U nás to vyhrála Antikoliková od MAM s tou sametovou úpravou savičkou, je fakt super.
9. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Nikul: Já mam malou aventku (125ml), co jsem měla koupenou pro sichr, tak do tý mu dávam čaj, pak mam kouzelnej hrneček - dneska jsem mu přehodila ten náústek z něj na tu malou lahvičku, a na mlíko jsem mu koupila velkou flašku od NUKu, páč mi přijde taková lepší do ruky a má takový to víčko, kterým to můžeš zavřít, to ta aventka nemá.. A hlavně k aventkám asi nejsou takový ty gumový savičky, nebo jsou? Nikde jsem je právě neviděla, jenom silikonový - a Matýsek pil v nem. čaj z lahvičky právě s tou gumovou savičkou a přišlo mi, že se mu to páčí víc.
9. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak my jsme po obědě, Karolí teda nebyla nijak šťastná páč tam bylo hodně brambory a to ona nerada :sweat_smile:
micha: jůůů, Jiřík je cvalda :dizzy_face:
my taky po obědě mlíčko nedáváme
s velikostí savičky teď taky bojujeme. Na kaši má X od MAM, na mlíčko má 1 všehochuť a na pití jsem jí už vyměnila 1 za 3 MAM. Asi i to mlíčko budem muset pořešit. Zatím jí to teda neva, ale pije děsně dlouho...
A spaní: Karolí už teď spí taky jen dvakrát za den cca půl hoďky až hoďku a půl. Ale když jde po o brzo, tak jí pak dávám spát ještě jednou.
Obvykle se ale budí kolem 14 až 15hodiny a pak jde spát až večer 18:30 :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Skleni, asi jo.. Zbytečně se to tu válí...
Fífa má rád babylove a nuk.. Silikonovou zkosenou savičku... Jako má dudlík...

Petu, já s tim kojenim nevim... Taky bych chtěla kojit cca. do konce roku, ale jak se to blíží, tak se mi nechce... Mlíka je dost, ale ta závislost je teda děs... Tak nevim... :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
já jsem vyčetla že se má každé 2 až 3 dny dny vynechat jedno kojo...ale jistě je to různé, protože holky co jim ještě teď crčí mlíko i z druhé kozy při kojení to budou mít asi na delší trať než já, která jsem tam měla už prd, že :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak na květák s bramborovou kašičkou mi hodil bobek, takže já ho hážu taky. Ještě asi neměl takovej hlad, takže až bude kňourat, dostane znova, až pak bych mu kdyžtak dala něco jinýho. Pěkně si vymejšlí, zlobivka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
9. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Saru: hihi, to oni umí.

Já mu uvařila brambor, květák a mrkev, padalo to do něj... když je to fakt na jemno, tak je mu to ukradené :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mě se akorád při kojení to prso jako napne, takové to jako by se nalévala :confused:
9. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Dnes se to počasí zbláznilo, tady svítí sluníčko
9. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
U nás se jí zatím vše, až na jednu výjimku a to bylo předevčírem ( den poté co jsem se kasala, že u nás se vybíravost nebude tolerovat :grinning: ) jsem mu poprvé dala něco jiného než Hami nebo domácí kuchyni a to Hamánek zelenina s telecím...to byl hukot, snědl pár lžiček s neuvěřitelnými xichty a řval a řval dokud jsem tu misku neschovala...Mám tady pár skleniček od Hamánku tak doufám, že mu to ostatní od nich nepřijde tak hrozné..Telecí už mezitím není, je tam i to co psala maus že karolínce šmakuje, tak uvidíme...ale bylo to divadlo skoro profesionální :grinning: škoda že nešel nikdo kolem, jsem mohla prodávat vstupenky.. :sunglasses: :sunglasses:
Kukuřičné křupky miluje taky ze všeho nejvíce a celkem mu jede i chleba - kůrka. Ještě jsem neměla odvahu dát mu rohlík..
Jo a květák mám ráda, ale manžel ho miluje a to tak moooc, že si ho i sám obalí, protože to fakt nenávidím dělat :grinning: :grinning:
Jo a lahev mám stejnou jako ty Skleni a mám v ní savičku 1. Mám doma koupenou i tu X, ale protože nedávám kaše, tak jsem ji ještě nepoužila..Když z ní náhodou dostane MM nebo UM pije z tý 1 a pije sice dlouho, ale vypije to, tak jsem to neřešila, ale asi bych teda měla nebo co?
Petu konec kojení se ti myslím do Vánoc v klidu podaří, je to ještě 1,5 měsíce, ikdyž nevím kolikrát ještě kojíte.
9. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.