• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tyjo, Fífa spí už od 10.40 :sweat_smile: Když jsem se byla na něj kouknout před hodinou, tak se tam vrtěl a hledal dudlík. Našel ho, strčil si ho do pusiny a spal dál :grinning: Takhle hezky v noci nespí.. Napadlo nás, jestli se nebojí tmy.. Tak tam má poslední 2 noci malinkou lampičku, která svítí minimálně a je to lepší.

Já si dám s tim kojem hranici kolem 1 roku... Prostě v létě už kojit nechci :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jedem zas do Tesca, v Orsayi se mi líbila koženková bundička. Ségra je dneska v práci a volala, že tam mají 38 a 40, tak to pojedu zkusit.. Včera jsme tam byli taky, koupila jsem si zimní bundu (úplně skvělá, lyžařská, na prochajdy jak dělaná - z 3200 Kč zlevněná na 1590!), pak kozačky (kožený z Deichmanna) a džíny - to byl horor - ve 99% mají jen ty úzký a to já s mou prdelí a stehnama mít nemůžu... Nakonec jsem sehnala super džíny v NewYorkeru, ale musim si je nechat ještě zkrátit! Už se těšim na Ježíška :grinning:
Pro sebe mam nakoupeno, ale co ostatním, to nevím :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Nikulko, říkámsi to stejně, v létě, až bude žízeň, už kojit nebudu. chystám se odstavit někdy mezi dubnem a červnem.
9. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Akit: my jsme také začali na jedničce, prvně mi to vzal, pak zase nechtěl, ale od té doby, co pije UM na noc, tak začal pít krásně i čaj, tak jsem mu na mléko dala větší a asi to zkusím i s tou 3, zvládá to dobře, když to poteče moc,t ak vyměním. Co to je za tu savičku x ještě jsem o tom neslyšela.??

Nik: no dobré nákupy, to bychsi také nechala líbit, my jedeme v pátek. Botičky také potřebuji, snad něco seženu. Mám široká lýtka. A ty úplé rifle jsou super, al ejá bych to také neoblékla, mám nohy jako abecedu, to by vypadalo.
9. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky kde máte ten odkaz na kalendář zdarma, já chci také, děkujiiiiii
9. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Luci, já bych nejradši, aby se tak nějak odstavil sám.. :sweat_smile: Já si to pořád hodně užíavm, baví mě to a je to fakt pohodlný :grinning: :grinning: :grinning:

Tyjo, on furt spí :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
NIk: u nás také od 12, před chvílí byl vzhůru, ale udyndala jsem ho a spinká dál :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Spí už i táta, jede na noc, to bude klííííííííííííííííííííííd :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ty jo nákupy...musím si koupit taky nějaký oblečení, pořád jsem doufala, že do zimy zhubnu, no ale nějak se mi to nepodařilo, nevím kde se stala chyba?? že v čokoládovnách Orion nebo možná v Nestlé :grinning: :grinning: :grinning: ?? No ale budu mít narozky za pár, tak holt přikoupím něco ve velikostech, které jsem měla dosud zapovězené :angry: ..mám celkem strach, že když už budu mít přijatelné oblečení, že si zvyknu a nedonutím se s tím něco dělat..
Skleni jj koupila jsem x, bylo na ní myslím od 6ti měsíců, ale pak jsem se začetla hlouběji a zjistila jsem že je to velikost na kaše :sweat_smile: :confused: http://www.rajmaminek.cz/dudliky/mam-dudlik-ultivent-od-4-mesice/
Kalendáře: http://www.24print.cz/
9. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
skleni: a co vy vůbec? Už jste zdraví? U nás to pořád koluje, jak jsme teď byli ještě u našich, tak to asi vzalo druhý kolo. Manža prská, já trochu taky, mám 37,5 teplotu, ale není mi nijak extra zle. Spíš jsme takoví unavení. Ale prcek má imunitu za dva :dizzy_face: To jsem moc ráda :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tak jsem právě zjistila, že ten teploměr měřil kraviny, máme dva a já vzala ten špatnej. Mám jen 37, to je dobrý :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Kde a jaký kupujete ty křupky? To jsou nějaký spešl pro děti???

Tak Fífa spal 2h45 min. Spucnul velou skleni mrk+bram+hov a teď jdem na prochajdu :wink:
9. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
niki: já je kupuju normálně tady v potravinách - jsou to takový dlouhý nebo kratší tyčky, podobné konzistence jako suchary :wink:
9. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Nik já jsem koupila ve zdravý výživě kukuřičné křupky, nic speciálního o dětech na nich nápsáno nebylo, sáček stál asi 14,- kč, ještě jsem váhala nad rýžovýma, asi je koupím příště. Jo a bacha mají i kukuřičné ale solené..
9. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
my jsme byly venku, Karolí se prospala a já jsem sháněla větší savičky. Nikde neměli a na široké láhve už vůbec ne, tak jsem koupila novou úzkou farlin a k té savičky byly. Karolí z ní už pije a vypadá to dobřře :slight_smile:
krupky: ségra kupovala ve zdravé výživě - byl v nich pí-olej :slight_smile:
Téééda, vám ty děti krásně spinkají :dizzy_face:
akit: taky asi budu žalovat čokoládovny :grinning:
9. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
jo a dívala jsem se na tu autosedačku co chceme (romer king plus) a jenom jsem si potvrdila že je úžasně prostorná a moc pěkná a praktická :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Maus já se na ně dnes koukala na netu, tady http://autodoplnky.sport-zabava.cz/autosedacky-deti-9-18-kg-c-219_232.html a nějak jsem nepochopila jakej je rozdíl mezi king a king plus..teda king plus má polštářek, ale v popisu co ta těch stránkách je není rozdíl žádnej :confused: takže by to byl jen ten polštář a výběr z více barev??
Na čokoládovny napíšeme hromadnou žalobu, myslím, že by se ještě někdo našel, kdo by se přidal :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
akit: já myslím, když si dám ty obrázky vedle sebe, i jsem to četla, že ta TS je užší, nebude tak prostorná jako ta king plus. Ale jinak nevím :sweat_smile:
9. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
pet: já si myslím, že to děláme obě dobře ...prostě jsme každá jiná a naše děti jsou jiné a tak to i jinak potřebujeme :wink:

holky vy jste celé kojo nejedly zelí? ani luštěniny? :astonished:

ket: my neodstvujem :wink:

mich 11 kg? týýýjo

jinak květák mám taky ráda ...a jak miluju vaření, nenávidím obalování všeho druhu - takže tyhle věci vařím jen když už mám na ně odbytnou chuť:slight_smile:
9. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
jink ty řupky asi půjdu koupit ...dneskajsme meli sůšu od sunárku - ta mu ted jela ....safari nic moc (sní, ale ....)

akit: jj ...ty velikosti ...taky jsem koukala, co to kupuju :grinning:...ale je dobrý, že to cojsem i koupil na jaře už mi je velké :slight_smile: ....teda krom triček (ale to se snad srovná po kojení - doufám :sweat_smile: )
9. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
hup: Štěpínovi taky Sunarky chutnají :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Já obaluju tak řízky na vánoce.. Jinak se ráda necham na obalovaný věci zvát :grinning:

Já jedla luštěniny i zelí celý kojo a OK... :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
niki+hup: tak tak :wink: Obalování mi fakt leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
nik: taky tak

saru+nik: takže jem normální ...já to věděla ...a všichni furt, že né :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
hup: no, pokud nejsi, tak nás je víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Karolí sunarku zrovna tlačí :wink: jiné ani nemáme :slight_smile:
Já jsem teda zelí ani luštěniny nejedla (jen červenou čočku) nelajzla jsem si to a zelí teda ani nemusím, to mi nechybělo :sweat_smile:
9. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Karolí je dneska hrozně umrčená...snad už ty keláně vylezou ať je pokoj :frowning2:
9. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
pebi: krásný okatý dětičky. Karolí se Mareček moooc líbí, úplně pištěla :dizzy_face:
9. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
no já to střídám ..máme už třetí druh ...i kaši máme pokaždé jinou (jen jednu jsme měli 2x, jelikož byla akce 2 za cenu 1 :grinning:) ... různé značky, různé příchˇutě, různé základy
9. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
jj, kaše se mi zatím taky žádná neopakovala :wink:
9. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.