• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jo a úspěch ...ondří dneska snědl půlku té velké velké přesnídávky ..borůvky mu evidentně šmakovaly ..zaťápl to dvěma apůl sušenkama a bylopo sváči :slight_smile:

a na cvíču nás pochválili a říkali, jestli nechceme chodit s většíma dětma ..a to my nechceme :grinning:
9. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
hup: nechcete mezi větší, radši budete machrovat mezi vrstevníkama, že? :wink: :grinning:
Zato Karolí dneska tomu jídlu moc nedala...na oběd nesnědla ani malou skleničku a na svačinku si dala půl přesnídávky (jsem myslela že jí nechutná) tak dostala ještě kousek banánu a teď tu sůšu...prostě nějak není ve své kůži :frowning2:
jsem si dělala oběd na zítra - kuřecí prsa na kari, ze sýrem a smetanou. To asi sním ještě dneska :sweat_smile: mňami
9. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
maus: no prááávě ...tam bychom byli šedý střed a tam jsme za hvězdy :grinning: :grinning: :grinning:
ne, kvůli toho ne ...ale říkám si, že tak do toho roku se většina dětí srovná a během pár týdnů nás doženou ...že tam nechodíme kvůli výkonu, ale aby se pobavil :wink: (no a abych sepobavila i já, že jo :slight_smile:)
a navíc jsme tam dvě maminky míši se syny ondrášky :grinning:
9. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Štěpíno dnes taky moc nebaští, ale on takové dny občas mívá, už jsem zvyklá :slight_smile: I když - to co dnes spapala Karolí jsou naše běžné porce :slight_smile: Víc než jednu sůšu nesní nikdy, ale on na sladký moc není, to už jsem si všimla, to radši ty křupky :wink:
ad borůvky - ty mu taky jedou :wink:
9. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
hup: jj, to máš pravdu, taky si myslím, že v dubnu na tom budou všichni přibližně stejně :wink:
9. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
hup: však jasný :wink: to je hezký, že se ty jména tak sešly :slight_smile:
Zrovna dneska jsem probírala ze ségrou co kdy její děti začali dělat a co malej od švagrové - ten byl celkem pozadu, v 7M asi začali chodit cvičit aby posílil svalíky a pak se pomalu rozhýbal. Ale celkově je pohodář a žádnej spěch, chodit začal až v 18M
Prostě každý dítě to zmákne za jinak dlouhou dobu, do školky se to obvykle srovná :grinning: :wink:
9. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Já luštěniny a zelí celé kojo nejedla, ale já to nemám moc ráda, zelí ještě jakžtakž ale luštěniny nee..
Adam to má jako Štěpánek, taky má raději křupky než sušenky, asi nebude po mamince na sladké :grinning: ( teda já na sladké nikdy nebyla, až v závislosti na kojení se moje chutě nějak pozměnily, podotýkám, že zcela špatným směrem a doufám, že s jeho ukončením, se vše vrátí k normálu )
9. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
maus:jen jsem tak přelítla tvůj příspěvek a vykulila jsem oči ...prý pozadu a v 7m začali chodit ...pak jsem to dočetla :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
U nás se chrupe :dizzy_face:

pebi: to je síla, já znám zase holčinu bez nohou, co teď porodila synka, chodí po rukou, celé těhu zvládla výborně. Skláním se před ní, smekám kobouk :dizzy_face:
9. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
takové ženské taky obdivuju, fakt ...
hup: no jó, chodil-cvičit :grinning: :wink:

Karolí dneska teda byla fakt mega protivka, kdyby mohla tak mě sežere, to už jsou fakt zuby, věřím tomu :frowning2: dala jsem jí čípek na zoubky a už spinká. Ach jo :unamused:
9. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Tak já jsem zvědavá na dnešní noc. Dneska prospal: 2h45min.dopoledne a další 1h30min.odpoledne. To má jindy na 2 dny :sweat_smile: Mamka s nim jezdila a my jeli do tý Orsaye na tu bundičku. Tak mi je, koupila jsem si jí a mam radost :slight_smile:

Manža je na squashi, já jdu koupat a krmit Fifína :slight_smile: Uvidíme, kdy usne a jaká bude noc...
9. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Tak holky, jsme zpět z výletu do Prahy :grinning: Jela jsem uskutečnit jednu výměnu přes MMA (je to docela fajn), pak jsme vyzvedli dvd z vítání občánků, pak na poštu (celou dobu prcek spal), pak do globusu - to jsem ho už frkla do vozíku - koupili jsme mu kostky na stavění - to už na vánoce, a trochu jídla. on je tak zlatý, když jsme v obchodě!!!! fakt, ani nezamručel. ale jelikož to bylo už 2,5 hodiny, co jedl, tak jsem si koupla sváču a v klidu dala i jemu mlíčko. domů jsme jeli za tmy, ale stihli jsme toho dost :slight_smile:

co se týče jídla, já jím vše a neomezuju se, zjistila jsem, že to prckovi vůbec nevadí. zelí mám moc ráda :slight_smile:

Pebi, hezké fotky z van y:slight_smile: jo a to puzzle jsem viděla v globusu, překvapila mě ta cena :unamused:
A ta paní je fakt odvážná :slight_smile: ani mě nepřekvapilo, že to je Američanka :sweat_smile:

Jinak malý byl dnes docela hodný, dokonce si chvíli hrál sám v lehátku. teď si ho vzal na chvíli táta a pak budem koupat. snědl skoro celou porci kaše.
9. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
jo když vidím, že ty autosedačky jsou od 9 kg, to my budem potřebovat až tak za 4-5 měs...
9. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
luci: no to buď jenom ráda s tou sedačkou. Co já bych za to dala
9. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
no takové ženské obdivuju - že si pořídila ty první dvě ...ale pokud jí varují, že z nich může udělat sirotky a ona si tvrdohlavě mele svou, považuju ji za sobeckou kozu...chápu,že chtěla být matkou a obdivuju, že to zvládla ...ale když má dvě děti, rozhodně není menší matka než když bude mít tři děti, pokud to přežije

maus: to je tak, když se čte moc rychle :grinning:
9. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
hup: naprostej souhlas :wink:
9. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Maus, neboj, stejně se tomu nevyhneme :unamused:
9. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
luci: ale nemusíš řešit že se ti nevleze do vajíčka a jestli už ji dát do větší když ještě není motoricky dost zralá :unamused:
hup: to jo, přesně jak píšeš
9. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky ženy
tak my teda bojujem u mamči, je to masakr :unamused: , uplně mi chybí takový ten náš klídek a ticho, zjistila jsem, že můj tata je pěkně hluchý, pořád mu řve brutálně tv, ještě, že malý není naučený na úplné ticho. Dneska v noci změna, spal lépe, dopoledne jsme vypadli k babičce, mamka spala po noční, at nerušíme, při té příležitosti jsem se byla podívat na prstýnky a během tohoto týdne půjdem koupit.

K těm psům, to v tv bylo strašné, nechci být za rasistku, ale bylo to u cikánů, holky, nechat hrát si samotné dítě s pitbulem může jen blázen. U nás to bude ještě se psama asi dïlema. Nejlíp to asi vezme ségry Čelsina, ta je štěně, navíc hravé, fena...Adu miluje, ale zároven má respekt, ona je takové ustrašenka...horší je náš starý Bard Ronny, ten žárlí, je to rozmazlenec, vrčí a odplíží se pryč, jak je malý v blízkosti, takže tam se bude muset dát pozor. NESNÁŠÍM tchánovic Michala, to je prostě debil-pes, divoký, skákavý, zároven dost agresivním způsobem hloupý pes...vítá neuvěřitelným způsobem, jak jsem byla těhu, na návštěvách jsem se točila k němu raděj zadkem... :confounded: Alet také zatím to neberu tragicky, naše rodina má ty psy trochu jako děti, takže se budem muset sžít a dávat hlavně bacha!!!

Akit- náš prcek už je taky protivný taky tak od 3 měsíců a taky si myslím celou dobu na zuby...Snad už brzo vyrostou :sweat_smile:

TA malá matka je celkem drsná, moje kamarádka z dětství je liliputánka a také uvažuje, jestli vůbec děti mít, ale spíš z důvodu, že je 50pr. šance, že budou mít stejné postižení jako ona a bojí se, že budou jako ona psych. trpět...
9. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
maus: taky v tomtak tápu ..ondří tam je očividně slisovaný (možná sis všimla :sweat_smile: ) ...ale na velkou si s ním netroufám ..jako je šikovný, zvládá toho hodně....ale přece jen to je ještě prtě a nedrží na 100%, což při sezení na dece zas tak neva, ale vtom autě z toho nemám vůbec dobrý pocit

baru: s tím postižením to je sice blbý ..ale když si vezmeš, kolik ženských nad 40 má dneska děti a tymají taky riziko nějakého hendikepu poměrně vysoké ....čert do toho vlez, že jo

ad protivnost ....mám dojem, že ondř se poslední týdny pěkně usadil...fakt, je v poho
dneska po několika týdnech jsem ho musela ukládat na dvakrát
fakt je to čím dál lepší
9. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
hup: máme stejný problém :unamused:
9. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Maus, aha to máš pravdu, dítě by už mělo asi pořádně sedět, to je fakt...
Baru, pěkně jsi to napsala.Já mám psy ráda, ale k cizím mám respekt. ovšem k baráčku bych psa chtěla... hlavně když tu bude až po Marťovi, tak nemůže žárlit :wink:
Hup, ani nevím, že by byl Ondrášek protivný, fakt? asi ne tak jako náš :wink: ale lepší se, fakt. dnes jsme po třech dnech, co tu bylo asi 10 lidí, sami,a docela pohoda. snad se blýská na lepší časy. Baru, akit, my taky ještě nemáme žádný zub.. i když dnes si do pusy sahal dost často..
9. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
jo, Hup, ona si je určitě nakonec pořídí, ale to těhu si asi borák užije :frowning2: Celé rizikové, ležet, aby se jí více nezkřiviili nohy...ale tak má to tak hodně bab a za to štěstíčko na konci to stojí, co? ŽENY? :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
bram: no to každopádně jo :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
My už jsme absolvovali cestu na Vysočinu v nové sedačce - sedí už pěkně pevně, takže to bylo v pohodě. Hlavně se mu líbí, že na nás dopředu vidí :slight_smile: K okénku jsme mu pověsili pejska Lamaze, takže s ním vykládal nebo chrupal. Ve vajíčku už totiž fakt být nemůže - strašně se za poslední měsíc vytáhl do délky a hlava mu už začíná čouhat. Hlavně se tam neustále přitahoval do sedu, za jízdy se pořád předkláněl, takže už to bylo nebezpečnější, než jízda po směru :unamused:
9. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
baru: :wink: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
no to je právě to, musí sedět, ale ani to není úplná výhra, prostě by ten přední náraz nemusela hlavičkou ustát :unamused:
Štěpa je někde jinde, to se nepočítá :wink:
9. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
mau: jj, je pravda, že v případě, kdy dítě ještě pevně nesedí, je to dost zapeklitá situace :unamused: Taky bych nevěděla, co dělat :wink:
9. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holky, jste toho zas nakecaly

nik... téda, tys toho nakoupila, dvě bundy a džíny, ty závidím, bych taky potřebovala, nějaký co jsou do kozaček. tak jsem dneska vytáhla svoje staré, ty co do kozaček jdou, odmyslela jsem si přetékající přicho a vyrazila jsem za dámu:slight_smile:.taky jsem si koupila krásnej super kabát-prošívanej. jako mám z něj fakt radost-je malinové barvy, ani nevím, kde jsem na něj sebrala odvahu, ale mám ho a jsem ráda. v obchodě mi všichni říkali - nejen prodavačky, ale i paní, co tam přišly nakupovat, že mi fakt sekne. rozhodovala jsem se mezi šedivým odstínem a tímhle malinový. takže budu za malinu-

taky jsem vyndala zimní oblečení, vyprala všecky čepice, rukavice, šály, vyndala zimní lyžařskou bundu, oblékla si jí a zavzpomínala si, jak mi byla vloni těsná, když jsme jí měly dohromady s emminkou:slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.