• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: jůůů, to je milé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
to jo rodí se s modrýma, ale myslela jsem, že ty hnědé by mohly mít převahu a být brzo :wink: no uvidíme..
11. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj drbny, tedy, člověk je chvíli pryč, a vy takhle :wink:

Enza: tak to je boží. Jsem u toho byla s manžou v kolenou. My jsme také dnes utráceli. Taťka mi koupil v Daichmanovi botičky a kabelčičku. Je to úúúúúúúúúúúúúúúúžasný táááááááááááááááááááááááááta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky jsme si dopřáli nové DVD, do starého jsme museli bouchat, aby to vůbec načetlo pohádku. NO děs.

Já jsem byla utrácet na malého. Holky to vám vyfotím. Já myslela, že umřu smíchy.

U dr. dobrý. Vše v pořádku, další KO až za půl roku.

Jdu vás dočíst. :dizzy_face:
11. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Saru: no to je kráááááásnýýýýýýýýýý, hned bych si kousla. Je to fakt milé. Alespoň vidíš, jak tě milujou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo to počasí. Já zrovna byla venku, jen tak ve svetříku. Jsem zmokla jako pes. No děs. ale teď je tu pohoda. Dnes jsem neodolala zkusila malému koupit čajdu. Je dnes divný a pořád by mi jen dudal prso.
11. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak Zdeni, to je úžasné!!! já budu celý příští týden sama doma, manža je na služebce, tak mi to přijde vhod. Pojedeš s kočárkem? už jsem to taky zkoušela vlakem s kočárkem, průvodčí mi pomohl. jinak co se týče očí, nedá se to moc odhadnout. Ani dva hnědoocí manželé nemusí mít zákonitě hnědooké dítě. a našim známým, teda jejich dítěti očička ztmavly až ve 2 letech. my si asi taky počkáme :slight_smile: Jo snad všechny děti se rodí s modrýma očima, některé je mají světlejší a některé tmavší, ty většinou hnědnou.
11. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
saru+sklen máte tak hodné tatínky :grinning:
11. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
saru, ty se máš :sweat_smile:
skleni, náš malý spal asi tři hodinky, ale už zas mručí, nevím, co chce :frowning2: a venku je zas šílenost, z nebe padají provazy vody a fouká!! ještě že jsme dnes doma a ven nemusíme. :unamused:
11. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Enza: jo to jo. Jsem taky moc ráda.

Luci, tak to buď ráda. Já jsem zmrzlá ještě teď a nemůžu se zahřát. Ale jak tak koukám, tak se to začíná protrhávat. :sweat_smile:
11. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
luci my už jsme vlakem taky z Prahy cestovali, ale měla jsem autosedačku, páč jsme tam jeli s manžou autem a on tam zůstával, ale tentokrát bych přijela s kočárkem....i do auta ho dám, když mám Vojtíška vpředu
11. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
No tak to je prima, to se už budeme moc a moc těšit. přijedem vám naproti na nádraží :wink:
11. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
já mám příští týden jen ve středu doktora a jinak nic, takže se ještě domluvíme kdy přesně :wink:
11. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
tak to je super!!
11. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Ufff, tak jsem byla 3 hoďky na prochajdě a celou dobu si řikam, že mi to nějak naprd jede... A nakonec jsem zjistila, že mam píchlý kolo :angry: :angry: :angry: Manža už to spravuje...

Koupila jsem slunečník na kočárek, abysme tam nemuseli házet plenu.

Jdu vás dočíst
11. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
holky, co děláte k večeři? nemám žádný nápad ani moc zásob :unamused:
Niky, taky jsem uvažovala o slunečníku, ale jestli to není jen další věc, která se musí s sebou tahat. Plína je skladná... no uvidíme. to kolo ti nezávidím. aspoň máme nějakou výhodu my, co máme plastová kolečka :sweat_smile:
11. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
taky máme slunečník, je bezva.
A na véču jsme si objednali pizzu :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
tak očička u nás vidím na modré :slight_smile: ....onda je má den ode dne blankytnější :slight_smile:
sice já mám zelené a manža hnědé ...ale to nevypadá ani náznakem

saru: to je hezkýýý :slight_smile: ...bledá závist :sweat_smile:
11. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
luci - ja mam na neco chut a kurna nevim na co..cpu se porad cokoladou, ale chtelo by to neco poradneho, treba chleba ve vajicku??? :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
ahojky
tak já se tu včera ptám na manducu a hup jí dneska koupí..... :grinning: :grinning: :grinning: já se ještě nerozhodla, ale dlouho jí neodolám...
očička u nás zatím modrá ačkoliv já i martin zelená... tak nevím, jestli se ještě dovybarví

tak jdu krmit a uložit do postýlky, naštěší u nás dvouhodinová procedura, jak tu někdo psal, není. tuk tuk tuk tuk, at to nezakřiknu.
když masírujeme, koupeme atd., trvá to tak hodku, hodkku a půl. když nemasírujeme, nekoupeme, ale jen oblékáme do pyžámka, mažeme atd. tak si s krmením tak třičtvrtě hodky.
povídáme si před spinkáním vždycky, pak uložíme do postýlky a šikulka emi sama usíná...

magis...chleba ve vajíčku byl včera.

dneska pečeme telecí - dáme si ho jen tak se salátkem a hlavně je na zítra na oběd.
11. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
ad ta manduca, vypadl mi tam kus věty.... psala jsem tam ještě, že aspon budou čerstvé zkušenosti...hup podělíš se o tvoje rozhodování, proč manduca?
11. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Tak , u nás už se spinká, doufám, že mu to vydrží.

Já jsem dělala magi nápady nebo co to je. Je to ze 4 druhů sýra s kuřecím masíkem. A je to mňamkaáááááá
11. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Magis, dobrej nápad, mám tu i starší chleba :slight_smile:
skleni, ty se máš!
11. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
kaci: já ji koupila už včéra :slight_smile:
ideální toje nahodit na sebe - sedla jak hrnec na pr* :slight_smile:
a) byla mi příjemnější na ramenou - takové to usazení, vypracování (ještě když byla prázdná)
b) když jsme tam dali ondráška, přišlo mi, že v tom ergu se mu hlavinka bombilá ..ta manduca má delší zádíčka
c) v ergu ondra fňukal ..nelíbilo se mu v ní ...vrtěl se a mručel ..v manduce za pár minutek zalomil

jinak u nás celá procedura - okoupat, namasírovat, dopapat a zalehnout zabee tak 50 minut

většinou to vyjde na jedno uložení ..tak 2x jsme už museli utěšovat

sklen: já to vždycky vidím v reklamě a říkám si, že to někdy koupím ..ale nějak se nekamarádím s polotovary, takže do té sekce nikdy ani nezabloudím ...:grinning:
ale vypadá to gut
11. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
AHojda děvčata tak už mám koláže v albu včera jsem si nevšimla, že se nevložily, byly moc velký :wink:
11. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak pulka pernicku uz padla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vzal si i manza, i kdyz nechtel, prej to neni adresovany jemu :grinning:

u nas ocka zatim modro-seda, takovy presne ma manza, ja mam zeleny, tak treba aspon ocka zustnou po manzovi :slight_smile:

jinak co se tyce polotovaru, tak ty se u nas tak navyskytujou, ale presne tyhle magi napady uz me nekolikrat lakaly :wink:

ad koupani - my se ted obden koupeme se Stepulou - bud ja nebo manza, aby si zaplaval. Strasne se mu to libi, uklidni se, a pak vetsinou v postylce sam do 10 min. usne :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
zanet: jsou moc krasny, skoda, ze nejsou malinko vetsi, aby byly videt napisy (nebo mne se to aspon nezobrazuje), jinak holky jsou proste kouzelny :dizzy_face: A mas muj velkej obdiv, jak to zvladas. Byli jste na vylete u Policky? Ja mam rodice asi 15 km od Policky :wink:
11. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
zanet: moc hezké
11. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
hup díky za info. jsem si myslela, že zrovna ty budeš ten typ, co bude mimi nosit v šátku co to půjde, tak jsem mile překvapená, že si šla taky do manducy.
včera se mě martin ptal, proč potřebujeme manducu , když máme šátek...jsem mu vysvětlovala, že manduca je o něčem jiným...
11. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
zanetik...krásný holky :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak nakonec jsem udělala tuňákový salát, byla to mňamka :slight_smile:
Zanet, no to je nádherné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky holky, tak Nellísek už je frajerka s náušničkama :sweat_smile: :dizzy_face: ! Ani moc neplakala a s dudlíčkem se během chvilinka krásně zklidnila, je to šikulinka! Zítra se pokusim udělat nějaký fotečky :wink: Jinak Amálka má očička hnědý po Radkovi, já mám modrý a Nellinku vidím taky na hnědý.
11. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.