• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dad: no mám trošku obvy,že s tím bude "žrát" všechno ...ale snad to nějak zvládneme :grinning:

lucy: brrr...to zní hrůzně
9. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hup: toho hrocha mají moje neteře a je opravdu super :grinning:
9. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
vla: fakt? tak to ráda slyším ..ono někdy to je na fotkách super a pak v reálu už o kapku míň ...si mi udělala radost :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jo opravdu to ty kostičky požírá a i ty kostičky jsou moc hezký,ale teď ti nevim jestli to sežere i něco jinýho,ale asi ne :wink:
9. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
hele to je fakt dobrý! a na tom se dát teda i jezdit jako na odrážedle?
9. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jojo,sedneš a jedeš,ale je to o trošku mohutnější. :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
dneska jsem koupila emmince klasiku-komín z kelímků a plastové kostky, válečky, trojůhelníčky - prostě kostky různých tvarů-přinese to ježíšek
9. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
http://www.obchod-tis.cz/fp-ucime-se-rikanky-46048.htm pak mají i tuhle knížku a tu naše Alička miluje :grinning:
http://www.obchod-tis.cz/fp-mluvici-kreslo-52721.htm a tohle křesílko je taky super.
9. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
kači: krásné odrážedla mají i tady http://matysek.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=10825

kelímkový komn je u nás tky úspěšný ..na suchu i ve vodě (máme ty dírkované)
9. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
vla: tak ta knížka je taky dobrej tip. určo budem kupovat mluvícího pejska a o knížce pouvažuju...
9. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
hup...taky dírkované:slight_smile: a dík za odkaz
9. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
jo a jak si s tím hrajete ve vodě?
Ahoj holky,
Hup, to chodítko má náš Denísek, na první krůčky bylo super :slight_smile:
kači: pejska dostaneme od tety zůzy ...mluví o tom už od doby, kdy ještě nebyly ani dvě čárky :grinning:

ondří sedí v tom sedátku a já mu tykelímky třeba zvedám a on chytá z nich vytékající vodu ..nebo drží kelímek a já mu do toho nalívám ...anebo tluče kelímkem do vany - to má obzvlášť úspěch :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
mi: ahoooj, ty jsi tu dlouho nebyla :wink: Jak se máte, rodinko? :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
mi: jé další kladná reference ...tak to už nehledám dál :slight_smile:
jinak stejný dotaz jako saru
9. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Kači, taky jsem dnes koupila tyto kostky, mají být od jednoho roku, to už po vánocích trochu půjde, určitě :grinning:
Mi, teda tys tu dlouho nebyla.. nestíháš?
9. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
odstrkovadla jsou hezký a roztomilý, ale dovolím si vám poradit, abyste při výběru zohlednily možnost nošení.....Kačka měla tohle http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1523993 a ve chvíli kdy jsme si vyjely na procházku a jí to přestalo bavit jsem byla ráda, že je to lehký a dobře se drží
9. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ráno
Naše noc byla víc než hrozná - dá se říct že jsem od půlnoci nespala, nedalo se, Karolí pořád fňukala, tak bolestně, no hrůza. A v6 definitivní vstávání, co posnídala tak vyzvracela, teď už spí na balkoně, nevím jak zvládneme plavčo, když je taková protivka... :frowning2:
hup: no krásný, to se bude Ondrovi jistě líbit :dizzy_face:
My máme vybrané tohle http://shop.asistentplus.cz/zbozi/ltk-4358.php
lucy: příšernej popis "operace" :sweat_smile: ale výsledek bude určitě stát za to :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ranko,
tak odrážedlo zatím neřešíme, ale babča s dědou koupili pod stromeček tenhle stoleček: http://www.sparkys.cz/zpivajici-stolecek-fisher-price-zimni-katalog-2009/d-27762/

Kača: To křesílko je taky bezva, je to vlastně takový druhý typ toho stolečku. Má ho kamarádky malej a už si s ním hraje 2 roky a ještě ho neomrzelo.

Maus: S tou nocí jak vyprávíš, tak mě to mrzí, když vím, jaký to je :frowning2: My vstávaly ve 12, ve 3 a v 6 a spaly jsme do 8.30. Ale vždy v noci jen mlíko a za 5 min. zase spánek, takže to bylo supr.
10. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

enz: jj ..díkza radu ....jenže unás procházky s tímhle asi nepadají do úvahy ...máme tu kopce a hlavní cestu bez chodníků ...takže s tím ani není kam jezdit

maus: ondra ale večer taky hůř usínal ....noc bylacelkem poho ...dvě vstávání (ale na jídlo) ....ale hodně se vrtěla i kníkalze spaní ....asinějaké erupce na slunci :wink:
plavčo určo zvládnete - u nás to je tak, že i když má prudivou, plavčo to spraví :slight_smile:

ad odrážedlo - mise právě líbí, že to je odrážedlo a chodítko v 1
10. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
mě už i napadlo jestli jí třeba něco není, když nechce moc jíst a blinká :frowning2: ale asi fakt ty zuby :unamused:
ten stoleček FP se mi líbí :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
DObré ráno :dizzy_face:
U nás noc průměr, z večera se docela budil a kňoural, ale pak už dobrý :wink:

mau: snad to fakt budou ty zoubky a konečně už vykouknou :frowning2: Nemá Karolí nateklý dásně?

ad odrážedlo - taky to zamýšlím spíš na doma, na ven bych pak třeba koupila nějaký použitý z Aukra :wink:
10. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
saru: snad, nateklý je nemá, ale je ještě dravější než dřív, i když ji chovám tak se šmrdlá tvářičkou o mě, jak jí to svědí, to dřív nedělala :unamused:
10. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Mau: moc vám přeju, ať už vykouknou :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
saru: dík kočko :slight_smile: , já si taky nepřeju nic jinýho
10. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
maus: tobudou určo ty zubky ... brzo vykouknou a bude po trápení ...držím palec, abyto bylo co nejdřív :wink:

na ven, až bude větší máme úžasnou tříkolku ..takovou tu starou plechovou, co jsme mívali my :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojda dubnovky jdeme vás pozdravit, pochlubit se už máme vymalovanou kuchyň, obývák, chodbu, tak ještě zítra předělat odpady a sprcháč, o víkendu ložnici a hotovka, mezi tím si pomalu uklízím i linku a všechno, pak na nějakej úklid na vánoce prdím, s holkama už to moc nejde, jak se pohybujou po zemi, tak je musím hlídat pořád lezou kam nemají :sweat_smile: a začínají se zvedat na čtyři, tak to pak teprve bude frčák....
Ale chci se poradit co na kašel? Nela má od noci rýmu a kašel, odsávám přes vysavač, ale to jsou teda scény, ona nesnese nic do nosu ani do pusy mě nepustí...v pátek měla oteklý celý vrchní ret i s dásnem, tak jsem zvědavá na zuby, ale nechce si to nechat mazat...
Jo a ještě jaký máte tipy na dárky pro prcky? Chtěla bych spíš něco naučnýho než kravinky co dělaj kravál :sweat_smile:
10. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Já se tada vůbec nevyspala jak Nela chrochtala, pořá honila dudlík, byla jsem co půl hodinku vzhůru :frowning2:
10. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
mau.to mě mrzí, snad bude karolí brzy OK. je to hrozný, když bolej zuby i pro dospělého, natož pro miminko.
zkoušela jsi jí namazat dásničky nějakým gelem?

u nás noc OK, spánek od 19-4:30 - asi dvakrát bylo knourání, příkrývala jsem a dávala dudana. pak spánek do 8, což je naprůměr

dneska nás čeká taky plavčo, asi se už budeme potápět.
přišly mi vodolepky, je jich tolik, že tím můžu oblepit celou vanu a ještě mi zbydou...

tak, emi spí, já jdu vyluxovat, od tý doby co se plazí a leze, tak luxuju skoro denně, já nevím, kde se tu ten prach furt bere...všude máme jen podlahy, koberce žádný, záclony jen v obýváku, závěsy žádné...
10. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.