• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
:dizzy_face: Ahoj holky, zdravím,

u nás tak nějak klasika, večer usnul ve čtvrt na sedm, pak se v 8 vzbudil jako že stačí, do půl devátý kňoural, hrabal se, pak zabral, krmení v půl dvanáctý a v půl čtvrtý, to naše dítě je bezedný večer zbouchal plnou misku kaše, za hodinu ještě mlíko odemně, no zachvíli nás fakt všechny sní :grinning:

kaca: prosím tě hoď odkaz na ty vodolepky, taky je scháním:wink: díky
10. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
HUUUURRRRRÁÁÁÁÁ Nelinka mi dneska poprvé vypila 200 UM. zašmakoval sunar s banánovou příchutí, koukala jsem na to už dřív, ale Nutrilon i Hami mají jen 3 a 4, sunar začíná příchutí od 2, no a 2 velké balení, za tak krásnou cenu a ještě ji chutnají, nemám co dodat (600g za 48 kč)
takže to znamená, že můžu pomalu odstavovat, trochu je mi to líto, ono je to takové milé a intimní to kojo, ale zase na druhé straně, budeme obě vyspané a Neli nebude mít hlad a žížu, i když s těmi zuby jak tak přemýšlím, už to moc milé není
maus
:fearful:držím palec ať je vše brzo ok
10. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
kett, já je koupila tady, ta cena mi přijde super
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21550948&tab=3

dadu 600 g za 48 Kč???? to je nějak málo ne? a myslíš, že jí můžeš dávat ten banánovej pořád?
10. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
kett my máme tyhle http://mujeobchod.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=670&category_id=8&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=14

kači byla akce v hypernově tak jsem to zkusila, exp. je příští rok tak v poho, když jsem se ptala na 3 a 4 banánovou ať hami nebo nutroš tak tam ti poradci říkali, že se to nonstop dávat může pořád, je to mlíko jako normálně jen ta přírodní chuť pro ty mimi, které si moc vymýšlejí a jsou náročnější :sweat_smile: :grinning:
10. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj holky, tak se po dlouhé době hlásím, dočítat budu postupně, je toho moooooc :wink:

u nás noc příšerná, Nela má problémy asi se zácpou, už jsem to tu psala, nic nepomohlo, a odvar z vloček nechce vůbec pít, dnes jdeme k dr., no uvidím co nám řekne..... už týden jsem přestala dávat kaše, ale z toho to není.... nedáváte náhodou někdo dětem laktobacily? pomáhají?

ad vodolepky: určo doporučuju šířku 8mm, myslím, že 2,5mm je dost tenké, měla bych strach, že mi to Nela ukousne, my budeme kupovat ty tlusté

ad srazík u Maus: byl báječnej, maminy úžasný a děti ještě úžasnější, moc šikovný :wink:
10. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
holky já nějak nechápu, kde je spojitost mezi odstavením avyspáním ....
když jsem pročítala už dříve ty diskuse, tk tam žádná spojitost nebyla ..u některých dětí ano, ale plošně to určitě neplatí
10. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
mis, je jich tam 3O ks a několik z nich je 8mm, některé jsou opravdu tenké, s těmi si bude hrát pod dozorem. ve vodě jí stejně pořád hlídám, tak se nebojím. :wink:
10. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky, u nás noc normál, po 2-3 hodinách... už jsem zvyklá :wink:

Mam radost, tu bundu, co jsem si včera vybrala dneska zlevnili ze 1390 Kč na 879 Kč :dizzy_face: Jupí! Ještě, že mi ségra řekla, ať počkam do dneška, že budou slevy :wink:

Vodolepky máme ty silnější, stejný jako puzzle... Tyhle slabý máme na plavču a instruktorka řikala, že je můžou ukousnout :sweat_smile:

Já jsem zvědavá, jaký to bude po odstavení... Týden prý bývá naprd, ale pak se většinou spaní zlepší.. No, já to plánuju až na jaře.. Času dost :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
My máme vodolepky mořský svět - je to asi šest velkých kousků cca 10-15 cm v průměru - ryba, krab, velryba,lodička... A jsou z hodně výrazných barev a malovaný - různě pruhovaný a tak. Jednou jsem je koupila ve slevě k dekoracím, co jsem kupovala do bytu :slight_smile: Zatím jsem je kolem vany nelepila, ale chystám se na to. Prozatím tam má borduru se zvířátkama :wink:
10. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
jé mis: ahoj ....mámvééélkou prosbu ...jak jsme se bavily o té panence, říkla jsi, že jsi ji našla ještě někde, kde jí mají skladem ...pls mohla bys mi poslat link ..dík

nik: tak to je příjemná slevička :wink:
10. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
mis: ahoooj, chybělas tu, hvězdo :wink:
10. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak koukám, že na kašel mi nikdo nic neporadí, tak jdu do lékárny :frowning2:
Jinak já si koupila podzimní nepromokavou bundu zlevěnou z 3499Kč na 999Kč taky dobrá slevička a ještě jsem neplatila poštovné :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Holky, všem díky za podporu :dizzy_face:
Tak jsme po plavání - bylo to jako doma - dělala scény i tam, chvilku klid a tak pořád dokola :frowning2: teď ještě chrupe na balkoně...
zent: my jsme kašel neměly, ale asi bych volila podle druhu kašle, Hedelix, Mucosolvan apod.
ahoj Mis :slight_smile:
Vodolepky máme z plavča, ale jak jsou tlustý netuším :sweat_smile:
Dala jsem Karolí i Nurofen od bolesti, ale asi prd, tak jí to ještě zkusím máznout Calgelem
10. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
a jednu maminku ta dnešní lekce plavča přišla pěkně draho. Aby nepřijela pozdě tak jela rychle a dostala pokutu 2500,- Ale má slovenský ŘP tak to aspoň bylo bez bodů...
10. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
zanet: na kašel taky netuším, ale myslím, že hup měla Hedelix a někdo tu psal Mucosovlan, takže jak píše mau :wink:
10. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
zanet: my měli ten hedelix ...ale záleží jaký kšel to je ...tohle je na vykašlávání hlenů

maus: no to je na mrtvici :sweat_smile:

my měli dnes první plavčo - to jak jsme se byli zapsat a ondří tam děll halo ...no a asi bylo dost velké, jelikož nás přiřadili k mnohem starším dětem, které už lezou i chodí :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
10. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Štěpíno dnes podruhé v životě měl pár lžiček jogurtu s přesnídávkou - no mohl se po tom utlouct :dizzy_face: Pak to dorazil ještě půlkou přesnídávky, takže na něj docela dávka :slight_smile:

A konečně nám pořádně vylezl šestej zub - byla tam špička, ale teď už je venku celá délka :dizzy_face:
10. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
hup: tak to bude mít Ondra sakra motivaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím, že brzy budeš mít doma srnku :wink: :cry:
10. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
luci: nefunguje mi :unamused:
10. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
ahojky, my hned po ránu vyrazili natrénovat cestu do práce - do centra Prahy, takže 2 hodiny v čoudu :grinning: Docela to šlo, jen mě znervozňovaly ty semafory. zas jízda po dálnici mě brala, furt jsem mohla jet v levém pruhu, nikdo tam nebyl.

Maus, to mě mrzí, že to Karolku tak trápí. jsem myslela, že to ve vodě bude lepší... tak snad už vyleze, potvorák jeden :wink:

žanet, my taky ještě kašel neměli...

Saru, náš taky může vše, v čem je cítit ovoce, úplně mě hypnotizuje pohledem, když vidí, že mám jogurt, nebo něco podobného.

čau Mis, co ta pauza, kde jsi byla?

Dadu s tím odstavením.. jestli je Neli naučená pít v noci, tak možná bude dál, i když UM.. ale zas děti, co jsou dlouhodobě na UM, jsou víc zasycené.. ale přesto se 1-2x v noci budí..
10. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
10. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
luci: šikula :dizzy_face: :dizzy_face: Ale nechtělo se mu předvádět, co? To Štěpula je to samý, no jasně, nejsou přece cvičené opičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
jako je to sranda ....ty maminy se už znjí už spolu jely jednu sérii ....dvě holčičky a jeden kluk
noi aty holčiny jsou tak uhalekané, že normálně rozbulely ondru
jako našeho ondráša, který obvykle sám svým jekem rozplkává jiné děti :grinning:
no asi budeme dobrá skupinka :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
holky ...dárečky pro děti se řešily ....a co kupujete svým drahouškům :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
hup: já hlavně zásobičku oblečení, sám si nic nekoupí, takže nějaký mikiny, trička, koupila jsem mu takovou boží košili s kravatou od Nextu - kravata je přímo na ní, s povoleným uzlem, taková ležerní elegance - z té mám obrovskou radost, tak snad se mu bude taky líbit :wink: A ještě náramek z chirurgické oceli, ten jsem ještě neobjedanala. Takže spíš praktický věci - originální se snažím dávat spíš k narozkám :slight_smile:

ad plavání - aspoň si tam užijete nějakou srandu :grinning:
10. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
jo to je dobré téma.. oblečení nesmím kupovat, už nám přetékají skříně, a do té doby, než bude šatna, jsem uvalila embargo na nákup oblečení :grinning: na narozky dostal parfém, to mu teď taky nemůžu koupit.. takže v tuto chvíli nemámžádný nápad :frowning2:
Saru, náramek je náhodou originální si myslím. škoda že manža nic takového nenosí. i snubní prstýnek nosí na řetízku, aby si ho neodřel při práci.
10. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
luci: manža náramek nosil, ale už byl takovej jetej, tak mu koupím novej - jen nějakej jednoduchej, silnější, aby nevypadal zženštile, to na chlapech nesnáším :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
saru: no manža je antikonfekční typ, takže mu bez zkoušení nejdou koupit málem ani ponožky ...dokonce třeba ani u jednoho výrobe mu nesedí stejná velikost ...takže dárky tohoto typu mám škrtnuty :sweat_smile:

s náramkem by mě hnal ..je totální konzerva ...chjo

ono to jes ním těžké - hlavně má geny své matinky ..by´ˇt je tedy kultivivanější a dárky přímo nevrací

jako třeba na narozky, které měl necelý měsícpřed narozením ondra jsem mu dala digitlní rámeček, aby když je furt v práci nás měl n očích (dokonce jsme ho sehnala s dvěmi kryty - oba ve firemních barvách, aby to ladilo do kanclu) .... dodnes leží prakticky nerozbalený doma

na výročí svatby jsem mu koupila takové ty lampiony - jak se na nich vypouštějí ta přání ....opět leží někde v pr*

no a tak bych mohla pokračovat ..jako myslím, že to nejsou úplně debilní dárky ...ale prostě nějak to netrefím

asi se na to letos vyprdnu a koupím mu šampon a štanglu salámu - stejně si nikdy nic v rodině nedávali :grinning: :grinning: :grinning: (jako fakt - vánočním návštěvám říkám směna drogerie a potravin :grinning:)
10. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
jejda, dárky, hm, tak to taky netuším. Manža nic nepotřebuje ani nechce, takže asi nic moc... :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.