• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Pár nových fotek (přihlášení jako vždy):

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_10.11.2009/#1.jpg

hup: to jsou náhodou super origoš dárky, škoda, že je neocení :unamused: A co, dej mu salám, to je náhodou taky dobrý :dizzy_face:
10. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
hup: http://www.urobiska.cz/detail.php?zbozi=1224634

luci: byla jsem u ségry a pak u rodičů,takže 10 jsem byla mimo net :wink:
10. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
saru: jů, pěkný :dizzy_face: okatá celá rodina :slight_smile:
Asi dám manželovi taky nějakej uzeninovo-masovej dárek, to ho jistě potěší, on je na maso hooodně :grinning:
10. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
ad dárky: zatím jsem vymyslela anatomický polštář, to se jistě trefím :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
jo, manža by potřeboval peřinu...
mis: máš od nás nějaké fotky?
10. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
mis: díky ti ...zachránila jsi mi život ....no přeháním ...jen dárek pro alušu ...ale i tak dík :slight_smile:

saru: hezké fotečky
10. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Děkujeme :dizzy_face:
Ty panenky jsou super :wink: :dizzy_face: Ale teď je jaksi nemám komu koupit :sweat_smile:
10. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahojík,
já kupuju na Vánoce tatkovi polštář a pyžamové gatě, normálně žádné nenosil, ale vloni skuhral, že mu je pořád zima, tak jsem zabrousila do drahšího obchůdku z oblečením na noc a vybrala mu perfetkní luxusní pyžamo...takže letos dostane další, pže od Vánoc ty gatata nosí jak přísahu...pak možná nějaké blbosti, jako MegaNutelu nebo ponožky, trenky atd.

Pro prcka nemám ještě ani ň :sweat_smile: , pořád čekám, co ho bude aktuálně bavit...ale přehánět to nebudu, tak 2-3dárky od nás, pak od každého z rodiny něco, nemusí mít všecko...stejně to asi letos bude o papírech :grinning:
10. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
tak baru, já loni taky kupvala pyžamo, a bylo to na přání :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
tak právě jsme půl hodiny stavěli komína ondra ho bořil a strašně se smál
a završil to tím, že se chytl mého řetízku a na něm se přitáhnul do stoje ...tk stál těsně u mě a odmítal se ho pustit ..jenže řetízek je sice silný, ale dost krátký, takže byla docela prča mu roztáhnout tu jeho pěstičku, aby zároveň u toho neupadnul ....
saru: jestli už to není ta avizovaná prča, co si máme užívat skrze to plvčo :grinning:
10. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Tak u nás se usíná - Štěpíno dnes odpo nespal, tak už byl unavenej. Ale mám radost, začíná mi jíst kaši :dizzy_face: Dřív to bylo vyloženě pár lžiček (tak 30 ml), teď už snědl 70 ml :slight_smile: A pak to dorazil 120 ml Sunaru :wink:
10. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
ahoj, tak my máme za sebou první ponory a dobrý :dizzy_face:

ad dárky) pro martina letost taky nevím. vloni jsem mu adoptovala na rok zvíře v zoo, adpoci chcemem prodloužit, ale dát mu to zase pod stromek mi už přijde blbý. mám ráda origo dárky, o kterých vím, že se budou líbit, ale nečeká je.
parfémy kupujeme podle potřeby během roku pořád, když to zrovna vyjde do vánoc nebo narozenin,tak se to spojí, ale taky to není podle mě to pravé
náramek -jo tak tím jsem se trefila předloni k narozeninám. z chirurgické oceli a nosí ho pořád
taky si necháváme dělat obrazy třeba z fotek...ale ty už nemáme kam dávat

tak vám nevím, možná koupím lístky na Kudy kam...ale to je zase problém, na kdy, že????
no, letos vážně nemám nápad

zítra k svátku dostane lyžařský ponožky a super klíčenku na klíče do auta...ta stávající už má povolenou karabinu, takže hrozí ztráta klíčů a že přinese domů jen prázdnou šnůrku
10. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
o já to nějak splácala
- dostane teifoc - tu stavebnici - jako trénink na stavbu opravdového domu a relax z práce
- pak mu koupíme nějaké lepší pero a necháme na něj vygravírovat, e je to od ondry a mě
- a dekantovací karfu, jelikož tu si v létě rozbil
šlus :grinning:
10. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
tak Karolí už taky spí, vyblila mi obloukem celou večeři, takže možná né zuby, ale nějaká viróza, nebo obojí :frowning2:
10. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky, já fakt nestíhám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jak jsem už psala, začala jsem podnikat (fotím děti, svatby a co se naskytne). Do toho dva loupežníčci (ale musím říct, že jsou úplně zlatí!) a škola. Chvílema bych potřebovala být superman :grinning:
Marianka je takové sluníčko, je strašně hodná a klidná... Ane snad nemůžu psát, jak se hýbeme, protože jak koukám, jsme lenoši největší :grinning: Teprve v 7,5 měsících se přetočila na pupík a nic dalšího nám zatím nepředvedla :wink: Poslední dobou mi začíná odmítat mlíko :confused:, ale ovoce a zeleniny se nafutruje :wink:
10. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Kači, to ještě vymyslíš, uvidíš :slight_smile:
Hup, teda, tak ty na to chodíš, to je paráda :sweat_smile: co je to za stavebnici? a co to je karfa?
Mausko, tak Karolínka asi není v pořádku, když takhle zvrací.. nepůjdete zítra k doktorovi?
10. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
mi: to je fajn že zvládáš a že jsi spokojená :slight_smile:
luci: uvidím co v noci a ráno, kdyžtak bych určitě zašla...
10. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Mi, to je fajn, že píšeš! Ale Mariánka je určitě v pořádku, naše neteř se taky přetáčela až tak v sedmém měsíci, a stejně v roce chodila :slight_smile: jak se k sobě sourozenci mají?
10. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
mi: tak to jsi fakt hvězda, máš můj obdiv :dizzy_face:
mau: tak snad bude Karolí lépe, může to být nějaká viróza, je jich teď spousty. Uvidíš, co ráno :unamused:
10. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
já hlavně nevím co jí mám dát jíst, kdybych vynechala mlíčko...jestli teda jenom vodu nebo čaj a třeba sušenky a přesnídávky. Rýži s mrkví...já nevím. Snad to bude dobrý
10. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
mau...to máte trápení teda. divný je, že nezabral ani ten nurofen. počkala bych do rána a ráno bych zašla k mudr. myslím, že to všechno patří k těm zoubkům, ale pro klid bych tam taky skákla

luci: dekantovací karfa je podle mě překlep, znám pouze dekantovací karafu, tak to bude určo ono :wink:

mi: krásný fotky v albu!
10. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Mausi, Karolí blinká? Chudě.... Zkus černý čajík po lžičkách a osladit glukopurem.
Sourozenci se k sobě mají pěkně :slight_smile: Márinka pláče (i když je to málo kdy), tak za ní Deny jde a říká jí "marianko neplač", pusinkuje jí, ukazuje a podává jí hračky :dizzy_face:
Kaci, dík, ale to už jsou pořádně staré fotky :slight_smile: Já už pro práci ani vlastní děti fotit nestíhám :sweat_smile: :pensive:
10. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
´maus: toje blbý ...aby měla tak střevní chřipajznu :frowning2: snad se z toho vyspinká :wink:
asi bych jí svařila rýži ..je to sice trošku hnusné ..ale na zklinění žaludku by to mlo být ok ..nenáročné na trávení ..

mi: a daří se? určo jo, že :wink:

luci: karfa není nic :slight_smile: ...vypadlo mi písmenko - karafa :slight_smile:
Mausi, a u zvracení se mlíčko nesmí.
Kači, děkuju, ale stále nevím, co to je :grinning: napíšeš?
Mi, tak to je krásné, to už Denísek umí? fakt super. naše dvouletá dvojčata přijdou k Martínkovi a dělají mu malá a říkají Ma :slight_smile: Jsi fakt šikulka :slight_smile: a cítím z tebe super optimismus, to je super :sweat_smile:
10. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
holky dík, dám jí jen vodu a zkusím jí uvařit tu rýži...
10. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
co si pamatuju od Tomáška tak u zvracení a průjmu je speciální mlíko v lékárně, má nějaké jiné složky
10. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Maus, to zní logicky, dieta jako u dospělého, možná by mohla i rohlík.
saru, super fotečky, máš moc pěknou bundičku :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
mi: kovářova kobyla, co:grinning:
On je Deny strašně ukecanej :grinning: S pohybem to u něj šlo taky pomaleji, ale dohání to pusinkou :wink: Je šikula.
No, já mám skvělou rodinu, takže jen a jej díky nim všechno tak zvládám :slight_smile:
Holky, a když bylo Denymu půl roku, tak už jsem čelala Máju - co vy na to? :grinning: Kdo bude prvníííííííííí? :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.