• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup, jako fakt. Já už na něch fotkách z kompaktu vidím chyby, štvou mně stíny a tak.. :grinning: Prostě už úchylka :wink:
10. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
mi: vidíš ..to my máme sladkou nevědomost a rozplýváme se i nadlehce mázlýma :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
hm, tak jako na potvoru došla rýže, tak nic no. dostane zbytek nemléčné jahelné kaše a uvidíme
10. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
luci...to je karafa na víno. víno se do ní nalije, aby vyzněla a zvýraznila se jeho chut a vůně...
sorry hup, že tady píšu o tvém dárku :slight_smile:
mmch, je to super tip, akorát bych musela nejdřív jako omylem rozbít ty 3 karafy, co tady máme a pak bych mohla koupit novou :wink:
10. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
kači: v poho :wink:

my měli úžasnou - byla i s ouškem, ale tak decentním a vkusným, že to ani pravověrným vinařům nevdilo ....
no jenže kukala jsme nanetu ..nic moc nabídka ...asi se vrhnu na kamenné obchody nebo zkusím nějakou vinotéku
10. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky já mám normálně absták po nakupovaání na mmb. tak hledám, co bych mohla koupit-to jsem dopadla
10. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Kači, díky :slight_smile: můj je taky na víno, třeba na něco takovýho narazím :slight_smile: a mám dnes podobnouu úchylku :grinning:
10. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
holky, našla jsem staré zrcátko, ale je asi zamaštěné.. nevím, jak ho odmastit???
10. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Denísek a Marianka aktuálně - jukněte kdo chcete :slight_smile:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.10.2009/
10. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
mi: krása :dizzy_face: Oba jsou Ti neuvěřitelně podobní :wink:
10. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Fakt? :confused: :sweat_smile: Jsou si už podobní na sebe, to je fakt a pak někdo říká, že jsou na mně a někdo že na taťku. KAždopádně jsou naši, to se nezapře :grinning:
10. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Výrazem očí jsou určitě na Tebe a hodně, aspoň mně se zdá :wink:
10. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
:slight_smile: No jsou krásní, tak asi po mně :grinning:
Teda, povím vám, že bych ze sebe zvracela :frowning2: Jsem tlustá jak vepř, po dětech mi zůstalo 13 kg a nejde to dolu :frowning2: Léčím se se štítnou žlázou, ale s lékama mám už hodnoty ok - tak v tom to nebude. Fakt už nevím co! Vůli mám slabou, chuť velkou :wink:
10. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Saru, koukám ti do alba a nechce se mi věřit, že to povalující se růžové miminko je stejně staré, jak váš drak :grinning:
10. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
mi: s náma nesrovnánej, Štěpíno se rozhodl, že prostě pojede jak motorová myš :sweat_smile: :grinning: Buď ráda, že máš ještě ležící miminko, myslím, že jeden běhající dráček Ti zatím stačí, ne? :wink:
10. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
Vlastně Marianka je taky aprílátko, viď?
10. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
Což to jo, ale Štěpulka vypadá jak rok a půl starý chlap :wink: Třeba jako náš Deny :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
mi: jj, hodně na to má vliv i to, že už stojí, vypadá tak větší. Hodně lidí, co ho vidí na fotkách, se pak diví, že ve skutečnosti je docela malej :slight_smile: Ale drobek teda ani omylem, už má 76 cm a 9 kg :wink:
10. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
No je krásnej :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
mi: díky :dizzy_face: A ty máš takový zlatíčka už dvě :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
mi, to jsou ale pěkné fotečky :slight_smile: jak má Maarjánka prst v puse, tak to je jak Denísek, když byl v jejím věku :sweat_smile: takže podobnost veliká :slight_smile:
co se týče té štítné žlázy, to bude důvod toho nezhazování... ségra s tím má taky problémy a bojuje s váhou..
10. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
mi: až teď jsem si všimla tvýho příspěvku - co blbneš, na kila se vykašli. A jestli je to od štítné žlázy, tak se to třeba časem spraví. A když ne, svět se nezboří. Jsi kočka :wink: :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Holky dík, jste zlaté. Někdy je to ok, ale někdy to až obulim. Jasně, mám dvě krásné zdravé děti, ale asi bude něco pravdy na tom, že člověk je věčně nespokojený a chce víc :wink:
10. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
mi: jsi šmrncovní ženská, tak se na to vyprdni:slight_smile: ode mně to sedí, taky jsem nespokojená, a to mám asi jen 2 kg nahoře, ale připadám si celá taková rozplizlá...takže ten pocit znám. jakoby je to OK, ale vnitřně člověk cítí, že by to mohlo být lepší. ale co, máme krásné dětičky, tak je potřeba se nad naší krásu trošku povznést :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
Kac, taky dík :dizzy_face:
Jdu chrupat, dobou a KLIDNOU noc :wink:
10. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak už je to s Karolí asi dobré. V noci už neplakala a nálada se jí vrátila :slight_smile: tak jsem moc ráda, snad už to bdue dobré.
Dneska nám montují nové dveře, tak snad to bude rychle a nebudou dělat rámus...
mi: nááádherný fotečky, seš šikula :dizzy_face: :dizzy_face: dětičky jsou úžasný a Marianka má stejný tričko s kočičkou jako Karolí :dizzy_face:
A kila neřešte, ve čtvrtek bude "jste to co jíte" a tam pani přibrala 50kilo, to je teprve důvod k smutku :wink:
11. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
ahoj
tak u nás dnešní noc taky mnohem lepší než včera,sice usnula až ve 22:30 a ne v postýlce,ale v lehátku, do postýlky jsem ji dala až ve 3 a spala až do 7, tak aspoň,že tak :wink:
11. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ránko, Mausi, to je fajn, že je Karolínce líp :dizzy_face: A Nelinka taky stůně? :frowning2: Musím to zaklepat, ale Marianka nebyla ještě ani jednou nemocná :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
ahojky, já jsem si včera udělala výlet do Ostravy a koupila jsem si dva roláky, jeden svetr, boty a spodní prádlo, Anetce pyžamko a rukavice, přijela jsem domů, dětičky už spaly, takže pohodička :wink: :dizzy_face: ...no a Marek se vzbudil na jídlo až 5:15 ...akorát teda už pak neusnul, byl prostě vyspanej. Anetka vstávala v šest, tak nevím, co se děje, já bych spala....
no a u nás sněží
11. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Noc parádní - usnul v 18, zvečera se párkrát vzbudil, ale sám usnul a vstával až v 7 :dizzy_face: Manža si ho vzal do obýváku a já ještě chrupala :dizzy_face:

mau: to jsem moc ráda, že je Karolí lépe :dizzy_face:
11. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.