• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky díky :dizzy_face:
teď už spí víc jak hodinu na balkoně, nevzbudilo jí ani vrtání a zbíječka :sweat_smile:
pebi: no super nákupy :slight_smile:
mi: to je jen dobře že je Marianka zdravá :dizzy_face:
11. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
ahojda, tak u nás noc nic moc, byla jsem vzhůru ve 2, 4 a v 6 a v osm jsme vstávali.. jsem děsně nevyspalá.
Maus, to jsem ráda, že je Karolí lépe, už pěkně papá?
Mis, a co je Neli, nespí v noci???
11. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Vše nej Martínkovi k svátku :dizzy_face:
11. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
maus: skvělý, že Karolí není nemocná :wink:
pebi: závidím nákupy a sníh :grinning:
mi: Nelča není nemocná, naštěstí... ale prostě je nějaká rozbitá, nechce spát v postýlce, kde jsou ty časy, kdy v 18:30 spala jako mimino, včera usnula až ve 22:30, předevčírem sice usnula celkem brzy, ale od půlnoci do 4 jsme byly vzhůru, ale kdyby aspoň byla potichu, ale ona pláče a pláče... no uvidíme, třeba je to jen tím, že jsme byly dlouho pryč, tak se teď musí dát dohromady.....
11. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
mis: to bude určitě jen trochu rozhozená ze změny prostředí :wink: Myslím, že za pár dnů bude vše OK :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojík
my noc taky fajn, u mamky spí perfektně :dizzy_face: ono něco s těma zonama ohl. postýlky taky něco bude...přes den zrušil ty své akademické půlhodinky, v noci zalehne mezi 18.30-19, spí TVRDĚ, žádné buzení do 1-2hod., pak do 5, po to ranním mlíku spal až do půl 7 a pak se mnou v posteli až do 8, NO SUPR :dizzy_face: Akorát houpání před spaním trvá, jinak to nejde :sweat_smile:

MI- dětičky máš krásné :slight_smile: andílci krásní, skláním se před malým věkovým rozdílem, jsi vážně hvězda, že to tak pěkně zvládáš, z kil si nic nedělej, mě zůstalo sice "jen" 7, ale i tak mám přes 80, pže i před těhu jsem nebyla žádná třasořitka...snažím se "něco dělat", ale taky mě to mrzí, spíš než tlustá si příjdu, jak píše Kačka, rozplizlá, pevnost žádná, kozeny na pupku :grinning: No, já se chci vidět v těch šatech na té svatbě :sweat_smile: Mi, chce to čas...věřím, že to "dáme", jsme Hvězdy, ne??? :wink: :wink: :wink:

Pebi- ty jsi taky někde od Ostravy??? :confused: že si k nám jezdíš na výlety??? Mmch, na nákupy bych taky potřebovala, akorát mi chybí finance...někdy mám pocit, že mám na kartě nějakou tasemnici :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kači- taky jsem včera brouzdala po MMB, ale jak říkám, něajké bodýno nebo capáčky by se prckovi šikli, ale ta tasemnice na kartě???? :sweat_smile:

NO nic, holky, musím jít něco dělat, naše mamča je nějak moc aktivní a u pc vyvalená se jí nelíbím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Bram, hvězdičko, však nějak se s tím snad poperem. Takhle odmítám jet i v létě na dovolenou :frowning2: Chodila jsem do posilky, ale teď není prostě čas.... :frowning2:
11. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky Pražandy - necete se nechat některá vyfotit s vašim mimískem? Na 29. listopadu jsem v Praze rezervovala ateliér, ještě mám dvě nebo tři místa volná. Kdyžtak písněte do IP.
11. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
luci: tohle buzení bych brala :wink: to není žádná hrůza přece
Karolí už jedla celkem s chutí, ale málo. teď po svačince ublinkla, dvakrát, ale vůbec to není to hrozné zvracení obloukem co včera...
bram: tak u mamky zůstanete, ne? :wink:
11. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
jo, :grinning: Mau, už jsem hodila návrh...ale neprošel :frowning2: :grinning:
ale budem se pak stěhovat s ložnicí do většího pokoje a v Adýsově budoucím pokojíku bude mít zatím malou hernu, tak snad v novém mu to hezké spaní zůstane...

Prý jsem závislák na pc, to je maras...a to si tu jen občas sednu...to sú lidi :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
bram, cca 40km od Ostravy :wink:
maus, mám radost, že Karolí trošku papala a udržela to v žaludku... bude líp :wink:
11. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
mi: to zrovna budem u našich na Vysočině :frowning2: Škoda, jinak bych o tom i přemýšlela...
11. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
pebi: dík moc :slight_smile: sice už ublinkávala tolikrát že jí tam toho asi moc nezůstalo, ale furt lepší než oblouk :wink:
už mě i napadlo jestli jí třeba nevadí Sunar, jestli nezměnit mlíčko, no uvidím...
bram: nechce jo? to je divný :grinning:
taky jsem závislá, manža do mě rýpe pořád :sweat_smile:
11. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojky holky,

noc luxus, cucnul si v půlnoci, pak ve 3 a spal až do 8.30 :dizzy_face: Paráda.
Teď jsme tu měli spolužačku se synáčkem, kterej je o 5 týdnů starší než Fífa, tak byla sranda... Vymetl celej byt a Fífa na něj jen koukal :slight_smile: Už aby se taky začal plazit :slight_smile:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_a_Jirik/

Maus, dobře, že je Karolí líp :slight_smile:
Mi, super foťi :slight_smile:

Ad dárky... Pro malýho mámě všechno objednaný.. David si koupil oblečení, tak mu dam to... Nemam letos žádnej nápad a z hadrů má radost.. Já si od něj taky koupila oblečení.. Letos holt překvápka nebudou.. I když nějakou maličkost koupím... Ale nevim co... Náramky nenosí, parfémy má... No nevim... Navíc má pak hned svátek...
11. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Saru, tak se stav k nám na Vysočinu :grinning:
11. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Mau- naše mamka je závislák na uklízení :grinning: prý děláme jen bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: před chvíli mě zpucla, že si myju ruce ve vyleštěném umyvadle....holt, to je nemoc a čím je starší, tím je horší :sweat_smile: ještě, že se mi ty geny trochu štrejchly :grinning: nejhorší bylo na začátku chodit k Petovi domů, kde jeho matinka je přesný opak...občas se mi chtělo blít... :confounded:
11. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
niki: jů no super chlapský mejdlo, co? :dizzy_face:

Jinak, u nás nemůže probíhat nic normálně, že. Dveře v pořádku ale futra špatně - neměly díry, tak jeli pro druhé - nebyly, tak nám dali nenabarvené a příští týden by přijeli znova, dovezli ty správné už nastříkané a s dírama, vylejou betonem a usadí dveře. Takže budeme mít týden hnusný šedý futra a příští týden zase starosti, to je děs. Proč nemůžeme mít něco normálně napoprvé? :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
bram: jaktože si umýváš ruce? sis dovolila, zamokřit umyvadlo :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
chybí mi můj malý krásný kamarád Acer :frowning2: jestli nepůjde spravit, tak si hodím a prý už další nedostanu :angry: říkal tatulda...a tedka, kdy by mohl být ve spravce, když stejně naši nemají wifi, tak se mu nechce hledat záručák, mám to prý za trest, že se neumím chovat k věcem a prý na nich svačím :angry: takže absťákuju tady na té našich rachotině, která se furt seká!!!
11. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile:,

sakra, Mi, zrovna ten víkend máme jet k mojí matce, jinak bych do toho šla okamžitěě.. Heleď já to ještě pozjistim, máš ještě to volníčko? :slight_smile:

Jinak holky, jsem se večer nas.., vzala nůžky a zvětšila tu díru na savičce - a dneska vysosnul 170, takže tim to asi bylo :grinning:
11. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Petu, zatím jo, ale už se někdo na ta místa ptal...
Kdyby se naplnil ještě jeden termín, můžu zamluvit at. ještě na jiný den (třeba 6. 12.). Potřebovala bych ale minimálně tři rodiny (maximálně sedm)
11. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
http://mvfotostudio.freepage.cz
Naše webovky, tam najedete podrobnosti :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
:sweat_smile: To teď vypadá, že jsem se tu ukázala jen kvůli tomu focení. Neeeeeeeeeeeeeeeeee, jen jsem to tu od včera v jednom kuse řeším, tak mne napdalo zeptat se i vás. :sunglasses:
11. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mi, co blázníš, prosim Tě :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Modrý dítě mi tu ječí a nechce spát :angry: Asi je přetaženej či co.
11. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tak Štěpíno zblajznul špenát s bramborem a teď tu obchází kolem kočičího škrabadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mi: prosím Tě, já jsem ráda, žes to dala vědět. Teď do vánoc to teda asi nevyjde, ale třeba pak na jaře, kdybys fotila v Praze, tak bychom měli určitě zájem :wink:
11. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahooooooooooooj hvězdy

jsem hotová, měla jsem další práci, ale díky bohu to dnes odvážím

Jnak naše noci jsou poslední dva dny super, dnes se vzbudil o půl 4 a pak až o půl 7, fakt pohoda.

Máte moc hezké fotečky. Mimísům to tam sluší

Mau: to je mi líto, tak snad to bude zase dobré.
11. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Skleni, máš nějakou práci na doma?
Musím vám říct, že jsem tu s vámi zase ráda. Tak trochu jsem nevěděla, jak se vetřít, když jsem tu tak dlouho nebyla :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Mi: vždyť jsi naše, není potřeba se vtírat :wink: :wink:

JJ, vozím si domů obálka atd. Teď sjem dělala kočíčí kapsičky od Whiskas (nevím, jak se to píše), měl ajsem přes 2000 a PEtra v práci a Vojtula ječí a ječí, ale zvládli jsme to :grinning:
11. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Mi: Jó, tak Matýsek taky ne a ne zabrat :rolling_eyes:
Skleni, jestli se můžu zeptat, kolik Ti to tak hodí?? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.