• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já jsem vždycky takovou práci na doma hledla a nikdy nic :angry:
Tak to máš super, jen ten čas, že to žere, viď :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Já jsem psala na MMB na dvě nabídky práce na doma a teda brutalita :sweat_smile: Jedno bylo nějaký finanční poradenství, druhý prodej nějakých nesmyslných výrobků - obojí prostě otravování lidí a to já sama z duše nenávidim, natož to sama dělat :fearful: :grinning:
11. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Deny už spí, jsem se u toho až orosila :confounded: Musím se jít učit, v pátek mám zkoušku, ach jooo.... Problém je, že mám na zpradování jednu zakázku a já když mám fotky, tak neexistuje nic kolem (kro dětí, samozřejmně :wink: ), ani škola :frowning2:
11. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Mi: no to jo, pak to doma všechno stojí. Petr to dnes nandaval do auta, je to 68krabic, se divím, že to ten náš mazlík snesl- Tady to také nebylo, ale jelikož tu nebyla už žádná fabrika, tak se nešli lidi, kteří to tu udělali, ale je to otročina, hlavně když vidím ségru, jak chodí ztrhaná domů. Ty jejich normy jsou strašné, tam bych dělat nemohla. Takhle si to plácám doma a mám klid.

Pet: to víš že jo, je to různé, většinou se to pohybuje od 0.25 h do 3 kč za kus. Ale je to fakt podle toho co ti dají. Já mám od pátku vyděláno 1.700,- na ulici bych je nenašla :wink:
11. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Pet: jj, tak to bych také nedělala. Sama nesnáším, když mi někdo leze do baráku a otravuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
mi: prej vetřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždť jsi naše a já jsem ráda, že se ukázalo naše druhé aprílátko :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
skleni: tak to je fajn :wink: Jednu Whiskasku jsem zrovna rozdělila našim číčám :grinning:
11. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jé, to je den. Lidi z baráku si stěžovali na hluk. Jako chápu to, netušili jsme to, domovník mi dal asi půlhodinovou přednášku :frowning2:
Navíc začínám mít pocit že Karolí vadí mlíčko jako takové, páč po svačinkách a obědě nezvrací. Večer jí zkusím dát Bebu a když i to vyzvrací tka je to jasný a buď jí vadí laktoza nebo bkm (i když je v UM upravovaná). Po čem prd...
Byly jsme venku, Karolí víc jak hodinu spala, já jsem pěkně zmokla a vymrzla.
No nic, jdu smolit omluvné lejstro dolů na nástěnku :sweat_smile:

sklen: to seš holka šikovná že s dětma zvládáš i práci na doma. Každá kačka dobrá :slight_smile:
mi: já jsem ráda že tě vidím a doufám že se teď ukážeš častěji :wink:
11. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
mau: tak to je teda den :unamused: Ty jo, jsem ráda, že tady si nikdo nesteěžuje - je tu dvacet bytů, ale zdi silný, skoro ani neslyšíme, když někdo něco dělá, ale o když jo, tak se to tu nějak neřeší - naštěstí. Bude to tím, že tady není žádný domovník, je to společenství vlastníků.
ad mlíčko - samozřejmě bych asi zkusila jiný. Když jsem se o tom bavila s léčitelem, tak říkal, že pro 90% dětí je nejvhodnější Sunar - čím víc zdravější a modernější vymýšlejí, tím hůř. Nutrilon je prý pro většinu dětí špatně stravitelný, Beba taktéž - pozná se to tak, že děti hodně trpí na prdíky, ublinkávají, pobrekávají i u jídla,... Ale jsou výjimky a je možný, že je to zrovna Karolí. Ale třeba ne, třeba je to jen nějaká virózka a za pár dnů bude lépe. Držím palečky :dizzy_face: Jak dlouho už ten Sunar dáváte? Protože pokud dítěti nesedí, tak se to prý projeví většinou hned, během prvního týdne...
11. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Mausi, Mája taky ublinkává po mlíčku :confused: Jinak ne.
11. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Mau: sakra SAKRA, co se to s í děje?? třeba je to opravdu viroza a mlíčko jí zahňuje a dáví jí to. Držím pěstičky aby bylo dobře. A proč se sousedi zlobí, nechce se mi to hledat.
11. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
sunar už dáváme víc než měsíc, nevím. zase kdyby to byla viróza tak by zvracela i po normálním jídle nebo ne?
no zkusím jí dát tu bebu a uvidíme hned...
sklen: měnili jsme zárubně a dveře, víš :wink:
11. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýýýý, emi pijeeeeeeeeeeeee. dneska životní rekord, vypila za celý den cca 150 ml čaje.
no kéž by... měly jsme srazík s holkama z Prahy, v pizzerii, po obědě jsem jí dala jako vždycky lahvičku a začala pít. koukala jsem jak blázen. od tý doby pije i doma.
lahvičku si drží sama - možná to je to kouzlo:slight_smile:

mau: to jsem teda zvědavá, a doufám, že to bude po bebě už v pořádku!
11. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
kaca: byla bych ráda, ale musela bych prodat tři krabice sunaru :grinning:
Emi je holka šikovnááá :dizzy_face: :dizzy_face: tak teˇuž to bude jenom dobrý :dizzy_face:
11. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
mau: myslela jsem to tak, že mlíčko zahleňuje, tak to jí třeba šponuje, já když se napiju mléka, tak mám také divně v puse. Uvidíš, třeba to tím nebude a k Sunaru se vrátíte, jestli ne, já ho koupím :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kač: šikulááááááááááá
11. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
sklen: těžko říct, jinak jí nic není - nesmrká, nekašle :unamused:
11. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
jsem prošla web "intolerance laktozy" a "alergie na bkm" a nevypadá to, že by to Karolí měla. obojí by se ukázalo už dávno a nebo mělo jiný příznaky. Tak budu doufat že zabere jiný UM nebo to třeba přejde samo :slight_smile:
11. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak u nás se kluci zrovna koupou, Štěpíno dnes jí jak z příručky :dizzy_face: Snědl krásně odpolední čerstvou půlku jablíčka+dvě sušenky a teď večer 90 ml Sunaru - náš rekord :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě dostane Sunar na dobrou noc. Dneska je opravdu k zulíbání, ani se nevztekal, prostě poklad :slight_smile: Jsem nějaká unavená, možná si půjdu dnes lehnout dřív, jestli se zas neproberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mau: taky myslím, ž žádná alergie to nebude, už by se projevila - snad se to srovná :wink:
11. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
čauky

my jsme po výletě k tet zuze ...

noc jsme měli fajnovou - večer sice kníkal kvůli zubům, ale pak šel spinkat a buzení o půl třetí a pak až ve čtvrt na osm - začal mi brnkat na pusu :grinning:

bram: koukám, že si to u vašich "užíváte"

nik:to bych nemohl - dávat někomu dárek, co si sám koupil ... prostě potřebuju si dát tu práci a sledoat reakci .... :slight_smile:

mi: ad váha ...možná nějaké to kilčo hore máš, ale podle fotek jsi čupr mamča - máš šmrnc ....některé baby sice mají o pár kilo míň, ale jsou to vyhaslé pipuš :wink:
11. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Čau hupinko, tak to jste měli fajn den :wink: Kolik má Ondra vlastně zoubků? Jeden, nebo už víc?
11. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
mau: teda to je tolerance ..jako nikdo jiný nikdy nedělal žádnou úpravu jo ? :unamused: ...fakt zlatý barák
držím palec, aby seto s tou karolí už nějak rozlousklo :wink:

mi. ta ještě k té práci studuješ? ty jsi teda borka - to bych nedala ...ještě s dvěmi dětmi ...klobouk dolů

kaci: tak gratulace k pití :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
mi: pěkné stránky ...teda hlavně fotky :wink:
11. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
hup: no ono se to jako má hlásit předem dole na nástěnce, víš. Jsem to podcenili, no... :unamused:

Karolí už spí. Vypila skoro 210 Beby a chrupe, nekonalo se žádné blinkání ani nic, tak nevím. Ještě to zítra vyzkouším, že dostane ráno sunar a pak Bebu, třeba se jít en sunar fakt nezamlouvá
11. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
tak naše mrně už spí, po skvělém plavču spinkal dvě hodiny. a představte si, už plave i bez polívání kelímkem :grinning: holt zbývají nám už jen dvě lekce, takže se určitě hodně naučil :slight_smile:

Mi, máš ještě místo na nějaké to focení?
Mau, u doktora jste nebyli? je to divné s tím mlíčkem.
Pet, my to s flaškou udělali stejně a od té doby z jakékoliv láhve pije cokoliv, teda kromě mlíka :unamused:
11. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
mau: je to možný, že jí Sunar nesedne,ale podle mě není možný, aby se to projevilo hned po první dávce :confused: To je fakt zvláštní :confused: Tak uvidíš, třeba už se trávení usadilo :slight_smile: Určitě už bude líp :dizzy_face:
11. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Skleni, ty jsi šikovná pracující máma :slight_smile:
Mi, kolik ty toho stíháš, moc tě obdivuju :slight_smile: kolik školy ti ještě chybí?
Mau, tak tolik mlíka náš asi nikdy nevypil, ale vlastně když kojím, tak nevím, kolik toho je.. ale u Karolí to tipuju na něco přechodnýho, už to asi přešlo.
saru: 2 ..ony mu vyrostly hned za sebou ..ale myslím, že jedeme druhé kolo ...poslední dny je takový ...no nesvůj ...hraje si hraje a najednou pláč a strašně si začne třít pusinu a rvít si do ní cokoli je po ruce

maus: no ale stejně kvůli toho není třeba dělat takové halo,ne

jinak my strašně utráceli ...jako úúúúplně hrozně ....ale nemohla jsme si pomoct
koupili jsme kapsu na nošení i v zimě
a pak kombinézku, která je naprosto nekřesťansky drahá a říkala jsem, že tohlenikdy za ty prachy nekoupím
jenže tatínek nám vysvětlil, že maká tak, proto, bychom nehleděli na peníze, tak jsem nehleděla a koupila ...nakonec - proč ne, když to tak sám prezentuje, že :grinning:
a faktem je, že v těch běžných se moc nosit nedá - ta jeuzpůsobená, jsou tam trošku delší nohavičky ....no a ušetřil jsme za čepici, rukavičky a boty, které jsme chtěli koupit ...takže alespoň taková "omluva" ....a ještě mu to tuze sluší :grinning:
mau: Karolí těch 210 ml vypije naráz? To je teda šikulka :dizzy_face:
11. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
jo holky, kdybyste některá chtěla mlíko, klíďo se stavte ...sedím takhle u ségry a ona mi říká, hele, teče ti mlíko - na triku mokrý flek(v neděli totéž, jen s tím rozdílem, že mi to říkal kámoš, což je trochu trapas) ....tak nevím, kdy se nám to ustálí ... nebo to necháme rovnou do druhého kola :grinning:
11. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
hup: tak Ondřího vyfoť, až si ji oblékne :wink: ad peníze - máš recht, pěkně utrácej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.