• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky, Nela se osypala, na bříšku a zádíčkách má takové drobné červené tečky, místy je jich více, tak jsou to až takové fleky... neměl to někdo? teplotu nemá....
11. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
hup: souhlas se Saru, vyfoť Ondřího, ať vidíme, jakej je to frajer :wink:

ad mlíko: poslední měsíc nosím zase vložky, protože to mlíko fakt teče, takže jsme na tom Hup, stejně :grinning:
11. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
Hup, taky chci fotkuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
Luci, teoreticky rok do balaláře (v pořadí druhého, jednoho už mám :sweat_smile: ). A pak už mně nikdo nedostane dál ani heverem! :angry:
11. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
mis: a není to ekzém? Ten vypadá tak, že se dělají vetší fleky :unamused: Nemáte ho v rodině? Ale snad to nebude ono :wink: Nejedla dnes něco, co dřív ještě neměla?
11. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
hup: přidávám se k žádosti o fotku :wink: a s tím halooo, to je těžký, on je domovník fakt pedant a chce tu mít klid a pořádek. Jako nekřičel, nebyl sprostej to ne, jen že si za ním byli stěžovat lidi, no. Tak jsem napsala lejstro a je klid :slight_smile:
jj, to mlíčko Karolí vypila naráz, teda párkrát se u toho nadechla :grinning: ona je jedlík. Já fakt nevím co si o tom mám myslet...vyzkouším to ještě ráno a uvidíme.
mis: nejedla něco poprvé? mohla by to být reakce na jídlo...
11. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
saru: my v rodině ekzém nemáme, ale že by se vyskytl tak najednou? včera nic a dnes viditelné flíčky? tak myslím (doufám), že to ekzém není..... a už jsem i přemýšlela, co jsem včera jedla nového a na nic jsem nepřišla :frowning2: .. no mrknu na ni zítra ráno a uvidíme, když tak zajedeme k dr.
11. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
atopák obvykle začíná na puse...to nebuse ono
11. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
maus: nevýhoda paneláku, znám to moc dobře :grinning: .... a fakt jsem nic nového nejedla :unamused:
11. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
mis: no to jo :grinning: tak když jsi nic nejedla tak je to v poho :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
pusinku má Nelinka krásnou, bez flíčků :grinning: .... doufám, že to bude jen nějaká reakce a nebude to nic jiného, ono to asi i tak vypadá.... počkám do zítra....
11. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
mis: taky myslím, že to nic nebude :wink: Uvidíš ráno...
11. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
holky, nemáte některá pro mrňouse tyhle capáčky? http://www.capacky.cz/katalog/20-obrazkove-motivy.html , jsou dobrý?
11. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
mis: ty vůbec nevypadají špatně :dizzy_face: Asi nemají pevnou podrážku, viď? :frowning2:
11. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
saru: nemají ji úplně pevnou, ale zase není úplně měkká, ale doporučují je i rhb, že jsou dobré na první krůčky a na lezení
11. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Hup- takovou "přednášku" o penězích jsem dostala, když jsem chtěla šetřit na jídelní židličce, a tak jsem taky nešetřila, no co, když tě k tomu přímo vybízí, byla bys blbá toho nevyužít :wink:
S tím mlíkem, a tak že bys třeba návštěvám do kávy??? :grinning: :grinning: :grinning: Smetánka ála Ondráš :grinning: :grinning: :grinning:

Mau- držte se, hvězdičky....
S tím domovníkem....to je celkem prdlouš...jako děláte zrovna stavební úpravy...není to snad každý den...lidi někdy dle mě nemají rozum...žiješ v baráku se starýma lidma? Třeba vím, jak ségra bydlela u babiny, tak vedle nich žila mladá maminka a ta měla peklo s těma důchodcema...úplná šikana :angry: Bydlí až nahoře bez výtahu, kočár jí pod schodama někdo ukradl, pak u sklepů jim vadil, tak ted ho má přímo u vchodu zamknutý jen zámkem na kolo, myslím, že to je jak další nabídka pro zloděje :angry: Pak jí chodí celkem často návštěvy dalších mladých maminek, prý jí bývalá domovnice byla několikrát vynadat...jednou i za manžela "v náladičce"...no MASAKR! Bychje poslala do háje...sousedské vztahy-tot lahůdka asi!!!
11. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Mis, nemáme přímo tyto, ale hodně podobé. Deny je tahal celou dobu, co lezl a stavěl se - neklouzalo mu to v nich. Pro Marianku je mám koupené taky :wink:
11. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Hm, tak to je škoda, že nemaj pevnou. Nám Dr. říkala, že už mu máme dávat jenom pevnou, když pořád stojí. A pak se u nás hodně uplatní ponožky s protiskluzem :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
bram: prostě všechno v pohodě, akorát jsem to měli hlásit předem, aby si důchodci našli náhradní program mimo domov. A pod náma prej bydlí nemocný pán a tak...
11. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
saru: a hlavně pevnou patičku, ne? :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
mau: asi jo :wink: Říkala, ať už kupujem jen normální botky, že capáčky už by mu v tuhle chvíli nadělaly spíš škodu než užitek :unamused:
11. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
ta zítra ...jsme napapaní,okoupaní a uložení ke spinkání ...jistě uznáte, že budit ho nebudu :grinning:

mis:to mě těší, že má ještě někdo další "splašené kozy" :grinning:

mis: nemůže to být třeba změna prášku?
ondrovi se třeba udělala trošku vrážka poté, co odešla ta sušičk ..asi prostě byl zvyklý na to, že je vše jemňoučké a najednou se mu udělalo kolem plín, kde to je na fest ....viděla to i dr, jelikož jsme zrovna byli očkovat, a říkala, že to je jen reakce, podráždění a netřeba řešit - snad to bude něco podobného :wink:

ad capáčky nemáme, ale už jsem po nich pokukovala :wink:

bram :grinning: :grinning: ..jako ségra má vlastní zdroje, tak nevím :grinning: :grinning:

saru: no pro vás jsou dobré s pevnou, ale pro ty, co teprvá polezou musí být rozhodně s měkkou, aby si nedeformovali nožku
11. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
ad botčky ...paní majitelka mamaji okukovala ondráškovy botičky, že jsou úžasné a že tyhle shání -jako dodavatele a že nemůže sehnt a kde prý jsme je koupili ...no koupila je babička z druhé ruky (jako jsou to takovéty prací - normální boty bych ze seku nekoupila)
11. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
saru: k těm capáčkům ještě píšou, že jsou jen na doma a že vlastně simulují chůzi bosky, a že i při chodícím dítěti je dobré střídat pevnou botu právě s těmito capáčky.... :wink:

mi: a jaké capáčky máte? kde jsi je koupila?
11. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
http://www.happybaby.cz/index.php?cont=detail&karta=381&skupina_03=336&menu_03=57
Mája má tyhle. Koukám, že už tam mají nové vzory, jsou krásné :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
hup: vždyť já vím :wink: Já to psala proto, že mě docela mrzí, že už je capáčkové období za náma, protože ty, co sem dala mis odkaz, jsou super :slight_smile: Fakt se mi líbí. Ale jestli tam píšou, že jsou vhodné i pro chodící, tak nad tím možná zauvažuju. Teda asi určitě :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
mi: a mají protiskluzovou podrážku nebo ne? :wink: Dík.
11. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Saru, ono je místo podrážky jen kůže, ale z rubu - takže je drsná. Vlastně ten samý materiál jako na celé botce, jen z rubu. Vůbec to není nic pevného. V podstatě taková kožená ponožka :wink:
11. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
mi: ty jsou taky super, musím si uložit odkaz :wink:
11. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
11. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
To jsou hvězdičky :dizzy_face: :dizzy_face: Však od hvězd se nedá čekat nic jinýho :wink:
A moc vám děkuju za podporu ohledně mého supertěla :wink: Jste zlaté :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.