• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mis napadlo mě jestli jsi nezměnila prášek na praní nebo aviváž..Nám se to stalo taky a zrovna jsem byla u mudr. mrkla na to a hned na mě uhodila, výše uvedené...a bylo to tak, já zrovna nedávno před tím začala A.přidávat do prádla aviváž, sice sensitive, ale i tak mu to vadilo..
11. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
akit: nene, prášek jsem nezměnila, pořád peru v Lovele a aviváž jsem dala dnes poprvé, ale to ještě na sobě Nelča nic neměla :wink: , počkám do rána a uvidím, jestli nastane změna, když ne, zajdu za dr.
11. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Akit, fakt? já nedávám žádnou aviváž, vlastně peru ve vlastním prostředku a nic. asi je to bezpečné. s aviváží asi počkám do roka.
11. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
Luci to záleží určitě od jednotlivce jak moc je citlivej...A. asi citlivej je nebo jsem to zkusila možná brzy, těžko říct.
12. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojík,
noc teda hrůza, už tu nechci zase zůstat :angry:
Šla jsem si lehnout s šíleným bolehlavem po 22hod. a začlo peklo, prcek se vzbudil, vyspaný, čilý, pak byl vzhůru skoro co hodinu :confounded: Prostě měl asi noc-blbec...
Ale tak to nic, jenže mě se v těch chvilkách stihl zdát sen a pamatuju si jenom, že jsem byla s nějakým ¨starým pánem s pronikavým pohledem a on mi říká- Jste těhotná a čekáte chlapečka...a já říkám- Chlapečka? a on- určitě, holčičku mít nikdy nebudete! .............Hm, tak nevím, či nějaké proroctví :slight_smile: anebo jak jsme se tu včera bavili s MI a spojilo se mi to, že má 2 děti, že se ptala, která půjdem už do druhého..........navíc jsem uvažovala jak jsem byla těhu, tak jsem dlouho nevěděla pohlaví, ale byla si stopro jistá, že čekám holku, snad do Vánoc, až na srdíčku mi pan dr. říká, to je jasný kluk!!! Doted si pamatuju, jak jsem byla trochu zklamaná...a právě včera jsem uvažovala, že jsem byla pěkně blbá, pže ted bych toho svého knoflíka nevyměnila za žádnou holku :slight_smile:

JO, ono to fakt vypadá z prášku...já peru skoro od začátku v našem Arielu, sem tam frcnu i aviváž, reakce žádná...neměli jsme ještě ani jednou žádnou opruzeninku, když nepočítám jemné načervenání ¨pod krkem. Však právě včera mamka dostala málem záchvat, malého jsem rozbalila a NĚCO objevila :grinning: tak jí volám jakožto dětskou sestru a ona mi říká 3 červené tečky s otlačení není opruzenina...jdi se schladit! :grinning:
12. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
u nás noc taky hrozná, zase jsme víc nespaly než spaly...snad bude brzo líp :unamused:
bram: a nejsi těhu? :wink:
12. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
nejsem, vždyt mi před týdnem skončilo první menzes :sweat_smile:
12. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
a mimch. ani není z čeho, sexík nebyl ani nepamatuju!!!!!!!!!!!!!!!!! to je bída, to je bída :zipper_mouth:
12. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
bram: u nás dost podobně :sweat_smile: :zipper_mouth:
12. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ránko,
musím veřejně pochváli Márinku - spala celou noc - od osmi do půl 9 :dizzy_face: :dizzy_face:
A jdu se učit, bléééééééééééé :confounded:
12. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky hvězdičky, u nás noc taky hrůza,ve 23 30 vzbuzení a rikot,pak nemohla zabrat skoro 2 hodiny a celou noc se tam kroutila, no hrůza :frowning2:
A co se nám dneska od rána děje,ještě větší katastrofy :confounded:
12. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Mau a jak je na tom Karolínka? už je jí doufám lépe? :slight_smile: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky, u nás noc fajn :wink: K sváče zbaštil švestkovou přesnídávku :dizzy_face:
vla: copak se děje?
mi: Márinka je šikulka :dizzy_face:
mis: co Nelinka, už jí vyrážka zmizela?
12. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
vla: ještě to není úplně dobrý, noc příšerná, ale celkově je lepší, aspoň trochu jo :slight_smile: a co Vám děje? :confused:
mi: jů, Márinka je super hvězdička :dizzy_face:
saru: Štěpa taky :dizzy_face:
12. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
mau: a pije Karolí teda Bebu nebo Sunar? Já bych fakt řekla, že to musela být jen nějaké podráždění nebo virózka, myslím, že by na značku fakt reagovala dřív. Ale třeba ne, hlavně, že to přechází, ať to bylo cokoliv :dizzy_face:
12. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Saru,ráno sem jí dala na koberec,samozřejmě na podložku nahatou a potřebovala jsem si odskočit :sweat_smile: no než sem si odskočila já tak si odskočila i naše drahá :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jenže ta se v tom pěkně vymáchala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: měla snad uplně všude.
No a aby toho nebylo málo,tak sem si sedla k PC a dala jsem jí na pohovku hned vedle mě asi tak 20 cm a než sem se otočila tak byla Alička dole :fearful: :cry: plakala jenom chviličku,ale spadla na hlavičku sem to viděla,tak doufám,že z toho nic nebude.Normálně si hraje a je vysmátá :confounded: :frowning2:
12. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak o naší noci nemá moc smysl mluvit, páč nijak nevybočuje z řady - ani super, ani hrůza, jenom už třetí (nebo čtvrtou? Teď nevim) noc vynechal jedno noční kojení, takže se nacucne po koupání, v noci jenom čajdu a první kojení až kolem čtvrtý, a pak už až po sedmý jako snídaně, takže úplně super :slight_smile: .

Ale co bych se vás zase chtěla zeptat :grinning: - začala jsem s UM, kterou jsem měla doma, z toho balíčku od Hami, a za chvíli mi bude docházet, takže už jsem tak koukala v DMku, co je za mlíka, neboť přehled nemam žádnej - s tim Hami nemáme žádnej problém, chutná mu, ale co mě zarazilo, že je docela výrazně levnější než Nutrilon, Sunar - nevíte proč? Vypovídá to snad něco o "kvalitě"? :astonished:
12. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky prosím napište mi Váš celodenní jídelníček když nekojíte( myslím prcků jídelníček :grinning: )a v kolik hodin co asi tak papají? Už taky končíme s kojením.Děkuji
12. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Petu, Nutrilon je dražší nevím proč, sle Sunar je tak nějak nastejno, ne? Nutrilon ne drahej a chutné nepříliš dobře :wink: My jsme ho kupovali Denymu, protože potřeboval AR proti ublinkávání. Mája má Sunar :slight_smile: V porodnici nám říkali, že mlíka jsou plus minus stejné, že musí mít stejné složení + některé firmy přidávají to, některé ono (třeba na posílení imunity).
12. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Petu myslím že to bude stejný princip jako třeba u oblečení..platíš značku a Nutricia je holt nejdražší..My máme Bebu, zkoušela jsem u ty vzorečky co přišly poštou a chutnalo mu to tak už mu to nechci měnit, to prý taky není značka ideál měnit každou chvíli druh mlíka, samozřejmě pokud nezpůsobuje nějaké zdravotní potíže..
12. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Já jsem se chtěla zeptat jestli už máte někdo nahrazené 3.kojení?? Já bych už chtěla a nevím zda není brzy?? :confused:
12. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Fajn, holky, takže zůstanem u Hami, koneckonců já jsem jenom ráda, z toho ekonomickýho hlediska je to paráááda :grinning: :grinning:

Vla, taky začínáš odstavovat? :slight_smile: Já začala před pár dny a musim to zaklepat, ale zatim super, jde to jako po másle :slight_smile:
Začala jsem mu UMkem nahrazovat dopolední dávku mlíka, pak má v poledne příkrm, odpoledne taky (ovoce) a večer kaši plus po koupání cuc ode mě. V noci jedno kojení a pak kojení ráno jako snídaně a tim konec. Jak jsi začla Ty, pojď zkonzultovat :grinning:
12. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Akit: Myslíš jako za UM nebo za příkrm?
Já bych asi pomalu to dopolední UM, který jsem tak vesele nasadila :grinning: , nahradila nějakým příkrmem, alae nevim co, ovoce? Takže pak bude mít dopo ovoce, v poledne zelenina/maso, odpoledne zas ovoce? Nebo jak je to? A jogurty se můžou od kdy a jaký, třebas? Toť otázka na všechny, všeobecně :grinning:
12. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Vla já teda ještě kojím, ale my máme 7:00 MM, 9:30 MM 12:00 masozeleninový příkrm, 14:30 MM, 17:00 ovocnou přesnídávku a 19:30 MM. No a teď bych chtěla ovocnou dát na ráno na 9:30 a v těch 17:00 dát kaši..No a jedno kojo vyměním za Bebu, ale nějak se nemůžu rozhodnout které?? :confused:
12. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Petu myslím za příkrm, konkrétně za kaši..
12. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Akit: Tu přemejšlim o tom Tvým systému, to je maturita holky tohleto :grinning: :grinning: - takže myslíš dát ráno MM, dopoledne ovoce, v poledne masozelenina, odpoledne MM, pak kaši a večer MM?
12. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Vla:
9.00 mlíčko
12.00 masozeleninový příkrm
15.00 mlíčko
17.00-18.00 ovoce, jogurt, jogurt s ovocem
20.00 mlíko a jdeme hají :slight_smile:
+ještě jedno mlíčko někdy v noci.
Máji nechce kaši :frowning2:
12. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Mi: A jakej ten jogurt dáváš, jakej se může? Ptala jsem se před chvíli a asi si nikdo nevšim´ :sweat_smile: :grinning:
12. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Petu, jj tak přesně jsem to myslela, s tím, že jedno ( ještě nevím které ) MM vyměním za UM..
12. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Mi: děkuji za jídelníček :wink: jo a ještě sem tě po hodně dlouhé době ani nepozdravila :grinning: tak zase vítej zpátky mezi nás hvězdičko,jo a děláš fakt super fotečky :slight_smile: :wink:
Petu: tak já v 8.00MM
v 11.00 maso-zelenina
ve 14.00 ovoce,přesnídávka se sušenkama
v 17.00 MM
v 19 - 19.30 kaše
pak se hvězda budí kolem 1-2 hod to dávám UM
v 5.00 MM
A právě chci i to MM v 17.00 nahradit.
Mi a jaké dáváš ty jogurty? Holky a co lipánek,jakej máte na něj názor?
12. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.