• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Vla- my teda nekojíme už delší dobu, máme to takhle:
9hod. přesnídávka
12hod. oběd- masozel. příkrm
15hod. Sunar
18hod. Kaše
v noci dvakrát Sunar, většinou 1hod, 5hod., dnes byla třeba vyjímka, Sunar už 22.40, ale pak až v těch 5. Mlíko dělám po 180vody/6odměrek Sunaru

V 8.měs. chci dávat odp. v těch 15hod. jogurt.
12. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Vla, mám dojem, že Lipánek obsahuje tvaroh, chci dávat jogurt bílý, ale ještě počkám. Nevím, jestli úderem 8.měs., uvidím.
12. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Kámoška dávala do roka neochucené jogurty bílé, co jsem zpozorovala, např. Florián, Selský, Activia, nebo v té skleničce jak prodávají. Prostě kvalitnější. Lipánkÿ a Pribináky budu dávat až od roka. Stejně jsou podle mě víc na tlouštku, když pominu nevhodný tvaroh...a my jsme tlustoučcí dost už tedka. :wink:
12. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Vla, dík :dizzy_face:
Dávám bílou Activii. Tak za měsíc začnu dávat ovocné, ale lipánky a pod až po roce :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
AHojky, udělala jsem generální úklid, prcek usnul, jdu se najíst :wink:

ráno - Sunar
9.00 - přesnídávka se sušenkou
12.00 - masozeleninový příkrm
15.00 - čerstvé ovoce+kukřičné křupky - už dvakrát jsme dali pár lžiček jogurtu s trochou ovoce (na radu léčeitele budeme dávat jen tak dvakrát do týdne a rozhodně prý normální plnotučné - čím méně tuku, tím hůř - kupuju jogurty Olma - moc mu chutnají a žádný problém)
18.00 - 90 ml kaše, pak koupání, a poté ještě trocha Sunaru, a pak spánek :dizzy_face:

Někdy ještě jedna dávka v noci, ale často vydrží až do 6 ráno :dizzy_face:

ad Lipánky - dávat nebudu vůbec nebo jen výjimečně :wink:

vla: malá bude určitě v pořádku, neboj :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Jogurt Selský je taky fajn :wink:
12. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám dočíst, zravím všechny:wink:

u nás noc větší katasrofa než včera, usnul ve třičtvrtě na 6 (normálně až tak po 7 mý usíná) pak se v 8 vzbudil hrozným brekem, do 22 jsem měla co dělat abych ho uspala zkoušela jsem všechno, chovat, nosit, krmit, prostě nic nezabralo, v 22 usnul, teda spíš se umlátil plínou, chtěl spát ale prostě mu to nešlo zabrat. Nevím co se děje, možná rostou další zoubky :frowning2:

Koukala jsem že tu píšete jídelníček, tady je náš:
6.00 MM
9.00 Jogurt, přesnídávka
12.00 polívky
3.00 MM nebo jogurt, přesnídávka, ovoce
6.00 mlíko nebo kaše
v noci kojím to je cca ve 24 a ve 4 ráno

Holky vím že se to už řešilo, ale nějak nestíhám dohledat, potřebovala bych typ na nějakou dobrou autosedačku od 9-36 kg. Budu moc ráda, když písnete kdo jakou máte, jestli už máte, budeme kupovat k vánocům, koukala jsem na testy na netu ale moc chytrá z toho nejsem, v obchodu mi klasicky doporučili to nejdražší:wink:

Zírám jako blázen naše dítě usnulo v lehátku, to už tady nebylo snad 4 měsíce :grinning: tak že by pár minutek klidu:wink:
12. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
ket: máme tuto:
http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=910403

Už vyzkoušená a super :dizzy_face: V testech vyšla v pohodě a doporučili mi ji i známí :wink:
12. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
saru díky vypadá moc dobře, ukážu manžoj :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Hlavně v tomto obchůdku teď mají akční cenu, takže vyjde fakt na dobré peníze :slight_smile: Teda jestli nechcete s isofixem :wink:
12. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
čauky

tak my máme za sebou první opravdovský krvavý úraz :frowning2:
ale už je vše ok
na plavču seděl na žíněnce a najednou se překulil...ale nijak dramaticky ...přes ramínko - jen to nějak bylbě vybral a bouchnul se do pusiny ...nejdřív to vypadalo jako takový ten klasicý pád - tak jsem ho konejšila a najednou jsem měla ruce,ručník - vše odkrve
jakmá teď překrvené ty dásnička, protože se muklubou horná zubky,tak si těma spodníma do toho zajel a prokousnul
ale zakapali jsme to krizovkama, popili mlíko a za deset minut už dělal zase vylomeniny :slight_smile:
je fakt šikula,že zbytečně neprotahuje bečení

ket: autosedačku mám tu nižší kategorii ...do 18 - takženeporadím

lipánka dávat nebudu - zbytečný cukr ....když tak mu udělám tvroh doma (jako vyjímečně jo - ale jako pochutinu a ne jko jídlo)
12. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
hup: jejda, ale tak je dobře, že už je fajn :wink:

ad Lipánek - já přesně, jako hup. Když už tvaroh, tak radši domácí :wink: A rozhodně až po roce.
12. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
holky, objednávám bodýnka, jelikož má poslední obj. byla vel. 74/80 a má je tak akorát, tak obj. 86, ale trochu mě děsí to 12-18 měs. :sweat_smile: Uklidněte mě, že to není až tak velké, řekla bych, že náš prcek má docela silný hrudník a taky se to trošku asi zdrcne při praní, 86 bude za chvilku, ne¨?
12. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jéééé, Römerovka 9-36, já myslela, že neexistujou, nenašla jsem jedinou, Saru dííííík, ukliádam si a doma taky pořešíme :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
12. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
baru: nám jsou na délku 80 akorát, některé i malé :wink: Pár už máme 86, ale zase mu šííííleně plandají po stranách :sweat_smile:

pet: co bych pro Tebe neudělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Hup: chudák Ondří, hlavně že už je to v pořádku!

bra: já taky kupuju 86 tku:wink: 80 tka nám je akorát, kdyžtak ohrneš rukávy:wink:
12. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
hup: teda, to je fešák :dizzy_face: Je překrásná, i barevně se mi moc líbí :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
ad velikosti - taky máme 80 i 86 a taky nám jsou široké :slight_smile:

saru: dík :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ooooooooooo, frajer největší! Hvězda! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak ondráš se právě snažil napojit psa :grinning: ..alan mu koupil takovou obrovskou potvoru v ikei ..ondrovi se moc líbí
no a pli čajík, pak se k němu njak dopíďalkoval a furt do něj dloubá tím pítkem :grinning:
12. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
teda tady je dneska mrtvo :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj, no, my máme běžně velikosti 12-18 měs. ... to, co nosí po anetce, tak nosí věci, které měla Anetka, když už chodila :confused:
třeba pyžamko má těch 12-18, no a má dlouhé jen nohy, od ramen po rozkrok akorát a ruce taky ok :wink:

hup, Ondrášek je strašně krásnej klučík, moc se vám povedl, už když se narodil, tak jsem si říkala, jak je pěknej :grinning: :wink:
12. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj, tady chvilku nejsem a tady to vůbec nežije :grinning: :grinning: :wink:
my jsme byly plavat, bylo to fajn, Karolí v pohodě a byly jsme poprvé pod vodou :dizzy_face:
Máme doma taťku tak se byl na nás podívat, ale zapoměli jsme foťák :sweat_smile: :rolling_eyes:
ad sedačka: taky budem kupovat 9-18 ale na tu Evolvu jsem se taky dívala...
hup: Ondří je fešák :slight_smile: a je statečnej, že ten úraz tak hezky zvládnul
ad velikosti: my nosíme 9-12M takže jsme vlastně prcci :grinning:
12. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
pebi:
alevůbec netuším po komje....ségra teda tvrdí, že je věrná kopie mě,když jsem byla malá ....ale mi se to moc nezdá :sweat_smile:
no hlavně,že je sympaťák :grinning:

ad ondra -trošku ho to asi bolí ...oběd bylů v poho,ale u sváči plakal...
dala bych mu na to calgel ....ale nevím,jestkli můžu,když to je otevřené :fearful:
12. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
12. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
saru: seš hvězdná maminka, že jsi ho přesvědčila :wink:
hup: asi bych mu na to Calgel nedávala, spíš nějaký bylinky
12. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
saru: hezký

holky já tu mám tááááákový brajgl ....zítra je u nás bazárek, taktřídím věci - co si nechám a co pošlu dál a naceňuju to

a ondří opět zaperlil
koukám na něj a on mává ...říkámsi, že přeci mávat neumí - rozhodněné takhle důrazně
a kouknu pořádně - v jedné ruce drželpáslu s lepkama a nadruhéměljednu přilepenou a snažilse jíodlepit (takže mával) :grinning:
12. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
hup: a já pořád přemýšlím jak Karolí naučit mávat :grinning:
Já peru plínky, taťka nám vzal roha, Karolí už je protivka páč vstávala brzo a tak...
12. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
maus:tož tak :grinning: :grinning: :grinning:

no náš táta ještě před půl hodinou netušil, kdy dorazí ....
včera a předevčírem došel tak,že už ondra spal (a to ho dávám min.ohodinu později než vy)
12. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.