• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kaci: jako doma jo ...ale já mám 4,5 m šátek a když si hochci uvázat někde na parkovišti, není to vždycky úplně jednoduché nešmrncat jimi po zemi :sweat_smile: ..
noa v létě na výlety je to asi praktičtější

jako ale na utěšování a chování je šátek mnohem lepší..hlavně pro úplné miminka

jinak mi dneskanikdo nevěřil, že ondra má jen 11 týdnů a přesvědčovali mě, že nééé ....no tak jako mám trošku demenci, ale ne tak, že bych nevěděla, kdy se narodilo moje dítě
:slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
kami: hnědá se prosazuje ..taky jsem čekala, že ondra bude hnědooček ..a má očka jak poměnky :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
kami a nechali jste nastřelit nebo píchnout?
hup jj, taky jsem podobně argumentovala...
Luci: jsem si to zakřikla. Už se mi tam kroutí.

U nás očička zatím modrá. Jeden jako druhý., /po mamince/ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
kaci: tak přihoď ještě ten, že to bylo ověřeno i na místě šátkařkou a je to fakt dobré :grinning:
11. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky díky :dizzy_face:
Sar měly jsme s holkama s koníka srazík, ale já byla jen na sobotní odpoledne oni byly od pátku do neděle. Bylo to v Jimramovských Pavlovicích
11. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Kaci normálně píchnout :wink:
11. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jinak koukám, že řešíte očka, tak Nele zůstaly modré a Verunka je má dost do hněda, do kdy se můžou vybarvit?
U nás prý doktorka nastřeluje, ale až po druhé dávce očkování a první nám může dát až budou mít 5kg, tak na svatbu pojedou bez :frowning2:
Jinak nám nabídla 2druhy očkování proti pneumokokovi: Prevenar nebo Synflorix co vy?
11. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
kami a jak dlouho trvá než zhnědnou?
11. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
zanet jsi mě předběhla s otázkou :slight_smile: jste hezká rodinka :wink:
11. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky, mně moje máma říkala, že jsem se sice narodila s ocelově modrýma, jako každé miminko, ale ve srovnání se ségrou, která má oči hnědý, jsem je měla od začátku tak nějak světlejší...Už teď je u Nellinky poznat, když na ní koukám proti oknu, že jí od panenky hnědnou, ale třeba se to promíchá a budou zelený :wink: Ale když se podíváte třeba na fotky Fildy od Nikulky, který má stopro očíčka modrý, tak už od miminka je měl víc světlejší, než hnědoočky. Takže si myslím, že pomněnky se z tmavých očíček po šesti týdnech už nevyklubou, ale kdo ví?
11. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Zan: nám to nabídla také

Prý je lepší ten Prevenar. protože se dá kombinovat, ale ten synflorix ne.

Ke konci roku má totiž přijít do prodeje nový prevenar, ještě kvalitnější než ten co je nyní a právě se s tím dá kombinovat. My se nyní necháme naočkovat a pak jako další dávku budeme mít ten nový...... snad jsem to nepomotala. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
zanet: Tak odtud jsem bydlela asi 6 km, ale jinym smerem :wink:
11. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
my naušničky nemáme, ani nebudeme píchat, u nás v rodině je taková tradice, že se naušničky mimčům nedávají, že si pak každá holka rozhodne sama, jestli si je píchnout nechá nebo ne :wink:

ohledně očkováníse zatím vůbec nechytám,budu to muset nastudovat než se zeptám dr.
11. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
kami taky asi nechám píchnout, ale bojim bojim, budu brečet víc než emi...

hup...dobrej argument:slight_smile: zase jsem to téma otevřela, jako já si jí můžu objednat, taky si jí zaplatím, ale tak nějak chci, aby s tím martin souhlasil, nechci to dělat natruc. objednám ale tu původní kolekci, novinky 09 jsou super, ale přijde mi zbytečný za ní tolik připlácet. v e-shopu je to rozdíl 700 až 1000 kč. našla jsem totiž lonské modely za
2150 Kč cca...
11. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
hup a nevíš, jestli je v těch nových manducách rozdíl jen v barvě nebo i ve funkčnosti oproti těm původním? např.mezi touto a tou tvojí?
http://www.hracky-vybavicky.cz/86-manduca-detska-nositka/427-nositko-na-miminko-manduca-cervena-/
11. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
co se týče té barvy očí, asi je to individuální, brácha měl od narození tmavší modré a ve třech měsících mu šly dohněda. a přesně podle Nikulčina Filípka jsem si říkala, že takhle modrá očička nemáme, takže nám asi nezůstanou :grinning:
11. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
chachááá manduca objednána :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz
Dobré ránko holky,

tak jsme včera zvládli kyčle i prohlídku v 6 týdnech :dizzy_face:

Niky: prosím tě, dáš nám do tabulky k Tomovi 57cm a 4650g, děkuji :slight_smile:

Dneska počásko opět nic moc, ale víkend se snad polepší.

Včera jsem byla poprvé na hodinu a půl od malýho, měli jsme sraz s kamarádkama v hospůdce a manža hlídal, bylo to fajn, ale stejně jsem musela na toho mýho prďolku myslet, jak to doma s taťkou zvládaj, asi začínám být závislák :sweat_smile:
12. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
kaca : tak kterou jsi nakonec objednala? já se zamilovala do téhle http://www.eshop-rychle.cz/a-plinky/eshop/12-1-Noseni-deti/0/5/1332-Manduca-Jardin-noire-lLIMITOVANA-EDICE ale asi nebude vzhledem k barvě moc praktická, takže uvažuju spíš o černé http://minimimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=655374

ale když mě přemluvíte do té bílé, že přece nejsem žádné čuňátko, tak do ní půjdu :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
ahojky, tady se dneska nekecá???
u nás noc super, emi spala od cca osmi do půl šestý-ale možná by spala dýl, vzbudil nás pískající monitor dechu....fuj, to byl blbej pocit. naštěstí se nestalo nic, jen emi jak cestuje v postýlce, slezla z podložky, tak jsem podložku poupravila (byla víc k jedné straně a emi se dostala na tu stranu kde nebyla). no aspon vím, že monitor funguje.
ted uz mam vyluxovano a umytou koupelnu. chtěli jsme jít ven, ale přišla přehánka, ted se to zas vybírá a vysvitá sluníčko, nakrmíme a tak za hodku pujdem. taky jsem stihla v rychlosti zacvičit lehce na břicho...holky mě se ty dvě kila drží jako klíštata.... :unamused:
ted tady hopsám na míči, emi ze šátku na mě kouká jako opička :dizzy_face: už se těšíme na manducu.
12. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
kett: také jsem závislák...mně se stýská už jenom, když jsem na zahradě a on doma hajá chudinka malinkatej sám :grinning:
12. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
enz objednala jsem přesně tu černou, nová kolekce se mi taky moc líbí, ale ty holčičí barvičky mi přijdou jednak nepraktický - všecko je to moc světlý, tak se bojím, abych to furt nemusela prát a jednak ten cenovej rozdíl taky není zanedbatelný.
černá mi přijde, že se hodí ke všemu. takže černá vyhrála
12. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
právě.... také se bojím toho umazání, takže jsem spíš nakloněná k té černé.....budu přemýšlet do oběda a pak definitivně objednám :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ráno!!! Sem tu dlouho nebyla :sweat_smile:
Kaci...já mám od úterka tuto manducu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23548276&tab=3
Použily jsme ji zatím jen jednou a Natálka byla spokojená a usnula v ní. Ale první pokus o nošení v Manduce moc dobře nedopadl - jsem do toho Nat dala blbě a hrozně plaka - blbka no.
12. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
dobré ranko

ad očka ...nejčastěji jsem četla do půl roku, ale narazil jsem až do roku je možná změna

o pnemokokovise chci pobavit na kontrole příští týden ...tak uvidím

kaci: jj ...je to trošku rozežranost ....ale já mám většinu věcí z druhé rukynebo jen půjčené, tak jsem se rozšoupla :slight_smile:
měl by to být stejný střih ..jen se liší použitý materiál a barvy
já tam jela s tím, že vezmu základní řadu kteroukoli barvu (krom černé - podle mě by v ní muselo být vedro a i blinkání by tam šlo vidět ...no evidentně to mám jnak :grinning:) ..no a nějak ser mi to vymklo z rukou :grinning:
ukecala jsi ho? :wink:
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
hup, moc jsem ukecávat nemusela...jak jsem psala, jen jsem chtěla jakýs takýs souhlas, zkonzultovat to,aby měl pocit, že se na rozhodování spolupodílel. nakonec to skončilo tak, že když v tom budu malou nosit, tak proč ne, ale jestli jí tam budu mít jen 2x (nevím jak na to číslo přišel), tak že mě vyjde jedno nošení na litr a kousek:slight_smile:
chichi
ale je objednaná, se souhlasem
s tím blinkáním...to mě nenapadlo, ale ty fleky budou vidět všude - na světlé, červené podle mě ještě víc...
s tím horkem...snad to nebude takový rozdíl, oproti bílé třeba jo, ale ve srovnání s červenou, hnědou apod. snad ne
ta nová kolekce...líbí se mi nejvíc ta barva co máš ty, ale je spíš pro kluky - to si jako namlouvám, páč se mi nechce připlácet za tuhle barvu, to mi přijde pro holku černá lepší...
ty holčiččí novinky jsou sice taky pěkný, ale zdaj se mi nepraktický z hlediska tý barvy. takže budeme mít černou.

enz, kde budeš objednávat. chceš ušetřit skoro pětikilo oproti tomu odkazu, cos sem dala? :wink:
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
kaca: jasně :wink:
12. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Bré ráno,

my se už od půl 7 vrtěli.. Fífa nechtěl být v zavince, ale když je rozbalenej, tak se děsně vrtí a budí ho to...
Jak ho to mam naučit???
12. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.