• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: tý jo...4 hodiny???? ... kde takový čas vezmete?....když jedu na plavčo nebo cvíčo k tomu nějaký nákup nebo návštěva do toho jídlo a spánek - prostě takový čas vůbec ve dni nenecházím :sweat_smile:

maus: heřmánek ...to budei na tu ranku ..nic jiného mě nenapadlo :sweat_smile:

no s protivnostímámenávrat na třetí měsíc - fakt tohle pamatuju naposled u spurtu ....posledná dva tři měsíce je úplně zlatý....asi mu je fakt blbě :frowning2:
13. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,

než zapomenu

maus: my jezdíme v hlubokým, ale dneska zkusím sporťák včera mi v hlubokým brečel, asi už tam je fakt na těsno. Tak jsem teď instalovala do hlubokýho fusak a to mi teda dalo, až jsem se u toho zapotila :grinning:

U nás usínání dobrý, akorát se v jednu vzbudil jako že stačí spinkat a čumákovali jsme do čtvrt na 3. Teď spinkáme

Saru: sedačka se taťkovi líbila, tak asi koupíme tu, ještě se chci zeptat, ty jsi jí odjednávala přímo z toho obchodu co jsi mi posílala odkaz?Spokojenost? Díky
13. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
hup: vy nenasbíráte za den 4 hodiny? Jako já nemyslím vcelku, ale většinou tak na čtyřikrát :wink: Ráno, když se vzbudí, nají se, a hodinku nebo i 90 minut si hraje a my ještě poleháváme. Pak než si dá oběd. Po obědě spí a když se vzbudí, tak si zas hraje. Odpo jdeme na na procházku, pak si dá sváču a zase si hraje. A je večer. Ber to tak, že my tu nemáme rodinu ani moc známých, takže návštěvy jsou tak jednou, dvakrát týdně a většinou jezdí k nám :slight_smile:
ad Ondří - snad mu bude lépe a dásbička se zahojí brzy :unamused: Není i nějak nemocný? Myslím nachlazený, nebo tak? Jinak na dáseň bych dala určitě heřmánek jako Ty :wink:
13. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky,Hup tak snad už to přestane Ondráška bolet :unamused: :slight_smile: .
Naše noc taky celkem OK,usla ve 20.00,UM 170ml v 1.30 a pak MM v 6.00
A taťka nám dneska odjel do Rakous hrát fotbálek :angry: na celý víkend,nejsem moc zvyklá být doma sama :confounded:
Maus: my už taky jezdíme ve sporťáku.
Saru: váš Štěpíno se nám všem opravdu jenom zdá -----závidíme---- :grinning:
13. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
kett: jojo, přímo odtud, když tam mají tu akci, a žádný problém nebyl :wink:
13. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
vla: to nemusíte, každé hvězdňátko je miláček, ale já to píšu proto, že Štěpíno měl období, kdy dost kňoural, u jídla dělal kraviny,... A teď se to nějak zlomilo a on si vystačí sám s hračkama, hrozně vážně s nimi vykecává :grinning: a je prostě hodnej i přes ty rostoucí zuby :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
vla: taky nesnáším být doma sama :confounded: To radši odjedu k našim, když manža někam musí...
13. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Saru: taky o tom přemýšlím,ale potřebuju umýt okna :angry: a že jich tu mam haba kuk :confounded:
13. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
vla: hmmm, tak to se asi na dálku nepdaří :sweat_smile: Tak se na to chystám, ale ještě tak 14 dnů počkám :wink: My jich zas tolik nemáme.
13. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
saru:no to by mi tak baj očko vycházelo, že si s ním vůbec nehraju :sweat_smile:
12 hodin spánku v noci
1-2 přes den
2 hodinky akce typu plavčo nebo cvičení (někdy i dýl)
2 hodinky jídlo - 4 kojo + 3 jídla -hlavněu sváči to je dlouhé stolování
1hodinka koupání - ve vaně hodně pobude už si hraje,pak masáž celého tělíčka (už to trvá k hodince)
no a zbývá tak 5 hodin a kde jsou nějaké nákupy, návštěvy,procházka ...
výjimka je jen o víkendu

no vypadá,že na něj něco leze .....je celý rozhozený

ad sama doma - mi to nějak neva ...když nebyl ondra, vyloženě jsem si to užila ...když je, tak mi vadí to,že si ani na minutku neorazím...i kdyžje hodný tak "furt ve střehu"
13. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
hup: ahá, ono to bude v tom jídle a koupání - my jsme najezení většinou za 15 min., on když jí, tak mu to tam musím házet, jinak se vzteká :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A koupání je odbyté za 20 min., protože si chvíli hraje v sedátku, ale pak se začne pokoušet stoupat a musí ven, jinak by si rozbil čumák. A masáž poslední dobou je fakt rychlá, protože na něm musíme téměř klečet, aby se aspoň pár vteřin nehýbal a neotáčel - dřív ho to zklidňovalo, ale teď už ani omylem :sweat_smile:
No, a hlavně nejezdíme plavat ani cvičit :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
hup: ono je teď fakt šílený období, mě po ránu v tom krku pobolívá pořád, trochu mám i kašel :unamused: Malej už je teda naprosto OK, ale teď prostě bude až do jara takový období.
13. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak my jsme po obědě, já květáček a Karolí měla zeleninku s krůtím a špagetama - moc jí to chutnalo, snědla skoro celou skleničku a ještě dvě křupky. Jsem si potřebovala uklidit kuchyň, tak si "hrála" :slight_smile:
to budem v hlubokým brzo sami, asi :sweat_smile:
Taky nemám ráda být sama doma, hlavně kvůli Karolínce, že si ji jako taťka neužije a ona ho.
já bych na tu dásničku dala asi šalvěj, měla by působit antisepticky, nebo ne? nechci vám fušovat do řemesla :grinning:
Dneska je tu celekm pěkně, občas i sluničko. Jesnu chvilku bylo jasno, teď už teda né, ale vypadá to dobře, asi půjdem s karolí na prochajdu :slight_smile:
13. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem se na net nedostala, nestihla jsem to

saru: tak osypání celkem OK, ale dr. nám řekla, že má ekzém, mimo tu vyrážku, na vyrážku dostala kapky fenistil, už to má skoro ok, na ekzém nám předepsala jakousi mandlovou koupel ,je to mastný jak sviňa, málem mi Nela vyklouzla z rukou, jak jsem ji vytahovala z kyblíku :unamused:

maus: my budeme jezdit v hlubokém ještě dlouho, i kdyby Nela najednou vyrostla o 10cm, tak pořád do něj vleze :grinning:

jinak Nela je taky poslední dny protivná, fakt děsný, noci taky děsný.... už aby se to srovnalo.....
13. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
mis: tak to je mi líto, není to žádná tragédie, ale sama jsem ho jako dítě měla a je to nepříjemný :unamused: Ale třeba se to ztratí :wink: Mastná koupel bude určitě dobrá, je třeba to mastit a mastit, vůbec nenechat vyschnout. A jestli můžu doporučit, tak mně jako malé pomohla jediná kosmetika - Sebamed. Naši mi to tenkrát vozili z Německa. od té doby používám a je to OK :wink: Mažu tím i Štěpína :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky holky,
noci stále naprd, ale energie je... Nějak jí dobiju přes den, i když neodpočívám. Fífa teď usnul po obědě v postýlce, tak čekam až se vzbudí a pujdem ven...

Mis, malej má taky trochu vyrážku, na ručičce a trochu na zádíčkách. Nic hroznýho, pár pupínků. 24.11. jdeme do poradny, tak se tam na to zeptam, pokud se to nerozjede.. Je fakt, že mam novej prášek - gel Persil Sensitive.. Kdo ví...

Nám dneska dorazil vánoční overálek, tak jsem se zase vyřádila :wink:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vanocni_Filipek/
Vy, co nemáte rádi Santa fotky, to prosím ignorujte :sunglasses:
13. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
saru: jako tragédii to vůbec neberu a vzhledem k tomu, že v rodině žádné ekzémy nemáme, tak předpokládám, že je to přechodné, nejdřív to měla na nohách, pak to zmizelo, a pak se jí to objevilo na pažích a zádíčkách, nemá toho moc, prostě pár suchých flíčků, budu to mazat krémem z lékárny, je suprmastnej :grinning: a uvidíme :wink: ... sebamed jsem používala jen do koupele a pak jsem krémíkem mazala obličej, na tělo jsem používala olej od Weledy
13. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Mis, co máš za krém???
My v rodině taky ekzém nemáme, ani žádný alergie... Jen Davidovo děda a máma mají lupénku, tak ta se Fífovi snad vyhne...
13. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jo, a vše nej Nelince k 7 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
niki: fotky jsou krásný, Snata fotky sice nemusím, ale na těch mrňatech jsou kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: A Santa Fífa prostě nemá chybu, oběma i s Čikem vám to moooc sluší :slight_smile: Taky asi časem něco spácháme. Niki, to bílý pozadí máš udělaný jak? Že je takový sněhově bílý, moc krásný :dizzy_face: Ovšem s tím naším foťáčkem to nebude žádná sláva, ale jen tak pro zábavu taky něco vytvoříme...

mis: jj :wink: Ale Sebamed doporučuju z vlastní zkušenosti :wink:
13. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jé, tak to se připojuju s gratulací Nelince :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky, mau my jsme ještě taky v hlubokém!!! Nechci Lindu dávat do sporťáku dřív než bude sedět, no a ještě nesedí a nevypadá to, že by v nejbližší době seděla.. A na tu zimu je myslím hlubokej lepší, když jí to nevadí.
13. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Saru, je to francouzská deka a foti jsou upravený v PC, aby to bylo bělejší :slight_smile:
Já Santa vánoce taky nemusim, ale prckum to prostě sluší :slight_smile:
niku: já nevím jak se to jmenuje, je to umíchané a na krabičce je napsané "Uns.Leniens".... taky mám lupenku a doufám, že se Nelči vyhne :wink: .... Nelinka moooooc děkuje za přání ..... dostala kalíšky a 4 balonky, tak je z toho unešená :grinning: ..... sice nejsem vyznavač Santa oblečků, ale fotky jsem zkoukla, sekne vám to tam, Fífa je k sežrání :dizzy_face: , jsem jen přemýšlela, jak jsi ho postavila :wink: , a tu zimní čepku má náááádhernou :grinning:
saru: budu asi pak Sebamed používat, věřím ti :wink:

niku: fotky jsou fakt krásný, já upravovat neumím :frowning2: , nerada se učím v PC něco nového, znervózňuje mě, když mi něco nejde :grinning: , bych potřebovala, aby mi to někdo ukázal a taky bych upravovala :wink:
13. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
mis: já Ti to vůbec nenutím, jen jsem napsala, co se mi osvědčilo :wink:
13. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Mis, Fífa stojí, když se má čeho držet :wink: Chvíli vydrží než se začne vrtět. A byla tu mamka, co ho jistila :slight_smile: Ten holomek už ani nechce sedět a pořád by stál, i když prd umí... To je vždycky práce, zlomit ho, aby si sedl :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
mis: to samý :wink: Když už se něco naučím, tak dobrý, ale sama na to přijít, bóže, to bych se zbláznila :grinning: Ale vybělit pozadí bych uměla docela ráda :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
niki: tak to už vám taky začíná veselo :grinning: A Filda už leze nebo ne?
13. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Saru, v tom našem programu to jde.. Udělat bílou bělejší a černou černější :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.