• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niki: až si koupíme pořádnej foťák, tak se naučím s nějakým pořádným programem, dala jsem si to jako předsevzetí, který si běžně nedávám :grinning:
13. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
saru: já vím, že mi to nevnucuješ :wink:
13. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
My jsme byly venku, Karolí se prospala, chvilkama vykouklo sluničko tak bylo i teplo :slight_smile:
Tak jsem ráda že teda nejsme jediní v hlubokém :wink:
mis: jako AE? tak snad jí to zmizí :frowning2: chce to mazat a mazat :wink:
niki: moc pěkný fotečky :dizzy_face: filda je senzační santa :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Saru, zatim neleze, ale už pěkně zvedá prdku.. Ono mu to na puzzlích i plovoučce podkluzuje... :confounded:
13. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
maus: jj, AE... mazat budu co to půjde :grinning: .. my byli venku ráno, Nelča si schrupla půl hodiny a já měla aspoň čas na Bertu, trochu jsme pocvičily a zablbly, jen nám to kazil Edward, taky chtěl asi cvičit

niku: Nela taky neleze, zvedá krásně zadek, úžasně klikuje, alejakmile chce vyrazit vpřed, tak jí to podklouzne, chci jí koupit capáčky, co právě nepodkluzují, jak jsem dávala odkaz já nebo mi83.... jo a asi od tebe ukradnu nápad na zimní focení, jakože přiberu i Edwarda :grinning:
13. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Taky určitě přiberu čičiny, ovšem jestli budou aspoň trochu ochotny propůjčit mi svá skvělá modelingová těla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Video s naším usměvavým sluníčkem - aspoň poslední dny je tak v pohodě pořád :dizzy_face: Jen si, prosím, nevšímejte mého pracovního oděvu, předtím jsem drhla podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.youtube.com/watch?v=2nFmBUG19oY
13. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
saru: dobrý video, hlavně jak na štěpánka děláš húúu húúúu :grinning: , to dělám na Nelču taky, když vůbec nevnímá :wink:
13. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
mis: jj, sranda je, že to vůbec nezabírá :grinning:
13. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
normálně Nela už 2 hod 15 min spinká... rozhodla se, že trhne rekord .... i když po dnešní noci se není co divit, že chrní :grinning:, akorát jsem si naivně myslela, že stihneme ještě jednu procházku, tak to už asi nééééé
13. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
saru: jasně, že nezabírá, nějaké húúúú, když zrovna zírá na bílý strop... to přece néééé, strop je táááák zajímavý :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
13. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
saru: prej Udělej malá malá... se na tebe díval jestli ses nezbláznila a plác tě :grinning: :grinning: moc pěkný :dizzy_face:
mis: to je Neli zlatá, Karolí tomu dneska moc nedala :unamused:
13. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj,
dnes jsme byly u dr a máme také kojenecký AE. Prý to zmizí, ale opravdu se to musí mazat a mazat. Ale neni to nic vážného. Jen mi chtěla doporučit nějakou mastičku a nějak jsme to zamluvily :cry: . Kájule je malá - 63 cm a 6,1 kg, ale zdravá a čilá. Právě dřímá, nebude chtít usnout večer :confused:
13. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
A začneme chodit cvičit. Nemáte některý zkušenosti s pojišťovnou, co se týká zaplacení cvičení? Prý je nějaký nárok v půl roce.
13. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
tak Nela spinkala 2hod a 40min... neskutečné... a teď je vysmátá.. no zlatá :slight_smile: .. uvidíme, jak dlouho jí to vydrží :wink:

izi: o cvičení nemám přehled, dokonce prý VZP zrušila příspěvek na plavání kojenců
13. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
mau: jj, je to opičák :grinning:
13. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
U nás se chrupká už od 18hodiny. Už byla hrooozně unavená :slight_smile:
13. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
U nás už se taky chrupe :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po uběhaném dni,

nakoupila jsem pár dárků, mám novinku, už jsme taky v hlubokým a moc se nám tam líbí. Pořád se mi do toho nechtělo ale malej tam je naprosto spokojenej, v hlubokým už mi plakal. Dneska jsem taky zjistila, že nám je malá bundička, tak jsem objednala moc hezký zimní komplet od Wolfa, tak jsem na to zvědavá, malej to dostane taky jako od ježíška:wink: vyšlo to na super peníze, u nás stojí jen bundička v dětským světě 1000,- tady i s kalhotama 490,-NOVÝ :slight_smile: Tomík bude zas frajet :grinning:

My už taky chrupeme, dneska uspávání bez problémů, tatínek jel na hokej tak si asi zkrátím kalhoty :sweat_smile:
13. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
samozřejmě jsem chtěla napsat že už jsme ve sporťáku :sweat_smile:
13. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
ježiši se omlouvám :fearful: , to po sobě čtu a píšu jak prase :astonished: , frajer, ne frajet :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
saru:nou nás ty masáže začínají být taky kapku kaskadérské:grinning:

ad ekzém -no bez něj by to bylo lepší, ale jsou i horší věci na světě :wink:

nik:fotky jsou nádherné - moc semi líbí ty společné
jinak s tím stáním to máme úplně stejně..houby a ne stojí,ale když děláme "tááákje vysoký" vždy se u toho postaví
13. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
ad pojišťovna- vzp jsou normální hajzlíci - zastaveno vše ...průmyslová máprogram pro mámy "manažerkamateřství" dávají až 5,5litrů
13. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
nám na plavču taky říkali že hodně pojišťoven dělalo škrty :unamused:
ket: to je fajn, že je Tomík spokojenej ve sporťáku :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj ahoj, my byli na návštěvě u švagrové, dojela jsem tam bez problémů, fakt se zlepšuju :wink: Martínek tam byl neuvěřitelně hodný, prostě líbí se mu být s více lidma. a já si tam odpočinula.

Musím říct, že je to změna, že už v noci nekojím... akorát prsa se furt nalívají, tak jsem zvědavá, kdy to přejde. v noci se malý budí míň a míň. těším se, až se vyspím celou noc :slight_smile:

Holky, vrhla jsem se pomalu do předvánočního úklidu, začala jsem oknama. za chvíli bych chtěla udělat střešní, ale vlastně nevím, jak na to... máte zkušenosti?
13. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
jsem vyprostila dítě z mezi šprušlí :sweat_smile: taťka šel na pivo, tak se nudím...
luci: střešní okna jsou úplně na pendrek, máme u našich. To nemá vůbec smysl umývat z venku - jeden déšť a je to stejný jako to bylo :rolling_eyes:
Já už nekojím delší dobu vůbec, prsa se už nenalívají, ale pořád mi teče mlíko. A teď navíc mi teče i samo - tak jako před porodem :angry: Pořád čekám co mi tam zbyde, jestli teda budu mít nějaký prsa nebo ne. Ségra mě straší...tak jsem zvědavá :grinning:
13. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
mau: mně teče mlíko trochu ještě doteď - malinko, ale jo, a to jsem kojila 3 týdny :wink:
13. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
luci:no stejně jakokterékoli jiné:slight_smile: ...nejdřív rámy,potom sklo:slight_smile:
ale fakt je,že stačí jeden déšť a je hotovo :sweat_smile:

maus:no takyjsemzvědavána výsledný stav prsou

ondří u uspávání bulil ...azačal kašlat - takjsem mu udělala tvarohový zábal ...snad ho to zklidní
13. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
tvarohový zábal? to neznám :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
ségra mě straší takto, respektive jí prsa udělay to, že jak přestala kojit a zmizelo mlíčko,t ak jí prsa splaskly, jak splaskly ty mléčné žlázy, takže jí tam nic nezbylo a pak se to ještě trochu zvetilo :sweat_smile: se fakt děsím mého výsledku :grinning:
13. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.