• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus:našlajsme v chytréknížce
13. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
hup: a na co to jako je? na kašel? jako obklad na hrudníček či co?
13. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
maus:jj...nahrudníčekna kašel,uvolnění průdušek rozpouštěníhlenů
13. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
hup: hm, to neznám. Tak držím palce ať vám to zabere :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mis, to je mi líto s tím AE, doufejme, že to bude přechodné.
Izi, karolínka je taková drobounká?
Hup, tak Ondrášek je pořád tak trošku nalomený, chudáček malý...
Malý šel dnes spát ve 19,15, chvíli si hrál v postýlce a nakonec z toho usnul, bez křiku, to je u nás nezvyk :wink:
Maus, my jsme taky v hlubokým a ještě chvíli to tak jistě zůstane.
No to jsem zvědavá, co mi zbude z prsou, až přestanu kojit. takhle by se mi to líbilo :grinning:
13. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Niky, fotky jsou boží, řekla bych jak z ateliéru, profi :slight_smile:
holky, mě tak chybí kámoška se stejně starým dítětem... je to tak těžké... na vesnici není snadné se jen tak seznámit. přece nebudu oslovovat maminy na ulici..
13. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
luci: nojá mám z těhu kurzů 6 kámošek, s nimiž se čas od času potkám, se dvěmi se vídáme pravidelně
k tomu jsem se seznámila s dalšíma dvěma maminama....k tomu mám pár kámošek děti....takže spíš nějak nestíháme všechny návštěvy:grinning: ...
na plavču a ve cvičení už jsou taky maminy, se kterýma jsme se sčuchly ..... to jde přeci samo - je společné téma ...nic na sílu ...takhle snadno semi seznamovalo naposled za dob studií :grinning:
13. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahojky, tak jsem naházela věci na mmb a hned jsem prodala těhu pás... super

jj, já mám ted taky kamarádek docela dost. ale nejsou to takový ty dlouhodobý, z dětsvtí, spíš kámošky posbírané za poslední rok, ale z některých z nich si umím představit, že se stanou ty dlouhodobý:slight_smile:

emi nějak chroptí, když dýchá nosíkem, doufám, že to je jen nějaký hleník z koupání a nebude mít zase rýmu.
saru...co na rýmu? citron do aromalampy? eukalyptus? dííík
13. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hup, tak to máš skveělé. v kurzu jsme se nějak extra nespřátelily, ale hlavně to bylo v Praze, odkud jsme se záhy odstěhovali.. ale mám tu pár známých a kolegyň s dětmi, začnu dělat pravidelné nálety a zálety :grinning: Máš pravdu, že na plavání se dá taky super seznámit, škoda že te´d ta jedna příjemná maminka chyběla... ale zas jsem se seznámila při prodávání věciček osobně, holka je těhotná, ale bude brzy maminka. s tím společným tématém máš naprostou pravdu :wink:
13. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
kaci: trošku obojího bych dala, tyhle dva olejíčky se dohromady dobře snáší :wink: Nemáš tymiánovou mast?
13. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
ad prodeje..já odnesla dnes na bazárek,který budeu nás na plavču hromadu oblečení :slight_smile:
tak jsem zvědavá,kolik toho zbudde
13. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
saru: tu nemám..
holky vařím na zítra hov. polévku. mám vývar. myslíte, že si můžu odebrat neslaný pro emi? můžou to prckové?
13. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Kači, náš dnes taky dostal vývar... moc mu to chutnalo..
13. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
holky a dá se dát něco mimčům na zvýšení imunity? prot tem bacilům, co tady furt řádí :unamused:
13. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
Tak, konečně usnula, i když občas zakňourá. Doufám, že už bude spát.

Luci, Kája je maličká, ale dr. zatim námitky nemá, tak je to snad v pořádku. Někdy si říkám, že nechce růst a stárnout, protože se chce pořád nosit a vozit :wink: .

My nemáme problém s hlubokým kočárem a asi ho ještě dlouho používat budeme. Sice se pinďa zvedá, ale nic nenamítá. Je zvyklá na procházkách většinou spát. Hadříků má spoustu, ale doufáme, že do toho konečně praští brácha, tak se schovává všechno. My dostali hodně věcí od kamarádek, protože už maji děti větší a spoustu nových jsem měla "po Péťovi", který nic neunosil. Jen jsme je schovali u našich na půdičku. A jak se nyní hodí :sweat_smile: .
13. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Myslim, že vývar bez koření a soli by vadit neměl. Malá už ho také ochutnala a mlaskala si.

Zatim jsem viděla proti bacilům přípravky až od 3 let. Dobrý lékárník poradí, už nad tim také uvažuji
13. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
Izi, to je hlavní, že je malá zdravá. náš malý je nejdrobnější ze všech chlapečků tady :frowning2:
13. lis 2009 ve 23:48  • Odpověz
Koukala jsem na fotečky, Kája je na ta´tku ne? no neviděla jsem vaši společnou fotku, tak se to tak nepozná :grinning:
13. lis 2009 ve 23:49  • Odpověz
tak jsem se dívala do tabulky dubňátek na nejdelší mimi, štěpánek a karolínka mě nepřekvapili, ale stejně dlouhá je i Emminka, ta to pěkně dohnala :slight_smile: i tu váhu :slight_smile:
13. lis 2009 ve 23:58  • Odpověz
luci
malá je na taťku hlavně očima. Vlásky ještě nevíme, ale taťka je blond, já tmavší a když se pinďa nasvítí, vypadá to na zrz, ale jisté to neni. Většinou fotim já mobilem, takže se mnou na fotkách moc neni. Je, ale ve foťáku a nějak se mi nedaří je dostat do poče. Musim se také mrknout na naše dětičky
14. lis 2009 v 01:34  • Odpověz
Jinak musim uznat, že Martínek je hezký klučina :slight_smile: :wink:
14. lis 2009 v 01:40  • Odpověz
Luci,
prosim tě, napiš mi na IP, kde najdu tu tabulku. Již se mi nechce probírat témata. A proč na IP? Zítra tu nebudeme, až asi v noci a než bych to pak tady vyhledala. Děkuji
14. lis 2009 v 01:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Karolí jsem měla u sebe a zase spala dost neklidně, ale šlo to...
pebi: to vypadá dobře. škoda že už to nemá někdo vyzkoušené...zkusím najít nějaké recenze :wink:
vývar: nevidím v tom problém, když tam není sůl a koření :slight_smile:
14. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno, noc v pohodě :wink:

pebi: nevypadá to vůbec špatně :wink: Pokud to někdo náhodou koupíte, tak sem prosím písněte, co v tom je. Myslím, že by se to dalo podobně vyrobit podomácku. Já neustále dávám do rozprašovače nějaké eterické oleje, co dezinfikují ovzduší - myslím, že to bude něco podobného + možná ještě s něčím navíc :slight_smile:
14. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
ad vývar - myslím, že nevadí, ale neporadím z vlastní zkušenosti, my je téměř neděláme :wink:
14. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
čauky

tak noc byla nad očekávání super

takže pokud se vám začne prcek potýkat s kašlíkem,doporučuju tvarohový zábal
ondra je naprosto v poho -přesnocmu to vytáhlo

kači- my koupeme v tymiánu ....otázka jak moc to je účinné,když na něj nasedala zase nemoc....ale možná bychomto tak lehce bez něj nerozehnali
kámoška na něj nedá dopustit
jinak rozprašuju heřmánek a čadím citrusovéplody-podletoho,co mi padne do ruky

advývar - nedávala jsem to,ale myslím, že neva :wink:
14. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj kočky, dnes je tu teda klííííd :slight_smile:
My měli super noc, klučina spal od 19.15 do 7:15 :slight_smile: je to miláček. a ráno jsem ho slyšela, jak si hrál. Dokonce ani nechtěl najíst kolem páté hodiny..

Maus, copak Karolínce asi je, nemůže spinkat v postýlce?
Hup, tak to je dobře, že zábal zabral, až nás to potká, zeptám se tě na podrobnosti. Tvarohu mám velké zásoby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Radovánek vypadá moc dobře, zkusím se zeptat v lékárně, jestli to neprodávají. Marťa už rýmu nemá, ale mě se furt vrací, tak se otázka času, kdy to ode mně chytne.

Vývar dnes asi zase uvařím, my ho milujeme a malému zdá se, taky nevadí.
14. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
hup: a jak se Ti podařilo to na Ondru napatlat? On je taky dost živej, co? Jako Štěpíno je zdravej, ale kdyby, tak použiju ráda jakoukoli babskou radu :wink: Ale neumím si představit, jak ho donutím ležet chvíli na zádech :sweat_smile:
14. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Tak jsme se vrátlili z krátké procházky a šla bych si lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dnes asi udělám jen těstoviny s tuňákem, zítra přijedou známí na oběd, tak chci udělat čočkovou polévku, krůtí se švestkovou omáčkou a upéct Sacher - dostala jsem na něj chuť a takhle to můžu svést na návštěvu :sweat_smile:
14. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.