• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: jj, a to jim byl ve čt zrovna měsíc.

U nás už se usíná, dnes nechtěl moc papat, tak jsem zvědavá na noc :dizzy_face:
14. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahojík,
tak se znovu hlásím...asi jsem to tady zakřikla, dnes po další šílené noci...dneska na mě spadla únava snad všech probděných nocí, takže jsem nejen unavená, ale i taková přepadlá :unamused: Jsem skromná, ani si snad nepřeju, aby už třeba spal celou noc, stačilo, kdyby se stokrát nebudil...pamatuju si asi tak dvě parádní noci, kdy se od večera vzbudil až ve 3, pak v 6, byla jsem ÚPLNĚ ODPOČATÁ...ale tak, nechci si jen stěžovat...vím, že pak mám na vyspání celý život a budu ješřě vzpomínat a toužit, aby byl zase malý a chodil se k mamince tulit :sweat_smile:

Dneska byl se ségrou na návštěvě u jejích kolegyněk, ještě taky s jedním skoro stejně starým chlapečkem...byl moc šikovný, ségra byla nadšená, že se pořád smál, nebyl vůbec protivný, prostě zlatíčko. Včera jsem byla na návštěvě na skok zase já u kamarádek, kde byli kluci o něco větší rok a půl, čtyři roky), ti prcci si házeli spolu v přddsíni s míčkem a Aďula si hrál na dece u nás, něco bude na tom, že ti malí vzhlížejí k těm větším, pže se pořád točil směrem za nima a řehtal se na ně, vypadal jakoby nejraději na nožky vyskočil a utíkal si hrát s nima...taková trumpetka moje malá :sweat_smile:

Tedka už spí...dnes ráno jsem si dovezla z Polska baterii kaší :grinning: 8sáčků od Bobovity, mají to tam za hubičku, u nás jednou tolik stojí...taky příkrmy mají levné, je to vlastně naše Hami. Chtěla jsem si koupit šaty na ples, bohužel jsem ve své "nové velikosti" byla jak vepř...vlastně byly jen o číslo větší než moje staré...dala jsem si předsevzetí, že se pokusím něco shodit do těch starých :sweat_smile: Za to ségra si koupila bezvadné, přímo pohádkové, doufám, že mě jako nevěstu coby svědek moc nezastíní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
saru:tak kdybych koukalanato video dopoledne,smálabychse ti...povečerním koupání už ne... takse tam chemelil,že se zasek :grinning:

maus+ nik:no vždyť jste hvězdy...no né? :wink:

saru:ad fotky ...já hlasuju za 8 :slight_smile:

maus:ondra si takyukazujekdy chce,cochce...takjá se alespoň snažím,když toudělátamvpálit to,cose ktomuříká ...ale na povel fakt ne....beránek :slight_smile:

ad držení za ruku apod.- taky to neřeším... prostě někdy potřebuje pochovat,někdy ke mě dopostele,někdy podat ovečku na ňufání,někdy ..... však to je naše povinnost, když jsme je tady přivedly,ne :slight_smile:
14. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
bram: co by tě stínila ...co by to bylo za ségru :wink:

jiak my máme po návštěvě ....děckabylyboží ...stáhnu videjka a nějakéfotečky
14. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
hup: těším se na fotky :dizzy_face: ad naše - mně se nejvíc líbí 6, 7, 8 - úplně bych ho tam láskou sežrala :dizzy_face: Ještě asi někdy uděláme druhý kolo, protože, i když to tak nevypadá, tohle jsme nacvakali asi za 5 minut, protože prostě odmítal být na místě a pořád někam lozil. Byli jsme z něj s manžou úplně zplavený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
sklen: to je blbý ..marodění jes těma prckama fakt nahouby
14. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Hup: jj, ale zas je to lepší jak u vojtíka, Danda si přece jen řekne, že ho něco bolí :sweat_smile: Na fotečky se těším, šup sem s nimi
14. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
taky se těším na fotečky a na videa :slight_smile:
bram: ty seš trdlo, fakt. Nevěsty jsou všechny krásný a ty jsi navíc hvězda :dizzy_face: budeš za kočku, určitě jo :slight_smile:
Karolí spí, ale už jsem tam dvakrát byla... Obvykle tam vydrží tak do půlnoci, pak si ji beru, vyjímečně už ve 22 nebo naopak až ve4 každej máme občas špatnou noc, prostě jí chci maximálně vyhovět, ždyť je to můj malej drahoušek :dizzy_face:
14. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
baru: přidávám se k mau, budeš jistě famózní nevěsta, o tom vůbec nepochybuj :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
http://hupcza.rajce.idnes.cz/listopad_2009/#PB070216.JPG
anásledující -nejdřív kuchař ondra,pak relaxu krbu, pak medvídek, pak ondříseštěpínem a pak dnešní vana
14. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
hup: jak mu důležitě bere ten dudlík :grinning: přece není mimino, že jo :grinning: :wink: Ondří kuchař nemá chybu a určitě to byla mňamka :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Saru: fotečky jsou fakt kouzelný,Štěpík má fakt tak blankytně modrý očička :confused: jo a přidávám se k Hup,nejvíc mě dostala 8. :grinning:
Hup: Ondrášek si teda pohodu u krbíčku na 100% vychutnává :grinning:
14. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
hup: super :dizzy_face: Taky se mi líbí ta, jak mu bere dudlík, zrovna jsem to chtěla napsat a koukám, že mau už to napsala za mě :slight_smile: A kuchař musí být skvělej, neboť to vypadá delikatesně :dizzy_face: A kamarád Štěpíno je taky tak akční, jako ten náš, nebo ne? Já jen, jestli na tom jménu fakt něco bude :sweat_smile: :grinning: Ad vana - Ondří si tam vyhraje, viď? Jen z něj září spokojenost :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
jako oni sjou dobrá dvojka ....kámoška fotila víc ...
adkuchař ...no klasika..máma uvařila a chlapi sklízejí úspěchy:grinning:
ad štěpíno -jrštěpředpár týdnybyl plackovitý, ale hodně poskočil ....už si kleká asnažísepostavit,přičemž si u nás rozsekl rtík :sweat_smile:
ad vana -mamkasi dělá srandu,že když bude někdy ondra moc prdelatý,máme mu napustit vanu a ustlat si v koupelně a jen dopouštět vodu :grinning: ..ždycky tam je v totální pohodě -vykládá,čte knížku o delfínovi, bojuje se sprchou, "jí" rybu a hlavně cááááákáááá
14. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
OOO, krááásné, fakt to jídlo vypadá moooc lákavě, super fotečky, mě se moc líbí ten relax v křesle, prostě pohodáá
14. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Saru: tu fotečku musíš někam poslat, tak opravdu nemá c hybu :grinning:
14. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojy, včera a dnes jsem byla ve škole :stuck_out_tongue_closed_eyes: Málem jsem děti umačkala, když jsem se vrátila :wink:
A Marianka má druhýho zubana :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jéé kočky, můj příspěvek se neodeslal, takže znova :angry:
Baru, budeš super nevěsta v bílém, uvidíš :slight_smile:
Skleni, tak a´t se vám všem brzy uleví a chřipka vás mine :sweat_smile:
Saru, fotečky nádherně vánoční včetně ozdob, to se mi děsně líbí :slight_smile:
náš miláček hajinká od osmi (byli jsme nakupovat, tak jsme se vrátili trochu pozdě), usnul sám, s puštěným kolotočem. v poslední době je to fakt miláček, mění se k lepšímu, někdy bych ho láskou snědla. v obchodě měl hládek a jenom kňoural, věděl, že je zbytečné plakat :grinning:
Hup, bezva fotky, štěpíno je stejně starej? Marťa by se k nim taky rád připojjil a něco vyvedl :grinning: obdivuju váš krb, taky jsme chtěli, ale nakonec z toho sešlo. vypadá super :wink: a to jídlo vypadá senzačně, už jsem si říkala, jestli to moc uvařit Alan :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Děkujeme za pochvaly :dizzy_face:

mi: gratulace Márince k zoubku :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jinam ty vánoční fotky zatím asi dávat nebudu, počkám na advent, jestli mě sestřička nebo někdo neukecá, že to chce vidět :sweat_smile: Jsem sice odhodlaná, ale občas neodolám :grinning:
14. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Saru, já ty vánoční fotky chtěla utajit do Vánoc, ale nevydržela jsem :sunglasses:
U nás se chrupe od 8. Zatim jsem tam nebyla, ale obvykle noční túra začíná po půl 10.. Tak uvidíme...
14. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Fotky Ondry taky super - hl. ta v tom křesle a ta dudlíková :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
niki: no právě, toho se taky obávám, že to nevydržím :wink: :slight_smile:
Saruuuuuuuuuuuu, já bych chtěla taky prosím prosím vidět fotečky :slight_smile:
Mi: také gratuluji, jak snášíte zoubky???
14. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Skleni, vcelku dobře. Bez teploty, jen je trochu horší nálada :wink:
14. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak to je dobře, alespoň že tak. U nás je to podobné. Protivný, trošku více uječený :grinning: :grinning: a hlavně pořád nosící. Ale dá se to.

NO nic kočky, tak se mějte, zítra snad budu mít víc času. papapa a pusu mimísům
14. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Saru, jsou roztomilé :dizzy_face: :dizzy_face: Ta druhá s tebou je krásná a pak ta sedmá :dizzy_face: a vlastně všechny :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak odbila 21.30 a brekot... Asi tu máme duchy... Naštěstí stačilo pochovat a pokračuje ve spaní.. Další budíček bude za 45 minut... :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
niki: teda Ty to máš vystopovaný :sweat_smile: Je to fakt zvláštní, u nás takový pravidelný intervaly nehrozí. Od těch 18 většinou tak do 2,3 spí, pak si trochu zakňourá, napije se vody a pokračuje. Ale ve stejnou hodinu to nebývá. Hup taky psala, že se Ondří budí ve stejný čas, viď? :wink:
14. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.