• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru, poslední dny je jak hodinky... Nevim co s tim.. Bude to muset samo odeznít...
No, jdu do hajan, pustit si Přátele jako Večerníček :slight_smile:

Dobrou, hvězdičky!
14. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Saru, Niky, my to měli v noci po dvou hodinách a teď už spinká celou noc! chce to vydržet jednu až tři noci, u nás byla nejhorší první, druhou už se vzbudil a do 3 minut spinkal dál. obávám se, že sami se to neodnaučí.
dobrou,kočky.
14. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj,
ach jo, zase sama. No nic, já mám štěstí, Kájula spí celou noc, ale usíná až kolem 22. Občas záleží na náročnosti dne. Dnes jsme hodně cestovaly. Byly jsme s našima zazimovat chalupu a rovnou vykonat pár návštěv u příbuzných. Ještě Káju neviděli. Byli z ní hotovson, ale kdo neni z dětiček :grinning: . Přeji všem krásné sny a pěkné ráno. Zítra jedeme k našim na oběd, takže se sem zase dostanu až bůh ví, kdy
14. lis 2009 ve 23:54  • Odpověz
Luci, co se má odnaučit? Já chci pořád kojit...

Noc děsná, od 21.30 do 5 jsem tam byla 8x, z toho jen 3x pomohlo chování... No děs... Od těch 5 spal skoro do 8... Ale jsem jak přejetá :unamused: Už to trvá přes 14 dní, hrůza.
15. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
DObré ráno :wink: Noc bájo - spal od 18 do 8, jedl ve 3 a v6, ale hned zas usnul. Ráno si ještě hoďku povídal v postýlce :dizzy_face: Dnes nám přijede návštěva, tak se jdu pustit do obídku :slight_smile:

niki: vydržte, snad se to srovná :wink:
15. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky, si holky představte,že co nemáme taťku ty dvě noce doma,tak ta naše hvězda spí ohodně líp.Jestli ono to nebude tím,že já se v noci skoro nepohnu,nechrápu,neprdim :grinning: a tak dála,vlastně jí vůbec nerušim.Usla v19.30 pak 170mĺ UM v 1.15 a pak v 6.00 to docela jde :dizzy_face:
Prosím řekněte mi,dáváte prckům kaši před koupáním a pak po koupání těsně před spaním ještě mlíčko? Děkuji
15. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
vla: jj, před koupáním dáme 90 ml kaše lžičkou a po koupání ještě tak 120 ml Sunaru :wink: :wink:
15. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
ahojky,jste tu někdo? není tu mezi vámi nějaká odbornice na kytičky?
co se mi dneska nestalo:frowning2:
myli jsme okna, emi ve vedlejší místnosti na zemi, tam kde má hračky..šla jsem se na ní podívat a v ruce měla suchý spadlý list z květiny Euphorbia Leuconeura -prašec běložilný. Nejsem žádnej botanik, název jsem si našla na netu, když jsem hledala, jestli není jedovatá. A prý jedovatá je - resp. bílé mléko, které z čerstvých listů vytéká.
krve by se v nás nedořezal. list byl ožmoulaný, vlkný, nemyslím, si, že by ho měla celej v puse a pak ho vyndla. spíš možná cucala kousek a slintala si do dlaní a proto byl mokrý,.
nicméně, špička listu chybí..nenašli jsme ji.
emi má trošku rýmu, tak jak jí stékají hleny, občas se jí zvedne žaludek. lístek ocucala v cca půl11, kolem jedenáctý vyhodila část mlíka, který vypila kolem 9 hod. byla to už skoro čirá tekutina, mléko skoro strávené a žádný zelený kousky v tom nebyly...

co dělat?
jelikož list byl suchý, žádné mléko už z něj nevytéká, tak snad to bude v pohodě. martin také kousel listu snědl, abychom případně věděli, kdyby se mu udělalo špatně... do motola se nám hned moc nechce, určo by jí vypumpovali žaludek pro jistotu..
květina už je v popelnici!
emi spí od cca půl 12, furt jí kontroluju a zdá se v pohodě. nemá ani nijak podrážděné ručičky ani kolem pusinky nic - to všude taky píšou, že to mléko způsobuje podráždění sliznic a kůže...
15. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
kaci: to bude určitě v pohodě - pokud už tam nebylo to mléko. Neboj :wink:
15. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
saru...ty mě vždycky uklidníš. snad máš pravdu
15. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
saru. krásný fotky, jak že se dělá to, aby byla červená jen čepička a ostatní černobílé?
hup..hm, to byl mnam obídek podle těch fotek:slight_smile:
15. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Kaca: to bude určitě dobrý :slight_smile: :wink: když už to bylo suchý.A vymyslely jste to dobře,že Martin taky kousek snědl :wink:
15. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
čauky

teda ženské...já vám tam hodím fotky miminek a vás všechnyzaujmežvanec :grinning: :grinning: ...ale dík za pochvalu :wink:

kači.tobude určo v poho :wink:

vla:já když vypendím manžu z ložnice tak se zaručeně ondra i já lípvyspíme ....vyzkoušeno :wink:
15. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=gyCFx5gnzpY ....včerejší hudební produkce dua štěpíno+ondří :slight_smile:
15. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
My jsme byli venku, Fífa spinkal, najednou pláč... To ho probudilo, tak se napil čaje a chvilku na to se poblinkal :confounded: Za 10 minut zase... Tak jsme dojeli domů a je veselej.... Vůbec mě nenapadá, z čeho by mohl blinkat... :frowning2: Chudinka moje. Nevíte, co s tim? Jestli radši jenom kojit nebo může i kašičku?
15. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahojky, my jsme dneska byli u našich, Karolí byla miláček, pěkně si hrála, papala, pohoda :slight_smile:
kaca: Emi bude určitě v pohodě :wink: už to bylo suchý :slight_smile:
hup: no super produkce :dizzy_face: yb se tím mohli živit, chlapi :slight_smile:
Já Karolí před koupáním nekrmím, páč by mi zvracela, i tak se někdy poblinká jak si mačká břicho.
niki: třeba má Filda to co měla Karolí. Nevím teda co to bylo, ale několik dní byla protivka a po mlíčku zvracela a ublinkávala. Ale přešlo to a dobrý...tak se držte :wink:
A Karolí už si poprvé sama sedla úplně do rovna :dizzy_face: a když si ji psotavím na klín a ona se mě drží kolem krku tak stojí, opica mrňavá :grinning:
15. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahojky, tak návštěva odjela. Byli tu 4 Hoďky, jsem úúúplně vysoslá, ale bylo to fajn. Štěpíno se culil jak šmoula, ani nekvíkl za celou dobu :dizzy_face:
hup: klukům to teda jde :grinning: Ještěže jsou ty klávesy umělý, co? Piáno by to asi nerozdejchalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou to šikulové :dizzy_face:
niki: tak snad bude Fífovi brzy dobře :slight_smile:
mau: Karolí je šikulka :dizzy_face:
15. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
saru: no bezva, že jste si návštěvu užili :slight_smile:

Holky dáváte některá ty kaše babylove? Ono je na nich napsané "krupičná kaše" už jsem to tu psala, já nevím, jestli je to úplně vhodné, když děti by krupici neměli. Nevím jestli je jako krupičná v pravém slova smyslu :sweat_smile:
dneska má Karolí poprvé humannu pohanka-hruška, je dobrá tak uvidíme co ona na to :wink:
15. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
mau: my dáváme jen Sunarku a ještě ke všemu mu chutná jen medová, takže fakt neporadím :confused: Já jsem ráda, že mu vůbec nějaká chutná. Na to, že ještě nedávno nejedl žádnou...
Karolí přejeme dobrou chuť :wink: U nás už se půjde spinkat, dneska totiž vůbec nespal a přesto začal prudit až teď kolem 17 hod. :slight_smile:
15. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Karolí má ještě reklamu, ae taky už půjdeme koupat a chrupat :slight_smile:
Mě se ta Sunarka hrudkovala, tak já nevím co bylo špatně :sweat_smile:
15. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
mau: to mně vůbec. A nezvlhla Ti třeba trochu? Jinak to nechápu :confused:
15. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky,
já mám dneska nějakou lenošnou :unamused:
Kaši mám taky koupenou Sunarku, ale Márinka jí nechce. Dnes jsem jí zkusila přidat do přesnídávky. A budu postupně přidávat víc a víc a třeba si na kaši zvykne :sunglasses: :grinning:
15. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
nikul já dávám babylove rýžovou, ne tu krupičnou, pak máme Hami a Sunarku

holky, nik a saru: jak se upravují fotky, aby byly černobílé, jen čepička barevná?
dík
15. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
nik: já bych pokračovala normálně dle zvyku a sledovala to ... snad tobude už ok:wink:

saru.jj ....manža furt chtěl klasické....a já že toješkoda..už sámuznal,že tohlejelepší varianta
jen perličku -klávesy jsou po alanovi -takže jako od tchýně(kupovali je rodiče,že) a onaříká při jednénávštěvě - no ondrášku, to ti půjčila babička, tak jí topěkněv pořádku vrať ....
jen mi spadla čelist ...ona je měla zaprášené napůdě a ondří je má jen na půjčení ...asisi jevezme do hrobu

mau: jako myslím,že to je ok :wink:...nemyslím, že to budekrupice jak ji známe -je i pohanková a já nevím jaká další krupice
15. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Hup, tak teda opatrně, ať ty klávesy nezničíte :grinning:
15. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
mi: no nejraději bych si na ně sedla...ale tobych ondrovi nemohla udělat
15. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Co to chodítko FP? Budete pořizovat? Ještě jsem si na to dnes vzpomněla... Jako odrážedlo jsme ho nevyužili, připadá mi to docela nízké. Ale Deny je na tom s motorikou na bodu mrazu :grinning: , tak není divu, že na tom nejezdil :wink:
15. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahooojky

Hup: no tak to nemá chybu, myslím, že Ondří už by potřeboval sourozence :wink: :wink: :wink:

U nás noc pohoda, ale narušil mi to trošku Danda cestovatel, jinak dobré.
15. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Kaci: já mám program Picasa a tam jde udělat barevně jen jeden bod - když chceš třeba obarvit jen očka, tak to tam nejde :unamused: Ale niki má nějakej lepší, takže Ti snad poradí :wink:

hup: tvá tchyně je fakt kapitola sama pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mi: my koupíme asi nějaké jiné chodítko a odrážedlo pak nějaké lehké, aby se dalo snadno přenášet, když půjdeme ven :wink: Ale jinak se mi hrošík moc líbí, akorát mi prostě přijde dost velkej :wink:
15. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
holky dík za názory :slight_smile:
ta kaše asi nezvlhla, nevím, dala mi ji švagrová že jí malej nechce, ale neměla ji otevřenou dlouho...
hup: já si vždycky říkám že tchýně už nemůže překvapit a ono ejhle :grinning: to je něco...
Karolí už chrní, já jsem po sprše, manža v práci, takže klíídek, aspoň zatím :wink:
15. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.