• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mau: tak to máš trochu jako u nás. My tedy jdeme papat, pak hodím sprchu a manža jet aké v práci.

Já už mám hotovo, ségra mi přišla píchnout, tak to byla paráda. Doufám, že mi zítra nedají něco nového, páč děti nemajíco na sebe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Nemá někdo čas na žehlení??? :wink:
15. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
kdyby měl teda někdo náhodou čas a chuť na žehlení, tak se může stavit i u nás :wink: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak jsem právě Štěpínovi objednala chodítko a odrážedlo (dostane od našich k vánocům, ale chodítko asi dřív, aby se měl o co opírat):
http://www.nej-kocarky.cz/chicco-choditko-activity/
http://www.nej-kocarky.cz/ofrat-odrazedlo-baby-gardia-hracky/
15. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
saru: pěkný, to bude Štěpa řádit :wink:
15. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Než bude na odrážedle řídit naše Mári.............................. :grinning:
15. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak Fífa je v poho, hraje si, dal si 15 minut spánku ve fišerce, tak asi pujde dýl spát.
Dam mu dneska už jen prso, na pár dní vynecháme kaše. Stejně po nich nespí, tak uvidim, co to udělá.

Kači, mam Paint Shop Pro. Návod ti můžu popsat, kdybys chtěla.

Pár nových fotek - z postýlky http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_8._mesic/#IMG_7200.jpg
A rodinné vánoční od 3. řádky :wink: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vanocni_Filipek/
15. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
mi: třeba překvapí :slight_smile:
15. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
niki: jů, no to je čepiček :dizzy_face:
15. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
mi: jj..určo :slight_smile:

sklen: no jooo ...porád :grinning:
však už jsem začala alespoň zapisovat cyklus....semi normálněprodloužil z 28 na 30 dní

saru: jj ...většinu lidí jsemschopnapo pár měsících odhadnout ..aleonamě i po letech pokaždé překvapí :grinning:
15. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Nikul, ty ses rozjela :grinning: Filípek je boží, ty jsi kočka a koukám, jak se taťka ochotně fotil. Ten náš by se asi přemluvit nenechal :sweat_smile:
15. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
mi, taťku to baví :slight_smile:

Klucí jsou spolu ve vaně, tak mam chvilku. Jsem dneska nějaká vycuclá... :confounded:
15. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Mi: hele nás určitě předběhnete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nik: boží, ta s dědou nemá chybu, kde jste nechali babičku :wink: :slight_smile: Ještě je boží ta jak tam Fífa stojí a kouká pryč, jako by nic. Fakt super

Saru: krásné, to odrážedlo je super
15. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Mi: tak ten náš asi také ne, nebo s mírnými řečmi
15. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Skleni, babi nebyla učesaná a namalovaná, tak jí musíme spáchat jindy, aby jí to nebylo líto :slight_smile:
Tu fotku jak kouk pryč mam taky ráda :slight_smile:
15. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
niki: fotky super :dizzy_face: Obdivuju, jak jsi přemluvila manžu vzít si čepičku. Můj manža udělá téměř všechno, je zlatej, ale tohle by teda asi nedal. Když bych si to přála, asi by to udělal, ale bylo by to rozhodně nedobrovolný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ad fotky s dědou - nazvala bych je "já a mé druhé já" :dizzy_face:

mi: třeba Márinka překvapí. To nikdy nevíš :wink:
15. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
No Skleni, Márinky největší výkon je otočka na bříško :grinning:
15. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
mau:tak tak :slight_smile:

sklen:já už mámpožehlíno ..heč :grinning:

saru: na tochodítko jsepůvodně taky koukala :slight_smile:

nik:hezký :slight_smile:
Nik: to je jako moje malá švagrová, tak se také nefotí pokud není namalována
mi+skleni: :grinning: Vidím, že s názorem na focení s taťkou jsme se shodly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale já ho nenápadně donutím, ovšem v čepce - to asi ne :sweat_smile: Ale aspoň ve svetru a šále :slight_smile:
nik.já mám corel, ale ty postupy jsou většinou stejný, tak jestli tě tím sepisováním nebudu zdržovat, tak mi to prosím pošli. dík
15. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Saru: no tak to by u nás také neklaplo, tričko a basta a nebo bych poslouchala to jeho jéééééžííííši
15. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Teď zrovna je náš táta s Májou na gauči. Tak fím a on na to: Doufám, že já tam nejsem. Takže asi tak :grinning:
15. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
fotím
15. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
ty fotky jsou fakt žůžo.
my už jich máme pár, který jsem fotila ve vánočním na kalendáře, ale zkusíme ted taky ty nahatý v čepičce a na světlým pozadí. a taky tam má emi jen 4 zuby, když se řehtá, ted už jich má osm, tak je potřeba fotky zaktualizovat...

tyhle co mám jsou na červeným,na tom bílým se mi to líbí o trochu víc
15. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
skleni: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
můj manža by se nenechal fotit ani omylema do čepky bych asi fakt nedostala :grinning:
15. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
kaci: :grinning: Budeš aktualizovat zuby, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je super :wink: Ale vsaď se, že s Emminým tempem už to na vánoce bude zase neaktuální :grinning:
15. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
saru: nevím, jak se to mohlo stát
začala jsme péct ten tvůj sachr ...a je z toho oříškový řez s rozinkama s polevou z čokolády a zakysanky ....nevím, kdy přesně semi to zvrhlo :sweat_smile:
tý jo, 8 zubů, a my ani jeden :sweat_smile: :grinning: :grinning:
skleni: tak to já se zas většinou nefotím, když jsem namalovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jestli ono to nebude tím, že se maluju jen málokdy :grinning:
15. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.