• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dadu: to už karolí dělá několik měsíců že nás hryže a slintá, a zuby pořád nikde :sweat_smile:
15. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Dadu, Mau: Matýsek slintá už tři měsíce v kuse, a až dneska, takže já už na nějaký slintání spojený se zubama vůbec nedam :grinning:
15. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
maus Nelince vylezly 2 naráz přes noc, večer ještě nic no a druhý den 2 krásně prořezané :confused:
bryndáky měním co 10 minut a můžu je ždímat :grinning:
15. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
petu, to máš pravdu mě Tomášek slintal od tří měsíců a zub mu prví vylezl v roku, Nelinka neslintala vůbec až teď a vylezly ji hned 2 najednou, takže záleží od dítěte
15. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak Fífa je třese na prso od malička.. Jakyby chtěl říct, mámo dělej, moc ti to trvá.. A když sedí vedle mě, tak se taky sápe do výstřihu. :wink: Zatim mi to přijde roztomilý...
Já teď budu zkoušet opak - nabízet prso přes den častěji... Protože ty problémy se spanim nastaly, když se začal víckrát přikrmovat... Tak uvidíme.. Četla jsem o tom i článek, že si to pak děti kompenzujou v noci.
Já kojení miluju, baví mě to a Fífa si to taky užívá... Do roka bych kojit chtěla, pak už ne... Pomalu začnem odstavovat asi po novym roce... Bude to asi náročný, když to má tak rád :sweat_smile:
jé, ať už se nám taky prořežou, to mi pak bude jasný že problémy co máme nejsou od zubů :wink:
Karolí se na prso taky usilovně třepala, fakt a pak jako mávnutím kouzelného proutku - nic :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
mau :grinning: ale je to někdy věda mít dítě co :wink:
15. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
dadu: to jako jó. měl by za to být nějaký titul :grinning:
15. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
dad..v tv bylo 12leté...to jemazec,že třeba kojíš holku,comá menzes :sweat_smile:

kojit plánuju tak do roka ....a to z jednoho praktického důvodu - když někde jsme,nemusím odchod řešit podle toho,kolik jídla se sebou mám(nemusím se doma rozhodovat,jestli vezmu jednu nebo dvě skleničky) ..jednoduše ho nakojím ....v roce už mu můžu dát nepoměrně více věcí než teď...takže odchody,protože je čas jídla a my to neplánovali na tak dlouho prostě nejsou
a navíc mi to je příjemné
nemluvě otom, že ráno nemusím vylézat z teplého pelechu kutit nějaké umělé,ale pěkně se k sobě přitulíme

není kam spěchat
15. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
15. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
hup :grinning: :grinning: 12 leté začínají se sexem, a vtip když řekne klukovi, že musí domů aby jí máma nakojila :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je úlet :zipper_mouth:

jinak já bych taky se tak ráda přitulila a jen se nechala vysát, ale dcera je proti, když není v hlubokém spánku tak prso plive, kapku cucne a jakoby říkala, no fajn, ale něco bych snědla, to je takové mdlé :pensive:
15. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Hup: Tak to jsem si taky řikala, že v tu noc to nebude tak "pohodlný", že tohle je nevýhoda - ale on Matýsek už teď v noci tolik nejí - respektive když se vzbudí po půlnoci, tak ho udyndam, ukonejšim, ale jíst mu dávat nechci, protože si myslim, že už je dost velkej na to, aby jedl čtyřikrát za noc - a zvládá to, takže jí pak jenom cca. mezi třetí a čtvrtou a pak až kolem sedmý jako snídaně - tzn. jedno noční jídlo. I před kojením to bylo tak, že já si šla na záchod, pak ho vyndala z postýlky, odnesla k nám do postele, nakojila, odnesla zpátky (případně neodnesla, podle stupně vytuhlosti :grinning: ). Takhle cestou na ten záchod jenom zapnu vodu na ohřátí, než se vyčůram, je hotová, sypnu UM, zakvrdlam a je hotovo - jsem si myslela, jaká to neni věda a ono prd, je to hned :slight_smile:
No a ve dne to pro mě má jenom a jenom výhody - protože ho může nakrmit kdokoliv jinej :grinning: :grinning: A jak víííte, já nejsem z těch na veřejnosti kojících, takže teď s nim naopak můžu jít ven na jak dlouho chci a nemusim řešit, kde ho v soukromí nakojim, protože přesnídávku (třebas) mu můžu dát kdekoliv a pytlík s UM a lahvičku si na návštěvu můžu vzít taky :wink:
Takže shrnuto podtrženo, mně začíná novej život :grinning:
15. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak já mažu do hajan, dobrou noc, děvčátka :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
mmm.....tak já teda ondru kdekoli přesnídávkou nenakrmím :grinning: ...takové to jednou rukou držím dítě a druhou mu dávám jídlo a skleničku mám položenou volně v dosahu u nás fakt neklapne :sweat_smile:
prostě jako se klepe na to prso, klepe se i na jiné jídlo
15. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
brou
15. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Nakonec jsem přepnula na Superstar - a teda nevím, ale ta porota je dneska snad sjetá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moc se mi líbila Dominika, i když jinak ji až tak nemusím. Ale Nothing compers to you je jedna z mých vůbec nejoblíbenějších písniček a podle mě ji dala dobře :slight_smile:
Průser byl Lacho a Monika. Výbornej Bendig a ta Dominika, docela i Šmajda, i když na té písničce není moc co zkazit - nejdůležitější je tam stejně to kytarový sólo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chodúr mě teda moc nenadchl :sweat_smile: A Ben průměr. Takže za dnešní výkon bych poslala ven Denisa nebo Moniku, ale ono to bude určitě zas úplně jinak - viz. Leona :frowning2:
15. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
ahoj holky,

hlasim se po delsi dobe, stala se ze me silena zavislacka na hrach na facebooku, mela bych se dat na odvykaci kuru, protoze nemam cas na nic jinaciho hi,hi krmim rybicky, varim jidla v cafe baru a farmarim , kdyby mi meli za to platit, tak uz jsem milionarka :grinning: :grinning:

u nas zadne velke zmeny, zoubky nejsou, sedet se nam moc nechce, stat uz vubec ne, jen se pretacime ze strany na stranu. Ale jsme zdrav a to je nejdulezitejsi

Doufam, ze uz jsou vsechna miminka zdrava a maminky taky :wink:

Padim do postele, rano musime brzo vstavat, jdeme do banky se poptat na hypoteku na barak, tak snad nam to vyjde a pristi rok budeme ve svem novem baracku
16. lis 2009 v 01:19  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak u nás noc po delší době zase výborná. Večer jsem tam párkrát byla, ale mlíčko bylo asi 00:30 čumákovala do 1:00 - nemohla zabrat, chvilku na to se pokadila, tak jsem přebalila (i když jsem přebalovala i před jídlem takže zase) a pak usnula a spala až do 4:30. dostala mlíčko a usnula, ale tlačil jí brkanec, tak se hned vzbudila. Vzala sjem si ji do postele a spaly jsme až do 6:30, lenošily do 7:15 :slight_smile: takže já jsem spokojená :slight_smile:
s tím kojo X UM mě to nepřijde nijak výrazně horší nebo lepší. V noci pohoda, je to raz dva, ale přes den musím přemýšlet kolik vzít s sebou jídla atd., jak psala Hup. Ale jsme šťastné, nemáme žádný problém :wink:
ss: musím dokoukat na netu, posledního jsem viděla Bendika a tense mi líbil. Vůbec se mi nelíbil Ben, fakt ne :sweat_smile:
magi: tak snad ta hypo vyjde a budete mít svůj domeček :slight_smile:
16. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
dobré ranko

saru:přesně tak, jak píšeš :wink:ak mo

noc taky ok

jen ráno měl nějak moc energie
ve višerce si kleknul a lomcoval opěradlem,pak se zase snažil vylézt bokem .... nakonec jsem ho vyexpedovalanapodlahu,ať nemám ze snídaně žaludeční vředy :slight_smile:
16. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahooooooooojky

naše noc super, Vojtík se vzbudil ve 4 a pak ve čtvrt na 7. Ale Dandula, zvracela jak šakal, tak jsem volala mudr a odpol jedeme. Jinak opravdu pohoda, ale vstával v šest a seděl na postýlce a čekal na taťku bobek malej.

JJ, to kojení je mazec. Vojta už také nechce, jak mu to neteče hned, tak na to prdí. Co by se namáhal

Sestřenka kojila do tří let, bylo to hrozné, malá jí mezi lidmi jak doma tak na veřejnosti prostě lezla pod triko... jsem ráda, že to u nás dopadlo jak to dopadlo.
16. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás je to s nocema jak na houpačce, někdy OK, někdy děsný... nevím, co se s ní děje :frowning2: , zase na zuby všechno svádět nebudu :wink:

ad kojení: kojím pořád a hodně :wink: , přikrmuju jen na oběd a večer kaši, ale vždycky to zapije mým mlíkem,zatím nám to vyhovuje.... jo, občas dávám ovoce, ale to tak 2x týdně

dneska jsem Nelince obula papučky, jak je na břiše, tak šíleně mlátí nohama do podlahy (na podložce pořád není, občas nohama sjede mimo) a má úplně olámané nehtíky na palečkách, tak proto :wink: , ale nevím, jestli to nějak nevadí, ty papučky

ad fotky a videa: všechno jsem včera zkoukla, parádní.....
16. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
mis: jeslti jsou ty papučky měkoučký tak by neměl být problém :slight_smile:
u nás jsou ty noci taky jak na houpačce...
hup: Ondří je taky turbomyška jako Štěpa? :slight_smile:
sklen: snad se Daneček brzo uzdraví. Ono je těch viroz teďka všude plno :unamused:
16. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
maus: no měkkoučký moc nejsou, ale Nelči se líbí, teď papučkama mlátí do zdi a je velmi spokojená :wink:

já chytila včera rýmu, jinak naštěstí nic, žádná teplota... Nela je zatím OK, doufám, že to nechytne :unamused:, mělajsem s ní jít dnesna kontrolu s tou vyrážkou, ale nepůjdu, abych v čekárně nenakazila nějaké mimča
16. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Noc jako vždy bezva - 12 hodin s jedním krmením :dizzy_face:
hup: hahaha, taky si užíváš, vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mau: to je fajn, že jste se vyspaly (nebo vyspali?) dobře :dizzy_face:

skleni: snad bude Daníkovi brzy lépe :wink:
mis: Štěpíno taky míval takové ohnuté nehtíky na palcích, než si začal stoupat :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
saru: no vyspaly :slight_smile:
mis: jestli je spokojená tak je to nejspíš dobrý :slight_smile: a rýma snad brzo přpejde.
u naší doktorky je možnost jít z chodby, aby mimča nemusely být v čekárně s nemocnýma, to je fajn
16. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
mis: ony sejim mohou vykřivit nožky ...jak ještě nemají zpevněný kotnk a vytáčejí je vůli té pevné podrážce do strany ...já bych to nechodícímu prckovi nedávala

maus: no taková nee :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc k.o. Ale vyvádělo hlavně modrý dítě - ten nám dal! :wink:
16. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
mi: Tvoje označení modrý a růžový díte prostě žeru :grinning: :dizzy_face:
16. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
jak v tom filmu: rudá jedna, rudá dvě, rudý dítě :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.