• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky hvezdy :slight_smile:
Tak já už jsem po kontrole u svojí MUDry, klouby mě prý bolejí z toho jak tahám malou a mám bloklou komplet celou páteř, takže tak. V podstatě nic nesmím, když kojím, a rehabka nemá smysl, páč bych to měla do 14dní zpět. Poslala mě na RTG, pro jistotu a tam taky nic. pan doktor říkal, že mám kolena jako nové, jediné co může být špatně je prý chrupavka a to z RTG nepozná. Takže jsem vlasstně zdravá a vitální, no ne? :rolling_eyes:

Chválím manducu, všem, taky bych chtěla, ale mě to doma neprošlo :sweat_smile:

Odpo se jedu stříhat. Nevím co s tím, hrozně mi padají vlasy. Jak jste na tom Vy, nepadají?
12. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
tady je zas konec světa :confounded:
12. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Dneska mi přišlo nový plymo do kočárku.. Kanýrky se k Fífovi už nehodily...
http://babykocarek.pasaz.cz/detail-217250-plymo-do-kocarku-h-for-baby-novinka/mediaview.php?id=14875
Naživo má ještě jasnější barvičky :dizzy_face:
12. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
niki: moc pěkné, takové letní :dizzy_face:

Jak jsem byla na tom RTG, tak mi jedna sestřička pochovala malou, aby mi mohli udělat to RTG. A obě z ní byly úplně pryč, jaká je krásná a jak je hodňoučká. Jedna se dokonce ptala, jestli to malá jen hraje před nimi nebo jestli je takové zlatíčko i doma :slight_smile: A když jsem řekla že i doma, tak říkala že to je teda zlatíčko, že se mám :dizzy_face: Já vím že se mám, pořád to malé říkám, jak ji miluju a jaký je zlatíčko :dizzy_face:
12. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Karolínka je fakt hodňoučká, co tak čtu... Fífa taky, ale nechce být sám, to začne vždycky za chvíli kňochat...

Jinak vlasy mi díkybohu nepadají... To by mi tam už nic nezůstalo :sweat_smile:
A co prsa? Máte je furt měkčí??? Já jo...
12. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
dobre dopoledne

tak my meli dneska suprovou noc, maly usnul v 9 vecer a vzbudil se na kojo ve 4 a pa jeste zalomil do 8,no jsem fajnacky vyhajana :dizzy_face:

niky - ja mam prsa mekke jak zvykacky :angry: uz ani pivko nepomaha, jedine koprovka jo, ale uz jsem ji prejezena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky berete antikoncepci?? ja mam cerazette. Nejake doporuceni??
12. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Mau mně vlasy padají hodně - jsem si objednala multivitamín a rybí tuk, snad mi to pomůže, jinak budu plešatá
Nik já mám prsa pořád stejně nalitý - měkčí je mám jen k večeru
mag žádnou antikoncepci neberu a brát ani nechci
12. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Zlobí mi kůň, se to sem nevložilo :angry:

niki: je fakt miláček :dizzy_face:
Prsa mám měký, asi čím dál víc, ale Karolínka hlady nebrečí, tak jí to asi stačí.

magisa: malej je taky zlatíčko, co? :dizzy_face:
Antiko neberu, je to fujky.

luis: já bych řekla, že je to hormonama, ne vitaminama, ale nevím. Poradím se dneska s kadeřnicí. Pak dej vědět, jestli ti to zabralo :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
mau jestli mi to zabere, tak za hodně dlouho :frowning2: Ale určitě dám vědět :wink:
12. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
luis: a máš dlouhé nebo krátké vlasy?
12. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
no ja se nejak chranit musim a kondomy nesnasim..po cisari min. rok nesmim zapadnout, takze nejrozumejsi pro me bude antikoncepce :unamused: A na takove to 'dam si pozor' uz daaavno neverim

wiliamek je hodnoucky, bezproblemove ditko, zrovna usnul na zahrade, tak ja se dam do vareni, mam opet hlad jako vlk
12. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
To je pořád dokola. manža měl být doma už ve 13 a zase mu volali že ne, že jede ještě nabrat a do Ostravy, takže přijede až večer... :frowning2:

magisa: na "dám si pozor" taky nevěřím, z toho už bylo dětí :slight_smile: ale proti kondomům nic nemáme :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
magi, já mam taky cerazette a zatim v poho... nešpinim, ani malýmu to nevadí :wink:
12. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Aktualizace http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2886314#navigator

Loui, kolik vážila a měřila malá v 6 týdnech?
12. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Natálka měřila 54 cm a vážila 4,6 kg.
12. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
loui, díky :slight_smile:

před chvílí tu svítilo sluníčko a bylo horko a teď je zas konec světa... Černo, chcanec, vítr... Chci jít kočárkovat!

Malej mi usnul v šátku, houpu se na míči a je spokojenej :wink: Dokonce jsme se zvládli i namalovat :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj kočky

my měli suprovou noc. Podobnou jako u mag. Anti neberu

A prsa jsem měla měkká, ale normálně jsem si dala pardála echt, to nové pivčo a mám je celkem nalité. Dnes mi to jedno dokonce při kojení začalo stříkat, že malý měl otevřenou pusu a šlo mu to tam samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
skleni, to malej dělá taky... ale teď už se to děje spíš jen po ránu, když je mam nalitý... ale už to neni, co bejvalo...

Hlásim buřinu jako prase
12. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Hlásím taky buřinu a cerazette mám taky :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
u nas zatim neprsi, malej hajinka na zahradce :dizzy_face:

niky - takze zatim jsi s anti spokojena??tak ja ji zacnu brat taky, chudak muj uz ma pust fakticky dlouho..uz to asi nedava :grinning: :grinning: :grinning:
Tady bych se za kondomy nedoplat :grinning: la, jsou predrazene, ale anti mam zadarmo...tak aspon na necem usetrim :wink:
12. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
No tady se to taky zatahuje jako prase a dost fouká. Jen se modlím, abych nezmokla jako včera. fuj, ještě teď je mi zima.

Jak mě se do té školky nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Malej teď krásně spinká, tak snad mu to ještě vydrží. Ale v jednu budeme papat a to on si to ujít nenechá. :grinning:
12. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
magi: zadarmo? jakto?
12. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
tady je to taky jak na apríla, chvilku slunko, chvilku déšť a vítr :unamused:
12. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mag: zadarmoooooooooo????????????????????????????????????
12. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jukněte do mého alba, včera jsem tam dala fotečky mé čepičkářské mánie. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak vlasy zatím drží ...vše cov těhu přibylo ..klep klep :slight_smile:

jinak onda je dneska k zulíbání ...chvilku se usmíval na plavčku ....chvíli jsem ho doma ukonejšila ...ale jinak ...opravdu se nevyhajal do růžova :confounded:
odpoledne máme jít na svatbu (mají venku na hradě, tak by to mohlo být fajn) ...ale pokud bude v takové kondici, tak tam ani nejdu, by to nebylo příjemné asi pro nikoho :confounded:
12. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
taj hý ceratezette brala - 1 plato, už neberu, přestala jsem kojit :frowning2:
jinak mě teda moc neseděl, začala jsem asi po týdnu špinit až krvácet a trvalo to cca 8 dní. začala jsem brát cerazette skoro na minutu přesně a špinění přestalo.
co vim, tak holky si dost stěžujou právě na špinění a doporučuje se brát to fakt co nejvíc přesně

tady je taky aprílový počasí
akorát jsem stihla do prodejny koupit droždí a těsto na pizzu - mám tady parmskou šunku, kterou potřebuju udělat tak bude pizza a droždí na borůvkový koláč - mám ještě lonské v mrazáku, tak uvidím, jestli se do koláče pustím...
12. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Mě vlasy také drží. Ale při Daníkovi to byl mazec, jsem myslela, že budu plešatá, jsem to tahala po pramenech.

Teď je mám pořád husté jako v těhu. ale zase se mi začali mastit. Dřív jsem si hlavu myla pouze jednou týdně a pořád dobrý, ale teď 2x - 3x. Fakt hnus.
12. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Kaca. tak mi pošli kousek od každého. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
hup...ted jsem mluvila s kamarádkou, prej manduca je naprd, že se jí s tím blbě manipulovalo, prej to je děsně složitý...ona má babybjorna... ale co, věřím tobě, jako zkušené šátkařce a nosičce, že manduca je ok :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.