• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jsem chtěla Karolí nachytat oběd, ale nešla mi otevřít už načlá sklenička, tak jsem udělala do víčka díru a chtěla to jako vylít, ale z toho víčka se odlupovaly šupinky kovu či co, takže stejně letěla do koše. to jsem ji mohla vyhodit rovnou :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Měla bych asi psát modrý miláček a růžový miláček - to je milejší :wink:
A jetě tu mám dnes jedno dospělý dítě, o který se budu starat - taťka má úraz oka, o víkendu dělal plot a něco mu tam vlítlo. Už mu to dvakrát čistili a pořád ho to prý stršně řeže :frowning2: A ještě si udělal něco s vazama na prstě, tak má ortézu a vypadá jako válečný invalida :grinning: :frowning2:
16. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
mi: chudák, tak snad bude brzy OK :wink: Nééé, žádný miláček, mně se líbí to dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vždycky se musím usmát, když to čtu :dizzy_face:
16. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Sau :wink:
A já se jdu učit, modrý i růžový dítě :grinning: jsou na procházce.
16. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
16. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj ahoj, včera jsem ani nestihla napsat... měli jsme poměrně pracovní neděli, taťka řezal dřevo a odklízel nepořádek, já vařila SUPER OBĚD a myla okna. s tím oběděm se musím pochlubit, - je to moderní česká kuchyně, takže pravá svíčková omáčka, panenka zapečená v listovém těstě a fazolky se žampiony lehce opečené. bylo to žůžo a dokonce jsme se po obeědě mohli i hýbat, že to nebylo s knedlíky :grinning: mám to na oběd i dnes, tak se nemusím starat. Malý se taky předvedl - jednou pozitivně a jednou negativně - vstává na kolínka! opře se o bednu s hračkama, jednou ručkou se drží hrany a druhou si vybírá hračku. hrozně ho to baví. jen se bojím, aby se nepřekulil dozadu.. nevím, jak moc je už stabilní. no a pak jsme ho nechali vykopat jen s omotanou plínou v koupelně, než se taťka připraví do vany.. byl tam asi 2 minuty sám a udělal pohromu.. pokadil se,asi mu nesedla banánová kaše, no a celý se v tom vyráchal. tak jsme hned měli pohotovost :grinning: no byla jsem naštvaná :angry: , protože den předtím jsem to tam krásně vydrhla. to je život :confounded:

Dnes jsme jeli k doktorovi na přeměření - furt se mi nezdá to jeho přibírání a taky jsem se chtěla zeptat na obědy - stále mi nesní víc než pár lžiček, tj. 30-60 g. nevím, co s tím. ale doktor si vzal dovču a zastupující doktor tam měl frontu. tak jsme s nepořízenou jeli dom...

Jinak my si kojo taky moc užíváme, už to není moc často, tak o to víc. vím, že mi to pak bude chybět. v noci už téměř nekojím, jen kolem páté a pak po sedmé, když malý vstává. mně se stejně přijde nejpohodlnější a taky nejrychlejší. kojení na veřejnosti mi zas tak nevadí, dovedeme se vždy tak trochu ukrýt. no a dokud kojím, tak hubnu, to taky není špatná motivace :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc super. nevim proč, ale dneska mi to připadá jak pátek:slight_smile: martin odjel prý jen na chvilku do kanclu, zítra je svátek...no prostě, jakoby byl pátek:slight_smile:
16. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
jj Kači, mně to zas připadá jak pátek třináctého, nějak moc smůly.. malý se dost budil, vůbec jsem se nevyspala, je strašně protivný, u doktora jsme nepořídili...
16. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Niky, fotky jsou fakt boží :slight_smile: hned bych si u vás objednala naše, focení vám jde skvěle :sweat_smile: Filípek krásně pózuje. náš je moc živej, je těžké ho udržet v klidu na více fotek. kdo fotil vaše společné fotky?
16. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky holky,

noc super. Papal po půlnoci a v 3.45. V 6 jsem si ho vzala do postele a chrupkali jsme do 8. Pak si ho vzal David (má dovču) a já spala do 10.30 :sweat_smile: Dal mu přesnídávku, uvařil čajík a dokonce mu i usnul. Teď se Fífa probudil a D. ho přebaluje.
Já griluju špízy a brambory :dizzy_face:

Luci, díky :slight_smile: V neděli jedu fotit kámošky malýho, tak snad se to povede... Fífa focení miluje. Společný fotil muj taťka. Dali jsme mu foťák na stativ, tak jen mačkal spoušť :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Jestli si chce někdo prohlédnout naše čičiny, tak se dneska nechaly nebývale hodně natočit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Žádnej zázrak to stejně není, ale rozhodně se tam ukázaly nejčastěji ze všech videí, co jsem se kdy pokoušela natočit. Jak vidí foťák, tak zdrhají :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=EWSF8Jm6qtU

Zatím se zpracovává, takže obraz nič moč :wink:
16. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jj,t aké doufám, že to nebude nic vážného.

Dnes také frčím na gyndu, tak to taťka bude muset u mudr s Daníkem zase zvládnout sám.

Tak, já mám vyžehleno, obě děti leží a musím pověsit prádlo.

Mau: ty jsi šikula

Mi: jj, fakt dobré označení.

Saru: no ty noci u vás jsou bomba, to je jako z knížky
16. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
skleni: tak dobré pořízení na gyndě :wink: Táta s Daníkem to určo zvládnou :slight_smile:
16. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Saru to jsou ale miciny, fakt moc pěkné
16. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Saru: jj, jsou to šikulové, ale že by se mi chtělo, to tedy, ne, no uidím, kolik ta bude lidí, a když tak vezmu roha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
skleni: :wink: :grinning:
16. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak Štěpík právě prvně snědl jahodovou přesnídávku a hned celou :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
saru: no šikovnej :dizzy_face: a krááásný video. Štěpa je úžasně klidnej :slight_smile: a Bibi je prostě krááásná číča :dizzy_face:
niki: ty máš šikovného manžu :slight_smile:
sklen: držím palce na gyndě :slight_smile:
Karolí teď odpo spala skoro hodinu a půl, tak dá sváču a půjdeme na prochajdu :wink:
16. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
venku je hnusne, ze se mi tam ani nechce...
16. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
kaca: mě taky ne, ale musím aspoň do obchodu a tak, ať se s Karolí trochu vyprdíme...
16. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
mau: viď? Ovšem jen když si hraje v postýlce. Vypustit ho ven, to je skoro sebevražda. Včera si dolezl na chodbu a ve chvíli, kdy jsem se otočila na manžu, chňapl kočičí granuli a už ji strkal do pusy. Stihla jsem zakročit, ale tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: My jsem byli na poště a je tam hnusně, ale přitom teplo, byl mi pěknej hic :unamused: Tady je 14 stupňů.
16. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
tady je asi 8 nebo 9, nic moc..
Karolí je napapaná, tak mi frčíme :slight_smile:
a dej tomu děcku prosímtě najíst, jo, chudák musí baštit granule :grinning: :wink:
16. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Pár nových fotek, obzvlášť třetí a čtvrtá vypovídá jasně o morálce mého dítěte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_10.11.2009/#31.jpg
16. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Saru, máte pěkné kočičky a jednoho kočičáka :wink:
tady je video, s čím a kde si Marťa hraje :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=NF_S5vk4mWU
16. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
luci: Marťa to pojal ve velkém, co? :wink: Nač jednu hračku, chci všechny :grinning: :dizzy_face:
16. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Saru něco ve velkém a něco v malém, jako pidi kočárek, do kterého se nemusí převlíkat :grinning: kéž by ho to tak bavilo dnes.. je strašně protivný, brečí, jsou to zuby, vím to, zase jsou světle červené stopy na prostěradle, mantineulu i na bodyčku..
16. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky

dneska jsem lítala po dárkách, to bylo něco, ale pár věcí mám, Tomíka hlídal dědeček a byl naprosto vzorovej, skoro 3 hodiny chrupal v kočárku, děda si pochvaloval hlídání :grinning:

Koupila jsem si spodní prádlo (už bylo potřeba, tahám furt kojo podprdy), Tomíkovi jsem koupila kelímky do vany s dírkama, punčocháčky jsem sehnala parádní termo za 49,- :slight_smile: babičce knížku, takže super den.

Jo taky jsem dneska objevila dárek co koupí naši Tomíkovi, kdyby chtěl někdo pro inspiraci, líbí se mi to že je to od 9 měsíců a jsou to 4 věci jednom, tak kdo nemáte nápad, jukněte :wink:koupím to teda u nás v dětským světě ale tady jsem to našla taky:

http://www.eden4kids.cz/detail.php?zbozi=1543453
16. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
saru: Štěpa začíná s podprdama nějak brzo ne? :grinning: :grinning:
kett: super vozítko :dizzy_face: máš teda šikovného dědu, že si troufá tak dlouho hlídat :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
kett: super vozítko :dizzy_face:

mau: no právě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Saru, tak to podprda nemá chybu, já jsem si toho napoprvé nevšimla :grinning:
16. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.