• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mi: no, je to opičák, včera si stoupl k sušáku na prádlo a tahal v puse pro změnu moje spoďáry :grinning: Začíná fakt brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
16. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
Bóže, Štěpíno dneska spal jen dopo, tak už je unavenej, což se u něj teď projevuje tak, že chvíli pobrekává a chvílema sprintuje (leze) bleskovou rychlostí po bytě - manža za ním lítá a už je úplně hotovej :grinning: Kousek estrády jsem natočila, ale nevím, jestli z toho bude něco vidět, už je tu na video blbý světlo :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
16. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
právě jsme vypendili návštěvu ..celý den tu byla ségra s rodinou a mamča ....měli jsmesvatomartinskou husu ...sice je to trošku divný termín ....ale tak to zkrátka vyšlo

saru:teda to je erotika..podprdu v zubech :grinning:
16. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
děvčata, děláte něco se suchým vzduchem z topení? mně to hodně dusí, hodně kašlu :confounded:
16. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahojky, Saru prosimtě jaký kupuješ ten Sunar a za kolik se to asi tak pohybuje peněz?
16. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
vla: teď kupujem Sunar premium od 6. měsíce - 600 g za cca 220 Kč :wink:
16. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Když sem koupila ten Sunar plus,tak sem koupila blbě asi co? :unamused:
16. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
vla: to je fuk. To je od 4. měsíce, ne? :wink:
16. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
saru: turbomyška, to říkám :grinning: :slight_smile:
vla: já si taky myslím, že je to fuk, že může klidně nejdřív spapat ten od 4M :wink:
16. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak holky dík,jo a Štěpík to je TRYSKOMYŠ :grinning:
16. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
saru:šikulka

ondra dneska ještě opakoval své akrobatické cviky na fišerce, tk jsem ho nechala, abych viděla,co má být cílem hry
a zjistil jsem to - normálně z ní slezl a postavil se vedle ní a udělal úkrok stranou, tkže stál rozkročený mezi fišerkou a jídelní židličkou
pacholek jeden - hlavně, že ještě neleze
16. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
hup: proč by to bral popořadě, když to jde na přeskáčku? Konvence je nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebude on po mamince? :grinning:
16. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
saru: to jako po mě? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

http://encka.rajce.idnes.cz/Ondrasek_Stepanek/#album - fotky ze včerejška od kámošky
16. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoooooooooooooojky

Tak gynda nic, nebyla tam židle volná, tak jsme jeli pryč. Dandula nic moc, dostal ATB, má nález na průduškách, tak to má n atýden, zase ten Augmentin, nebo co to je. Vojtík už je měl také. Hlavně, aby pomohli.

Saru: boží videiko, když to vidím, tak si říkám díky bohu, že leží. JInak mudr říkala, že mám nechat Vojtulu tak jak je, ale pokud budu chtít, tak za měsíc nám ukáže rehabilitačka nějaké cviky. Dělal na ní cukrbliky, že z něho byla na měkko. Normálně tloukla Petrovi do hlavy, ať si pořídíme holčičku, jsem tam byla v křeči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes jsem si byla shánět kozajdy. HOlky, to je děs běs. Ještě že máme toho Daichmana. Sice tam měli milion bot, ale padly jen jedny. ZÁZRAK, prodavačka byla zase chudák div živa. Na mě prostě nic moc, buď moc vysoké, nebo nízké, nebo úzské........... ale mááááám, tak jsem ráda. Prý to je ježíšek, se taťka plácl přes kapsu.

Luci: já jsem dávala Danečkovi mokré pleny na topení,nebo zkus takové to závěsné zavlažovadlo, nebo jak se tomu říká.
16. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Hup: hezké fotečky, vypadá to, že se Alan snaží, co?????

Vla: já jsem dnes zkusila v DM koupit to jejich Babylove mlíčko a Vojtula vypil 230 ml během chviličky. Stojí 500g 149,-
16. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
hup: pěkný :dizzy_face:
sklen: a jaký je to mlíčko chuťově? To je dobře že Vojtíkovi jede :slight_smile: a gratulace ke kozačkám :wink:
16. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
sklen: jj ..snaží ...klep klep :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Mau: je dobré, něco mezi Sunarem a Hami.

Hup: to je dobře, jen tak dál, že????
16. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
hup: super fotky :dizzy_face: Taky jsem se zrovna chtěla zeptat, co Alan? Taky mám z fotek pocit, že se docela snaží. Jen doufám, že to není pouze póza na veřejnosti...
16. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hup: fotečky super a jak píše Sklen tak se Alan trochu před návštěvou ukázal co? Hup co máte za jídelní židličku je moc hezká,přemýšlim že řeknu babičkám,aby jí koupily k ježuchovi.
Sklen: taky se chystám do DM tak uvidim,mam slevu na sunary,ale nevim za kolik tem běžně jsou peněz :unamused:
16. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
hup: tak to je super :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
vla: v DM stojí sunar tuším těch 230,-
16. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
saru: no sklonyk tomu má..na oko je vždy vzorný oteci manžel pro veřejnost ....ale snaží se i tak, když není viděn :wink:

vla: peg perégo pappa dinner ...nebo tak nějak :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
mau: jj, tak nějak :wink: Se slevou se to celkem vyplatí, ale my kupujem u nás v lékarně, kde ho mají stabilně za 218 a jednou měsíčně v akci za 190 :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
My jsme teď kupovali v tom kauflandu za 165,- to bylo vůbec nejlevnější. Předtím zase byla akce v Globusu na mimiklub to byla asi za 190,- taky fajn :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Saru: no tak to je super cena, tady u nás je běžně za 248,- :sweat_smile: :pensive:
16. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mau: to máte super, že máte tak ty krámy po hromadě. Tady je neblíž asi Albert, Kaufl, Billa a Penny..... jo a Lidl....
16. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
skleni: to je dost :unamused:
16. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.