• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky, tak dnešní noc byla ucházející, tak snad už tak budeme pokračovat :wink:

ad superstar: vyhodila bych Bagárovou a Lacha, Šmajda se mi mooooc líbí, je roztomilej :wink: a začíná mi vadit, jak protěžujou Chodúra, pořád vystupuje jako poslední.... takový postoj se mi nelíbí :angry:

pebi: co kupujete Anetce k vánocům?
17. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj, tak my taky noc nic moc, šla jsem spát o půl jedenácté, malý se tak dvakrát vzbudil a plakal, no a po šesté už chtěl vstávat. naštěstí manža chtěl jít pracovat ven, tak si ho vzal dolů na snídani a pak mi ho přinesl zpátky. no a teď už zase spí... manža dnes vyměřuje obrubníky, to je paráda, až to bude, tak už si nebudeme tolik nosit bordel do baráku :slight_smile:

díky za návod na zvlhčení vzduchu, obě lampy mám, tak to zkusím.
17. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Mně tam taky štve Lacho, je kolo od kola horší :angry: Šmajda tentokrát dobrý, ale jinak je mi taky docela slizkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Moniku ven a budu spokojená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
17. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
mis :grinning:
potřebuješ inspiraci?
17. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Teda mě, píšu po ránu jak chro chro :sweat_smile:
17. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Mis, to chceš dáreček pro Laru, že jo?
17. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
tak pro mne je teda slizčí Bendig, víc než Šmajda, to rozhodně, ale zpívá bezvadně, to musím uznat :wink:
17. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
pebi: jjj, potřebuju inspiraci pro Laru (jak píše Luci) a Báru, jsou jen o 2 měsíce mladší jak Anetka, takže inspirace by mi bodla, ty jejich matky nic nevymyslely, samy totiž neví :grinning:
17. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
mis, hned ti napíšu, vydrž, musím přebalit
17. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
pebi: jj, Bendig je slizkej, to máš recht, ale jak začne zpívat, tak je fakt dobrej :wink: A Chodúr mi přijde čím dál víc stejnej :unamused: Škoda Leony a pro mě i Bena, protože to byla taková turbomyška jako náš Štěpíno - mluvil zrychleně, občas i zpíval :sweat_smile: :grinning: , ale na jeho hlas a charisma jsem se vždycky těšila :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
pebi: souhlas, Bendig je taky pro mě méně sympatický :wink:
17. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
saru: Ben je fešák :wink: a Leony je mi taky líto :unamused:
17. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Štěprda si začíná nakračovat, když ho držím za ruce - je to jen pár krůčku a hodně chatrných, ale odvčera to zkouší :sweat_smile: Myslím, že to chodítko k vánocům bude OK, možná ho i vybalíme dřív :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
mis: jj, sice mladej, ale fešák :dizzy_face: Jednou se mi o něm i zdálo, ale byl to jen můj kámoš, škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem to hned říkala manžovi a říká: " Jen kámoš... Hmmm, to je na nic takový sny, co?" :grinning:
17. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Mis, a co ségra a druhé, už se to blíží?
holky a koho tipujete na superstar?
17. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Jsme si teď se Štěpáčkem zpívali a on začíná tancovat - vždycky, když začnu, tak se začne houpat v kolenech a tlemí se :grinning: :dizzy_face: A dokonce se houpe do rytmu, tak ten sluch po rodičích snad podědil aspoň trochu. K muzice ho teda rozhodně nebudem tlačit, ale kdyby byl úplně nemuzikální (syn dvou muzikantů), bylo by to podezřelý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už teď, kvůli jeho podobě, si lidi dělaj srandu, že otec je nejistý, jen matka naprosto zřejmá :grinning:
17. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
luci: po tom, kdo už vypadl, už zásadně netipuju :wink: Ale nevim, nevim, ten Chodúr - možná to bude i někdo jinej, třeba zrovna Bendig :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
luci: ségra má termín za 4 dny,takže to čekáme fakt brzo :grinning: ... a tipuju chodúra, ale podle sympatičnosti bych brala Dominiku nebo Šmajdu :grinning:
17. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
mis: téda, tak to držíme palečky, ať ségře dopadne vše tak, jak má :dizzy_face:
17. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
dobré ranko

ááá u pebi se rozjela bylinková mánie :grinning:

ad superstar - souhlas s pebi ..raději šmajda než lacho

ad zvlhčování vzduchu ...neřeším nijak zásadněneb barák máme na hranici vhkhosti pro možné zateplení ....takže tu máme ok vzduch - ne tak vlhko, aby byly plísně, ale ne sucho
a když byl ondří marod, šupla jsem natrám vedle něj mokrou plínu
17. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
švagrové se včera narodili dva chlapečci :dizzy_face:

takže pro Anetku:
rozhodně lego duplo - sadu univerzálních kostiček (má už ZOO, s tím si vyhraje, ale je tam hodně figurek - zvířátek a kostek jen pár, takže udělá komín a tím to končí, není z čeho stavět), dál pyžamko s princeznou (princezny frčí :grinning:), knížku
http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalog/detail/tituly-O-O_P-O_Puclikovi___366_pohadek_na_kazdy_den_v_roce.html, bublifuk :grinning:, možná razítka, z Ikey http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90130163, chytré pero http://www.pocitac-sikulka.cz/cz/sikulka-doporucuje/chytre-pero-junior-i-a-ii-239-kc, od mého taťky loutku/y, od druhé babičky možná kuchyňku, ...

jo a k Mikuláši mám sadu na pečení
(dětský váleček, nějaké vykrajovátka, misku na vajíčko i s tím štětečkem...)
17. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
saru:ad nakračování ..ani mi nemluv .... hele on ráno se po mě vyšplhal a jak jsme ho držela, tak začal dělat jkoby kroky ...normálně na střídačku šoupal nožkama (3x každou) a posunul se asi o 10 cm ...
ale plazit se to nééééé
17. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
ta hra chytré pero je báječná. Ségřin malej dostal ke 4. narozeninám a byl nadšenej, dost si s tím vyhraje. Má tu II.
mis: a co že ségra čeká? Druhou holčičku?
17. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
jééj, já jsem zapomněla.... to cvičení s Míšou, jak dávají upoutávku v televizi, z toho je anetka úplně v tranzu :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=nfqmPJl6QL8

:grinning:
17. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
tak koukám že děti jsou unešeny ze stejných věcí. To cvičení se zase líbí bráchovo malýmu (2roky) vždycky na to paří :grinning:
17. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning: Nekonvenční díte, no. Dubňátka chtějí prostě vybočovat z řady :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
se ti vaši rychlíci nechtějí zdržovat nějakým lezením, to je pro mrňata :grinning:
17. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
mau: ten náš teda leze, jak divej. Ale zase se neplazil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
maus: no dobře ....ale přece jen by se mohl naučit alespoň základ, že jo ...a ne od prostředka

mis: tak séře držém plec :wink:

a pebi: švagrvé gratuluju :wink:
17. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
já se loučím, jdeme skládat puzzle krtečka
jinak jako dárek taky doporučuju dvd krtečka, je to už hodně dlouho jasný favorit všech ostatních pohádek a vypadá to, že ještě dlouho bude :wink:
17. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.