• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky,dočítám a moc mě pobavila Hup.Prej bude držet sestře od Mis PLEC,tak si říkám jestli její a nebo Hup tu svou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
vla :grinning: :grinning: :grinning: ty si trubka :grinning: :grinning: :grinning:

saru: já nevím ..jako konvence je třeba bořit, že jo ...ale nejdřív je třeba je alespoň poznat :sweat_smile:
17. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
hup: já myslím, že jsi mu o tom určitě vyprávěla, to mu asi stačí :grinning: :wink:
17. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
17. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Jojo Hup děkuji Ti hned mam lepší náladičku :grinning: :grinning: , jo a Ondrášek si prostě řek,že bude muset předběhnout aspoň v něčem tu tryskomyšku Štěpíka :grinning: prostě pro vánoční dárky pod stromeček si dojdu heč a ostatní dubňátka se tam budou plazit :sweat_smile: :sweat_smile:
17. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
maus: já mu dám ....jako jistě, že je lepší když bude po mě než po tchýni, že jo ...ale co je moc je moc :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
hup: jasně, přivaž ho k topení a basta :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: A na pořádně tlustý a krátký lano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
maus+saru: vy sadistky!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
my? no to teda né, že ne saru? :grinning:
17. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
ale jinak vám musím říct, jak je strašně šikovný
včara jak tu byl takový šrumec a plno lidí, dala jsem ho prvně spát do postýlky přes den a ontam chvíli halekal(byla jsem se na něja kuknout - držel se za nohy a koukal na ně udiveně aneco im hlalasně vykládal) a pak sám usnul
tak jsem dneska pokus zopakovala ...opět 1é minutová přednáška a už tam je přes půl hodinky tichučko a chrupe ...

tak tohle má určo po mě :grinning:
17. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
taky se musím pochlubit. v noci Karolí po tom jídle taky usnula sama - bez držení za ruku. ale stála jsem u ní, pak už vypadala že usne, škrábala si do šprušliček, tak jsem si odskočila a ona už spala. sice zatím jen v noci, ale úspěch :slight_smile:
a v noci se teď často uklidňuje tak, že háže hlavičkou ze strany na stranu, ale prý je to normální :sweat_smile:
hup: no vidíš, šikula :dizzy_face:
17. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Marek háže hlavičkou ze strany na stranu při jídle :angry: :grinning: + si ocumlává nohy
17. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
mau+hup: šikulky :dizzy_face: Štěpíno už přes půl hoďky jakože usíná v postýlce - ale místo toho si vykládá :slight_smile: Ale je hodnej, takže tam zůstane, myslím si, že stejně usne, je to jen otázka času...
17. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky, noc super. Kašičku nedáváme, přes den víc kojim a je nějak spokojenější :slight_smile: Včera měl totál vytlemenej den. Stačilo se na něj podívat a už měl záchvaty smíchu. Jak sjetej :grinning: Taky šel spát až ve 21.30 a musela jsem ho držet v náručí, protože stačilo, aby trochu procitnul a byl zase nabitej energií.. A dneska vytlemená nálada pokračuje :grinning:

Včera jsem mu objednala dvoje ty kožený capáčky Nolen :dizzy_face: http://www.capacky.cz/produkt/12-walk-modra.html?katID=21 http://www.capacky.cz/produkt/909-hrosik-.html?katID=29

Ben mi byl sympatickej, ale zpívat fakt moc neuměl... Šmajda je krásnej, roztomilej.. Přesně muj typ :dizzy_face: Na toho mi nešahejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Absolutně slizkej je mi Chodúr... Budu radši, když vyhraje Bendig... CHodúr zpívá v jedný lajně, ty Aerosmith se mi od něj nelíbili, to mi přišlo zazpívaný bez emocí.. Ale porota a všichni okolo ho pořád vyzdvihujou do nebe, až mi to přijde nefér vůči ostatním...
17. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
pebi: moc moc děkuju, to chytré pero vypadá úžasně, to asi koupím, ještě se poradím s jejich maminama :wink:

ségra čeká kluka, tak doufám, že se po x letech v naší rodině konečně ten kluk narodí :grinning:, máme samé holky

maus: Nelča když usíná, tak tou hlavou háže taky, teď už chrní přes 45 minut, tak doufám, že ještě chvíli spinkat bude

dnes udělám Nelince na oběd brokolicovou polévku s amarantovou moukou, konečně začnu vařit zdravě podle knížky, jsou tam parádní recepty

dotaz: holky, co je to černý kořen?
17. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
niku: tys mě s těma capáčkama předběhla, já je ještě objednat nestihla, pořád vybírám jaké :grinning: , jakou velikost jsi Fífovi objednala?... jj, šmajda je náš favorit, že? :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Šmajda je boží :slight_smile: A teď mu ti hroooozně slušelo.. Ty vlasy, oblečení.. No bomba :grinning:

Vzali jsme jedny 19 a jedny 20. Měřili jsme mu nožku a má 11 cm. + těch 0,6 cm, co tam píšou - vychází na 19. :slight_smile: Tak snad to bude v poho.
17. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
niki: přesně tyhle dvoje se mi taky moc líbí :dizzy_face: Přemýšlím, že bych mu nějaké objednala na doma :slight_smile:
Ten náš lumpík zas nemůže usnout - brečí, palec v puse, ale stojí a ne a ne zabrat. Už ho asi nechám, aby se udyndal. Teď jsme asi dvacetkrát prolezli byt křížem krážem a já už nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdežto jemu to teda energii očividně nevzalo :sweat_smile: :grinning:
17. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Štěpíno má nožku dlouhou asi 10,5 cm a botky kupujeme 19-20, takže to určo bude v poho :wink:
17. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Jj, Chodúr zjevově je slizoun, to už jsem tu psala. A co se týče posledního kola, taky mě nezaujal :wink: To se mi zas dost líbil Ben, Kravitz je prostě Pan muzikant - toho fakt můžu :slight_smile: A Šmajda předvedl v tomto kole zatím svůj nejlepší výkon, aspoň bych řekla, to byl fakt jeden z nejlepších. Ale teda - taky je to pořád stejný. Zatím zpívá písničky na jedno brdo - krásný, ale hodně podobný :wink:
17. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
niku: jj, seklo mu to :wink:

Nelča má taky nožku 11cm, teda nevím po kom ji má tak dlouhou :grinning: , asi taky teda už objednám nebo nakonec už nebudou brát objednávky, před vánocema je to vždycky divoký, koupím asi ty červenočerné bez obrázku, na doma ji to bude stačit a použijeme rovnou i na vánoce, bude ladit barevně ke stromečku :grinning:
17. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Saru, já už Fífu vytáhla z postele a zase se tu směje.. Přitom se mrněl a chtělo se mu spát... :slight_smile:

Mně se líbila nejvíc ta Wicked game od Šmajdy... Zpívá stejně, ale hezky se mi na něj kouká :slight_smile:
Krawitze mam taky ráda :slight_smile: I ty Aerosmith - hl. balady.. Crazy, Amazing, Angel, Hole in my soul... Paráda :dizzy_face:

Podle mě se ty kožený ťapky vytvarujou podle nožky.. Jak má ty adidasy, tak ty jsou 18 a jsou mu ťip ťop.. Přemejšleli jsme, jestli nevzít 19 a 21, ale až bude mít 21, tak už asi bude chodit a bude potřebovat pořádný boty... Já nevim, jak rychle to chodilo roste...
17. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Štěpíno byl teď vytlemenej asi 14 dnů v kuse, dneska je to horší, ale spíš proto, že nemůže zabrat :unamused: Až se prospí, asi se to srovná, protože ráno byl zlatej. Jenže nějak nemůže pochopit, že ke spaní by si měl lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
šmajda se mi včera taky líbil

a capáčky se mi líbí taky - chystáme se na koupi

ondráš spal přes hodinu a půl a pak se jen zavrtěl, tak jsem na něj šla kuknout a on ležel v pelechu, vysmátý jak slunko ....no e úplně zlatý ....momntálně baští
17. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
saru: děti fakt nechápou, že ke spaní si musí lehnout a zavřít oči :grinning: , Nelču jsem dnes v noci 3x převracela z břicha na záda, prostě se nějak přetočila a mrčela a nemohla spát... divný.... :sweat_smile: , časem se to snad naučí, do 18 ti to zvládnou na 100% :grinning:
17. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
mis: no kolem 18 jsem toho moc nenaspala ..ony ty večírky zabraly spoustu spacího času :grinning:
17. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
mis: jj, doufám, že do 18 to zvládnou. Jenže Neli, ta je ještě v pohodě, aspoň chápe, že u toho musí ležet. Štěpán u toho stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ALe nebudu pomlouvat, teď už chrní :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
ad capáčky, Anetka měla první papučky vel.17, a to už chodila :slight_smile: ...zato teď má botky vel.28
u marka to zatím neřeším
17. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky,

u nas noci naprosto v pohode, uz delsi dobu se Wilik budi jen na jedno nocni kojo kolem 3.30 h., takze paradicka

holky chtela jsem se zeptat, jak dlouho muzu mit v mrazaku udelanou mrkvicku s bramborem??Do jake doby to musim spotrebovat? Jsem toho nadelala asi moc a nevim jestli to ma smysl davat na mrazak, pokud to nevydrzi nejaky ten mesic
17. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.