• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Izi, to malé gratuluji, je to rychlík, že už leze :slight_smile: to u nás se to nechystá, možná to malý rovnou přeskočí, když klečí a pomalu se zvedá - opírá se o gauč.

Niky, malý mi nejí pomalu vůbec nic, co je k obeědu, a skleničky kupované nedělají žádný rozdíl :angry:
ty pudinkáče určitě vyzkouším :wink:
Saru, chudáček manža, to je mi moc líto.. za dobrotu na žebrotu.. náš ´taťka ještě maká, a one je tam tma jak v pytli...
Niky, dávám max. 2 křupky, sněd by jich i víc, ale chci do něj dostat i něco jiného. :sweat_smile:
17. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
hup: ty kalendáře jsou moc pěkně dělaný :wink:
17. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
saru: chuďátko manža :frowning2: , pořádně mu to se Štěpou pofoukejte... :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
saru: no tak snad bude manžovi už líp :wink:

ad kalendáře - no jinak bych vám to tady nedávala, že jo :grinning:
17. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Holky, díky, ale stal se zázrak - on nějak šlápnul a najednou je to o 100% lepší. Takže doktoři se zas předvedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jakoby mu to vrátili zpět, ale ve skutečnosti mu to zapadlo až teď. Takže dobrý :dizzy_face: Ovšem doktoři mě zase nezklamali :grinning:
hup: ty některej ten kalendář máš?
17. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
saru: jj ..ten první ...ten rodinný ...měla jsem ho už na letošek a osvědčil se
17. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Tyjo jen 2 křupky? :astonished: Fífa jich sní i 6 za sebou :sweat_smile:

Jsem zvědavá, kdy pujde dneska spát, páč spal Davidovi v kočárku od 16.40 do 18.15 :confused: Přišli mi naproti na cvíčo a malej byl tuhej... :wink:

Chjo, tu "naší" autosedačku mají vyprodanou... A na jinejch stránkách jsem jí nenašla :unamused:
17. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
niki: a jakou sháníš?
17. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
17. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tyjo Saru ty ani nevíš co v tvém manžovi dříme :sunglasses: normálně domácí léčitel :grinning: :grinning:
Niky: buď v klidu,u nás by jsme ten pytel křupek též daly celý na jeden zátah :grinning: :grinning: a to klidně i po jídle :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
niki: my ji máme odtud http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1197210 akorát bez iso
17. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tuhle... http://www.babymania.cz/romer-safefix-plus-bellybutton-indigo-denim
Chcem Romer s isofixem... Na Davídkovi ji nemají...

Vla, já mu je dávam až po jídle :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
niki: jo aha, ale tím pádem bez té nohy, že jo?
17. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Maus, právě je i s tou nohou... My si vždycky vymyslíme něco, co skoro nikde nemají... :angry:
17. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
romerky s isofixem, přece mají všude, ne :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
hup, to jo, ale my chtěli tu denim :grinning: Tu nemají skoro nikde.. Je celobalvněná.. Ale když nebude, tak holt vemem jinou a koupíme tu vložku do toho..
17. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
niki: aha, tak to jo :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
nik: no já ji nikde neviděla ..a koukala jsme i na ofiko stránky romeru a tam taky nic takového není ....kde jsi na to narazila
17. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
17. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Luci,
Kája to vzala trochu hopem. Neboj, když lezení malý vynechá, nic se neděje. Holt ho to nebaví :wink: .

Nám budou kupovat autosedačku naši. Ale já si ji mám vybrat a objednat. Uvidíme, něco vyberem :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
nik: hele ..já se koukala na jiné stránky ...a řeknu ti teda, že bych si dávala na to asi dost pozor - jako že to má jen jedna jediná firma a dokonce ani na ofiko stránkách o tom není ani zmínka by pro mě bylo dost varovné
17. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Hup, řeknu to D. ať to prověří... Je to fakt divný... :confounded:
17. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
hezký sváteční večer, my byli dnes na 4 hodinové prochajdě, šli jsme do centra, na národni, prošli si jí celou, zapálili svíčku...no hezká prochajda to byla, šli jsme to celý pěšky, nevyužili jsme žádnou MHD, abysme někde něco nenachytali. stačí, že emi má trochu rýmu a mě začalo pálit v nose taky... :unamused:

chtěla jsem se zeptat, jak často odsáváte prckům z nosu a jestli vůbec? my včera jednou a vytáhla jsem docela dost jen z jedné dirky. dneska taky jednou a vytáhla jsem naopak z druhé dirky takové té vodové světlé rýmy....nechci odsávat moc často, když dýchat může a ani z nosu jí neteče, připadá mi, že odsávání je zbytečný stres....
17. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
asi taky budeme kupovat romerku s nohou....původně jsme chtěli bez nohy, ale ta nemá tak pěkný polstrování kolem hlavičky...ještě uvidíme
17. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
kaci: odsávám jen když je zahleněný ..když má tu tekutou, nechávám to být ..on nudle sice není moc estetická, ale evidentně to jde ven samo, takže to nechci nějak mechanicky dráždit

já uvažovala o té noze taky, ale z více zdrojů nám řekli, že až celkem žádný význam nemá ....
17. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
hup...no jo, ale jak poznáš, že je zahleněný? emi to z nosíku neteče, ale při dýchání slyším, že jí to tam chrčí. v tu chvíli odsaju...dneska z té jedné dírky docela dost a ulevilo se jí. ale moc často to dělat nechci...
17. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
kaca: mě když Karolí takhle chrčela tak jsem jí stříkla do nosíku physiomer a krásně se to spustilo samo a nemusela jsem tolik odsávat :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
mau co to je? já stříkám mořskou vodu nebo libenar...
jsem dala do aromalampy citron a eukalyptus, na tu mojí rýmu a začíná mi to nějak srmdět...jako okena nebo tak... :unamused:
17. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
17. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.