• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kaci: taky dávám mořskou vodu ..odsávám, když už se mu evidentně dýchá blbě ...že trošku fuí neva
17. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Já odsávám, když má pinďa v nose soplíka a pokud nejde ven, použiju tyčinky nastříkané nosním sprejem pro provlhčení
17. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Krásné ráno. U nás noc zase dost stejná, už potřetí. Akorát byla kolem půlnoci asi hodinu vzhůru. Jsem se úplně lekla, asi jsem ji neslyšela a ona se mě začala celkem hlasitě dožadovat, bála jsem se že se něco stalo, ale dobrý.
kaca: ten physiomer je taky mořská voda, ve spreji http://www.physiomer.cz/
18. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
dobré ranko

kaci: jako rodičům té holčičky to určonezávidím
ale 500 nakažených je myslím dost směšné číslo - myslím, že 500 lidí s chřipkouje v čr 365 dní v roce
18. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Někdo v baráku mění okna, tak to Karolí ruší ve spaní. Odpo vypadneme ven, zatím je krásně, tak snad to vydrží :sunglasses:
s tou prasečí chřipkou je to blbý, ale je fakt že je to hodně přemedializovaný, tak to vypadá horší než to je...

Nikdo za mě nechce vyžehlit, nejsou lidi :sweat_smile:
18. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojte,
tak o prasečí chřipce smýšlim stejně jako Hup - ono to vypadá strašidelně, když to v TV denně opakujou s tragickým výrazem, ale v podstatě je to jen obdoba klasický chřipky, kterou onemocní mnohem víc lidí a nemluví se o tom.. I z normální chřipky se může rozvinout zápal plic, ale to ve zprávách nepřipomenou, že, byli by sami proti sobě..
Jestli mam z něčeho strach, tak že ty chřipky nějak zmutujou dohromady a to zatim nikdo neví, co by z toho bylo za kumul, ale zatim k tomu nedošlo :wink:

Kači, mrkla jsem na ten odkaz, hukot :sweat_smile: No, našemu Máťovi poslouží úplně stejně bodíčko z C&A za 75,-Kč :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky, noc fajn :wink:
ad prasečí chřipka - média si na tom krásně nahrabou, neb vyděsí lidi a ty se pak půjdou nechat naočkovat vakcínou, která patří k těm nejnebezpečnějším, které kdy vznikly, protože je prostě neotestovaná (každá očkovací vakcína sice možná občas ochrání proti konkrétní nemoci, ale odbourá kus lidské imunity, takže lidi, co jsou naočkovaný, pak mají imunitu téměř nulovou a přichází alergie, astma, a nemoci mnohem těžších kalibrů, co souvisí s imunitou - leukémie,... :unamused: ):angry: Fakt už mě ta jejich bublina štve, protože lidi se toho chytají, začínají se bát, když se člověk bojí, tak si tu myšlenku přitáhne a už se to veze :unamused: O lidech, co umírají na chřipku normální, nikdo nemluví, protože to už je prostě normální, že se to občas stane, ale každej případ s tou prasčí je v hlavních titulcích. Ach jo :zipper_mouth:
18. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Naše dítě spí už hodinu deset i když dělají kravál, to čučím, teda...
Akorát jdou mraky :angry: já chciiii na odpoledne sluníčkooooo
18. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojki děvčata,
nějak tu nestíhám :sweat_smile:
a když se dohlrabu k pc, tak nevím, co dřív...
U nás tak nějak pořád stejný stav, nic moc noci, ale už mě ani tak nepřekvapují, spíš budu překvapená, až budem spáít celou noc :wink: Akorát nové je, že nám začíná vylízat špička zubu, naivka-jsem si myslela, že se probudí a bude tam celý zubák a ono jen taková čárka :sweat_smile: ale ostrá jak čert...
Za chvíli přijede Adíkovi nevěsta, tak se jdu zkulturnit...

Prasečí chřipky se bojím, ale nehroutím, také si myslím, že je to mírně zveličené...snad nás nic špatného nepřekvapí :unamused:
18. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
baru: jůů, gratulace k zoubečku :dizzy_face:

a my pořád nic :sweat_smile:
18. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ty jo, holky, dělam na tom kalendáři, mam vybraný fotky a teď váham, jestli udělat ten tejdenní nebo 14denní - ten 14denní se mi líbí víc, ovšem zas je tam málo fotek... Na druhou stranu protože je tam o polovinu míň fotek, tak bude fakt každá jiná - v týdenním kalendáři bysme se nevyhnuli tomu, že by se tam opakovaly podobný.. Tak co myslíte? Respektive, jaký jste třeba vy objednávaly?
18. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Bram, tak jsem zvědavá, jestli budeš s tim zoubkem jako já :grinning: - já ho našla v neděli ráno a od tý doby mu do tý pusy furt čučim a sleduju :grinning: - jak povylejzá a jestli už neleze ten vedle :grinning: Ale musim teda říct, že to jde rychle, od tý neděle vylezl fakt kus :dizzy_face: . A je to boží, on i Matýsek sám si na něj furt sahá, asi co to tam má novýho :grinning:
18. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
tak už se vyhajala, ale i tak spala přes hodinu což je bezva :slight_smile: teď je spokojená, přebalená a vrže si dásničkama o pítko :slight_smile:
petu: já jsem dělala jen fotoknihu, s kalendářem neporadím...
18. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
pet: ooo opět shodáááá :grinning:

saru: jak píšeš :wink:

bram: no gratulace k zubku ....a co stavb? jak pokračujete?

pet: já dělalal fotoknihu ...asi bych se rozhodla dle praktičnosti ....u nás stolní kalendáře nefrčí ... někdo zase nemá místo na velký nástěnný....opakování obdbných fotek dle mého neva - nikdo si nebude pamatovat, že taková fotky už bylapřed 24 týdny :wink:

ad zuby - normálně ondr je má mírně křivé - to má po tatíkovi - ten je má i úpo nošení rovnátek křivé jak brco
18. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Hup: No taky jsem si řikala óóóó :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No já radši ten kalendář, děláme je pro babičky, prababičky, u nás to bude praktičtější - všichni stolní kalendář používají, takže se fakt využije a bude na očích. Nad fotoknihou by určitě zajásali, ale jak je všechny znam, tak jenom kvůli fotkám jako takovým (takže výsledek stejnej jako pár vyvolanách fotek do ruky, který si dají do alba), založili by to do skříně někam a bylo by :sweat_smile: :grinning:

Zuby zuby - no já jsem zvědavá, jaký bude Matýsek mít, já měla mléčný v pohodě, ale druhý se mi pak jako dítěti dost kazily, mam samou plombu :pensive: (ačkoliv jsem byla vždycky úchyl na čištění :confounded: ) - a Martin zas neměl v životě jedinej kaz, ale zase má parodontózu, takže tak :sweat_smile:
18. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
no já mám zuby ok ...ale alan mi to kazí (no jako ve všem, co setýká zdraví :grinning:)lkem v poho .
jak to bylo s mléčnýma si už nepamatuju (jen ty čtyři, co ještě mám jso teda bez plomby :slight_smile:)
a další jsou celkem ok ....hodně se mi dělá zubní kámen, ale nevím jestli se mi to jen zdá a nebo toho je fakt víc než je průměr (soudím podle týrání na zubařském křesle)

každopádně 15. ledna jdeme s ondrou na preventivku ....teda já jsem objednaná a on se přicmrndne :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
já jdu v lednu taky k zubařce, ale nevím nevím, jestli tou dobou bude mít Karolí nějakej zub :sweat_smile: :grinning:
18. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
No tak to já jsem zvědavá, jak budu shánět zubaře pro Matýska tady v Praze :confounded: - já chodim u nás v nemocnici k zástupci přednosty, ale vzali mě jenom proto, že jsem zaměstnanec, jinak absolutně neberou a děti snad ani "nevedou" :unamused: . A prej je to masakr sehnat zubáka, ono i pro dospělýho, a děti prej nechce brát nikdo :unamused:
18. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
baru: gratulace k zoubku :dizzy_face:

hup: Štěpíno je má taky trochu křivé, ale naše mamka říkala, že je to tím, jak tam mají zatím hodně místa, že je to normální. Až budou přibývat, tak se prý srovnají do řady :slight_smile: ad zuby u nás - já měla dva kazy asi v 11 letech, od té doby nic. Naopak jezdím k zubařce rád, vždycky mi pochválí, jak je mám krásně rovný a bílý, bez paradontózy i kamene, čímž mi pohladí mé neopečovávané ego :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A manža nebyl u zubaře už asi 10 let, ale kazy nemá. Teď ho tam chci do vánoc dokopat. Takže pokud se to dědí, tak doufám, že se zubama problémy nebudou. Ale tak to se uvidí :wink:

ad kalendáře - já mám nástěnný měsíční, takže neporadím :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Taky mám v plánu vzít s sebou malýho :slight_smile: Zubní kámen mi naštěstí ještě nikdy nebrousili, takže možná proto se tam nebojím.
18. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
saru: no já sevždy objednám ..nic mi není ..jdu jen preventivně ...týden před tím mi začnelehká neuroza, která v den akce přejde v neurozu silnou ....pak jsem za pět minutek venku :grinning: ...max mi orve ten kámen
zubař mě teda nechválí ..jen se podivují nad mýma osmičkama a mlíčňákama zaráz :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoooj holky, u nás noc příšerná, večer se pořád budila, brečela, kolem půlnoci usnula do 4, alepak už spát nechtěla, byla jsem vytočená, mám rýmu, tak jsem taková víc unavená, tak jsme šly do obýváku, v 7 jsme si šly znovu lehnout, naštěstí usnula a chrnělyjsme do 10, takže aspoň, že tak

ad zuby: Nelči ty horní asi fakt začínají lézt, včera začala nepředstavitelně slintat, skoro potoky :grinning: , má to tam takové zvláštní, prostě se mi zdá, že jí ty zuby fakt lezou, už aby vylezly.... k zubařce bych se asi měla objednat, a rovnou se jí zeptám, jestli mi vezme i Nelu a že by se jí do té pusiny mohla rovnou podívat, ať si zvyká :wink:
18. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
já chodím taky jen na preventivky a nic mi nedělají, manža vždycky rýpe že se jen vytočím mezi dveřma :grinning: já z toho žádnej stres nemám, nebojím se. Michalovi je vždycky špatně týden dopředu a nedá se s ním mluvit :sweat_smile:
18. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás první noc bez krmení :slight_smile: , napapal se v půl desátý a vstával v 5.22 ráno, nejhorší je že on už je v těch půl šestý vyspalej a my s manžou máme půlnoc, asi hodinu se plácal u nás v posteli a pak na chvíli usnul, vzbudil se ve čtvrt na osm. Zato teď jsem už nevěděla co s ním, řval mi, šmrdlal se že chce spát ale prostě nezabral, až teď po hodině.

U nás to je se zubařem taky hrozný, skoro nikdo nebere, mě vzali jen díky manžoj. Jdeme začátkem prosince oba i s malým. :confounded:
18. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,

téma zubař, jo? Já měla jít už v březnu :grinning: A to jsem chodila vždycky pravidelně. Musim se objednat. Já se tam nebojim, sundá mi max. kámen, páč mam přední spodní zuby trochu zakloněný a blbě se tam dostane kartáček. Kaz jsem měla naposled asi v 8 letech :slight_smile: Taky mě vždycky pochválí, tak snad to Fífa zdědí...

Kalendáře jsme dělali stolní, týdenní, hl. kvůli praktičnosti. Babči je používají, všechno si tam zapisujou, já taky... NA nástěnný nemáme místo a fotoknihu necháme udělat až k 1 roku.

Noc dobrá, asi fakt zabralo víc kojení přes den a vypustit kaši...
18. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Máte recept na nějakou lehkou, rychlou tvarohovou buchtu? Nejlépe vše smíchat a vylejt na plech??? :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
18. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
maus:že ho zdravím :slight_smile:

nik http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=34303&user=160298

ad kojení ....ondráš nějak nechce pít dopoledne ...asi zavedeme dopolední příkrm
dělá u toho p*y a občas mě hryzne ...pak se na mě dívá takovým moudrým soucitným výrazem, když ho hubuju ...chachar
18. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
kett: Karolí vstává taky asi v 6 až v 6:30... a jak ti Tomášek přes den usíná? Sám?
18. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.