• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: vyřídím :grinning:
Karolí taky dopo moc neche jíst. Ona jí brzo ráno tak ve4-5 hodin a pak nechce nebo sní tak 80ml. Dneska jsem jí dala až před 9hodinou a to už byl hlad, vypila 180ml :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsme byli s Vladíkem u kamarádu, babi hlídala. Děti jsou zlatíčka, nechali minku parádně vyspat, Máje vstávala v půl9, Deny v 9 :grinning:
Zítra jedeme do Prahy vyzvednou Mariance na ambasáru slovenský rodný list. Už bude taky slovenská občanka jako Denísek a jejich tatínek :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Děkuji za recepty, mrknu a něco ukuchtim.

Mně Dr. řikala, že máme začít s dopo příkrmem... O odpo nic neříkala. Nejdřív jsem mu to dávala odpo, a teď jsem to přesunula na dopo. A je to zatim lepší.. Tak uvidíme...

Tyjo, já bych byla mrtvá vstávat v 6. Ale počítam s tim, že mě to možná taky čeká. Já Fífu přemlouvam i v 7.30, aby ještě spal... :grinning:
18. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
tak teď byla k prasečí chřipce boží zpráva (o té holčičce) ...prý bojuje o život ...a podlelékařů je mimo ohrožení života ..... no tak přesně takhle si myslím, že to je s celou tou chřipajznou :sweat_smile:

mi: tky jsme vstávali o půl deváté :wink: ...super ....jen v noci jsme měli jednu "aférku"
18. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
mi: takže jste taková česko-slovenská rodinka :slight_smile:
niki: to já jsem taky, přemlouvám, ale je mi to prd platný :grinning:
18. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
mau: tuhle buchtu dělám často, je výborná :dizzy_face:
mi: tak to jsou modrý a růžový dítě moc hodný, že Tě nechali vyspat :dizzy_face: :grinning:

Holky, jak tu občas píšete, že vám děti neusínají bez uspávání - to jako uspáváte jak? :sweat_smile: Jakože nosíte, nebo hladíte, nebo co? U nás je to tak, že ho dáme do postýlky, on si chvilku stojí a kňourá, pak se skulí na bok a je tuhej. Neumím si představit, jak by usnul, kdybych na něj šahala. To on okamžitě ožije a tlemí se - asi prostě potřebuje svůj klid :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
saru: přes den většinou usne v kočárku, ale musím drndat. Někdy usne u jídla nebo hned po něm, to už poznám
No a večer když neusne hned po jídle, tak stojím u ní a držím ji za ruku než se uklidní, to se pak otočí na bok a pak už usne, to už taky poznám kdy je ta chvíle.
U nás jako nehrozí že by byla v postýlce nebo na zemi a jen tak usnula, to fakt ne :sweat_smile: ale chtěla bych :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
mau: nj, prostě každý dítě je jiný :slight_smile: To Štěpíno na zemi taky neusne, ale v postýlce už je naučenej, že si lehne, stočí na bok a chrupe - aspoň večer vždy :wink: Přes den tam většinou chvíli stojí, nebo vykládá s hračkama, ale pak usne. Párkrát jsem ho zkoušela držet za ruku, nebo drbat na zádech, ale skončilo to tak, že měl pocit, že si s ním chci hrát, stoupnul a chytil druhou mízu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak hlazení a držení za ruku u nás taky nefunguje. Spíš ho to probudí a chce do náruče... Někdy ho teda musim uhoupat v náručí, ale to je párkrát do měsíce. Jinak si lehne, otočí na bok a chrní.. Někdy si tam chvíli bručí a pak usne...
18. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
mám v plánu to vyzkoušet, je mi totiž jasný, že kdyby se naučila usínat přes den, tak by i líp spala v noci, ale nevím jak na to...
18. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
ad kalendáře) my nechali dělat A3, nástěnný. stolní sice taky používaj, ale ten stojí na lednici a ta fotečka je tam taková malá. tohle bude pořád na očích, pěkně velká fotka a 5 menších každej měsíc:slight_smile:

ad chřipka) si taky myslím, že je to přemedializovaný, ale strašej s tím fest. ted jsem si přečetla, že ta holčička je od narození postižená. takže také né zcela zdravá. proč to neřeknou hned hajzli???

ad zuby) tak já mám bez kazu jedničy až trojky. jinak samej kaz...zkazili se mi kolem 18 roku a to jsem taky na čištění pečlivá. ještě k tomu přispěla má bývalá zubařka, která mi dělala bílé plomby-tenkrát letěli, i do stoliček, mě tam praskaly a pod tím se kazilo znova a vznikali kontaktní kazy na dalších zubech a ve dvou zubech to došlo až k zánětu, takže je mám mrtvé... díky té krávě se to se mnou veze. už se mi nemá sice co kazit, ale občas je potřeba plombu vyměnit, občas zesláblý zub praskne atd. ve svém věku už mám i jednu korunku :unamused: a myslím, že mé peripetie se zubama už nikdy neskončí. ale můj nový mudr. to nechápe, vždycky se tomu diví, jak mi to mohla takhle zanedbat a ríká, že když poprvé viděl mé přední zuby a úsměv, tak byl opravdu překvapen, jaké problémy jsou na zadních zubech... zubní kamen naštěstí nemám

ad uspávání) neuspávám, nechováme, nehladíme...poslední dobou u ní ale musím chvilku sedět a nahazovat dudana a hlavně otáčet na záda. nevim co to ted dělá, trvá to už asi týden, furt se otáčí na břicho a zvedá hlavu, místo aby spala :wink:
18. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
18. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
niki: krásný :dizzy_face: Jak zbožně sleduje tu televizi :grinning: Jsem se zas zasmála "tutý" :grinning:
18. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
niki: jůů, no slaďoučkej :dizzy_face:
chtěla jsem se zeptat, jak velký používáš plínky? ne ty, ale malej :grinning: my máme huggies premium 4 ale zdají se mi už být malé, jak máme ty bachratý stehýnka :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Saru, no přemejšlela jsem, jestli to napsat spisovně, nebo po našem.. A vim, že vás to baví :slight_smile:

Maus, mam tu poslední balík Huggies Premium 4,přes stehýnka taky už docela malý, tak už tu mam i 4+ :wink:
18. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
niki: jste asi tak stejně baculatí, tak mě napadlo, že budete mít stejnej problém :wink:
taky jsem rozděla poslední balík 4 ale jak to střídáme s látkovkama, tak ho máme na dýl :slight_smile:
máme i tesco plínky a ty nám jsou, protože jsou větší...
18. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
My máme Huggies 4 a jsou nám zatím dobře :wink:
18. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
krásný fotky! nejvíc se mi líbí ten detail obličejíku:slight_smile:

ad pleny) velikostně u nás 4 stále v pohodě. ale začaly mi vyhovovat pampersky. na newborn pampers jsem nadávala, ale ted od vel. 3 na ně nedám dopustit. takže já ted dávám jen pamperksy, mám tu sice posledních pár kousků huggies premium, koupila jsem je kdysi v akci v hypernově a ty dávám jen "na doma", jinak asi už jiné než papers nekoupím... jako kvalitou jsou OK oboje, neprotečou, ani je neprokadí (když jí teda blbě nenadnám), ale ve srovnání s paperskama mi všechny ostatní pleny připadaji moc jakoby velký, tlustý, že toho má emi mezi nožičkama prostě moc
18. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Kači, díky :slight_smile:
Já zase nedam dopustit na Huggiesky.. Pampersky tu mam z akcí, ale používam jen přes den. Na noc mi nevydrží. Teď jsem koupila v akci ty Sleep and Play a nic moc teda... Myslim na pohled. Active baby jsou asi lepší. Ale třeba překvapí, až je vyzkoušíme.

Dítě se budí, jdeme si hrát :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
nik, no ještě že je takovej výběr, že si každá vybereme, co sedí:slight_smile: active baby jsou lepší, že maj ten pružnej pásek. sleep and play ho nemají. ale mě vyhovujou oboje:slight_smile:
hod tip na hry s prckem? co děláte?
já čekám, až se emi probere, dáme oběd a půjdem ven, je krásně
18. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
nik: taky se mi moc líbí ten detail :wink:
18. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
mě zase nevyhovují pampers, připadá mi že je tam moc toho gelu a na něm jen tenká vrstva toho měkkého takže mi přijdou mokré. a v noci teď musím přebalovat, páč nám plínka nevydrží...
my jsme po o a taky frčíme ven :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Kaca: dneska došli vodolepky, jsou super, díky za tip :wink:

Já používáme jen pampersky 4 dost mi vyhovují, mě zas nesedli huggiesky, teď jsem koupila pampers 4+ ale ještě jsme je nevyzkoušeli :slight_smile:

Ještě by mě zajímalo, nezkoušel jste někdo Tescový takový ty zelený?
18. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Nikul, krásný fotky :dizzy_face: Jsi fakt zuřivý fotoreportér :sweat_smile: Filípek bude mít krásnou památku na doby, kdy byl maličký :dizzy_face:
My máme Pampers 4, na noc 5 :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak my máme pleny vel. 3, používáme Pampers Active baby, na noc mi ale nevydrží, koupila jsem v DM Alana a ty jsou úžasný, vydrží celou noc :wink:

my už venku byly, je tam krásně, teď mi dítě mrčí v postýlce a ne a ne usnout, ale unavená je dost

niku: fotky krásný, fakt super

mi: tvoje děti mají jen slovenský rodný list nebo i český nebo jak to vlastně máte?
18. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Mis, jojo, mají dva rodné listy, dvě občanství :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoooooooj hvězdy

u nás noc paráda, Vojtí většinou papá okolo 4 a pak spí do těch sedmi, ale dnes čumákoval od 6. I tak je to super. Daneček se zase v noci dávil, ale už nezvracel, tak to bude na dobré cestě. HOdně spinká, tak mi dělá radost. Dnes je bez teplot, tak snad.

Jinak Vojtulí se drží. Mě se krapet ulevuje, ale žádná slávie to také není.

Včera jsem si opět dovezla práci, ale díky babi a dědovi, jsme jí už dnes odvezli........ ještě že je máme.

Nil: krásné fotečky, chtěla jsem se už minule zeptat, kde jsi koupila ty santovskké čepičky??? Buď jsem slepá, nebo nevím, ale tady je nikde nemají.
18. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jo a už vůbe cnekojíme. Zkoušela jsem v noci přiložit s slušně řečeno mi na to kašle.
18. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
skleni: my jsem ji koupili v Tescu, ale máme jen takovou tu kratší :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Hmm, tak to zase nic. To je moc daleko.Sakra Sakra.....
18. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.