• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak malej toho zas moc k obědu nesnědl, tak jsem ho nechala a dáme mlíko...
Teď pujdem na prochajdu a vykoupit DM :wink:

Skleni, já mam čepičku už několik let, ale tu jak má David (tu dlouhou) mají teď v Kauflandu za 30 Kč :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
No joooo, tak to už vím, tu jsem tam viděla, přišla mi strašně velká. Ale což, když tak to nějak poupravíme. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tady je dnes nádherně, škoda, že musíme dřepět doma :frowning2:
18. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Skleni, chceš jí na malýho?
Já mu jí zabrala a přidelala sponkou :wink:
18. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Nik: jj, chtěla bych je pro oba. Jedu tam příští týden, snad je budou ješět mít.

Dnes mi totiž přišlo rozhodnutí z ÚP, že jelikož jsem nedoložila příjem, tak mi odebírají přídavky, tak to tam pojedu řešit.
18. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Co se týče toho uspávání, tak mi přes den drndáme v kočárku a večer nic. Prostě ho položím a spí. Nechápu to
18. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahoj holky, tak malý se zas v noci budil.. nevím, co ho to popadlo, už to tak má asi 3 noci.. že by ty zuby? chtěl vstávat už po šesté, blázen, tak jsem ho mujsela přemlouvat. pak zabral do půl osmé a byl nádherně vyspinkanej, prostě zlatý dítě po ránu. pak jsme jeli na bazén a koukala na nás přes sklo prababi, to bylo moc hezké. Martínkovi to moc šlo, ani jednou se nezakuckal ani nebrečel. oficiálně to byla poslední lekce, tak jsme dostali diplom a hračku. ale jdem jedště na nahrazovací hodinu příští týden.

budete pokračovat v plavání od ledna?

Bram, gratulace adýskovi k zoubku :slight_smile: my chcem taky :grinning: Karolí a Marťa jsou poslední bezzubí? :sweat_smile:

co se týče zubařae, čím jsem starší, tím víc jsem nervní, jako dítě jsem byla v pohodě, nic moc mi nedělali. teď to nějak víc bolí... ale byla jsem v březnu ještě jako těhotná, ni c mi nedělali. měla bych jít zas.. je to v centru prahy, vůbec nevím, kde tam zaparkovat :frowning2: a rovnou se optám, jestli by zapsali i prcka..

Niky, filípek ti dnes nepapal oběd? co to bylo? a normálně spapá kolik? my s tím pořád bojujem. dnes dostal skleničku, ale tipuju, že nesněd l ani 50 g.. holčička vedle snědla celou skleničku za stejnou dobu :confounded: bylo to v herně po bazénu. ale furt snědl malý víc než obvykle...

Skleni, ty budeš pracháč :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
my jsme po prochajdě, bylo to fajn :slight_smile:
Já mám koupené ty tesco zelené plenky, jsou fajn, páč mají hodně místa kolem nožiček, což nám vyhovuje, ale jinak nic moc no, jsou dost tvrdý, ale za ty prachy. Jsou stejný jako albert plínky ty ah quality či jak se to píše, ono ty levné plínky jsou asi všechny na jedno kopyto. Asi stejné budou i z Lidlu nebo z Billy.
Karolí dnes papala pěkně, ale než jsme šly ven tak se tááák strašně po* jako snad ještě nikdy. A já jsem to navíc nečekala, myslela jsem že jen prdí :grinning: jsem ji rozbalila, lekla jsem se co to je a ona sebou jednou šikovně škubla a měla to všude :grinning: ono toho byly plný svrchňáčky a plínka, tak jsem ji posadila do umyvadla, vyslíkla, posadila do vany a osprchovala :sweat_smile: tak jsem ji čistě oblíkla, sebe taky a šlo se ven :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt chutnej a zábavnej zážitek :sweat_smile:
asi zkusím na noc teda taky koupit ty alana plínky :wink: na kolik vyjdou?
jako látkovka na noc u nás nehrozí, možná bambuska, kdybych jí dala ještě i vložku, ale radši né :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky, taky jsme po procházce, Štěpíno teď půjde chrápat, snad usne, je už ospalej :slight_smile: A já taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mau: hmmm, to mohlo bejt dobrý :grinning: Ty jo, já nevím, čím to je, ale nám se ještě nestalo, že by se Štěpíno po..al tak, že by to plínka nepochytala. Asi kadí nějak míň, či co :confused: :grinning:
18. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Mau: Dm je mají za 229,-, také jsem je zčala kupovat. Ty tesco také nejsou špatné.

Byli jsme venku a je tam krááásně, začíná trochu přituhovat, ale pořád je o super. Kdyby to tak vydrželo.
18. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Mau: to je ale holka šikovná, alespoň se nenudíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
¨jj, bylo to veselé :grinning:
sklen: a kolik jich tam za ty peníze je, prosím?
18. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
maus: jak píše Sklen, Alana vyjdou na 229,-, ale já je měla s kuponem, takže o 50,- míň, kupuju velikost midi a tam jich je 48 ks

jinak to moje dítě nevrlé, usnulo až ve 3 místo v 1 a to ještě v naší posteli, takže jsem ji musela obložit peřinama a polštářema, aby mi nespadla, až se vzbudí a začne dělat psí kusy.... a ten horní zub je jasnej, konečně mi dovolila, abych to ohmatala prstem, tak už jsem ho i cítila, pěkně ostrej, tak teď by bylo fajn, aby se konečně pořádně prořízl a ten druhý by ho mohl urychleně následovat :grinning:
18. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Já jsem koupila ty Maxi a je jich tam 44 ks.

Luci: no zas tak hrozné to nebude, ale nějaká kačka bude.
18. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Mis: tak to gratuluji. My ten třetí máme na spadnutí, ale prořízlý není.

Včera večer se mi ohlásila ta mrcha jedna červená, byloto ok, ale teď mě začalo zase bolet břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
tak my použíme Babylove z DM a moc nám vyhovují. s kuponem vyjdou na 3 kč kus, to jde. stejně je mám jen na cestování.
18. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Karolí je na ťafku, odpo málo spala, tak je teď fakt protivka nejprotivnější. V kočáře se uspat nenechala, furt mrčí, tak sem ji hodila do postýlky, ať si tam dělá třeba stojky :angry:
18. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
mau: to je jako u nás. Vojtula také řve, nemůže zabrat.
18. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Luci: jj, ty jsou také v poho
18. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
maus: naprosto ti rozumím, když Nela pořád mrčí a mrčí, tak mám taky sto chutí ji "uškrtit"...vždycky jí říkám, ty děcko jedno nedobré :wink: ...

Nela pořád spí, doufám, že se jí mezitím ten zub prořeže :grinning: ... zázraky na počkání .... :wink:
18. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
My jsme konečně usli, ale šla jsem ho uhoupat. Mám půl hodinky klid.
18. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
nám nepomohlo nic, ani uhoupat, ani povozit, ani pochovat, ani nakrmit. Asi mě brzo klepne a bude :frowning2:
gratuluju všem k zoubečkům, brzo tu budeme jediní bez zubu :sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Štěpíno teď 40 min. chrupal, tak jsem se taky natáhla - neusnula jsem, ale dostala se do takový toho limbu a teď bych šla nejradši chrápat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Už ani nepamatuju, kdy jsem se odpoledne natáhla...
mis: neboj, až Nelča vstane, bude zub venku :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak holky, o uspávání bych mohla napsat román :confounded:
Ale tragický, pže mi brzo rupne v páteři :confounded:
Není to tak dávno, co jsem tu poučovala Mau, že? A zas jsem uspávala párkrát v náruči a už uspávám pořád...teda tedka pár dní se snažím zas položit do postýlky, přitulit k Hajánkovi, pohladit a jít, ale vždycky řve,....když to není nijak do afektu, nechávám.....at si myslí kdo chce, co chce, čistý pud sebezáchovy!!! Pže mi asi upadnou ruce, krk mám tvrdý jak beton, bedra jak by mě někdo nakopal, prostě záda trpí....se ani nedivím, malý má přes 9kg!!!!
Zkoušela jsem čekat, pořád jsem si říkala, že až nám narostou zuby.....ale ne, prostě je zvyklý a tečka!!! A kdo říká, že malé dítě není vyčůrané, příjedte, půjčím vám Adama!!!!
A jak to vypadá??? Prostě na ruce a huštat, houpat, vibrovat, vyčíhnout příhodný okamžik totálního spánku a položit!!! Jo, pže jsou chvíle, kdy položím a siréna nanovo!!!
Minulý týden jsem někde četla o nevhodnosti houpání a uspávání v náručí...dítě si po nějaké době zvykne a začne se budit i vnoci a vyžadovat houpání vnáručí, jinak neusne!!!
Takže varuju- kdo jste na tom jak já, tak my už začli i v noci....JE TO MARAS....poslední asi 3 noci v noci jen houpu...asi tak 3-4za noc!!!! Závidím všem děti, co se svalí na bok a spí....u nás to nejde....vzdávám se, nechávám řvát a trpím... :frowning2: a lituju, že jsem to nezvládla dřív, pže čím je větší, tím má větší výdrž a asi to i vnímá víc.... :frowning2:
18. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
baru: jj, věřím, že si takhle dítě může navyknout :frowning2:
18. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
jéžiš ondřína je zas nějaký nachrblaný :confounded:

baru: to s tím spinkáním je na figu ....jenže to je fakt těžko, jestli něco zneužívá a nebo to tak potřebuje
třeba minulý týden se ondráš 4x vzbudil o půl desáté a nebyla jiná cesta, než že alan ho podržel v náručí, já se okoupala a šla spát s ním ...jsem si říkala, že doufám, že se mi to nevymstí a nenaučím si ho tak ....
od soboty spinká zase sám ...prostě to ty 4 dny nutně potřeboval
vím, že se mi to kecá, když to blo jen pár dní ...ale prostě má třeba tu potřebu silnější ....moc na to cvičení s rodiči nevěřím ....
18. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Hup, tohle by mi nevadilo, ale mu nestačí být jen se mnou, on piotřebuje v té náručí houpat, je to prostě jeho zvyk....ale i to je naše chyba, věřím tomu...dítě je nádoba, co do ní naleješ, to tam je....pořád byl malinký, prdíky, zoubky a taky jsem si říkala, jak jsi psala, že volá maminku :wink: ...no a maminka je tedka v kelu!!!! :sweat_smile:
Někdy mi to nevadí, fakt, říkám si, jsme jen lidi, zlozvyk má každý, ale někdy jsem se silami v koncích...
18. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
A někdy je i rychlejší, že hned usne, než že si chvíli pomrčí nebo postěžuje...když jde do afektu- tzn. dofialiova, tak ho beru, to nepůjde....takže houpu, já vím, je to moje chyba.... :unamused:
18. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
bram: ono to je s těma prckama složité vybalancovat ...to vychytáme :wink:
18. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
tak jsem se snažila fotit ondru s bublinama z bublifuku ....řeknu vám ...ono toje celkem náročné na koordinaci ....fyfouknout (dostatečé množství a dost vysoko, jinak následující kroky nestihnu), vzít foťák, zamířit, vyfotit a ještě u toho chytit nějaký kludný výraz hebzivého ondráša ....ale pr jich mám :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
hup: nooo, to věřím, to je skoro na vysokou školu, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Taky mívám u focení občas takový pocit - např. u těch vánočních fotek - je zázrak, že jsem ho párkrát zachytila, když neustále pádil pryč :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.