• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já mam na HA upomínku v mobilu, protože jinak bych asi zapomněla... Nějak jsem si odvykla...

Kači, taky jsem byla nakoupit na pizzu :slight_smile: Bude k véče... Akorát těsto si dělam sama :wink:
Teď se cpu francouzskejma bramborama... Zítra jedem k tchýni na bramborový placky a bramboračku a na neděli si manža poručil noky se sýrovou omajdou a kuřecim masíčkem :wink:
12. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky :wink:

ad vlasy - ja mam vzdy vsechno jinak, takze mne v tehu dost zhoustly a pokracuje to. Moje kadernice (chodim k ni uz roky) mi to taky rika a poznam to podle gumicek, ktery ted obtocim uz jen dvakrat. Takze jsem si to nechala prostrihat :grinning:

mau: jojo, doktori, to znam, podle nich jsem byla taky zdrava :unamused: :angry:

bourka tu byla pred hodkou, pak svitilo a ted jdou zase mraky a za nema je modro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
nik tak to máme stejnou véču :slight_smile: a taky mám upomínku. ovykla jsem si rychle. a to se mi v prvních měsících těhu vstávalo, že jsem si chtěla jít vzít prášek... :grinning:

jinak emi ještě dneska nekadila (co je na světě, tak zatím kadila každej den ráno či dopoledne, nemá to jako některý mimča, co kaděj párkrát do týdne... :confounded: ), tak je z toho taky nějaká nesvá. a já taky, byste nevěřily, jak to h...o netrpělivě vyhlížím...
možná je to tím, že od včera máme jinej stravovací režim, jak ted spala podvakrát dlouho, tak jí sice víc, ale mínkrát denně, tzn. celkově o něco méně než předtím...
12. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Kaca: my to máme stejné. Někdy Vojtovi trvá i dva až tři dny, než mě poctí tím svým odééérem. Ale pak to stojí za to, má to i na zádech. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
vy se máte, já budu asi brzo plešatá...ale vlastně mi to nemusí vadit, páč stejně nebudu moct chodit, jak mě ty klouby bolí, tak na doma je to jedno :grinning:
12. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak to mi kadíme tak 6x denně :wink: Na to si fakt nestěžuju :slight_smile:

Malej furt spí v šátku a už mě začínají bolet záda... Včera při kočárkování jsem si je nějak namožila, jak jsem měla píchlý to kolo a dřela se s tim...

Zase je sluníčko a modro.. až se malej probudí, tak ho napapam a vyrazíme... musim pro ten pas...
12. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Aspon nejake plus na anglii je, ze antikoncepce je zadara :slight_smile: :slight_smile: A stejne jsou anglicanky lenive si pro ne zajit a pak to jde videt na ulicich jak male holky tlaci kocarek :angry: :angry: nezodpovednost

Jen pro zajimavost kolik ty prasky stoji v CR???? Me predepsala na pul roku dopredu :dizzy_face:
Tyjo, to je nadpis http://aktualne.centrum.cz/report/kuriozity/clanek.phtml?id=639811 :grinning: :grinning: :grinning:

Magi, za 3 plata jsem dávala 570 Kč.
kači: až budeš posílat, pošli rovnou i sem :wink: :grinning: :grinning:

kaci: já to hledala na netu a jsou tam i odsudky ....někdo nedá dopustit na ergo a tvrdí, že manduca je na nic, pak zase opačný názor ..mám za to,že oboje je kvalitní a je to jako hádka, jestli citroen nebo renault :slight_smile:

jen nechápu, jak se jí s tím blbě manipulovalo - zapneš v pase, přehodíš přes ramena a secvakneš ramena k sobě .... napoprvé jsem to bez potíží zapla :sweat_smile:
kritiky, co jsme četla se týkaly třeba toho, že jim tonesedělo -což chápu, každý má jinou figuru a tak to mohlo být třeba někomu volné nebo ho to naopak táhnout
ale manipulace ....zvláštní -nic jednoduššího si neumím představit než zacvaknout dvě přezky :slight_smile:

saru: no já si vždycky nechám vlasy zkrátit tak o půl cm, ale prostříhám k tomu megahromadu :grinning:

jinak ještě u předchozího příspěvku jsem nechápala o jaké bouřce to mluvíte ....už lije :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
magisa: to je super, antiko zadara, to bych ji možná brala. Předtím jsem měla antiko za 800,- tak bych se k ní možná vrátila...
saru: doktoři jsou kopyta, už na to prdím...
12. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
nik tak to my doted taky 2-4 x denně, jak kdy, proto jsem z toho ted nervozni, když nic...
12. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
ty jo tak jsem usetrila 1140 Kc, tak je utratim za neco na sebe :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tady stojí 650,- no je to hnus.
12. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
mag: to je rozumné ..ještě byste měli v rozpočtu zbytečné přebytky :grinning:
hup...taky jsem pročítala recenze a spíš když si někdo stěžoval, tak bud že jim tam mimčo nechce být, nebo že to nesedí kvůli figuře, jak píšeš. o manipulaci jsem taky nečetla. naopak mi přijde fajn, že se dá nosit na břiše, boku i zádech...

vlasy...vzhledem k tomu, že jsem je po porodu nechala docela radikálně zkrátit, protože se mi už prostě nelíbily, tak mi ted přijdou lepší
tady stojí 607 kč, ale ted mám antiko nové generace, qlaira se to jmenuje a ta stojí skoro litr.
12. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Hmmmmmmmmmm, je to v ..... Už tu leje jako z konve, to jsou kapky jako prase.
Kaca: no fuj, to jsou ceny. :cry: :cry: :cry:
v souvislosti s tou antiko mě napadlo, že už mám 5 týdnů a kousek od té ms a druhé kolo není ....no tak jsou jenom dvě možnosti, že :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
hup: neboj, je to normální, že MS přijde třeba jenom jednou a pak půl roku nic :wink:

karolí kaká 1x, max. 2x denně. Většinou hned ráno :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak ondra kaká furt :slight_smile: ....
kojíme co dve hodinky (mimo noc), pak hned přebaluju
zcela vyjímečně (tak jednou,dvakrát týdně není pokakaná vůbec, tak jednou denně jen prcnuté a jinak zkaděné až hrůza (na sprchu) :sweat_smile:
ale toje v rodině :grinning:
12. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
hup, že by další skorojarňátko??? no, nebyla bys první aani poslední, kdo má dětičky rychle po sobě...
12. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Proto jsem si nechala napsat ty prášky... :grinning: Druhý chci až ve 2012 :wink: Abych stihla dvě děti do 30 :sunglasses:
12. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
no tak to já do 30 dvě nestihnu, jsem ráda, že jsem stihla to jedno. ono když člověk studuje, pak si chce něco v kariéře vybudovat, něco si ještě užít a mít ještě mimčo, tak je to do 30 docela makačka :slight_smile:. na druhou stranu jsem mooooc ráda, že jsem stihla do 30 aspon eminku :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
ja jsem si taky vzdycky rikala ze do 30 chci mimi, a dala jsem to jen tak tak..za mesic mam kulatiny, ale memu je jen 26 hi,hi
12. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Manža teď další nechce, tak to stejně budem muset nechat uležet. Ale do 30 mám ještě času dost :slight_smile:
Teď se budu věnovat malé, pak se vrátím do práce a pak uvidíme :slight_smile:
mag....tak já to nedala o měsíc a kousek, ale ve třiceti to je :wink:
kaci - a kdy se budete pokouset o druhe???
12. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
mag...já ti nevím, jestli vůbec nějaké druhé bude. uvidíme...
12. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
kač, já to stihla všechno nějak moc rychle.. v 18 hotovej 7letej gympl, hned na VŠ, ve 23 hotovej Mgr, za 14 dní po státnicích jsem šla makat... V práci jsem postoupila na místo nadřízený... Mezitim jsem se stihla vdát, zrekonstruovali jsme byt... Na nějaký obr cestování nejsme, akorát tak týdenní dovči... Takže už nám chybělo jen to mimčo... :wink:
12. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.