• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
plavčo tento týden pouštím ..ondra mi příjde tako trošku na hraně nemoci, tak to nechci pokoušet
19. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
hup: tak hlavně, že jsou to jen plechy :fearful: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Hup: tak to je ségra dobrá,že má takovou rychlou reakci :slight_smile: plechy se opraví :dizzy_face:
19. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc super
emi spinkala krásně, na to že má rýmu...teda ona jí asi už moc nemá, vůbec jí to v noci nebudí, spustí se jí až přes den...dopo jsem jí nastříkala vincentku a zase odsála, snad už to bude dobrý... fakt to není nijak velká rýma. zítra jdeme na 8m prohlídku, měli bychom dostat druhý synflorix, tak uvidíme
19. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
kaci: to jdete nějak brzo na 8měsíční, ne? :confused: :wink: To je fajn, že už je Emi lépe :wink:
19. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
no jdeme o týden dřív:slight_smile: takhle nás objednala
19. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
jj, ono už je to fuk - nám to tentokrát vychází přesně na 1.12., takže přesně na 8 měsíců :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj ahoj, malý se zas v noci budil, ach jo.. a ráno tradičně posr.., až bude sesdět, tak půjde rovnou na nočník :grinning: zato ráno mi spal dvě hodiny v kočárku, asi že mu tam krásnsě svítilo sluníčko, bylo to prima. vzbudil se akorát na oběd. škoda že moc nepapá.

Hup, tak jsem si na tebe vzpomněla včera a dnes při mytí těch střešních oken
:grinning: nejdřív jsem nevěděla, jak na ně došáhnout, pak mi nešlo zůstat v jedné poloze, abych ho umyla zvenku.. no fakt maturita. jednou rukou jsem ho držela a druhou myla stěrkou s násadou, jinak bych ffakt nedošáhla! jestli máte lepší metodu, sem s ní :sweat_smile:
19. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak Štěpík právě snědl 150 g krůty s těstovinami a jednu křupku. Těstoviny měl prvně a šmakovaly mu :dizzy_face:

pebi: tak to je fakt úlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
pebi: no to je drsné ...a silně nepravděpodobné ...dovedete si představit ty naše prďolky, jak šplhají do té pračky???
to by nevyšplhal ani štěpánek :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
já si spíš neumím představit, že ta pračka nejde vypnout..
19. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
hup: jó, tak to Tě bohužel musím zklamat, ale Štěpíno tam už minulý týden vlezl skoro celej :sweat_smile: Nasoukal tam hlavu, rukama se chytl takových těch předělů v bubnu a jednou nohou už byl vevnitř. Ven mu čouhala jen druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem se jen otočila a třídila prádlo. Jasně, že bych si všimla, že tam je, když bych tam házela prádlo, ale je fakt možný, že tam to dítě vleze :grinning: Spíš mi přijde nepravděpodobný, že by se tam nechalo nacpat tím starším bráškou bez křiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
pebi: no, to je taky pravda :wink:
19. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak oni nepsali, že ho tam nacpal, jen že zabouchl dvířka, no a bylo to už nastavené, tak to okamžitě začalo prát
19. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
aha, já myslela, že se ho tam jako snažil nasoukat - no, tak pak bych věřila, že je to i možný :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
poslední týden Marka nakrmit je nadlidský výkon... první dvě lžičky je v klidu, pak to začne... jakoby s ním šili všichni čerti, máchá rukama a nohama a považuju za úspěch, když se s poloprázdnou lžičkou (jídlo mi cestou z ní vykopne) vůbec trefím do pusy :grinning:
tak doufám, že ho to přejde, protože takhle nikde jinde než doma jíst nemůžeme
19. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
pebi: jó, tak to je náš běžný způsob krmení - ty jsi ovšem ale asi o dost větší hvězda, protože já se do té pusy dost často vůbec netrefím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Právě jsem se vrátili z pošty - měla jsem jen podzimí sáčko a bylo mi vedro. Jako to fakt není normální, takovéhle počasí koncem listopadu :confused:
19. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
no, a to jsem ještě nenapsala, že většinou do toho jednou až 2x kýchne (zrovna, když jásám, že jsem tam vkormidlovala plnou lžičku), takže to máme na topení, na koberci, já to mám v oku, ve vlasech, na oblečení, do toho pravidelně chodí pošťačka...no ta si musí myslet věci :grinning:
19. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
tady je taky teplo, ale celý den hodně foukalo, teď koukám, že přestalo, tak půjdeme asi honem ven, než bude tma
19. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
My jsme zpět z plavča i z prochajdy. Plavčo super, zase byla Karolí pod vodou, ale bylo nás málo, tak nás spojili se skupinkou před náma.
A mám NOVINKU s velkým N máááme zuuuuub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchů hip hip hurá hurá hurá :dizzy_face:
proto včera to po* po obědě a proto ta odpolední mega protivnost :slight_smile: objevila jsem ho než jsme šly na plavčo :slight_smile:
A náhodou tady už odpo bylo taky sluníčko, akorát teď jak už zalízá tak je chladněji, ale jinak krásné počasí k prvnímu zoubku :wink:
hup: ještěže jen plechy :unamused:
my jdeme na 8M prohlídku 2.12. :slight_smile: tj. o dva dny dřív
19. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
mau: gratulace Karolínce :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to už tu mají zub skoro všichni, co?
19. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
že Karolí děkuje. jo, těch "bez" už moc není :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Karolí teď spucla celej banán a čekáme na taťku, měl by přinést tu novou autosedačku
19. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Maus, gratulace Karolí k zoubku!!! :slight_smile:
Je tu ještě někdo bez zubů nebo jsme poslední????
19. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahooooooj kočky a koťata

u nás noc kouzelná, Vojta vstával až o půl páté, je to šikula a pak až o půl osmé.

Mau: GRATULACÉÉÉÉÉÉÉ,t ak snad budete mít chvličku klid

Vla: jůůů, to je šikula, uvidíš, že za chvíli jí nebudeš stííííhat

My máem také novinku, dnes se Vojta poprvé sám překulil. Ale já to neviděla :frowning2: :frowning2: :frowning2: dělala jsem album a jukla jsem na něj a on na bříšku. Docela mě to mrzí.
19. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
mau: tak to nám pak Karolí v ní vyfoťte.

Jinak u nás svítilo sluníčko celý den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
skleni: gratulace Vojtovi :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
sklen: óóó, taky gratulace k přetočení :slight_smile: taky mu brzo nebudeš stíhat :wink:

Nám už začíná to období pádů a tak. Jak leze a sedá si, tak i padá, že :sweat_smile:
19. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.