• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hurá hurá..u mausu mají zub ...gratulace :slight_smile:

saru: beru zpět ...ani ne tak po tvém příspěvku, ale poté, co se ondra začal stavět o linku a vylézat ze země na fišerku ...jako on se fakt chce sám postavit a lezení nechává ostatním :sweat_smile:

jinak nás dnes zatavilo asi 8 lidí,kteří obdivovali ondru a to nemluvím otěch, co jen z povzdálí komentovali .... nechápu ..jako je krásný (po mě, že ano) ....ale co tak naráz :sweat_smile:

a měla jsem skvělou schůzku s paní ředitelkou místního domu dětí a mládeže (teda novodoubou variací) ...a domluvily jsme se, že spolu budeme dělat (ta naše neziskovečka) ... vymyslely jsme spoustu zajímavých aktivit a domluvily se, že se domluvíme ....ondra mi zdatně sekundoval :grinning:
19. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Děkujemmee

Mau: no já si myslím, že to zas tak horké nebude. Ale nechám se překvapit. Vojtík se pak také drcnul o koberec, stuhnul, tak jsem na něj koukala co bude dělat, on hned nasadil podkovičku a byl řev :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
sklen: tak gratulace taky ...
19. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
hup: vždť říkám, že lezení je moc konvenční :grinning: Štěpínovi se dnes zase dvakrát povedlo postavit z dřepu, takže bez opory - to mám teda radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Manža je v práci a Štěpíno kouká na Kouzelnou školku, je dneska nějakej protivnej, možná to bude další zub (i když u něj se to na náladě moc neprojevuje) a nebo to bude tím, že spal za celej den 25 minut :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
hup: u nás byla fišerka taky jedno z prvních míst, o co se začal stavět :wink: A pak taky sklo od balkónových dveří a dvířka od linky :slight_smile: No, a samozřejmě postýlka.
19. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Hup: no kam on chvátá???? Je to šikula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Hup: to buď ráda, že říkají, že je krásný, to mě když někdo jukne do kočárku tak řekne, ty joooo, ten je velkej, čím ho krmíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
máte děti šikovné :dizzy_face:
mě dneska chválili malou dvkrát :dizzy_face: ale já první co slyším je "ty oooči" :grinning:
19. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
my zoubky ještě nemáme a moc s nima do roku nepočítám....papáme krásně i bez nich, tak je šetříme, ale už se konečně točíme oběma směry, lezení nás zatím nebere, ikdyž se snaží zvednout zadek a dokonce se dneska hooodně snažil dostat za malou 6t babou co ležela vedle............moooc se mu líbí sedět a stát :grinning:
19. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
tak jsme zpátky z prochajdy, bylo super, Mareček hodný, Anetka ještě hodnější :dizzy_face:
u Marečka taky je každý hotový z těch jeho očí :slight_smile: ...ale myslím, že nás trumfne Štěpánek :wink:

přidávám se ke gratulacím :dizzy_face:
19. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
sklen: no to netuším ..asi za štěpínem :slight_smile:
tk to je fakt, že to chválení, jak je hezký a jaké má modré očička se líp poslouchá :slight_smile:

maus: no jooo ...když ale ona má ty oooči :grinning:

enz: to je dobrý důvod ..my je už budeme mít jeté a by vylezete s fungl novýma :grinning:
19. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
no jó no jó, ale máte vidět manžu, když jí někdo chválí a hlavně ty oči, jak se dme pýchou, že je to po něm :grinning: :grinning:
a všem děkujem za gratulace :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
mau: no tak to je jako u nás, to ej pořád, nooo ten má řasy po tátovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
no nássevšichniptají pokom je ..a mi furt příjde že po nikom
ségra furt tvrdí,žeje pomě
no ....asi vám budu muset nascanovat moufotku z miminkovéhoobdobí naposouzení
19. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak už jsme vykoupaný, prcek se krmí, ale už ho tam slyším výskat, tak už asi dopil :wink: Snad usne, vůbec dneska nespal :sweat_smile:
Jó, chvála se hezky poslouchá - každou procházku někoho potkáme, dneska zrovna jednu paní s nadherným bernardýnem - ona byla hotová ze Štěpána a já z peska :grinning:
19. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
hup: já bych taky řekla že je hodně na tebe, teď jak jsi naposled dávala ty fotky a on je tam zblízka shora, tak mi to přišlo že fakt hodně :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
hup: nascanuj :wink: U nás je to jasný, když kouknu na svoje fotky z 1. narozenin, tak je to celej Štěpíno - holt on se v tom růstu trochu předběhl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No já padnu - přijdu do pokoje a ten lump si normálně rozepnul knoflíky po celé délce overaluj, vynda ruce i nohy a visí mu jen na krku :astonished: A tlemí se jak sluníčko. On ty knoflíky začal poslední dobou rozepínat, ale tady jich je 7 a ještě jsou dost napevno - občas fakt nevěřím vlastním očím :sweat_smile: :grinning:
19. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
saru :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Saru: nespal????????? tak to bych se z Vojty zvencla
19. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Saru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šikulííín
19. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
HOlky, jak se vám podařilo vyfotit prckům zoubky, já se pořád snažím a Vojta si chudák myslí, že mu jdu dát něco do pusy, tak mě kouše
19. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
skleni: spal, ale asi 20 minut, takže vlastně ne, to jsem se ani nenadechla :sweat_smile:
19. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
skleni: to mně jedině, když se tlemil, že by si nechal vyfotit přímo zoubky, to nehrozí :wink:
19. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
hmmm, tak to na spaní nevypadá - z pokoje se ozývá "ou jé" a bum, bum - rány jako z děla, asi tam štípe postýlku. Ale to má frajer smůlu, já tam nejdu, už potřebuje fakt usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
mau: fáákt ....tak to je dobrýb :slight_smile:
já si říkám, že to je fuk, hlavně ne po tchýni :sweat_smile:

saru: šikulka ....ondří se vždy jen vykutá nožky z nohavic a trčí mu holé ven ...ale zůstává zapnuto ..s jemnou motorikou jsmeteprvá na začátku
19. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
hup: já mám někdy taky pocit, že jsme teprv na začátku - když třeba občas dělá, že si neumí sám držet křupku - ale pak ho někdy vidím, že zvládne i knoflík a teď jich zvládl očividně víc. Spíš se divím, že je se svým temperamentem nevyrval :grinning:
19. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Saru: hihi, asi málo pracuješ, chce abys byla švadlenkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Jo dnes jsem dala malému jogurtík, moc mu chutnal
19. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
skleni: taky jsme dnes měli jogurt :wink:
Jo, a švadlenka teda fakt nebudu - občas něco ušiju, ale že by mě to zrovna naplňovalo nadšením, to teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Saru: ze mě také ne, Petr zašívá ponožky fakt lépe než já. :confounded:
19. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.