• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak ruční šití mi nevadí, ale když si třeba šiju závěsy nebo povlaky na polštářky, tak mě nebaví to vytahování šicího stroje, než ho uvedu do provozu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Noooooooo, tak to si u nás nedovedu ani představit, při mé zručnosti, bych si přišila prsty. Já raději vyšívám :sweat_smile:
19. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
holky a jaký druhdáváte

sklen: já taky vyšívala ..celé obrázky ...a dneska mě točí, když mám přišít knoflík

ad ponožky ....včera si manža sednul a začalsi tak demonstrativně zašívat díru na ponožkách ....jsem mu řekla, že nemá prudit ..a on že si to zašívá sám, tak co ...no ale ono záleží kde a jak se u toho tváří, že .... tak jsem mu řekla, že mu klidně budu štopovat ponožky,a le ať začne chodit v pět domů, že pokud je v práci od vidím do nevidím, předpokládám, že tam vydělána to, abychom si mohli dovolit vyhodit iks let staré fusakle s dírou :sweat_smile:
19. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
hup: já dávám smetanové, hlavně ne nízkotučné - třeba Selský jogurt, Olma,... ALe jen tak dvakrát týdně :wink:

ad ponožky - jsem asi hrozná, ale já je radši vyhodím - dají se koupit za dvacku, hlavně manžovi pořád kupuje fusky jeho máma - dostane je skoro ke každýmu svátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , takže tak :wink:

ad vyšívání - to mně nějak nikdy nebavilo - to už jsem si spíš šila látkový vycpaný zvířátka, nebo různé dekorace. A kreslila. Ale vyšívání mě nějak nechytlo :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
joooo ...jámám vlastně novinku

manža přišel s tím, že pozve matinku na dva dny, že by se s ní rád více stýkal a víc jí vtáhnul do rodiny
a já, že jo, že klidně, ale mám jen jednu podmínku, že po ty dva dny teda bude doma a bude s ní ten čas trávit, když teda tu potřebu má
asi jsem ho kapku překvapila ..asi čekal, že řeknu že ne ...on bude mít nike, že on chtěl, ale já zlá mu tozatrhlka a tak pro klid v rodině se s babou nepotká ....
no a další den se ho ptám - tak co, kdy tu mamku chceš pozvat (jede totiž na týdenna služebku včetně víkendu, jeden víkend chci péct ..no moc času už letos nezbývá) ... a on nooo že tento týden nééé, to je ten turnaj, pak je v tom japonsku, nooo a před vánociten víkend taky néééé ....no zbyl mu z toho příští víkend ...ale tvářil se jako by situace byla obráceně :slight_smile:
tak jsem zvědavá, jestli přijede a nebo ne :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Hup, to jste měli super den :slight_smile: že jste byli na dlouhé prochajdě, že jste potkali tolik lidiček :sweat_smile: souhlas s Maus, že se ondra začíná víc podobat tobě. Jen hlavinku má po taťulovi.

Maus, Marťa se taky furt ťuká do hlavy, má tam modřiny a škrábance a boule, chudinka moje... když on jde hlavou proti zdi :grinning:

Saru, štěpino je fakt borec! a to byly knoflíky nebo patentky? hlavně že si nerozepnul plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hup, já zas kdysi pletla, ale teď už na to nemám trpělivost.. a zašívat ponožky jsem přestala... ztrácí to smysl. občas chodím v ponožce s dírou - po doma, a pak ji použiju jako hadr :grinning:
19. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
saru: mě to bavilo ...tomášstejné jako kreslení ..sem si to nejdřív namalovala a pak vyšila ....ale už 10 let jsem to nedělala ....dokonce jsem i pletla .....
no ...už setěším na ruční práce s ondřím :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
hup: tos ho převezla, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Máš jedničku s hvězdičkou :wink: Řekla bych, že z toho sejde, teď už po tom nebude tak toužit, když Tys na to kývla :grinning:
Hup: já ty jeho ponožky rovnou vyhazuji, kupuju je u ťongů, tak mě to nebolí. Jak mají v práci kovové špičky, tak mu vydrží max týden.

Jogurt jsem dala bílou Aktivii, klasik ne light

Já vyšívám pouze křížkově, zítra zkusím nafotit, co se mi už podařilo, jen nejsou lidi, kteří by to donesli zasklít
hup, ty se nenudíš... :confused: :sweat_smile:
19. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
luci: knoflíky. Přijde mi, že ty jsou manuálně obtížnější na rozepnutí, proto mě to překvapilo. Že občas rozepne patentky, na to už jsem si zvykla :wink: Naopak, když jou pevný, tak patentky nezvládne, na to zas nemá sílu :slight_smile:

hup: taky se těším, až budeme něco společně vyrábět :dizzy_face: Ovšem jestli na to teda bude mít trpělivost :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
nejlepší jogurt je podle mne bílá hollandia, je hustý, takže neteče ze lžičky :grinning: (důležité :grinning: ), je neochucený a přesto není kyselý a má dobré složení :wink:
19. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
saru: jj....poklepala jsem se po ramínku a pochválila se :grinning: ...mmka taky říkala, že jsem mu to celé zkazila :grinning:

ad jogurty ...já light ani nekupuju
jinak dneska jsem si koupila úúúúúžadný - řecký (ten už je sám o sobě výborný) s ostružinama ...normálně tam byly celé

pebi: to ne ...furt ve střehu :grinning:

ad boule ..jako kukám dnes na ondru a on se klečíce tloukl halvou do linky, pak se o ní opřel a zkoušel se postavit ...nechápu, c to mělo znamenat ...jestli si snažil z hlavy vytlouct to, že nebude chodit a nakonec si nemohl pomoct ... :sweat_smile:

saru: já myslím, že budou ...jako oni se ti haperaktivi nezdají, ale často je zabavíš nečekanou blbinou
19. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
pebi: tu mám ráda ji já sama pro sebe ..jinak kupujemehodně ty zelené bio ...ale ty jsou řidší
19. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
ondřínek chrupká ....i po pidipohádce (trošku jsem to odflákla - vybrala jsme nejkratší :grinning:) ...
táta je někde kdoví kde ....
19. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
:slight_smile: Hupczo, u vás je to fakt veselé :slight_smile: vyřešila jsi to jako chytrá horákyně :grinning:

saru, ten má šikovné prstíky, jak se mu to mohlo podařit? asi zapošiješ dírky ne?

to mě by se líbilo naučit se kreslit na hedvábí :sweat_smile:

kupujem taky holandiu, ještě nám doporučili activiu. je fakt, že obyč. bílý jogurt je kyselý :angry:

Hup a jaká značka jogurtu to byla?
19. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
jj, hollandia je výborná :dizzy_face:

hup: to máš pravdu, učila jsem ve škole dva pětiletý chlapečky, oba silně hperaktivní, učila je přede mnou jedna důchodkyně, ale už je prostě nezvládala, tak je ředitelka dala mě - bylo potřeba vymyslet program tak, aby dlouho nedělali to samé - třeba měli zahrát na flétnu pár tónů. když to zvládli, mohli se proběhnout ke dveřím a zpět,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Řéďa u mě byla jednou na hospitaci a říkala, že by ji to nenapadlo, ale fakt to na ně zabírá :grinning: Pro tu starší generaci je těžší tyhle dětičky zvládnout, ale teď je jich čím dál víc, tak si myslím, že už si na ně společnost zvká :wink:
19. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
luci: ani omylem, to bych je pak musela zapošívat na všem, protože tady jsou fakt dost natěsno, jdou zapnout docela těžko. Fakt nechápu, jak to udělal, ale nějak ho ty knoflík začínají bavit :sweat_smile: Kdyby si je třeba po koupání radši sám zapnul místo rozepínání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
JJ Saru, toho zapínání se asi nedočkáš :grinning:

děvčata - látkařky, používáte ještě separačky? jaké značky?
19. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
luci: no řecký ...to je jako activia nebo holandia, atk je řada řeckých

saru: no mi stačí to, co jsem měla ve škole sama se sebou ....já jsem byl takový primitiveček ...furt jsem vyrušovala, ale stačilo minasypat trochu práce a já ani nedutala ....prostě z nudy jsem prudila ...ale za totáče tomoc učitelek nechápalo .takže jsem měla mraky červených puntíků(jelikož jsem byla šikovná) ale taky mraky černých (jelikož jsme zlobila :grinning:)

jj ....o víkendu šárka napíše ....jo tak štěpíno se zorvna šel ospechovat a sám se oblíká ....až bude ležet, půjdu mu dát pusinku n čelíčko :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
jééé ....jáse vlastně u koupání zařekla, že už se šárce nebudu smát .....jelikož ondra byl v sedátku nějaký omrzlý ...když jsem ho vytáhla, pochopila jsem ....zčal se ve vaně stavět a otírat se o to "stabilní" sedátko a pak stál a šmrdlikal takové ty tři otočné potvůrky ....tak jsem ho k tomu chtěla posadit ..no to se ale opravdu nasr*

takže ne ...beruzpět ...o víkenduse niczvláštního neudá :grinning:
19. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
hup: hahaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ty jsi dnes nějaká vtipná, hvězdo :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
No, byla jsi rychlejší, OK, omluvu přijímám :slight_smile: Hlavně Ty se máš tak nejmíň co smát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
saru :grinning:
19. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
saru: hlásím pozdrav od manži :grinning:
19. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
enza: dík :wink: :grinning:
19. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
už dáváte všichni jogurt ne? my ještě ne-e, ještě s tím počkám, ale mám v plánu kupovat taky hollandii nebo ty řecké :slight_smile:
si s těma dětičkama teda užíváte :grinning: :grinning:
taky ponožky vyhazuju, nemá smysl to zašívat. Pěknou záplatu neumím a takovej ten suk co pak tlačí, to je fakt k ničemu :grinning:
19. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Maus, my dáváme jen někdy, pravidelně ještě ne. bohužel jsem malému dala ochutnat i ovocný, tak mi teď ten bílý moc nechce :confounded:

co ty separačky, dáváte? maus, hup?
19. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
maus: nee
jsem si představila ten suk ..já mám hrozně bujnou fantasii :grinning:

separačky? no jasně, že dávám, přecese nebudu hrabat v hovínkách
19. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
taky se ponožky snažím vyhazovat, ale manža mi to kazí...chce si je nechávat " na doma"

jogurt jsem zkoušela, ale moc se netvářil

zkoukla jsem zpětně fotky a videa....máte hezké a šikovné dětičky.....skoro jako já :grinning:
19. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.