• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
nové foto a i Karolí v nové sedačce http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=492951&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
separačky: máme obyčejné Aničky, ale dávám jen příležitostně. Když je bobek tak ho jen vyklopíma když je tam náhodou větší nadělení tak to opláchnu proudem vody :wink:
19. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
enz: nesnáším "nechám si to na doma" ...totiž my máme věcí na doma tolik, že to bude manža nosit asi do 158 let
a na zahradu v dovbě, kdy jsme bydleli v bytě měl taky požehnaně :grinning:

enz: jj....taky si říkám, že všichni rodičové simyslí,že jejichdítě je to nejkrásnější a nejšikovnější ..ale objektivně vzato ondrášek opravdu je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
maus: teda t s tím jazykem je fakt hezká ..tu nechte pro ženichy :grinning:
tu sedačku jste jen zkoušeli a nebo už ji používáte?
19. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
hup: jen zkoušeli, ještě do ní nepůjde :wink:
a jazyk - no jó, na to určo zaberou, tak šup šup, ukažte to synáčkům :grinning:
19. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
mau: to je teda jazyk :grinning: hele a jak v té velké sedačce vypadá najednou jako drobek :dizzy_face:

hup:jj manža taky má hodně věcí na vyhození a já to potajmu vyhazuju a on to ani nezjistí :grinning:

hup: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: objektivně vzato............
19. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
enz: no jo, ta sedačka je ještě větší než se zdála být v obchodě :slight_smile: měla by být o 15% prostornější než ostatní Romerky, proto jsem ji taky vzali :wink:
jj, každá máme nejkrásnější a nejšikovnější dítko :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
enz :grinning:
19. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
mau: teda, ale ona má vážně dlouhej jazyk, princezna :confused: :grinning: A v sedačce se úplně ztratí, zatím :wink:
19. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Maus, Hup, díky. Maus, taky bych chtěla hovínko jen vyklopit, to nám nejde. je to mazlavé :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky, máme za sebou náročný den v Praze :slight_smile:
Majísátko už spinká :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj mi :wink:
19. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojík holky,
tak my měli dneska perný den, mamka měla po noční, tak jsme vypadli na celý den k tchyni, ta se v 11 sebrala s prckem a šla ven, at si u ní lehnu...ale už jsem tak přetažená, že jsem jen ležela a nemohla zabrat :angry: jsem nějaká roztěkaná, pže se mi děsně motala hlava, když jsem jen ležela se zavřenýma očima....Pak jsem to vzala delší prochajdou přes les k ségře, má nový presovač, tak na Latté....tam jsem se stačila trošku chytnout s mamkou...prostě dvě slepice na jednom kurníku!!! :sweat_smile: Už abychom byli doma...fakt se snažím, ale prý je skrz nás šílený bordel...bylo mi to jasné...tak se snažím, ale jak říkám...prostě už jsou zvyklí být sami 2, tedka furt pere, bordel.... :angry:
No, ani rodiče si nevybíráme...já jen FAKT doufám, že tydle prdlé geny se fakt štrejchly :slight_smile:

JInak, musím dnes malého veřejně pochválit :sweat_smile: co jsem ho tu včera pomluvila, tak dnes u ségry usnul hned po mlíku sám, večer v postýlce taky, sice jsem ho šla dvakrát pochovat, ale bdélého jsem ho položilä do postýlky a zatím je klid!!!
KOupili jsme dnes hrneček s oušky na učení...Musím říct, bomba!!! Pije skoro sám, sice mu to dlouho trvá, ale vypije i nějak víc....co má ten zub, má nějakou větší potřebu pít, zato mín jíst...Zmenšil porce a taky by se možná i obešel bez ranního mlíka...i když já bych radši, kdyby bez toho nočního, ale to asi neklapne...zkusím to šidit čajíkem...uvidíme...

JO, jogurt jsme taky dali, už dvakrát, jednou snědl půl, podruhé 3/4, koupila jsem mu Valašku, je bombovní, ale asi taky koupím tedka Holandiu nebo Selský..........
Hup- ten řecký, to je ten ve skle?
19. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
baru: vydrž, tetka, vydrž :wink: Brzy budete ve svém a v novém :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
ad jogurt - já zatím dávám jen tak 1/3 a do toho trochu ovovce nebo sušenky :wink:
19. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
baru: ee ..je to takový nižší a širší bílý kelímek pokud se nepletutak s modrým víčkem a písmo jakovy stylizované řecké znaky
jinak s mamkou ti nezávidím ..ono to je vždy na figu, když jsou dvě hospodyně v jedné domácnosti ...teda dlouhodoběji...nevěřím, že tomůže fungovat
19. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
saru: tak už jsme ti manžu pustili domů......příjemná návštěva :wink:
19. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
enz: jj, zrovna volal - prý příjemná návštěva :wink: :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
19. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
baru: pěkný :dizzy_face: vypadají jako sourozenci :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
baru: krásný fotky :dizzy_face: Adámek Ti je strašně podobnej, jak se tam usmívá, tak je to celej ty :wink: :slight_smile: Osobně jsem Tě sice neviděla, ale přijde mi to podle fotek :slight_smile: A námluvy zvládá s přehledem, jak se tam povyšuje, to je, jak kdyby říkal: Hele, u nás to budu řídit já! :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Bram, krásné :dizzy_face: :dizzy_face: To je nějaké kamarádka? A kolik jsou od sebe věkově? :slight_smile:
Pan Saru chodí k tetám koníkovkám?? :confused: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
mi: jasně :grinning: :grinning: Postupně je poctívá svojí návštěvou, začal u Zdeničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
19. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
jj měla jsem tu čest poznat "druhého" nejzlatějšího manžu :grinning:..... ten" první" je ten můj :wink:
19. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
enza: to mu řeknu, bude se dmout ješitností jako kohout :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když - asi ne, on té ješitnosti moc nepobral :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
saru: bude objíždětt celou republiku a učit naše manžílky? :grinning:
19. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
hup: přesně tak, sestavil projekt vzdělávání manžílků a začíná ho uplatňovat :slight_smile: I když u Zdeničky by ho asi nebylo třeba :wink:
19. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůů, máte krásné fotečky.

mau: ale jak umí cvičit, hele z ní opravdu něco bude. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je úžasná

BAru: vydrž, za tu krásu doma to stojí. ale chápu tě, také bych to nevydržela. Adámek je boží, hlavně jak kouká na tu nevěstu tak jako z hora, ta je super. MOc krásná kukadla.
19. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Saru: nooo, tak u nás by asi nepochodil. Manža na všechno kývá, a když se ho zeptáš, jestli tomu rozumí, tak řekne NE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Mi- jo, je to kamarádky holčička, co se tak bavíme nejvíc, je to jediná holčička, tak si jí všecky předcházíme, jmenuje se Valinka, je jí 5měsíců
19. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.