• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skleni: :grinning: :grinning: :grinning: To je sladký :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Saru: jj, ale kolikrát je to na budku, se mu snažím něco vysvětlit a on je jako telátko

Baru: krásné jméno, to se nám také líbilo :wink: :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
skle :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
No já bych vám ho půjčila, s díky byste vraceli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ráno, u nás zase mlha :unamused:
a noc opět strááášnááá, nejdřív jsem tam běhala a od 2 už jsem si ji vzala do postele, takže o spánku nemůže být řeč. Asi se jí prořezává ten druhej zubák, jinka to nevidím. Chuďatko moje malinkaté...
Navíc mě děsně bolí břicho, tak jsem zvědavá co z toho bude :confounded:

Karolí objevila košík s kolíčkama na prádlo a kramuje :grinning:
20. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
čaute, jak se dávají fotky na facebook?
20. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
dobré ranko

saru: hele ..tak já na to tvému manžovi psínu nějaký projekt ..ť to nedělá zadarmo ..koncem roku by měla vyjít výzva na problematiku slaďování rodinného a prcovního života :grinning: :grinning: :grinning:

baru: dáda tije fakt podobný čím dál víc
20. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojík,
noc zas celkem hrůza, vstávačka už od 6 a to šel včera spát o hodinu později....no, už mě to ani nepřekvapuje...večer se objevily staré dobré prdíky, takže řval a řval a řval.... :unamused:
No, ráno mi bylo mým otcem sděleno, že je celý já v tom řvaní a pak mamka říkala, že si přála, at spíme celou noc až do nastoupení školní docházky..............tož to jsou teda vyhlídky :angry:
Budu doufat, že AŽ TAK moc po mě zas nebude :sweat_smile:

Hup- naživo je ale hodně na Pétu, má jeho rysy ve tváři, dělá jeho ksichty...sama sebe nevidím, ale určitou podobu vidím s miminkovskýma fotkama...

Mau- podle toho bolení břicha taky budeš krámovat :grinning: , ani nebudeš potřebovat kolíčky!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky, noc fajn, ale stejně je poslední dny malinko protivka - myslím přes den :wink:

hup: :grinning:

baru: tak snad se to zlepší dřív :sweat_smile:

mau: a u vás snad brzy taky :slight_smile:

pebi: najedeš na svůj profil a tam máš nabídku - zeď, informace, a pak fotky - tam si vytoříš album :wink: Jsi na FB?
20. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
už jo, už všechno vím :grinning:
20. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
holky dík, s těma krámama to snad nebude tak horký. Stačí že kramuje děcko :grinning: teď teda ale usnula :wink:
20. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc děsná, spala jsem jen 3 hodiny dohromady :angry: , jsem úplně vycuclá, za to Nelča je úplně v pohodě, vysmátá jak lečo, to je vážně na ťafku... a začala i v noci kašlat, alekdyž sedí nebo je na břiše, tak nekašle, teplotu naštěstí nemá

maus: sleduju, že si ty noci taky pořád "užíváš"

baru: závidím, jestli Adam spal celou noc a vzbudil se až v 6
20. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
mis: no s tím spánkem/nespánkem dneska dost podobný, že? my jsme měly fajn teď čtyři noci, tak se to muselo asi nutně zase pokazit :angry:
20. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
mis: tak s takovým kašlíkem jsme na tom stejně ....nechala bych si jí poslechnout, jestli to nesedá na průdušky

jinak noc u náscelkem ok
vstal o půlnoci (ale to ho podle mě vzbudil alan, jelikož to bylo v okamžik, kdy přišel do ložnice) a pak kolem druhé, tak jsem mu řekla, ať ani nezkouší opakovat včerejší noc a on se otočil na bok a usnul do čtvrt na sedm :grinning:
20. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
maus: no u nás je tak vážně jak na houpačce, jedna noc dobrá, druhá příšerná, pak zase dobrá a pak zase příšerná... tahle ale byla vážně extra, takhle málo jsem fakt ještě nespala, a to jsem si šla lehnout po 22.hodině, i zoufalky jsem oželela, protože jsem byla unavená :unamused:
20. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
mis: jj, u nás taky nidky nevím, jaká bude aktuální noc :unamused:
holky jaké dáváte přesnídávky prckům?
20. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
hup: se přiznám, že se mi k dr. nechce, mám strach, aby v té čekárně ještě něco nechytla :frowning2:
20. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
maus kupuju jakékoliv bez přidaného cukru
20. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
pebi: a to jsou které krom sunárka a frutapury? :sweat_smile:
20. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
jej, tak to nevím... asi žádné :grinning: tyhle kupuju :grinning:
hamánek je myslím slazený... i biohamánek
20. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
našla jsem toto http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-deti-a-rodina-deti/85175/testovali-jsme-za-vas-detske-presnidavky.html zajímavé je že clever vyšla líp než hamánek. Taky jsem zatím kupovala 100%ovoce od nestle a sunárky, ale jsou dost drahé... :sweat_smile:
20. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
já dávám Sunárky, Hello, Hami a občas i Hamánky - tohle zas tak neprožívám. ALe pravda je, že jen občas - ovoce jí hodně domácí - čerstvé i dušené :wink:
20. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
saru: a co dáváš za domácí ovoce? já asi jen banán a jablko, nechci aby to měla pořád dokola :slight_smile:

to naše děcko nezbedný už je vzhůru, nespala ani půl hodiny, přitom obvykle chrní i dýl jak hodinu :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
mau: no, jablko, hrušku, hroznové víno, broskve - banán naopak nedávám :wink: A míchám to s jogurtem nebo sušenkami :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
OK, díky za inspiraci :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
tak já to taky neprožívám zas až tak, snažím se brát neslazené, protože zatím trochu bojujeme s obědem, ale když nemám třeba doma není, tak mu dám, co je (Anetka papá i slazené)
no, myslím, že jsem Ti moc nepomohla :sweat_smile:
jo, ještě borůvky - mám jich trochu v mrazáku :wink:
20. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahooj, holky,
vy tady vždycky poránu řešíte ty noci :grinning: , tak vám musim napsat, jak Matýsek válí - no, byl k tomu donucen, ale zvykl si poměrně rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - večer jsme žádnej režim nebo tak nezměnili, dostane kaši, pak koupačka, masáž, cuc čajíku a spát. Jako nechce se mu kolikrát, lae nakonec usne, poněvadž mu nic nezbejvá :sweat_smile: :sunglasses:
Nooo a někdy minulej tejden, jsem za něj rozhodla, že už je fakt dost velkej na to, aby jedl v noci dvakrát, třikrát, takže když se v noci vzbudí, dostane napít čaj, nahodíme dudel a mlíko prostě ne, nemá nárok - občas se ještě budil, ale teď už se druhou noc nevzbudil, až ráno - včera v půl 6, dneska v šest :dizzy_face: Večer tedaa bylo potřeba párkrát nahodit dudel, ale to jsme byli ještě vzhůru, v noci spinkačka, no je to bájo :dizzy_face:

Ad. přesnídávky - já je moc nedávam, spíš dělam doma, jablko, hrušku, banán, co tu zrovna máme, podusim do změknutí a mix :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdu si obarvit vlasy - manža hlídá, tak to ho využiju :wink:
20. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.